Opinie o Laurens Coster Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Laurens Coster Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laurens Coster Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurens Coster Sp. z o.o. w Warszawa

Pracowałem tam dłuższy czas, okazuje się po jakimś czasie, że atmosfera jest toksyczna. Firma buduje puste obietnice, po czym się okazuje że nikt nie ma w zespole doświadczenia. Ukazują się jako specjaliści w jakiejś dziedzinie, a nikt nawet certyfikatów nie ma z danej technologii i wszystko jest robione wedle idei "jakoś to będzie". Nie skupiają się na kompetencjach tylko na ideach i wartościach jakby to jakaś sekta była, albo ruch społeczny. Na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują dużo, po czym praca dla Klienta wszystko weryfikuje (nie ma obiecanych technologii). Płaca dla osób technicznych poniżej średniej rynkowej (proste do weryfikacji na portalach z ofertami pracy) i żadnych benefitów ani dodatków do pensji. Dodatkowo więcej managerów, jak osób technicznych. Firma zajmuje się mikrozarządzaniem, a nie sprzedawaniem profesjonalnych usług, a "góra" głównie klepie się wzajemnie po pleckach. Niestety Januszex sp.z o.o. Szczerze nie polecam :)

Data Team Member Nowy wpis
@Anonim

Sporo się zmieniło po zmianach w zarządzie w drugiej połowie zeszłego roku. Prawdopodobnie przed tamtym okresem opinia była bardziej adekwatna, teraz naprawdę to inna firma :)

Data Team Member Nowy wpis

Pracuję w LC od jakiegoś czasu i póki co mam głównie pozytywne doświadczenia. Firma ma około 40 osób, z czego część pracuje od dawna, a część dołączyła kilka-kilkanaście miesięcy temu. Atmosfera jest bardzo swobodna, w takim pozytywnym, ludzkim sensie. Z jednej strony można pożartować czy wrzucić mema na ogólny czat, a z drugiej jest zrozumienie dla różnych osobistych sytuacji jeśli takie wystąpią. Firma została Partnerem Google i rozwija się w tym kierunku, także można się dużo nauczyć w obszarze najnowszych technologii związanych z Data/Analityką/AI. Każdy pracownik ma możliwość szkolenia się w ramach czasu pracy i serio jest to realne, nie tylko na papierze. Wiadomo, czasem jest gęściej z projektami, ale w przekroju poprzedniego pół roku średnio 5-10% czasu pracy mogło być przeznaczone na szkolenie w obszarach kluczowych dla firmy (data, technologie Google). Obłożenie projektami też jest różne, czasem jest krótkie oczekiwanie na projekt, a czasem projekty się zagęszczają, ale nie ma też kultury (usunięte przez administratora) nierealnych KPI i nadgodzin. Biura są w dobrych miejscówkach (ścisłe centrum Warszawy/Rynek we Wrocławiu), ale nie ma żadnego przymusu pracy z biura. Niektórzy przychodzą prawie codziennie, inni zjawiają się raz na pół roku i też jest ok. Raz w roku jest event integracyjny całej firmy, co jakiś czas zespoły mają też własne integracje. Po tych kilku miesiącach stwierdzam, że to najlepsze miejsce w mojej kilkuletniej karierze u 4 pracodawców.

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Wrocław nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Laurens Coster Sp. z o.o.?

Wrocław Nowy wpis

Firma mała, stabilna na rynku z fajnymi ludźmi na pokładzie. Ma teraz rosnąć i chyba tak będzie bo zatrudnili kilka osób do zupełnie nowych działów. Kasa i benefity średnie, ale elastyczne godziny pracy i pełna zdalka - można pracować z Zakopanego i ze Szczecina nie odwiedzając biura nawet raz. Trochę ludzi odeszło, trochę przyszło, tak standardowo jak wszędzie.

Niestety zgadzam się z poniższą opinią. Firma planowała urosnąć dwukrotnie, a jak narazie tylko ubywa pracowników. W ciągu paru miesięcy zwolniło się kilka osób, dziewczyna z HR była może 2 miesiące. Poniższa opinia pozytywna Piotra jest zapewne już nieaktualna, z racji że wytrzymał on 6 miesięcy i się zwolnił:) Zarząd niestety nie robi nic, aby poprawić nastroje, a odejścia wszystkich tlumaczy "nie dogadaliśmy sie" i temu podobne teksty. Niestety mobberka Pani E trzyma wszystkich z ryzach i dlatego nigdy nic się nie zmieni. Na moje należałoby zacząć od wymiany managerki E, usunięcia połowy stanowisk PM i zatrudnianiu osób technicznych z wiedzą. Potwierdzam wszystko to co napisał ponizej Anonim.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Laurens Coster Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst Team Leader? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rafał

Jestem w Laurensie od ponad 3 lat w IT jako Data Warehouse Specialist. Zostałem przyjęty mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia i trafiłem do super zespołu, gdzie mogłem rozwinąć się pod okiem doświadczonych speców od danych. Firma ma świetne podejście do ludzi. Praca z biura albo zdalnie, jak kto woli, elastyczne godziny pracy na mega plus. Co do rozwoju osobistego, to jest budżet roczny na szkolenia, a do tego mamy szkolenia wewnętrzne od naszych partnerów biznesowych. Co roku jest też wspólna firmowa wigilia oraz wyjazd integracyjny.

Pracuję tu od niecałych 2 miesięcy i wszystko jest super. Proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie (rozmowa, test, feedback dot. testu, ostateczna rozmowa), atmosfera w firmie jest świetna. Z tego co wiem to dużo pracowników jest od lat w Laurensie. Jako junior szukałem miejsca, gdzie będę miał wsparcie od innych bo jestem na poczatku swojej drogi w Data Analytics i to właśnie takie miejsce. Ogromny plus, że można pracować całkowicie zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laurens Coster Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laurens Coster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laurens Coster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laurens Coster Sp. z o.o.?

Laurens Coster Sp. z o.o.
  • Plac Inwalidów 10
    01-552 Warszawa

Laurens Coster Sp. z o.o.