Procom System SA

Wrocław

Opinie o Procom System SA

maciek

Witam zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Czy macie bieżące informacje o zarobkach, atmosferze jaka tam panuje oraz możliwości rozwoju? Za mało opinii, aby sprecyzować co firma oferuje.

Kierownik

Niepowazna firma. Powazni ludzie nie wspolpracuja z ta firma. Ktos kiedys pisal ze dobra na start, ale ja sie z tym rowniez nie zgadzam. Brak kogokolwiek kto czegos cie nauczy, cokolwiek pokaze. W takich warunkach pracy na start mozesz tylko stac sie typowym roszczeniowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzacym inzynierem. W tej firmie dobrze tylko maja cwani starzy pracownicy, ktorzy opanowali cwaniacki regulamin wynagrodzenia. Odradzam.

dora

wszystko zależy od stanowiska, standard,. ja idę na stanowisko zatrudnienia jako specjalista w dziale umów i zakupów bo jest obecnie prowadzona taka rekrutacja. dobra znajomość języka angielskiego jest wym,agane ale z tym sobie bezs problemu poradzę dobrze

Jan 79

Witam, Czy kotś mógłby napisać coś PROCOM SYSTEM S.A na stronie internetowej ogłaszają oferty pracy , jestem zainsteresowany , jaka atmosfera pracy, obowiązki oraz finanse?? Z góry dzieki

Zostaw opinię o Procom System SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procom System SA