Opinie o Warbud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warbud S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Warbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbud S.A. w Warszawa

Ludwik plyn
Były pracownik

Stwierdzam fakt..90% firm w Polsce to (usunięte przez administratora) którzy pracownika mają za nic..Pracownik jest niczym.Na każdym kroku stosowany jest mobing.Firma zatrudnia gówniarzy po znajomości.Mialem okazję pracować w Powidzu i widziałem jak przychodzili na obiady.Nic więcej tylko śmiech hałas i opowieści na poziomie dziecka z podstawówki. Jeżeli tak pracują to współczuję.Kiedyś żeby być inżynierem trzeba było się uczyć.Teraz wystarczą pieniądze i znajomości tatusia.A synuś czy córka jest na budowie powietrzem za które bierze pieniądze za nic.Więcej jest w biurach niż pracowników fizycznych którzy pracują na tych (usunięte przez administratora) Nigdzie na świecie nie ma takiego dziadostwa jak w Polsce żeby na jednego fizycznego przypadało 10 umysłowych.I dlatego ten kraj nigdy nie będzie się bogacił.

Ola_Pola
Pracownik
@Marlenka

Firma z tym nic nie robi, bo nie dociera to na górę gdyż jedną z osób biorących udział w obgadywaniu wyśmiewaniu pracowników jest kierownik budowy wraz bandą swoich (usunięte przez administratora) Co do premii co różne widełki - tak naprawde nikt nie wie jakim kluczem są one przyznawane. Ja po 6 latach pracy nie dostałam za zeszły rok nic. Wróciłam na początku lutego po urlopie macierzyńskim (na którym byłam tylko 6 ms) i uznano, ze mi się nie należy..;/ nikt nie potrafił mi wyjasnić tak naprawdę dlaczego. Stad uważam, że matki wracające po macierzyńskim sa mocno dyskryminowane. Ja jako asystentka nigdy nie dostałam żadego jasnego i konkretnego zakresu obowiązków.

Inżynier Warbud

Pracowałem na stanowisku inżynierskim. Minusy: - dwulicowi współpracownicy, gówniarze głównie, lizusostwo, fatalna atmosfera, kwitnie donosicielstwo - przełożony nie buduje zespołu tylko napuszcza ludzi na siebie co skutkuje paniką i chaosem w i tak niebezpiecznych warunkach budowy - praca 10h-12h (każą podpisywać oświadczenia że robisz 8h) - samochody służbowe dla stanowisk od kierownika budowy w górę - brak jasnych zasad premiowania (premie obecnie słabe czyli ew. 1 pensja za rok pracy) - budują szybko, w bałaganie, niebezpiecznie przez co można stracić uprawnienia (nawalić dużo ludzi i sprzętu w jedno miejsce - partyzantka) - delegacja w pełnym tego słowa znaczeniu (dziś Gdańsk - jutro Podkarpacie) - przedstawiciele inwestora/podwykonawcy maja później kadrę Warbudu za papraków i to się roznosi (presja szefa żebyś robił coś co wiesz ze jest po chińsku) Plusy: - pensja na czas - darmowy obiad

1
Mira
Inne
@Anna

A jakieś podwyżki przez ten czas to były? Ogólnie to jak długo czeka się na decyzję po zawnioskowaniu o podniesienie wynagrodzenia? Wiesz może ile płacą teraz na umowie próbnej?

Pracownik
Pracownik

Przygotuj się że jako asystentka będziesz traktowana jak (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Będą dawać dużo pracy aż w końcu zaczniesz się nie wyrabiać i potem będzie tylko gadanie. Polecam nie wejść sobie na głowe. Obgadywanie i śmianie się z kogoś na porządku dziennym. Generalnie duże wałki się tu odbywają. Oddział zachód - nie polecam totalnie. Obiecują na rozmowie złote góry a jak przychodzi co do czego nic nie dostajesz. U mnie było tak że pominęli kilka szczegółów - bardzo ważnych - premie są a jakże - tylko trzeba spełniać kryteria. wiadome było od początku że nie będę pracować nawet roku pełnego więc nie wiem po co wciskali mi kit o (usunięte przez administratora) premiach. Także polecam uważać na Panów z wyżej półki w poznaniu

Hanna
Inne
@PW

To przykre. A jeżeli taki kierownik nie robi nic celem poprawy atmosfery/ komfortu pracownika to można gdzieś wyżej to zgłosić? Myślisz, że jak podczas rozmowy o pracę jasno określe, że nie będę wykonywać pobocznych obowiązków to wezmą to pod uwagę?

Jacek Nowy wpis
Inne

W styczniu opisano sytuację o zwalnianiu z dnia na dzień ludzi którzy pracowali w firmie po kilka lat i to podobno bez uzasadnienia. Czy nikt z tych wieloletnich pracowników nie miał umowy o pracę na czas nieokreślony? Jak tu w takim razie szanują ludzi?

M. Nowy wpis
Były pracownik
@Jacek

Umowa na czas nieokreślony nic nie daje..wpisują likwidacje stanowiska pracy i nic z tym nie zrobisz. Plus taki, że nalezy się wówczas odprawa (zależna od stażu pracy). Po połączeniu z Eurovią wiele stanowisk sie zdublowalo..wiec pozbywają się ludzi albo Ci sami odchodzą.

John Doe Nowy wpis
Pracownik

Niestety ale work live balance to pojęcie zupełnie nieznane tej firmie.

anonim Nowy wpis
Inne
@John Doe

Wszystkich stanowisk dotyczy twoja opinia? Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds zakupów. Oferują atrakcyjne warunki zatrudnienia, więc kusi mnie trochę wizja dobrej kasy ( nie mam pojęcia ile się zarabia na tym stanowisku - chętnie się dowiem). Przyznam szczerze, że chciałbym jednak mieć równowagę między życiem prywatnym a pracą:)

Moko
Były pracownik

Firma za Pana Włodarczyka była firma z klasą teraz to korporacja która ma za nic pracownika. Wymagania i zrzucanie odpowiedzialności na pracownika szeregowego. Zero możliwości rozwoju.

Waldi
Były pracownik
@Moko

O tak! Od kiedy zmienił się cały zarząd to zupełnie inna firma. Wielkie zapewnienia ze każdy utrzyma swoją posadę po czym zwolnienia z dnia na dzień,i to ludzie którzy pracowali po kilka lat . Nawet bez uzasadnienia

anonim
Inne
@Waldi

Ile osób zwolnił nowy zarząd i jakie to były głównie stanowiska? Ci ludzie mieli jakiś okres wypowiedzenia, żeby znaleźć sobie nową pracę? Czy analogicznie szukali nowych osób na te etaty?

Lara
Inne
@Moko

To jak teraz zwracają się do pracowników? Piszesz, że są tylko wymagania, ale czy przełożeni wymagają jakieś obowiązki, które wychodzą poza zakres stanowiska danej osoby?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie jest możliwość pracy hybrydowej? Jeśli tak to dla jakich stanowisk?

Inżynier Budowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pierwszy etap - rozmowa z działem HR z Warszawy - konkretna, rzeczowa rozmowa. Drugi etap - rozmowa z wicedyrektorem z Krakowa - niekompetencja, brak kultury. Ciekawe czy w ogóle Warszawa wie co wyprawia się w Krakowie.

Pytania

Doświadczenie, oczekiwania.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Molly
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata na dużym kontakcie w Poznaniu . Mogę potwierdzić to co się tu pisze o Poznaniu ..niestety. Kadra mocno podzielona - Ci lepsi i Ci gorsi. Osoby bardziej od administracji- faktycznie czesto są traktowani jaki gorszy sort.. KB to osoba strasznie chumorzasta i mająca jakiś dziwny problem ze współpracą z kobietami..traktowanie z góry,umniejszanie ich doświadczeniu czy kompetencji. Tylko te co zapalały się do ekipy były traktowane na równi z resztą. Sposób przekazu informacji pozostawial wiele do życzenia . Najgorsze było obgadywanie- gdy ktoś stal się przysłowiową czarna owca to niestety mial bardziej ciężko,nawey gdy tak naprawdę nic zlego nie zrobil/nie zrobila..patrząc po komentarzach widzę ze niewiele sie od tego czasu zmieniło. Dziwie się,że pomimo zgłaszania tych zachowań (i tych negatywnych komentarzy tutaj)nie zostało z tym nic zrobione .. uważam że ten osobnik powinien zostać wysłany na szkolenie z zakresu kierownia ludźmi bo póki co totalnie się do tego nie nadaje. Albo jesteś z nim albo masz spore problemy . Miałam przedstawioną świetlana przyszłość,a pod koniec kontraktu się okazało że w sumie nie jestem już potrzebna..Odeszłam sama i nie żałuję . Firma ma duży potencjał,jest w stanie wygrywać duże i ciekawe inwestycje..ale z takimi osobami na górze schematu organizacyjnego będzie to duże obciążenie psychicznie.

anonim
Inne
@Molly

A jest jakaś regułą, że faceci dostają tu pracę prędzej niż kobiety? Ile czasu zwykle trwają w tej firmie kontrakty? Możesz przedstawić na przykładzie to gorsze traktowanie? Ma się wtedy gorsze obowiązki czy po prostu brak sympatii ze strony przełożonych?

Molly
Były pracownik
@anonim

Gorsze traktowanie czyli głównie wyraźny brak sympatii co skutkuje czepianiem się byle się przyczepić, obgadywaniem wśród współpracowników, dużo mniejszą tolerancją na ewentualne błędy które się popelni . I przede wszystkim ma to odzwierciedlenie w rocznej premii - albo dostaniesz dużo mniej albo wcale . Co do długości trwania kontraktów to nie ma jednoznacznej odpowiedzi - są takie co trwają rok ale i takie pp kilka lat. Dużo naprawdę zależy od ludzi z jakimi pracujesz. Są w firmie naprawdę fajne osoby,fajne ekipy ..ale są też te dużo gorsze . Ja nie miałam szczęścia- oczywiście nie wszyscy byli źli,ale atmosfera była mocno toksyczna.

Inżynier
Były pracownik

Pracowałem w biurze w Warszawie w Dziale Zamówień Publicznych Regionu Południe. Atmosfera pracy bardzo przyjemna, przełożeni bardzo pomocni i idą pracownikowi na rękę. Wypłaty zawsze na czas, nigdy nie było żadnego problemu. Jeżeli chodzi o benefity, jest opieka zdrowotna w Medicover, MultiSport, pożyczki pracownicze, możliwość kupna akcji firmy, wyjazdy pracownicze. Z moich doświadczeń, firma jak najbardziej godna polecenia.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Warbud S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Praktykant umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 27 grudnia na Pracuj.pl.

Kazik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Praktykant chyba ma się jak najwięcej nauczyć,wiec jak sobie wyobrażasz jego prace zdalna?

anonim
Inne
@Kazik

A to ciekawe pytanie, ale ja sobie wyobrażam. Szczególnie jak to praca biurowa czy związana z IT, marketingiem. Tutaj nawet w takich działach nie ma home office? Niektóre firmy działają w 100% zdalnie, więc jakoś się da. Może chociaż hybrydowo? Bo wtedy łatwiej połączyć praktyki ze studiami.

Ludwik plyn
Były pracownik

Stwierdzam fakt..90% firm w Polsce to (usunięte przez administratora) którzy pracownika mają za nic..Pracownik jest niczym.Na każdym kroku stosowany jest mobing.Firma zatrudnia gówniarzy po znajomości.Mialem okazję pracować w Powidzu i widziałem jak przychodzili na obiady.Nic więcej tylko śmiech hałas i opowieści na poziomie dziecka z podstawówki. Jeżeli tak pracują to współczuję.Kiedyś żeby być inżynierem trzeba było się uczyć.Teraz wystarczą pieniądze i znajomości tatusia.A synuś czy córka jest na budowie powietrzem za które bierze pieniądze za nic.Więcej jest w biurach niż pracowników fizycznych którzy pracują na tych (usunięte przez administratora) Nigdzie na świecie nie ma takiego dziadostwa jak w Polsce żeby na jednego fizycznego przypadało 10 umysłowych.I dlatego ten kraj nigdy nie będzie się bogacił.

Irena
Inne
@Ludwik plyn

Czyli uważasz że w Polsce jest wszędzie tak jak w tej jednej firmie? Ty tak serio? :D

Mateusz
Pracownik
@Ludwik plyn

Powidz jest pięknym przykładem hipokryzji tej firmy. Podwykonawcy namaszczone przez warbud mogą nawet bez kasków bez odpowiedniego obuwia. Za to inne firmy są (usunięte przez administratora) na każdym kroku oczywiście pod pięknym sloganem bezpieczeństwa. Pierwsza moja budowa na której warbud zadał o social na innych budowach w łazienkach był straszny (usunięte przez administratora) nikt o to nie dbał nie mówiąc o kantynie która zapewne powstała aby się pokazać wiadomo przed kim .

Nikt
Inne
@Ludwik plyn

Praca i jej atmosfera prezentują się dokładnie w ten sposób jak zostało wyżej opisane. Dużo znajomości, dzięki którym można dostać się do firmy. Zespół składa się głównie z chamstwa i prostactwa, które codziennie w pracy daje pokaz swych umiejętności i wspiera się w tym wzajemnie. (usunięte przez administratora) brak kultury. Szybkie awanse uderzają młodym do głowy myśląc, że pozjadali wszelkie rozumy gubiąc po drodze szacunek do współpracowników. Nieliczni godnie reprezentują porządane cechy na stanowiskach wśród zespołu, środowisku z zewnątrz. Przykre jak patrzy się na firmę oferującą dobre wynagrodzenie za przede wszystkim użeranie się z pracownikami biurowymi, bo obowiązki są dobrane proporcjonalnie do zapłaty. Więcej nadzorów i wnikliwości w atmosferę przez dyrektorów może coś w końcu zmieni. Nie polecam ludziom poszukującym stałego zatrudnienia. Osiwiejecie w krócej niż rok.

anonim
Inne
@Nikt

I z tego właśnie wynika tych 5 ogłoszeń teraz na takiej stronce? Pisali kiedyś ze asystenci są traktowani jako druga kategoria chce poznać szczegóły, po pierwsze czy do dziś to stale może być prawda? Właśnie na to stanowisko prowadzone są teraz nabory, dlatego pytam. Mieszkam przy Domaniewskiej, mam także wstępne doświadczenie. czy był ktoś teraz na rozmowie czy dopiero pierwsza jestem?

Ola_ Pola
Pracownik
@anonim

Nie wiem jak jest traktowana asystentka/aystent bezpośrednio w centrali firmy.. ale na budowach czy biurach regionów niestety czesto jesteś własnie tą drugą kategorią. Sama tak pracuje - ale to juz są moje ostatnie chwile w tej firmie. Na porządku dziennym są chamskie zagrywki, obgadywanie, wyśmiewanie a nawet (usunięte przez administratora) Tutaj na prawdę nie masz kolegów i koleżanek w pracy - nawet jesli Ci sie wydaje, że jest inaczej to przy pierwszej trudnej sytuacji sie boleśnie o tym przekonasz. Na budowie jesteś osobą od wszystkiego i dla wszystkich . A jak przyjdzie koniec roku o i premie to zostajesz pominięta albo totalnie niedoceniona. Myślę, że na Domaniewskiej sie pracuje ciut inaczej bo jestes jednak asystentką regionu i masz nad sobą dyrektora a nie stado gówniarskich inżynierów, którzy myślą, że mogą Tobie wydawać polecenia.

Marlenka
Inne
@Ola_ Pola

Kto kogo tu obgaduje? Firma nie podejmuje kroków żeby wyjaśnić konflikty między pracownikami? Jakie stanowiska albo, które osoby dostają tą premię na koniec roku, duża jest to kwota? Czy będąc asystentką na budowie musisz robić rzeczy, które wychodzą poza Twój zakres obowiązków?

Ola_Pola
Pracownik
@Marlenka

Firma z tym nic nie robi, bo nie dociera to na górę gdyż jedną z osób biorących udział w obgadywaniu wyśmiewaniu pracowników jest kierownik budowy wraz bandą swoich (usunięte przez administratora) Co do premii co różne widełki - tak naprawde nikt nie wie jakim kluczem są one przyznawane. Ja po 6 latach pracy nie dostałam za zeszły rok nic. Wróciłam na początku lutego po urlopie macierzyńskim (na którym byłam tylko 6 ms) i uznano, ze mi się nie należy..;/ nikt nie potrafił mi wyjasnić tak naprawdę dlaczego. Stad uważam, że matki wracające po macierzyńskim sa mocno dyskryminowane. Ja jako asystentka nigdy nie dostałam żadego jasnego i konkretnego zakresu obowiązków.

anonim
Inne

Właśnie natrafiłam na ogłoszenie i szukają pracownika jako Inżynier/Specjalista ds. Ofertowania. Wiecie, dlaczego firma napisała w ofercie, że jest to ciekawy start w karierze zawodowej? Jednocześnie wymagają doświadczenia, no to chyba to nie start na rynku pracy? Wiecie o co tu chodzi, może ja źle rozumiem start w zawodzie?

Krysia
Inne

Brał tu ktoś udział w rekrutacji? Bo szukają teraz na posadę Specjalista/Inżynier ds. wycen w branży sanitarnej i tam jest info o rekrutacji online. Ile czasu trwa ten proces? I ile jest etapów, czy jest też zadanie rekrutacyjne jakieś?

Pracownik
Pracownik

Przygotuj się że jako asystentka będziesz traktowana jak (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Będą dawać dużo pracy aż w końcu zaczniesz się nie wyrabiać i potem będzie tylko gadanie. Polecam nie wejść sobie na głowe. Obgadywanie i śmianie się z kogoś na porządku dziennym. Generalnie duże wałki się tu odbywają. Oddział zachód - nie polecam totalnie. Obiecują na rozmowie złote góry a jak przychodzi co do czego nic nie dostajesz. U mnie było tak że pominęli kilka szczegółów - bardzo ważnych - premie są a jakże - tylko trzeba spełniać kryteria. wiadome było od początku że nie będę pracować nawet roku pełnego więc nie wiem po co wciskali mi kit o (usunięte przez administratora) premiach. Także polecam uważać na Panów z wyżej półki w poznaniu

Jolanta
Inne
@Pracownik

Serio, tyle pracy, że się ludzie nie wyrabiają? I wtedy są nadgodziny, czy zatrudniają kolejną osobę? Jeśli są nadgodziny, to płacą poprawnie? Czy trzeba odbierać innego dnia?

ja
Pracownik
@Jolanta

są bezpłatne nadgodziny

Halina
Inne
@ja

W ogłoszeniu jakie znalazłam była stawka godzinowa, to znaczy że każda godzina płatna więc jakie nadgodziny? Chyba że masz jakąś inną umowę. Jest tu szansa na umowę o pracę?

PK
Były pracownik
@Pracownik

Potwierdzam. Tak dokładnie było . Nie istnieje jasny konkretny zakres obowiazków ..masz robic wszystko co kierowniik wymyśli. Często też Twoi właśni koledzy zaczynają wydawać Tobie jakieś polecnia, mimo, że nie są Twoim przełożonym . Najlepiej byc osobą bez jakiejkolwiek asertywoności - wtedy jestes super. Gdy tylko zaczynasz się "stawiać" stajesz się tą najgorszą, czarną (usunięte przez administratora) "Górna półka" w Poznaniu udaje, że nie widzi co robią ich kierownicy budowy, A oni są duzo gorsi.

Irena
Inne
@PK

Co umowa mówi na ten temat, macie w niej określone obowiązki czy nie? Premiują chociaż jakoś osoby, które robią wszystko o co reszta poprosi?

PK
Były pracownik
@Irena

Hahah zapomnij, nawet dziekuje nie usłyszysz ;) w umowie nie masz jasnego zakresu obowiazków. Praca jest bardzo dynamiczna, ciezko jest sie tam nudzić. Ale atmosfera wsród zespołu bywa tragiczna.. Jesli czyms podpadniesz KB to masz poważny problem. Ogólnie Asystentka czy inni pracownicy typowo biurowi sa traktowani na budowie jako druga kategoria;/

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Nie wiem jak dotrwałam do teraz w tej firmie. Są tu ludzie bardzo w porządku ale przeważnie są to osoby które pracują w warbudzie po kilkanaście lat. dopiero teraz przekonałam sie co to znaczy (usunięte przez administratora)mnie nie pierwszy raz. Serdecznie odradzam tą firmę a w szczególności oddział zachód oraz kierowników projektów z wielkiej wawy.

Ewelina
Inne
@Pracownik

Właśnie ktoś tutaj napisał, że pracownicy biurowi są traktowani gorzej. Jak takie traktowanie się przejawia? Nikt się w ogóle nie interesuje tym, że atmosfera może źle wpływać na pracowników?

PW
Pracownik
@Ewelina

Nie wiem jak jest w biurze w centrali, ale na budowach nikt sie tym nie przejmuje . Kierownik budowy zazwyczaj ma "swoich kolesi" którzy mogą wszystko.. A Ci co robią prace bardziej administracyjne są na szarym końcu w hierarchii. Często traktowani w stylu "przynieś,wynieś, pozamiataj". Zdraza się, że robią z Ciebie wręcz służącą czy sprzątaczje - bo ktos z szanownych kolegów narozlewał kawe czy zupe i Ty masz po nim popsrzątać. Musisz dzwigać ciężkie paczki gdy kurier zostawi gdzies pod drzwiami - przecież to nie jest zadanie dla kolegów, zbyt mało ambitne. Nie twierdze, że tak jest a każdej budowie - duzo zalezy od Kierownika . Ale tam gdzie ja byłam niestety takie sytuacje były na porządku dziennym.

Hanna
Inne
@PW

To przykre. A jeżeli taki kierownik nie robi nic celem poprawy atmosfery/ komfortu pracownika to można gdzieś wyżej to zgłosić? Myślisz, że jak podczas rozmowy o pracę jasno określe, że nie będę wykonywać pobocznych obowiązków to wezmą to pod uwagę?

Inżynier Warbud

Pracowałem na stanowisku inżynierskim. Minusy: - dwulicowi współpracownicy, gówniarze głównie, lizusostwo, fatalna atmosfera, kwitnie donosicielstwo - przełożony nie buduje zespołu tylko napuszcza ludzi na siebie co skutkuje paniką i chaosem w i tak niebezpiecznych warunkach budowy - praca 10h-12h (każą podpisywać oświadczenia że robisz 8h) - samochody służbowe dla stanowisk od kierownika budowy w górę - brak jasnych zasad premiowania (premie obecnie słabe czyli ew. 1 pensja za rok pracy) - budują szybko, w bałaganie, niebezpiecznie przez co można stracić uprawnienia (nawalić dużo ludzi i sprzętu w jedno miejsce - partyzantka) - delegacja w pełnym tego słowa znaczeniu (dziś Gdańsk - jutro Podkarpacie) - przedstawiciele inwestora/podwykonawcy maja później kadrę Warbudu za papraków i to się roznosi (presja szefa żebyś robił coś co wiesz ze jest po chińsku) Plusy: - pensja na czas - darmowy obiad

1
Nick
@Inżynier Warbud

Brawo brawo , wreszcie ktoś prawdę napisał

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Inż
Pracownik
@Inżynier Warbud

Rok 2021 - wszystko aktualne.

Anna
Pracownik
@Inż

Rok 2023 - dalej aktualne. W DBS wciąż mają ludzi za (usunięte przez administratora) Jedna osoba ma obowiązki za 3, ale pensja niezmiennie 1.

Mira
Inne
@Anna

A jakieś podwyżki przez ten czas to były? Ogólnie to jak długo czeka się na decyzję po zawnioskowaniu o podniesienie wynagrodzenia? Wiesz może ile płacą teraz na umowie próbnej?

Pytanie
 Pytanie

Ogłoszenie na Specjalista ds. ofertowania do Warbud S.A. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Kurde mol
Były pracownik

Od kilku lat nie pracuję w Warbudzie. Zwolniono mnie po kilkunastu latach. Przewietrzono nieźle na wyższych piętrach w siedzibie zarządu. A wydawało się, stare "kwiatki" zastąpiły nowe ;)

Halina
Inne
@Kurde mol

Czyli zwolnili i zatrudnili na te miejsca nowe osoby? Co było oficjalnie powodem zwolnienia? Ogólnie to zatrudnienie tutaj jest w miarę stabilne czy często takie zwolnienia się zdarzają? Jaką dają umowę?

Halina
Inne

Widziałam że firma szuka pracowników budowlanych. Czy ktoś wie, czy zatrudniają też pomocników do przyuczenia? Syn lada dzień zda mature i chętnie podejmie takie zatrudnienie, zwłaszcza że piszą że praca na terenie bez delegacji

Riff
Kandydat
 Pytanie

Witam, w Lublinie szukają inżyniera robót elektrycznych. Ktoś jest w stanie coś doradzić? Na jakie widełki można liczyć, i jak wygląda sama organizacja w firmie?

Jolanta
Inne

Teraz na stronie internetowej firmy poszukują kogoś jako Specjalista/Inżynier ds. Zakupów. Co ciekawe, napisali w ogłoszeniu o zgrany zespole i dobrej atmosferze w pracy. I tutaj mam pytanie, jak firma o to dba? Zapewnia spotkania, zabawy integracyjne dla budowania zespołu? Jakieś wyjazdy integracyjne?

Pracownik
Pracownik
@Jolanta

nie, w ciągu kilku miesięcy jak tu pracuje nic się nie wydarzyło.

P.K
Pracownik

Pracowałam kilka lat na stanowisku asystentki. Atmosfera w 99% zależy od zespołu w jakim się pracuje. Siedziba w Warszawie wiec budowy poza stolica mają z centrala jedynie kontakt telefoniczny. Niestety firma mocno się zmieniła. Na wielki minus . Za czasów starego zarządu pracownik coś znaczył, teraz gdy ktoś chce odejść (nawet wieloletni pracownik z ogromnym doświadczeniem) już się nie probuje go zatrzymać:/ Kierownicy budów czują się bezkarani ..mobbing ,wyśmianie,obgadywanie,podkładanie świń jest na porządku dziennym..gdy idziesz wyżej się poskarżyć nikt Z tym nic nie robi bo "nie mieszam się mu do roboty" i słyszysz ze to widocznie Tobą jest problem .

Marcin
Pracownik

Pracuję tu od kilkunastu lat. To nie jest ta sama firma co kiedyś. Pomimo wszystko, mam jednak trochę sentymentu do byłego prezesa. Teraz firma upodabnia się swoimi działaniami i moralnością do Skanska. Kierownicy budów nie mają budów, bo jest coraz mniej kontraktów. Nieciekawie to wygląda.

Pablo
Pracownik
 Pytanie
@Marcin

Do którego z byłych prezesów? :)

Marzena
Inne
@Marcin

Szukają właśnie asystentki, wiesz może coś na temat tego stanowiska? Piszesz o byłym prezesie w pozytywach, czyli teraz jest gorzej po zmianie?:(

Pablo
Pracownik
@Marzena

Było dobrze, jest jeszcze lepiej, a będzie najlepiej.

Ewa
Inne
@Pablo

mam nadzieję że to na serio komentarz, zaden żart? to weź napisz coś więcej konkretnego żebyśmy się mogli dowiedzieć ?

JUREK KWIATEK
Były pracownik

PODOBNO WE WTOREK 28-GO CAŁY ZARZĄD ODWOŁALI- ALBO PRAWIE CAŁY :-) CIEKAWE DLACZEGO :-) A TAKIE ZNAKOMITOŚCI TAM BYŁY :-) :-) NIGDZIE NIE PODAJĄ NA STRONACH JAKI JEST ZARZĄD WARBUDU, PEWNO JESZCZE NIE WYBRALI -TRUDNO ZWERYFIKOWAĆ NA PEWNO BĘDĄ ROTACJE

Kierowca (z) budowy
Kandydat
@JUREK KWIATEK

A taki wyborny zarząd mieli ;) Raz w miesiącu wchodziłem na stronę i czytałem życiorysy ;p

Paweł
Inne
@JUREK KWIATEK

Wiesz co się stało? Czemu nagle zostało odwołane tyle osób? To dość ważna zmiana przecież, więc skąd taka nagła decyzja?

???
Pracownik
 Pytanie
@JUREK KWIATEK

Czy Stanisław Kwiatek z Krakbau to Twój krewny czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa?

Art
Inne
@JUREK KWIATEK

Słyszałem że Warbud ma problemy. Nie ma nowych inwestycji. Betoniarnia w Warszawie produkuje 1/100 tego co w ubiegłych latach. Francuzi już zwolnili kilkaset osób.

Biuro Prasowe Warbud S.A.
Pracownik
@Art

Prosimy nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji na temat stanu zatrudnienia w Warbud S.A. oraz nowych kontraktów. Spółka kontynuuje swoją dotychczasową działalność pod nowym Zarządem.

Ciekawe
Były pracownik
 Pytanie
@Biuro Prasowe Warbud S.A.

W Warbudzie był jakiś mega wielki audyt antykorupcyjny - niby nic nie powiedzieli ale po audycie wyleciał zarząd? Przypadek ? :) Czy coś wiadomo ? Czy moze sprawe bada prokuratura i bedziemy ogladać niedługo firme w TV?

?
Były pracownik
 Pytanie
@Ciekawe

Już odeszły 4 osoby z byłego zarządu - reszte też wyrzucą? to pewnie tylko kwestia czasu. Nic nie dzieje się bez przyczyny - pewnie wizyty smutnych panów o 6 rano tez są prawdopodobne

Zostaw merytoryczną opinię o Warbud S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Warbud S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Warbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Warbud S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Warbud S.A.?

  Kandydaci do pracy w Warbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warbud S.A.
2/5 Na podstawie 301 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Warbud S.A.
Przejdź do nowych opinii