Warbud S.A.

Opinie o Warbud S.A.

Podwykonawca

Nie polecam firmy. Szantazuja podwykonawcow, nie chca placic za wykonane roboty. Przetrzymywali mnie za kazdym razem z fakturowaniem. Do dnia dzisiejszego nie rozliczyli sie ze wszystkiego. Z daleka od takich firm.

Krzysiek_las
@Podwykonawca 30.08.2017 17:45

Dasz jakiś namiar na siebie? CO robiłeś kolego i w jakim zakresie?

Podwykonawca
@Krzysiek_las 05.09.2017 12:08
Dasz jakiś namiar na siebie? CO robiłeś kolego i w jakim zakresie?

A do czego Ci to potrzebne? pozdrawiam Podwykonawca

Marta

Każde stanowisko pracy ma określone stawki, dużo zależy od umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia zawodowego. W firmach budowalnych duży nacisk kładzony jest na wykształcenie ogólnobudowalne oraz doświadczenie. Nie wszystki firmy muszą podować stawkę w ogłoszeniu. Wystarczy wysłać CV jeżeli jes się zainteresowanych i jeżli wybiorą Ciebie to na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się o wynagrodzeniu.

Gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik robót branżowych w Warbud?

zdala
@anonim 06.06.2017 15:38
To jakaś bzdura, nawet najniższe wynagrodzenia są w Warbudzie wyższe. Coś się MGR inż pomyliło

najniższe na pewno ale nie nie za 8 godzin - Osiem godzin to tam pół etatu

muzyn
@zdala 14.06.2017 11:36
najniższe na pewno ale nie nie za 8 godzin - Osiem godzin to tam pół etatu

8 godzin to do śniadania to 1/3 dniówki :)

zygi

Świat się wali ! wieloletni cieśla szalunkowy dyrektorem po szkole ekologii na wawelskiej. Niezły cyrk !

msiek

A co tu się dziwić że firma ma słabą opinie. Dyrektorem został cieśla szalunkowy,siedzi teraz w przygotowaniu produkcji. Jaki pan taki kram. cieśla-dyrektorem !!!!!

colo

a co sądzicie o DBMedzie, jednej z dyrekcji Warbudu?

stefan k

ile zarabia pracownik fizyczny

ja

Ile zarabia tam BHPowiec????

Kto zna

Daszke ktos zna?

: )
@Kto zna 16.01.2017 20:12
Daszke ktos zna?

Nie pracuje w Warbudzie i podziękowali mu w Skanska

ciekawy

Ile macie paliwa na Gruszkach a jak z betonem

Betoniarz

Pana Daszke zwolnili w dniu wigili firmowej, taki prezent :) dlaczego, chyba wtopa 40 milionowa

Inżynier Warbud

Pracowałem na stanowisku inżynierskim. Minusy: - dwulicowi współpracownicy, gówniarze głównie, lizusostwo, fatalna atmosfera, kwitnie donosicielstwo - przełożony nie buduje zespołu tylko napuszcza ludzi na siebie co skutkuje paniką i chaosem w i tak niebezpiecznych warunkach budowy - praca 10h-12h (każą podpisywać oświadczenia że robisz 8h) - samochody służbowe dla stanowisk od kierownika budowy w górę - brak jasnych zasad premiowania (premie obecnie słabe czyli ew. 1 pensja za rok pracy) - budują szybko, w bałaganie, niebezpiecznie przez co można stracić uprawnienia (nawalić dużo ludzi i sprzętu w jedno miejsce - partyzantka) - delegacja w pełnym tego słowa znaczeniu (dziś Gdańsk - jutro Podkarpacie) - przedstawiciele inwestora/podwykonawcy maja później kadrę Warbudu za papraków i to się roznosi (presja szefa żebyś robił coś co wiesz ze jest po chińsku) Plusy: - pensja na czas - darmowy obiad

jim

A co to tam jest za dyrektor co był wcześniej 20 lat cieślą ??! który to taki?!

Gzwh
@jim 13.11.2016 16:44
A co to tam jest za dyrektor co był wcześniej 20 lat cieślą ??! który to taki?!

Z cieśli poszedł na dyrektora?? To szopka jakaś??

Dick
@Gzwh 27.11.2016 11:29
Z cieśli poszedł na dyrektora?? To szopka jakaś??

To nie szopka. Zasiada w ZPP, dawna ul.Potrzebna. Mojego kolegę zaprosił na rozmowę i wprowadził w błąd. Faktycznie długo był cieślą szalunkowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak się pyta człowieka ile ma kandydat doświadczenia na żelbetach. A jaki ciekawy,jaki cwaniaczek. Nawet nie potrafił poprawnie napisać nazwy swojej szkoły !!!!! Natomiast wymagania ma wielkie.

moeik

Jak na razie jest tylko oferta jako Technik Serwisu.

MKR

kochani no cóż po odejściu poprzedniego prezesa w firmie krótko mówiąc zagrało jaj , obecnie prowadzone są cięcie kosztów oczywiście kosztem pracowników ,niestety nie do końca przemyślane,dalekie od przyzwoitego Jednym słowem atmosfera kiepska .

Kierowiec wywrotki

Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?

krzys

bardzo porzadna firma niemozna im nic zarzucic budow prowadzone w terminie kierownicy sympatyczni znaja sie na rzeczy to jest firma no czasem sie przelicza co do kasy ale zawsze trzeba wlozyc cos do koperty aczekajacy jest wielu wiec wiecie pieniadze to nie wszytko ale wszystko da sie zalatwic za pieniadze no nie haha

Kefas

Na jakie zarobki można liczyć w Warbud jako Kierownik Techniczny Obiektu, możesz podać widełki.

Gość

Ja jestem zadowolona z pracy. Na pensję nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o atmosferę to ciężko powiedzieć, bo głównie utrzymuje się kontakt z osobami z którymi się siedzi w pokoju. No i wiadomo, że ludzie są różni więc trafia się na tych, z którymi się da dogadać i na tych z którymi się nie da. Odnoszę wrażenie, że firma jest prorodzinna w porównaniu do innych, o co trudno w dzisiejszych czasach. Podejrzewam, że nie będę tu pracować do emerytury, ale ogólnie jestem zadowolona i polecam.

px

Pracowałam w warbudzie, zwolnilam się, ale do teraz bardzo tego żałuję. Duży socjal, dobra pensja. Ale ciężko też się pracuje.

zwodnik4

Mam uprawnienia E1,E2,D1,D2 oraz pomiary i kilkunastoletnie doświadczenie jako technik serwisu. Niejednokrotnie ratowałem Warbudowi tyłek. Merytorycznie, operacyjnie jest to firma , która zachowuję się jak dzieci w piaskownicy. Podejście przełożonych - kierownik, project men. to dziecinada ,żadnego zaplecza technicznego , zero znajomości podstawowych procedur wymagających prowadzenia budynków,. Utrzymanie budynków przez tą "firmę" to FIKCJA !!! Jeśli ktoś jest gotowy na takie warunki , jego sprawa.........

aaaa

abonament w Medicover- biała karta, z możliwością rozszerzenia na rodzinę(trochę taniej)

elmo

Jestem inżynierem w Warbudzie i z tego co wiem nie zatrudniamy na umowy śmieciowe

mnbvc

Wiesz, sytuacja na rynku wszędzie odbija się na pracownikach ale to nie oznacza, żeby nie szukac pracy. Jeśli Warbud jest firmą wypłacalną to warto starać się o angaż- przecież kto nie ryzykuje ten nie ma. Mi się dziś udało wysłać cv do nich i mam nadzieję, ze wkrótce zadzwonią z jakąś propozycją pracy...

Ela

Byłam na praktykach w Warbudzie i było naprawdę fajnie. Są bezpłatne ale było warto. Wyślij cv na skrzynkę praktyk, adres mają na stronie.

Radek

Praktyki to chyba nie w warbudzie, jak patrzyłem na ich stronie internetowej to obecnie poszukuja na stanowiska takie jak Technik Serwisu - Poznań, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Technik Serwisu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz oraz Kierownik Techniczny Obiektu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz. spora nawet ta ich rekrutacja, nie wiem, czy to nie jest oznaka rotacji...

kabi

chyba sobie jakieś żarty robisz prawda ? piszesz w taki sposób jakby to oni mieli zaraz zapukać do Twoich drzwi :) z takim podejściem to do Warbudu możesz dostać się co najwyżej przez tylne drzwi dla osób zajmujących się konserwacją powierzchni płaskich. Trzeba trochę dać od siebie i postarać się o pracę tutaj

hydro

szantazuja i strasza sądem,umowy śa tak skonstruowane żeby to oni zawsze mieli mozliwość usadzić podwykonawcę.Najgorzej jest z rozliczeniem końcowym,wiem to z praktyki i od wielu wykonawców którym zmniejszono należne im zapłaty. Nie można im wierzyć,z nimi trzeba mocno walczyć tym samym co oni,chyba że ktos ma układy.Ogólnie nie polecam.

podwykonawca

Jesli chodzi o podpisany kontrakt - owszem placa co do zlotowki, ale w trakcie realizacji umowy - dostaniesz po tylku na robotach dodatkowych!!!! Nie jedna firme juz tak przekrecili Mnie osobiście na 150.000 zł!!!!!! Szantażują, że jeżeli się nie zgodzisz na ich warunki z zapłatą prac dodatkowych (u mnie z 200 tys na 50 tys) to dopasują takie paragrafy z umowy, że i tak wyjdą na swoje. Ich argumentacja jest żałosna - jak byśmy mieli dodatkowe pieniądze to byśmy zapłacili. To po co zlecają te prace dodatkowe, skoro wiedzą, że nie zapłacą??? Jak to nazwać???

poszukuje pracy

panowie jak sie dostać do warbudu pisze przez stronę rekrutacji i nic możne któryś z was może mi pomuc chciałem zmienić prace pracować na terenie polski zagranica mi się znudziła po za domem tyle zdala od domu żony chciałbym sie dostać do warbudu kilka lat temu miałem znajomego co mnie tam ciągną ale urwał kontakt się nam i teraz nie wiem jak się tam dostać, zajmuje się elektryką wodą kanalizacją wykonczenia ciesielskie sprawy itp mam na wszystko uprawnienia prosze o pomoc czekam na odpowiedź mazuber@wp.pl

Karol

Pracuję w Warbudzie od kilku lat i nic o żadnych kłopotach nie słyszałem. Zwolnień nie było za to rośnie ilość kontraktów stąd pewnie nowe ogłoszenia.

pajączek

sprawdź po rodzinie czy ktoś z Twoich znajomych w Warbudzie nie pracuje, wtedy może przymkną oko na braki w doświadczeniu

marcin

No to może nie oznacza to rozwoju warbud, a rotacji, bo ludzie odeszli, może niech ktos zorientowany napisze o co chodzi.

Czarny

Idzcie do Romix tam jest dopiero.

monter

zamiast awansu, to otrzymałem wypowiedzenie, bo się "góra" przeliczyła (nie po raz pierwszy)

Pracowałem w Warbudzie przez ładnych kilka lat. Nie wiem jak jest w innych firmach, bo zmieniłem branżę, ale mogę napisać jak jest tutaj. Osoby na samym szczycie, dyrektorzy i członkowie zarządu- głowy w chmurach, gwazdorstwo i martwienie się o własne d.... W mojej ocenie osoby podejmujące nielogiczne decyzje, szalenie niekompetentne i spychające firmę w dół w tych ciężkich czasach. Klimat na samej budowie...generalnie jest zasada, kto wyżej siedzi ten zbiera większe dole od przekrętów, robionych na jego poziomie i poziomach niżej. Nie ma czegoś takiego jak etyka, brak korupcji itd. zero kontroli i zero osób, które chcą z tym walczyć, bo każdy kręci swoje lody i coś z tego ma. Co do pracy w biurze (pracowałem też jakiś czas tam) to powiem tak, strach komuś coś powiedzieć, bo nie wiadomo czy się natrafi na kuzyna prezesa, czy ciocię dyrektora.... Same zarobki nie są najgorsze ale też szału nie ma, generalnie kto lepiej kręci i lepiej włazi w d... komu trzeba, ten ma lepsze zarobki, nie mają one nic wspólnego z odwalaniem dobrej i ciężkiej pracy. Reasumując niepolecam, wiem że w Skanskiej jest dużo lepiej.

maciek

Warbud, (usunięte przez administratora)firma, Na moim osiedklu marina mokotów, wymienia się WSZYSTKIE instalacje CO montowane przez warbud, (usunięte przez administratora) firma, która żerowała na boomie rynku nieruchomości i instalowała niewłaściwe, tanie i korodujące materiały, poprzez które dziesiątki mieszkańcom zalało mieszkania

Takie wypowiedzi pisane "w imieniu" innych najprawdopodobniej pochodzą od niedowartościowanych i sfrustrowanych osób, które chcą zaszkodzić kolegom. Zdaje się, że akcja z rozwieszaniem plakatów nie wyczerpała kolejnych pomysłów... W Warbudzie jak komuś zależy na robocie i jest dobry to nie ma co narzekać :) Polecam

bin

a na jaki adres mailowy wysłać swoje CV

pokój przedprzedostatni

A niech sobie piszą bloga...:) carrier

ostatni pokój

Praca zespołowa do bani, typowy wyścig szczurów. Ślizgamy się na wszechobecnej wazelinie. Są równi i równiejsi. Pzdr LG....

anonimus

Do bani jeśli chodzi o część elektro-instalacyjną, ci co są nie znają się w ogóle na niczym

Tak się szanuje ludzi pracy w firmie Warbud dzieli się na gorszych i lepszych . Pracownicy fizyczni są dyskryminowani. Impreza andrzejkowa oczywiście tylko dla ludzi wysoko postawionych. No bo po co pracownikowi fizycznemu bal ?

DO BANI ROTACJA PRZEWALACZE OD RANO DO NOCY GDZIE PIP

robert

Ja również polecam bo mozna tam neźle kombinować na lewo widze to po mojim znajomym który nieźle daje sobie rade.

Płace ok, nic poza tym - Dyrektorzy w randze Króla - wszystko mogą - pracownik może niewiele, ze starych czasów Warbudu czyli kilka lat temu nie zostało prawie nic...

Płace ok, pakiet medyczny, ludzie sympatyczni, pracę kończy się najpóźniej ok 16:30 (biuro), liczne szkolenia.

socjal OK, płaca w miarę OK atmosfera i czas pracy do bani nie polecam

Zostaw opinię o Warbud S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warbud S.A.