FPHU "BRUKPOL"

Dąbrówka Wisłocka

Opinie o FPHU "BRUKPOL"

waxi

Znajomy pracował w tej firmie przez 3m-ce i ani raz nie otrzymał pełnego wynagrodzenie dostawał jakieś marne zaliczki i obietnicę że kasa zostanie wyrównana. Z tego co mi powiedział pieniędzy do dziś nie odzyskał a minęły już 4m-ce jak tam nie pracuje. Zresztą ogłoszenie o pracę do tej firmy regularnie pojawia się co miesiąc więc o czymś to świadczy!!!!!!

krasnoarmiejec

Witam wszystkich. Miałem nieprzyjemnośc pracowac w firmie BRUKPOL u Pana Jana Czuchry z Dąbrówki wisłockiej i zdecydowanie nie polecam. Już na wstępie "pan prezes" oświadczył mi, że mogę co najwyżej otrzyma umowę na 1/4 etatu, oczywiście przy prace 9-11 godzin. Zaś pierwszy tydzień miałem przepracowac "na czarno" celem sprawdzenie. Rozumiem, jestem operatorem koparki, pracownika trzeba przetestowac. Umówiliśmy się jednak, że za ten tydzień bez umowy, pieniądze dostanę w formie tygodniówki. Niestety, okazało się, że właściciel dośc sporej firmy, nie jest w stanie dotrzymac danego słowa i zapłacic należne pieniądze. Otrzymałem jakieś marne grosze i obietnicę wypłaty reszty 15.04.2016. Oczywiście za pracę podziękowałem. Do dnia dzisiejszego, tj. 21.04.2016, nie otrzymałem reszty wynagrodzenia, co więcej, "pan prezes" twierdzi, że u niego nie pracowałem i jeżeli będę go w dalszym ciągu niepokoił, zgłosi sprawę na policję. Proszę bardzo. W związku z powyższym, doradzam każdemu, kto miałby ochotę starac się o pracę w firmie "Bukpol" z Dąbrówki Wisłockiej, aby poważnie przemyślał swoją decyzję. Mam również nadzieję, że powyższy wpis przeczytają jacyś przyszli kontrahenci Brukpolu i rozważą decyzję o współpracy w nimi. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o FPHU "BRUKPOL" - Dąbrówka Wisłocka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPHU "BRUKPOL"