Opinie o Poldim-Bud Sp. z o.o. w Dąbrówka Wisłocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poldim-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poldim-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldim-Bud Sp. z o.o. w Dąbrówka Wisłocka

Pracownik Nowy wpis

15 już tam nie pracuje i z każdym komentarzem wiem że dobrze zrobiłem. A pozdrowienia dla Generała.Ciekawe czy nadal młodym robi unitarke ????

Harnaś Nowy wpis

Tam się dobrze pracowało ale jak Nastał kierownik Paweł to się wszystko sypie robi tak byle on miał dobrze

Skurosław Janusz

Ta firma to typowy Januszex gdzie nie zachowuje sie żadnych norm BHP. Gdzie pracownik jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i gdzie robota na czarno to norma. Polecam Urzędowi Skarbowemu zajrzeć im znienacka wizytą gdzie drzwi się posypią.

Skurosław ARECZEK Nowy wpis
@Skurosław Janusz

Tak jest polecam tego allegrowicza. A tak serio to pracowałem tam dosłownie chwile. Brak BHP, naciąganie na nadgodziny i (usunięte przez administratora) pensja a to że na czarno to chyba każdy się domyśla. Ten chlyw jak już ktoś wcześniej pisał musimy zgłosić do Urzędu Skarbowego. Ten Januszex upaść musi.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Poldim-Bud Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Firma Poldim-Bud Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - BETONIARZ/ZBROJARZ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kawosz636

Witam,oferta na kierowce Kat. C znaleziona na urzedzie pracy, wynagrodzenie 5500 BRUTTOOOO!!!! ktos posiada jakies informacje na temat pracy tam jako kierowca ? rozumiem ze wynagrodzenie sztucznie zawyzone oczywiscie,w rzeczywistosci pewnie 3000zł netto,i umowa pewnie na poczatek umowa zlecenie ''a potem zobaczymy '' ? :)

Kamil

Właśnie znalazłem w sieci ofertę na stanowisko kierowca z kat. C+E z uprawnieniami do obsługi HDS. Piszą że robota do 100 km od siedziby firmy. To takie wyjazdy są częste? Jak duża odległość to dadzą zakwaterowanie? Ktoś się orientuje?

kier
@Kamil

Wyjazdy często ale zakwaterowania brak.

Jaaaa

Moja opinia jest negatywna. Byłam na rozmowie o pracę, pracodawca zachwycony. W poniedziałek miałam przyjechać podpisać umowę, po czym chyba się wystraszył i smsowo jakaś Pani napisała że stanowisko jest nieaktualne, nie potrzebują już. Po kilku dniach znowu pojawiła się oferta pracy. Zadzwoniłam z innego numeru, zaprosili na rozmowę. Powiedziałam że już byłam. Odłożono słuchawkę.

Mieczysław
@Jaaaa

Dziwna sytuacja, może był jakiś powód, dlaczego nie chcieli przyjąć Cię jako pracownika po prostu, rozmyślili się, bo jak inaczej?

nicola
@Mieczysław

do Zosi: logika u ciebie nie zrobiła jakoś furory, no ale bez urazy , mam pytanie czyż nie było by elegancko z ich strony aby zadzwonić i powiedzieć iż rezygnują z zatrudnienia tej Pani? no cóż widać u Ciebie i w tej firmie są inne standardy przyzwoitośći, ale widać , że tak jest

@nicola

To " towarzysttwo" próbuje teraz reaktywować Brukpol, a dokładnie syn " Prezesa-kierowcy",najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że osobą do kontaktu jest właśnie były prezes " starego Brukpolu", mają tupet, no ale to są tacy ludzie

Zosia

Ludzie dlaczego nie czytacie tych opini na tym portalu, to "towarzystwo" dość dokładnie zostało opisane, ich sposób działania, myślenia i wypowiedzi, przecież nikt ich celowo nie neguje, a opisuje sytuacje które miały miejsce, pytanie jest takie czy Pani starała się do poldim-budu? czy do Brukpolu, którego próbują reaktywować na nowo? to są te same osoby, tam tylko chyba się zmieniły udziały (poldim-bud)ale resztab pozostała, i tu i tu jest ten sam gość do kontaktu (john- nie wstyd ci?). Normalnie masakra

Stary Poldimowiec

Czy ta firma ma coś wspólnego z byłym Zarządem upadłego tarnowskiego Poldimu?

chętny

No czego te ludziska nie chcą się do nich zgłaszać się do pracy? no kolejne ogłoszenia na PUP Mielec o naborze do pracy do tej firmy, przecież tak " dbają" o pracowników, i ponoć mają najwyższe proponowane wynagrodzenie i jak oni twierdzą, że dają "chleb" okolicznym mieszkańcom, no to wytłumaczcie mi dlaczego nikt się nie garnie do zatrudnienia u nich? , chyba że jest inaczej, proszę o info

pośrednik

No nie zawiodłam się, kolejne ogłoszenie ww. firmy dot. propozycji zatrudnienia , na te same stanowiska - widać , że ludzie " walą" drzwiami i oknami do pracy do tej firmy, oni w bardzo "sprytny" sposób próbują pozyskać ludzi przy pomocy PUP w Mielcu, (bo nie spotkałam się nigdzie aby ta firma prowadziła rekrutację pracowników np. na portalach ogłoszeniowych, w prasie itp informujących o propozycjach wolych stanowisk pracy), gdyż bezrobotny skierowany przez ww. Urząd musi się zgłosić do pracodawcy, bo w przypadku odmowy jest automatycznie wyrejestrowany jako bezrobotny i traci bądź zasiłek i ubezpieczenie. Wydaje się, że towarzystwo jest mocno zdesperowane aby pozyskać potencjalnych pracowników. Ciekawa jestem czy taki sposób jest stosowany w tej firmie?????

pośrednik

Jestem " zaskoczona" wytrwałością ww. firmy w pozyskiwaniu nowych pracowników, obserwując ogłoszenia o pracę na stronach PUP Mielec zgłaszanych przez tą firmę, róźnica jest tylko w wysokości proponowanych wynagrodzeń, , praktycznie co miesiąc potrzebują ludzi na te same stanowiska pracy, czyżby ludzie nie chcieli tam pracować? a skoro tak czy ta firma jeszcze finkcjonuje? czy może ma tylko NIP i Regon? czy tym wszystkim nie powinny się zająć odpowiednie instytucje powołane do sprawdzania takich "firm"? b. wszystko to jest b. ciekawe

chętny

Ale się " rozwijają", znów potrzebują na 6 stanowisk " chętnych" co za rozmach, co za inwencja, kurcze, to tam musi już pracować ze 60 osób, co za dynamika rozwoju tej firmy, szefostwo tej firmy musi mieć " niesamowity dar biznesowy" w kontekście pozyskiwania nowych pracowników, rozumiem że dbają też o "dotychczasowych pracowników i aktualnych" oni potrzebują non stop tych pracowników, a co niektórzy tak "psioczą na tą firmę, bardzo proszę przestać ich "negawać, są porostu "cool" he, he, he

Zosia

Ale u nich " robota wrze", znów potrzebują pracowników i ogłaszają się na PUP-ie, a jaką kasę proponują ?!!!!!!!!!!11 to już faktycznie międzynarodowe środowisko , dopiero teraz można tam zrobić karierę jak np. Microsof-cie, kurde ludzie , " przyjmujcie się do nich do roboty, "szkoda " zmarnować tak "dooobrej firmy" a i wypłata u nich " na czas"

Waldi

Nie polecam. Nieuczciwi ludzie.

@Waldi

Można jakieś konkrety? Jak wygląda praca magazyniera?

Popełniłem błąd
@Waldi

Potwierdzam. Kiedyś tam pracowałem, zamierzchłe czasy. Chciałem na własnej skórze co prawda sprawdzić uczciwość tych ludzi a w pierwszej wypłacie brak kilku stów. No cóż zostawiłem to bo nie będe sie o grosze kłócił, ale miło było zweryfikować opinie. Wróciłem do swojej branży i powiem każdemu jedno. Jak jesteś w kryzysie i nke ma nic innego to zostaje ci sie zatrudnić w firmie takich standardów. Ale jak masz możliwości to nawet na tego typu firme nie patrz. Ta firma to książkowy przykład wyzysku i braku BHP. Pracownicy łażą po maszynie bez zabezpieczeń by ją naprawić. Nieraz wchodzą pod tłoki. Szkoda tylko że jeden błąd maszyny i od pasa w dół zmiażdżeni. Nie chce nawet już w to wnikać. Jestem na swoim i każdemu pokrzywdzonemu przez nich życze szczęścia a im sprawidliwości ze strony urzędu pracy. Pozdrawiam.

Teresa
@Popełniłem błąd

Cześć, jak sam napisałeś pracowałeś tam 'kiedyś'. Czy mogłabym się dowiedzieć kiedy to było? Oczywiście masz prawo żeby wyrazić swoją opinię i opisać własne doświadczenia z pracy w firmie ale po prostu przez ten czas od kiedy nie pracujesz już w Poldim-Bud mogło się wiele zmienić. Może ktoś jeszcze napisze jak sytuacja obecnie wygląda?

zosia
@Popełniłem błąd

Zgadzam się w 100% z treścią ww. opini , pracowałam tam nie tak dawno i wiecie co? wszystko to co zostało przedstawione było za czasów mojej pracy tam, nie chcę tego opisywać, natomiast proszę wejść na stronę pup mielec w zakładkę dam praćę, i zobaczyć ile ta " firma potrzebuje pracowników- naliczyłam 10 stanowisk, w okresie ok 20 dni ze średią proponowaną płacą ok 3500,00pln czyli kwota do wypłaty tylko dla tych pracowników miesięcznie wyniesie ok 35000,00pln do tego trzeba doliczyć składki na ZUS+ podatki+ koszty działalności firmy no i oczywiście materiały do produkcji, w związku z tym proszę abyście Państwo, przyszli potencjalni pracownicy sprawdzili ile ta firma miesięcznie ma przychodu, później dochodu i czy ją fizycznie stać na zatrudnienie tylu pracowników????? prz założeniu że wypłata będzie terminowa i w wysokośći przez tą firmę proponowana,, aha jeszcze kwestia opłat za korzystanie z maszyn dl syndyka i wierzycieli. Wnioski pozostawiam Państwu

Kamil

To naprawdę można zarobić 8000 plus premie ?

elo1

znów nowe ogłoszenie na pup mielec na mastra/kierownika budowy, ostatnio proponowali 6000,00 pln + premia teraz proponują 8000,00 pln + premia no to co się dzieje że musieli podnieść zachęte finansową aby ktoś chciał u nich pracować? przecież taka dobra firma i rzetelna nie rozumiem tego? chyba ,że już tak się rozwinęli że brakuje im pracowników, czyli ta normalna "rotacja " pracowników jaość dobrze nie wpływa na sytuację kadrową w firmie, a może się mylę? ciekawa jestem do jakiej stawki za wynagrodzenie dojdą, aby ktoś u nich chciał się zatrudnić, pochwalam taką postawę, za dobrą pracę, godna zapłata

Muraj
@elo1

Stary oni mają takie oferty. Widnieje ci 8000 a zapłacą ci 2300 na czarno. XDDD To są wiejscy biznesmeni którzy z biznesem mają tyle wspólnego co prostytutka z dziewictwem.

chętny

Ukazało się nowe ogłoszenie ww. firmy o naborze na stanowisko /kierownik budowy z pensją 6000,00 pln+ premia no to faktycznie ostro poszli tylko pytanie czy ich stać na to?????? , pytanie takie to co A..... zwoliniliście?????czy sam się zwolnił ze względu na szybkość rozwoju firmy? co nienadążał za rozwojem firmy?

Okolica
@chętny

Grubo :D Inne stanowiska też mają zawyżone a później nie dość że na czarno to jeszcze śmieszne grosze. ;)

MiłośćdoPracy
@chętny

Firma szanuje ludzi i ich podejście do pracy zapewne stąd to wynagrodzenie a jeśli ktoś chce spróbować swoich sił i ma jakieś pytania powinien iść na rozmowę. Ja polecam i życzę sukcesów.

Developer
@MiłośćdoPracy

No ileż można łgać John w twoim wieku już nie wypada

Zasowiok

Szczyrze? Nie Polecom. Jo robił wszyndzie ale tu nigdy bym nie porobił. Piniondze śmiszne i na dodotek nadgodzin w opór. Chcysz sie skończyć? To idź porobić w tym chlywie.

Inspekcja Głupoty
@Zasowiok

No i brawo! Dorzuce swoje 3 grosze. Jeśli ktoś chce utrzymać rodzinę i nie skończyć swojego organizmu za szybko to niech omija ten "chlyw" szerokim łukiem! :D

Miejscowy

Bardzo dobra firma dobrze płacą i szanują pracownika nie wiem o co wam chodzi.. Boli was że mają kilka firm pod sobą i sobie radzą? Jak by sobie nie radzili to by upadli a nie upadli działają i mają się dobrze życzę powodzenia dla zarządu a komuś jak się nie chciało uczyć to niech teraz u nich kostke układa i gitara wszyscy są są zadowoleni :)

xyz
@Miejscowy

w tym poldim-budzie to oni mają transformator i tego robota do układania na paletach, reszta to syndyka, starą vectrę no i zafirę po taxi, aha jeszcze renault scenic aha no i b. wielkie mniemanie o sobie jako super manager, jeden jeździ starą koparką a drugi starym MAN-em, wykorzystują jeszcze stare renault premium z łajbą która jest skrzywiona i nie za bardzo można nią kiprować

ocena
@Miejscowy

do miejscowy: "......... a komuś jak się nie chciało uczyć to niech teraz u nich kostke układa i gitara wszyscy są są zadowoleni :) to twoje stwierdzenie jest tak chamskie, że tylko mogło się zrodzić w prostaku czystej krwi, po trepanacji czaszki, taki właśnie szacunek mają do swoich pracowników, nic dodać nic ująć, dlaczego gardzisz i drwisz z ludźi, którzy układają kostkę????? bo co nie mają wykształcenia? a ty co masz wykształcenie? chyba zdobyte "za śmietanę i jaja", wiesz co to są znaki interpunkcyjne, niezbędne w pisaniu prostego zdania?????. Dyletancie i cyniku, wiesz co to znaczy?????

tubylec
@Miejscowy

oni znów odnawiają ogłoszenia w pup mielec na te same stanowiska, jest to metoda aby w pewnym sensie wzmóc presję na obecnej obsadzie etatowej, mająca pokazać im iż , jak się będą dopominać " pewnych rzeczy- dotyczy 15 każdego miesiąca" to w każdej chwili mogą ich zwolinić, teoria możliwa tylko dla nich bo tam nikt nie przyjdzie, lepiej już pracować w Brzeźnicy i tą firmę polecam

ola
@Miejscowy

pytanie: jak można szanować pracownika nie płacąc mu w terminie wypłaty? co? to dopiero fałsz

Prawdziwek
@Miejscowy

My Friend listen me. Oni upadli bo nie wypłacali pieniędzy, ludzie zaczeli drążyć i trzeba było coś wykombinować. Trzeba być skończoną mendą żeby ludziom którzy pracowali po 10 godzin nie powypłacać pieniędzy. Typowy bizneswieśniak. :D

Zostaw merytoryczną opinię o Poldim-Bud Sp. z o.o. - Dąbrówka Wisłocka

• Jak się pracuje w Poldim-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldim-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldim-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldim-Bud Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 164
    39-315 Dąbrówka Wisłocka