Firma się rozwija pojawiają się nowe auta ciężarowe, nowe chętne osoby do pracy i a na produkcji maszyny nie stygną :) To są fakty które bolą komentujących :) Nie straszne im zwolnienie gospodarcze nawet syndyk nie chce niczego brać.. :) Widocznie (usunięte przez administratora) ma do gadania :) Albo nigdy go tam nie było i nie zapowiada się żeby tam wkroczył :) Z tego co widać plac pełny kostki do wyboru do koloru kruszyw również nie brakuje dzięki temu lokalne firemki mogą ich odwiedzać i korzystać z łaski PANA :) I to nie wysokie mniemanie a raczej odpowiednia odpowiedź na złowrogie komentarze :) Ktoś nie jest na bieżąco :) NAJLEPIEJ podjechać zadzwonić zapytać jak wszystko funkcjonuje czy coś jest czy czegoś nie ma. A zmiana nazwy firmy to zapewne nowa jeszcze lepsza twarz :) Cóż nawet Papierze zmieniają się raz na jakiś czas. POZDRAWIAM Cieplutko Wszystkich bez wyjątku :)
zosia
29.03.2020 16:44
Inne
do miejscowy: bravo! bravo! oracja godna "Nerona" naprawdę cięta riposta, a logika wypowiedzi na najwyższym poziomie, ot ludzie chetni są do pracy oczywiście nowi, no tak a co ze starymi????????????, rozumiem "rotacja kadry jak najbardziej" tylko dlaczego ona jest? idziemy dalej, no cóż plac pełen kostki ? to co nie schodzi towar???? idziemy dalej, nowe auta? własne czy leasing a jakie ? może to białe? i dalej jak się komentuje cudzą wypowiedź to trzeba czytać ale ze zrozumieniem a nie automatycznie, chyba że występuje tzw. pisanie automatyczne ale to już było w cywilizacji Majów, z tego co ja zrozumiałam z poprzednich wpisów to syndyk nie jest w firmie Poldim-bud a w Brukpol-u, przecież Poldim-bud nie jest w upadłości,to co ma brać??? tu komuś raczej chodziło o ocenę efektywności zarządzania lub umiejętności zarządzania odpowiednich ludzi, a to róźnica, a co do telefonów to już odbierają he, he, niewątpliwie ten fan firmy "miejscowy" emanuje w czystej postaci cynizmem, tak ostatnio modnym w naszym kraju, no jest poprostu cool, a co do papierzy no fakt zmieniają się ale " funkcja zostaje" tak jak poziom inteligencji i cechy charakteriologiczne oraz osobowości, również cieplutko pozdrawiam ale z wyjątkami, nie będe pozdrawiała cyników, , na koniec nie jest to złowrogi kometarz ani hejt, zwykły komentarz do " łaski PANA" aha jeszcze jedno jest już ten inwestor strategiczny???? chyba jest to ten "miejscowy"????? mimo wszystko powodzenia
PYTANIE
05.03.2020 22:04
Inne
ten " Prezes-kierowca" to też był lub jest prezesem w "Wiolbruk"? , firma rejestrowana była we Wrocławiu w 2019 r. czy to są ci sami ludzie ?
walduś
06.03.2020 11:29
Inne
no pewnie
Przychody i zysk Poldim-Bud
Przychód netto [PLN]
Zysk / strata brutto [PLN]
1,5 mln
-1,5 mln
4,2 mln
624,3 tys
7,0 mln
1,1 mln
2021
2022
2023
Dane wygenerowane na podstawie sprawozdań finansowych firmy z KRS.
walduś
05.03.2020 20:55
Inne
Prezes "kierowca" próbuje tam też organizować staże z "ciekawą" propozycja finansową,on tam już wie o co chodzi , czyż nie Panie "prezesie?
Monitor Sądowy i Gospodarczy nr 101/2019 (5740) - Pozycja 319905 wykreślenie Jana Czuchry z KRS jako Prezesa Poldim-Bud
a to ciekawe
02.03.2020 21:34
Inne
Wg. KRS prezesem ww. firmy jest Pan Marian Curyło a tu w PUP w ogłoszeniach dot. propozycji zatrudnienia w ww. firmie osobą do kontaktu jest Jan Czuchra, który tytułuje się prezesem ww. firmy, to w końcu jest osobą upoważnioną do reprezentowania tej firmy?, czy nie? wg krs-u Jan Czuchra już nie jest prezesem, to może do Pani Violi się zgłosić? a może do vice-prezesów się zgłosić? czy ktoś mi coś podpowie, bo już nie wiem do kogo się zgłosić!!!!. Ponoć Pan Jan Czuchra jest tylko kierowcą a nie osobą funkcyjną, nie rozumiem tego
Dość ciekawa firma, a zwłaszcza jej sposób funkcjonowania, bo korzysta z masy upadłościowej Brukpolu, który jest w upadłości, syndyk nie ogłasza żadnych przetargów ( nie spotkałam się z tego typu ogłoszeniami, ani w prasie czy na stronach internetowych) na zbycie ww.masy upadłościowej, właściciele Brukpolu są teraz aktywnymi przedsiębiorcami w Poldim-bud i korzystają nieograniczenie z tych sprzętów, które z dnia na codzien tracą na wartości, są nieruchomości niezabudowane tych przedsiębiorców które nie są licytowane i ogólnie wszyscy się dobrze czują poza pracownikami którzy czekają na spóźnione wypłaty. Budowany jest nowy dom zresztą co tu dużo opisywać, coś niesamowitego. Goście po raz kolejny przez Państwowe służby zatrudnienia ogłaszają nabór na te same stanowiska chyba już od roku i nic się nie dzieje. Z tego co ogólnie wiadomo jest tam też problem z inwentaryzacją masy upadłościowej. No ale cóż ludzi chętnych chcą zatrudniać,
zainteresowany
17.01.2020 20:05
Inne
Dziękuje bardzo że ktoś w końcu zajmie się właścicielami ww firm, chcę jeszcze dodać że to jak to zostało nazwane " towarzystwo" działa jeszcze w firmie Eco-S
różą
16.01.2020 12:25
Inne
Sprostowanie: dotyczy wcześniejszego naszego wpisu: prosimy o kontakt ww osoby i podane swoich nr tel., skontaktujemy się telefonicznie a później jeżeli Państwo się zgodzicie osobiście i wyjaśnimy o co chodzi. Z góry dziękujemy
róża
16.01.2020 11:48
Inne
Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które były zatrudnione w firmie Brukpol lub Poldim-Bud w Dąbrówce Wisłockiej i zostały " odpowiednio potraktowane" przy rozliczeniach z ww. firmami lub Panem Prezesem tych firm. Skontaktujemy się z tymi osobami, podamy powód, zainteresowania proszę podać tylko nr kont tel podamy
Zostaw merytoryczną opinię o Poldim-Bud Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.