Opinie o Poldim-Bud Sp. z o.o. w Dąbrówka Wisłocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poldim-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poldim-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldim-Bud Sp. z o.o. w Dąbrówka Wisłocka

Miejscowy

Bardzo dobra firma dobrze płacą i szanują pracownika nie wiem o co wam chodzi.. Boli was że mają kilka firm pod sobą i sobie radzą? Jak by sobie nie radzili to by upadli a nie upadli działają i mają się dobrze życzę powodzenia dla zarządu a komuś jak się nie chciało uczyć to niech teraz u nich kostke układa i gitara wszyscy są są zadowoleni :)

xyz
@Miejscowy

w tym poldim-budzie to oni mają transformator i tego robota do układania na paletach, reszta to syndyka, starą vectrę no i zafirę po taxi, aha jeszcze renault scenic aha no i b. wielkie mniemanie o sobie jako super manager, jeden jeździ starą koparką a drugi starym MAN-em, wykorzystują jeszcze stare renault premium z łajbą która jest skrzywiona i nie za bardzo można nią kiprować

ocena
@Miejscowy

do miejscowy: "......... a komuś jak się nie chciało uczyć to niech teraz u nich kostke układa i gitara wszyscy są są zadowoleni :) to twoje stwierdzenie jest tak chamskie, że tylko mogło się zrodzić w prostaku czystej krwi, po trepanacji czaszki, taki właśnie szacunek mają do swoich pracowników, nic dodać nic ująć, dlaczego gardzisz i drwisz z ludźi, którzy układają kostkę????? bo co nie mają wykształcenia? a ty co masz wykształcenie? chyba zdobyte "za śmietanę i jaja", wiesz co to są znaki interpunkcyjne, niezbędne w pisaniu prostego zdania?????. Dyletancie i cyniku, wiesz co to znaczy?????

tubylec
@Miejscowy

oni znów odnawiają ogłoszenia w pup mielec na te same stanowiska, jest to metoda aby w pewnym sensie wzmóc presję na obecnej obsadzie etatowej, mająca pokazać im iż , jak się będą dopominać " pewnych rzeczy- dotyczy 15 każdego miesiąca" to w każdej chwili mogą ich zwolinić, teoria możliwa tylko dla nich bo tam nikt nie przyjdzie, lepiej już pracować w Brzeźnicy i tą firmę polecam

ola
@Miejscowy

pytanie: jak można szanować pracownika nie płacąc mu w terminie wypłaty? co? to dopiero fałsz

Prawdziwek
@Miejscowy

My Friend listen me. Oni upadli bo nie wypłacali pieniędzy, ludzie zaczeli drążyć i trzeba było coś wykombinować. Trzeba być skończoną mendą żeby ludziom którzy pracowali po 10 godzin nie powypłacać pieniędzy. Typowy bizneswieśniak. :D

Cypisek

Zasowiok to wszystko brzmi tak jak się nazwałeś :) Dziękuj Bogu że cię tam wogole chcieli :)

Inspekcja Głupoty
@Cypisek

No i co usuwasz odpowiedzi? Prawda cie piecze? Jesteś żałosnym człowieczkiem który dał sobie nick dorównujący swojej mentalności dziecka. Firma wam się rozwija, nie wiem pod którym względem. Te Romskie bóle tyłka udowadniają że jedyne w czym się rozwijacie to droga ku bankructwu. :D :D :D

Obserwator

Firma się rozwija niektórych to bardzo boli.

Praca

W PUP jest ogłoszenie ale to nie oznacza że nie ma pracowników chcąc się rozwijać na Polske i świat potrzebne jest kilka osób na to samo stanowisko ktoś kto drąży temat pup nie ma pojęcia o działaniu i prowadzeniu firmy.

@Praca

do praca: czyli nie prawdą jest, że nie brakuje wam pracowników, brakuje, no bo przecież się " rozwijacie" na Polskę i Świat no developer pogubiłeś się oj czytaj chociaż co piszesz

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Poldim-Bud Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - BETONIARZ/ZBROJARZ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pilot

Firma zewnętrzna wykonuje wszelkie niezbędne badania dokumenty dostępne w biurze wszystko zgodnie z prawem na złość hejterom :)

@Pilot

do pilota: nie rozumiem tej odpowiedzi , o jaki het chodzi, pytanie było czy macie może wolny etat w tym laboratorium, przecież piszecie o tym laboratorium na waszej stronie internetowej , firmowej, kurde proste pytanie, a kto to jest ten pilot? ok tzn nie działa u was to laboratorium, pozdrawiam

Kurier

Zosia "mowa trawa" Dalej brak u Ciebie konkretów opowiadasz jakieś bajeczki wyszukiwane gdzieś głęboko w internecie a wszyscy którzy wiedzą jak jest(usunięte przez administratora) Reasumując w tej firmie raczej nigdy nie zabraknie pracowników bo poprostu ma za duży potencjał na przyszłość i szanuje się tam pracowników :)

@Kurier

'do kurier: no i znowu nowy nick? i to o o godz. 05:49!!!!!!!!!!! w niedziele!!!!, " john" !!!!, nie trzeba być jakoś mocno spostrzegawczym aby wiedzieć kto to pisał, ja się o tym uczyłam a nie szukałam " głęboko" w internecie, jak się nawet szuka coś w internecie to trzeba wiedzieć czego się szuka i gdzie to znależć, ty czego się nauczyłeś? co? gdyby gupota twoich wypocin była statkiem kosmicznym , był byś już na saturnie, jeszcze jedno inni mnie nie interesują, jak by ci nie zależało na opinii innych to byś kolego , posłygując się twoim językiem to " olał" a tak nerwy ci puszczają, i stajesz się chamski, idziesz w zaparte, twoja sprawa, ale nie łżyj i w dodatku w niedzielę z rano, ugotuj sobie rosołu z żeberek i ci minie

@Kurier

kurier co ty piszesz że nie zabraknie pracowników, no przecież dodaliście na pup mielec ogłoszenia że szukacie pracowników (4 dni temu) i co nie zabrakło?????????? ale ściema, z tego co wiem nikt tu nie chce przyjść, a przecież taka dobra praca i poszanowanie

Kandydat

proszę o informacje, czy u Państwa obecnie działa laboratorium do badania parametrów produkowanej kostki lub sprzedawanego przez Państwa firmę betonu, informujecie na waszej stronie firmowej że takie laboratorium u was funkcjonuje, czy może jest wolny etat w tym laboratorium? czy też macie już zatrudnionego pracownika?

Developer

Ma ktoś jakieś konkretne dowody na to że jest tam tak źle? Czy jest tylko jedna taka niby źle potraktowana która zmienia nick co jakiś czas i próbuje wmówić wszystkim że jest całkiem inaczej niż można to zaobserwować na codzień. Poza tym skoro wszystko jest takie oczywiste to sprawe powinnaś wygrać. Powodzenia

@Developer

do developer: no tak "śledztwo przeprowadzone", " ogłoszono zarzuty" że ktoś co jakiś czas zmienia nick, co do kwesti zmiany nicków to kolego raz jesteś miły pan , raz developer, raz tubylec itp, kim ty jeszcze nie byłeś i prezesem i kierowcą do wyboru do koloru a na koniec obserwatorem, a przede wszystkim fanem sądów, (zresztą masz tych spraw trochę w sądach) więc jakoś mnie to nie dziwi , że tak o tych sądach non stop piszesz, może któryś z nich nie dał ci " pocieszenia" ????, skoro negujesz prawdziwość poprzednich wpisów i żądasz dowodów to kolego najpierw sam je przedstaw i uwiarygodnij a potem żądaj od innych tego samego, ja nie wiem czy tam jest źle czy jest dobrze przecierz ty jesteś obserwatorem-developerem i " wiesz" najlepiej, zresztą nikt nie okreslił tego w swoich wpisach, przedstawił tylko poszczególne sytuacje i tyle!!!! to ty oceniasz, czytaj ze zrozumieniem, a nie przeinaczaj.(usunięte przez administratora).

MiłyPan

Ja bym nie pracował w firmie która nie płaci na czas :) Przelew na konto w wyznaczonym dniu na umowie albo sprawe kieruje do sądu. A jeśli ktoś nie czyta umowy nie uzgadnia szczegółów i jest 'długopisem' który wszystko podpisuje co mu podstawią to niech ma pretensje tylko do siebie samego:) Z tego co wiem to firma dotrzymuje słów które są jasno zapisane np w umowach. A to o czym się rozmawia to zawsze można zapomnieć tymbardziej w firmie produkcyjnej kiedy dziennie rozmawia się z setkami osób tym bardziej w sezonie.. A jeśli jest inaczej i macie na to dowody to są takie instytucje jak sądy sprawiedliwe i tam szukajcie pocieszenia a nie tu piszecie ze wypłaty nie ma na czas ja w to nie wierze! :) Udowodnijcie mi to że naprawde jest tam tak źle :)

@MiłyPan

do MiłyPan: Miły panie ( z premedytacją słowo pan piszę z małej litery) w sądach nie szuka się pocieszenia a sprawiedliwości, pocieszenia to się szuka w kościele(macie przecież znajomego proboszcza u którego bywacie, czyż nie?) lub u psychoanalityka czy psychologa to tak na wstępie, skoro masz info że tam wypłaty były i są płacone na czas tzn. że jesteś księgowym/księgową i dokonywałaś przelewów wypłat na konto pracowników, pytanie tych oficjalnie zatrudnionych czy też tych drugich???? na pewno w dokumentacji finansowej ww. firmy są odpowiednio księgowane i datowane polecenia przelewów pensji, ale tam też płacono do "ręki" czyż nie i co też płacili terminowo???, co do "długopisu" to uważam, że jak są uzgodnienia szczegółów to te uzgodnione szczegóły powinny być odzwierciedlone w umowie tak? skoro nie są zawarte w umowie, to ktoś tu kogoś wpuścił w "k...ł" chyba że po podpisaniu umowy te wasze szczegóły się zmieniają, a to właśnie jest wasz przypadek, sama tego doświadczyłam, zresztą nie sama jedna i ostatnia sprawa skoro jesteś "fanem tej firmy" masz prawo nim być ale nie pociskaj kitu ludziom że tak u nich jest cacy, jakby tak było to nie było by tak wielkiej rotacji ludzi i co w to też nie wierzysz?????

Stan
Inne

Bardzo dobry pracodawca, pracuje się w dobrej atmosferze, polecam.

elo1
@Stan

o to chyba nowy pracownik, który to już z kolei? popracuj troszkę to zobaczysz co i jak oni tam się nie zmieniają, zawsze na początku jest super, nic dodać nic ująć czyli standard, jeszcze trochę

Elo

Nie polecam. Firma chalupnicza. (usunięte przez administratora) Nie płacą w terminie.

@Elo

wszystko się zgadza, nie płacą w terminie i przeciągają

@Elo

te inicjały , które usunął administrator dotyczyły Pani w okularach? no tak wszystko się zgadza

chętny

O znowu ogłoszenie dodali o chęci zatrudnienia pracownika (ogłoszenie na pup z dnia wczorajszego), tym razem technika prac biurowych, kurde co chwilę potrzebują jakiegoś pracownika toż to już będzie "kombinat" ze względu na tak duże zapotrzebowanie na pracowników, cho, cho no gratuluje takiej rotacji pracowników, ciekawe czy się z poprzednimi rozliczyli???????

klient

proszę nie sugerowć się stroną firmową ww. firmy w zakładce oferowane produkty bo 3/4 asortymentu nie posiadają na stanie, lepej zadzwonić do nich i upewnić się czy coś potrzebnego mają i dopiero jechać, a tak na marginesie to by tą ofertę zaktualizowali , zamiast wprowadzać ludzi w błąd

Mieczysław
@klient

Miałeś taką sytuację, że produkty, które widnieją na stronie internetowej, nie były dostępne od ręki? Jestem ciekaw, ile średnio czasu trzeba czekać na produkt, aby móc go finalnie otrzymać.

xyz
@Mieczysław

tyle trzeba czekać aż w końcu uzbierają na zakup cementu, pigmentu do masy betonowej, acha trzeba pamiętać że, badania wytrzymałościowe zginanie, ściskanie, odporność na temp i wpływ czynników atmosferycznych) np produkowanej kostki polegają na tym, iż niejaka "szefowa" uderza wyprodukowaną kostką (trzymająć ją w ręce) o kostkę ułożoną na placu składowym, no mistrzostwo świata

kupiec
@xyz

ale ściema z tą wypowiedzią, no masakra , każdy tam wiem jak jest naprawdę

a to ciekawe

na portalu oferteo znalazłam informację, iż ww. zablokowano konto z powodu niepłacenia za dostarczone im usługi ww. portalu

piotr

uwaga ta firma ogłasza się teraz na "stepstone" szukają na dwa stanowiska jako handlowca i przedstawiciela handlowego, ale idą ! jak burza , no firma nabrała rozpędu, i następuje jak to oni nazywają " normalna rotacja", "starzy pracownicy poprostu nie nadązali za " rozwojem firmy", przed podjęciem decyzji proszę się zapoznać z wcześniejszymi opiniami o tej firmie, na pewno tam ktoś tam zrobi "karierę", proszę tylko dopilnować aby jak się Państwo dogadacie , aby podpisać umowę o pracę, dobrze ją przeczytać no i niech wpiszą dokładną datę wypłaty pensji. Oni " na pewno" w terminie wypłacą

Adam

Fałsz i obuda kto w dzisiejszych czasach pracował by bez wynagrodzenia?? Nie dostaje pieniędzy to nie przychodze do pracy idę do sądu.. A tu ludzie są i zapewne pieniądze też dostają i z tego co się orientuję to nie małe. Ewa nie podważaj faktów i nie pisz o rodo bo się tym tylko kompromitujesz.

@Adam

do adam: nigdzie nie jest napisane,że wogóle nie dostają wypłaty czytaj ze zrozumieniem, nie przekręcaj faktów

@Adam

do adam: pracowałeś tam lub pracujesz kolego? kolego (usunięte przez administratora)

Adam

Ta firma to chleb dla wielu ludzi z okolicy.. Należa im się za to słowa uznania.. A nie jakieś fałszywe informacje.. Brakuje mi tu nazw firm konkretnie pokrzywdzonych.. Poprostu nie ma takich firm i takich ludzi.. Są za to ludzie którzy starają się zepsuć opinie ale boli ich to że im to nie wychodzi i właśnie to ich nakręca do ciągłego negowania.. Nie pozdrawiam

@Adam

do adama: Adaś to ty musisz być księgowym, (to panią W...... zwolnili????, zresztą ona zawsze się myliła, ale na korzyść ww. firmy) skoro masz takie informacje, nie uderzaj mi tu w patos " chleba" bo pępkiem świata to ta firma nie jest, i doskonale o tym wiesz, ludzie tu wypisują że nie chodzi im o firmę,tylko o ludzi , którzy tą firmą kierują, a to różnica, wszystko płacone jest na czas pracownikom, firmom??? no potwierdź ten fakt, tu i teraz !!!!! nie masz szans , bo wiesz jak to wygląda, a to nie jest przypadkiem krzywdzenie ludzi, firm? co do konkretnych firm to oczywiście nie podam nazw bo ogranicza mnie tajemnica handlowa oraz RODO, ale takich przypadków jest wiele i nie konfabuluj, osobiście znam parę osób z tej firmy np takiego Adama o którym niejaki J...... stwierdził, że nie panuje nad ludźmi i nad robotą (rozpowiadał to za plecami tego pracownika)a oficjalnie uśmiechał się do niego i co tak nie było? a nie było tak, iż minął termin wypłaty a właściciele twierdzili że nie przyszły przelewy i muszą się wstrzymać z wypłatami a na drugi dzień jadą kupować cięzarówkę i co nie jest to krzywdzenie ludzi? wystarczy sprawdzić daty przelewów i datę dokonania wypłat dla pracowników !!! porównamy???????, może tak nie było???? co za goście

kierowca
@Adam

wystarczy porozmawiać z kierowcami z tej firmy, wszystko się dowiecie co i jak tak jest

cynizm
@Adam

do adama: ....." ta firma to chleb dla wielu ludzi z okolicy....." nic dodać nic ująć i w takiej sytuacji wykorzystujecie sytuację tych ludzi? nie płacąc terminowo wypłat czy częściowo płacąc? to co, rozumiem , że nic nie zarabiacie a firmę prowadzicie tylko w celu charytatywnym? czysty cynizm, ale jeżeli tak jest to gratualcję postawy

Jarek

Kostka dostarczona na czas! Wszystko zgodnie z umową.

korus
@Jarek

do jarek: super, a jak z ich zobowiązaniami? znam parę firm które mają określone zdanie, np producentów pigmentu, bloczków budowlanych itp. można tego wymienić więcej, nie neguje że ci niedostarczyli tej kostki, super, to na pewno im zapłaciłeś i oni w końcu zapłacą innym, a już tracili nadzieję, bo obiecywali to wtedy, to wtedy supeer, powiadomię ich że mają kasę i że już nic nie wymyślą aby odwlec płatność, tak trzymać!!!!!!!!!!!!

@Jarek

prezes " śmietana jechał"? w końcu wziął się do roboty, bravo

Brukarz

Dziś u nich byłem miła obsługa, wszystko co chciałem kupiłem. Polecam!

Miejscowy

Myśl sobie co chcesz :) Ale jeszcze raz powtarzam z tego co da się zaobserwować choć by nawet przejeżdżając koło firmy ludzie tam pracują i na miejscu i za pewne w terenie to też da się zaobserwować ( jeśli ktoś był by bardzo dociekliwy a nie ma odwagi osobiście podjechać porozmawiać) A rotacja jest naturalna i jest w każdej firmie. Ja osobiście polecam znając i wiedząc znacznie więcej o tej firmie od 1 procętowej hejterki po studiach która tylko zmienia nick w komentarzach i jest raz chłopczykiem raz dziewczynką w opisywanych sytuacjach, opiniach.. Chciała zapewne zrobić tam kariere ale coś jej nie poszło i teraz się rozpisuje jaka to firma nie jest a wszystko jak widać działa w najlepszym tego słowa znaczeniu :)

@Miejscowy

do miejscowy: w sumie to miałam już nie reagować i nie odpisywać na jakże "treściwe" i merytoryczne odpowiedzi od osoby o nicku-miejscowy- ale nie można tego tak zostawić. Nie mam rozdwojenia jaźni i cały czas jestem "dziewczynką" i tak się przedstawiam do chwili obecnej, nie jestem też taka ciekawa aby przejeżdżając koło jakieś firmy beszczelnie " obcinać " co tam w tej firmie się dzieje, patrzę się na drogę aby nie spowodować wypadku i na tym się koncentruje, jakby można tam było zrobić karięrę zawodową?, nie wiem, osobistą?, to ludzie by w sposób naturalny, nie odchodzili, no chyba że dostali lepsze propozycje zawodowe, więc nie jest to jakaś nobilitowana firma nie mam zamiaru obrażać tej firmy ale z tego co każdy widzi nie jest to firma ze środowika międzynarodowego, w której można by było ewentualnie się wybić? lub zrobić karierę, a na jakim stanowisku? brukarza?, brakarza?magazyniera?, wózkowego?, operatora linii do produkcji kostki ( w waszym slangu szefa produkcji)?, pracownika biurowego?, mechanika?, karierę się robi w bankach, korporacjach a nie w betoniarnii, z czym do ludzi,wiem u was jest mnóstwo prezesów, vice-prezesów , kierowników, czysta tytułomania, to wszystko świadczy o was nie o firmie choć jej robicie krecią robotę, wiem stoi mnóstwo statuetek , dyplomów, wyróżnień tylko to są już wyróżnienia z firmy Brukpol, tam dopiero zrobiliście furorę i karierę, aż upadła!!!!!!!!!! Nie pociskaj więc kitu o zazdrości, bo to jest żenujące. Jakbyś umiał posługiwać się zakładkami w tym portalu, to zauważyłbyś to, że moje wpisy i oceny nie zaznaczam jako negatywne a zaznaczam jako neutralne, a mogłam inaczej, czyż nie? Kończę to szkoda mojego czasu, muszę robić karierę, jakby ta firma dbała o ludzi tak jak piszesz to w obecnej chwili kazała by nie przychodzić do pracy ludziom, i kto tu jest fałszem co?????

Zostaw merytoryczną opinię o Poldim-Bud Sp. z o.o. - Dąbrówka Wisłocka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Poldim-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldim-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldim-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldim-Bud Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 164
    39-315 Dąbrówka Wisłocka