Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jacek Małozięć

Pracownik firmy - Właściciel

30.08.2023 02:08

Czym zajmuje się Państwa firma ?

Jacek Małozięćikona wywiad

Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem ogrodzeń. Nasze główne zajęcia to spawanie bram i przęseł furtek ze stali, aluminium lub chromoniklu oraz ich montaż. Ponadto montujemy napędy do bram. Dodatkowo prowadzimy stacjonarny sklep, w którym można kupić przeróżne rzeczy: od sznurków, łopat po napędy do ogrodzeń, sztachety drewniane i metalowe, łańcuchy do pił motorowych.

W jakich miastach Państwo działacie?

Jacek Małozięćikona wywiad

Nasza siedziba mieści się w Brzeźnicy, przy ulicy Dębickiej 26. Głównie działamy na terenie województwa podkarpackiego.

W którym roku powstała firma?

Jacek Małozięćikona wywiad

Firma powstała w roku 2016.

Jak wygląda struktura firmy?

Jacek Małozięćikona wywiad

Firma jest kameralna. Poza mną jest jeszcze dwoje pracowników. Na chwilę obecną takie rozwiązanie się sprawdza i nie potrzebuję dodatkowych ludzi do pracy.

Jak przebiega typowa rekrutacja?

Jacek Małozięćikona wywiad

Sam zajmuję się rekrutacją. Po wstępnej selekcji CV po prostu spotykam się z wybranymi osobami i rozmawiam z nimi.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika?

Jacek Małozięćikona wywiad

Na początku jest kilkudniowe szkolenie. Następnie etapowo przedstawiam pracownikowi jego zadania. Pierwszy miesiąc pracy to dla mnie okres wdrażania się pracownika.

Jakie plany związane z zatrudnieniem ma Pan w 2023 roku?

Jacek Małozięćikona wywiad

Na ten moment nie planuję żadnych procesów rekrutacyjnych.

W jaki sposób dba Pan o rozwój pracowników?

Jacek Małozięćikona wywiad

Jeśli jest taka potrzeba, to wysyłam chętne osoby na kursy. Prowadzimy też rozmowy podsumowujące każdy dzień.

Jakie ma Pan plany rozwojowe?

Jacek Małozięćikona wywiad

Rozbudowujemy się cały czas. Planuję rozwijać wypożyczalnie. Zainwestuję również w nowy sprzęt oraz dodatkowych pracowników spawalni.

@Tomasz B

Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystkie zapytania, zarówno dotyczące ogrodzeń, serwisu jak i wypożyczalni sprzętów ogrodowo-budowlanych, prosimy kierować do nas, bezpośrednio. Komunikować się z nami można poprzez: 1. Email: biuro@formur.pl 2. Telefon: 792665554(biuro), 790505966(serwis) 3. Osobiście, pod adresem: ul. Dębicka 26, 39-207 Brzeźnica Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Marcel

Miła oraz profesjonalna obsługa. Fachowe doradztwo. Kupiłem co potrzebowalem. Polecam.

DK

Polecam. Szybko składnie i na temat. Polecam

Monika Plich

Firma godna zaufania. Na etapie wyboru pełne zaangażowanie pana obslugujacego, bardzo mi pomógł w doborze pasów z blachy. Kupiłam ogrodzenie z montażem. Czekam na umówiony termin w marcu. Polecam!

Skoro nie ma ofert to też sobie pozwolę elektronicznie podesłać do was swoje CV. Liczyłem tak szczerze, że ktoś powie jak z pracą serwisanta. Jakich zdolności i kwalifikacji bym potrzebował? Powyżej 5 tysięcy jest możliwość zarobić?

Kazimierz Nowy wpis

Jakiś czas temu korzystałem z serwisu kosy spalinowej. Profesjonalna obsługa, super serwis. Jestem mega zadowolony, polecam każdemu. Za przystępną cenę profesjonalizm na każdym kroku obsługi.

Marcel Nowy wpis

Tomasz B

Czy fotki umieszczone na ww profilu ww. portalu przedstawiają ogrodzenia wykonane osobiście przez waszych pracowników? czy też współpracujących z wami montażystów? czy też są one poglądowe jeżeli tak czy materiały użyte do ich montażu dostępne są u was od ręki

@Tomasz B

Tomasz B
@Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć

No to szybko składnie i na temat się dowiedziałem dz.

Monika Nowy wpis
@Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć

Hmm a co z zapytaniami dotyczącymi ewentualnej pracy u Was ? Też można kierować pod ten sam adres ?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Dk

Ja wyraziłem swoje zadowolenie z obsługi w For Mur a Pan mi zarzuca kłamstwo. Nieładnie.

Damian

To jest skład budowlany a nie butik odzieżowy lub biuro. Tu się pracuje.

Klient
@Damian

No tak oczywiście, że skład budowlany, tylko czy skład? czy składzik? co do ubioru to oni tam czy 7 rano czy 15 popołudniu tak samo upaprani, czy poniedziałek, czy piątek taki sam strój, proszę sobie nie dworować z klientów , byłem spytać o cenę za panele 153 cm h drut fi 5 rial grafit to mi właściciel zaproponował cenę o około 27 zł wyższą niż w firmach Dębickich, jego prawo, ale pomimo dużego banera zasłaniającego stary , rozpafający się dom i sterte metalowych puszek po karmie dla psa nic tam nie ma w rozsądnej cenie

Damian
@Klient

Najprościej się doczepiać do byle czego zamiast wspierać lokalnych młodych przedsiębiorców. Zrobił byś to lepiej załóż swój sklep i przestań się przyzwalać. Nikt Cię nie zmusza byś tam kupował. Chcesz zbawiać świat zacznij od siebie. I przestań hejtowac o rzeczy tak naprawdę nie ważne. A baner bardzo ładny a chałupa za nim nie Twoja sprawa.

DK

Polecam. Szybko składnie i na temat. Polecam

Monika Plich

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć?

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Formur Jacek Małozięć