Firma Budowlana "Fryz"

Dębica

Opinie o Firma Budowlana "Fryz"

robak

ciężko to określić, bo firma nie posiada strony, niczego takiego. To jedna z tych małych firemek budowlanych :) a takie są najlepsze wg mnie, jeśli chodzi o zatrudnienie również

klient

przewijanie silników firma nie kompetentna, mało rzetelna. Nie posiadająca dobrego kontaktu z kientem.Poprostu czeski film.

Pokorny

szukam dobrej ekipy wykończenia mieszkania, napiszcie czy ta firma jest godna zaufania, bo jestem z Dębicy i widzę że się oglaszają????

Zostaw opinię o Firma Budowlana "Fryz" - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana "Fryz"