gobox

Dębica

Opinie o gobox

Kic kac

Normalnie, super! Zapraszamy chydraulików:)

toni

jak sytuacja w firmie- atmosfera, zarobki ? chcialbym sie tam zatrudnić . Czy jest to firma z przyszłością?

Iwona

@gigi piszesz, że firmie potrzebna jest rewolucja i jak rozumiem, duże zmiany. Co według Ciebie powinno się w firmie zmienić? Do jakiego aspektu masz największe zastrzeżenia?

Kulawy kazek

Pimpong skacze caly czas mobing to atmosfera normalna, stres i niskie place zapraszamy

gigi

Właściciele powinni zgłosić się do programu Magdy Gessler, może taka rewolucja pomoże tej firmie.

Iwona

@nikrozumiem, że są to informacje zasłyszane od innych. Ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby je potwierdzić? Mało jest w ostatnich wpisach konkretów. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Jakie są mocne i słabe strony pracy w gobox?

nik

czyli przewidywania sie spełniają słychać że ludzie sie zwalniają bo coś sie firma chwieje

Iwona

@prezesmożesz powiedzieć co konkretnie sprawia, że nie polecasz pracy w gobox? To co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innych może nie mieć aż takiego znaczenia. Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

prezes

Nie polecam pracy w tej firmie.

ccc

i ?

DINDIN

SZCZURY pirwesz UCIEKAJĄ!!!

Marcin

Co tam słychać ? ?

Iwona

@peparozumiem, że nie polecasz innym pracy w gobox. Jednak Twój komentarz nie jest do końca jasny. Co rozumiesz przez nienormowany czas pracy? Jak wyglądają godziny pracy w firmie? Czy jest to system zmianowy? Wspominasz o kontaktach z kierownikiem. Co masz na myśli mówiąc, że jest ona "nienormowana"?

pepa

Jeśli koledzy spawacze nie mają nic do roboty to powinni przyjąć się do gobox czas pracy nienormowany i rozmowa z kierownikiem też nienormowana a wynagrodzenie lepiej brać 500 + niż w goboxie pracować a zastraszającym to powinni samych siebie bo ktoś też może to ich zastraszyć

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Na stronie firmy pojawiła się informacja o rekrutacji dla spawaczy metodą TIG oraz monterów wentylacji. http://www.gobox.com.pl/debica/oferta-pracy/ Zamierzacie aplikować? Pracujesz już w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego czego mogą się spodziewać kandydaci na te stanowiska.

niewolnik

ŁAJBA IDZIE NA DNO , RATUUUUNKUUUU

daniel

Kowa;' dlaczego nie polecasz tam pracy? podaj prosze chociaż dwa powody, ponieważ widziałęm ogłoszenie na spawacza i zatsanwiam sie czy nie aplikować tam.

Kowal

Nie polecam

pytajnik

Mam pytanie odnosnie pracy jak tam wyglada praca spawacza? wie moze ktos jak tam zarabia spawacz i wgl?

kunsztof

Na rozmowę kwalfikacyjną weż gruby zeszyt,tam będziesz mial część wynagrodzenia,

Daniel

Przepracowałem tam dwa lata, nigdy więcej takiego dziadostwa, wykorzystywania , nie płacenia delegacji po 3 miesiące !!! ŻENADA !!!

Rafał

Panowie i sympatycy firmy , ja pracuje w tej firmie już prawie 10 lat i zarabiam ok 2000 zł po tylu latach pracy ! Wiec sami sobie odpowiedzcie ile mozna zarobic w tak duzej korporacji za jaka sie uważa GOBOX

big

ciężka praca, za marne pieniądze z pomocy społecznej można dostać więcej śmiech na sali i obietnice ,obietnice

Doof

Kolego być może pracownicy są na tyle zadowoleni z pracy w Goboxie, że nie chcą z niej rezygnować. Sam jestem ciekaw, czy warunki finansowe oferowane przez nich będą odpowiednie na tyle, by zrezygnować z dotychczasowej pracy i pójść do goboxa. Warto w ogóle w ten sposób myśleć o nich czy podpowiecie inne rozwiązanie?

Q
@nowy 10.08.2014 20:45
szkoda mi tej farmaceutki co za takie grosze tyra ,ja znam takie osoby które na podobnym stanowisku zarabiają po 5-tysięcy...

Nie znasz.

nowy

a stąd że jakby kogoś znaleźli to by dalej nie szukali

Nowy

Skąd wiesz że nikt się nie podjął? Przecież tam nie pracujesz. Dla Ciebie było za mało - innemu wystarczyło.

nowy

dali znowu ogłoszenie ,ciekawe czy podnieśli stawki ,bo po pierwszej fali nikt nie podjął rękawicy

tomek
@nowy 28.06.2014 05:40
może tak ale ludzie co się znają na robocie i się szanują ,tej stawki nie przyjmą a w ogóle szkoda gadać...

ale jaja - co ja słyszę: " ludzie co się szanuja za 11 zł/godz netto nie pracują:):)"Lepiej siedziec w domu i oglądać TV na koszt mamusi albo zarejstrowac się w UP z nadzieją na lepsze czasy - ale przynajmniej z szacunkiem do siebie:) Moja żona jest farmaceutką ( 5 lat cięzkich studiów) i dostaje 12zł na godz.(odpowiedzialnośc znacznie więsza niż fizycznego) a tu frajer bez wykształcenia obruszył się, ze za noszenie skrzynek proponuja mu 11 zł, smieszne!!! Umów się od wykoanej roboty - wtedy ci z pewnośia lepiej wyjdzie.

Monter
@tomek 07.08.2014 15:05

Frajer to Ty jestes ze za taka stawke pracujesz, szkoda mi takich debili co daja sie tak wykorzystywac (obecnie mam 26,5 zl na godz jako monter konstrukcji) ale tacy jak Ty ciesza sie jak ich robia w balona. Pisze tak ostro bo Ty pierwszy obraziles czlowieka ktory sie szanuje i nie dal sie wykorzystac (przepraszam za pisownie ale pisze na telefonie bez polszkiego slownika)

ja 0614

Nowy powiedz prawdeę! Też tam byłem.

@ja 0614 10.06.2014 19:30
Nowy powiedz prawdeę! Też tam byłem.

nie wiem jak tobie ale mi oferowali 11 zł ,nie dopytywałem się czy to brutto czy netto,dla mnie taka stawka netto jest śmieszna ,powiem to co mój kolega powiedział że za takom kasę może nośnic skrzynkię za majstrem no i musi być lekka .DLA mnie ta osoba jest nie poważna żeby w tych czasach proponować coś takiego

monter
@nowy 11.06.2014 19:02

to może ty napiszesz swoją prawdę ,chętnie posłucham bo szukam pracy

nowy

byłem na rozmowie za proponowano mi 11złotych na godzinę ale zaznaczono że muszę być dobry śmiech na sali

pipi pipi

Bo ja wiem w dzisiejszych czasach takie zarobki smiech na sali

haha

ZANIM SIE ZATRUDNISZ TO SIE DWA RAZY ZASTANOW ODRADZAM SZKODA NERWOW

zzz.

Witam, praca w tej firmie jest dosyć ciężka tak jak i atmosfera wśród kierownictwem firmy.Firma ta wysyła na delegacje po różnych częściach polski,trochę gorzej jest z wypłatami, no ale cóż przynajmniej zwiedzisz Polskę.

?

Witam, na początek dostaje się 1600-1800 brutto, i tak już raczej zostaje na stale, bez względu na osiągane wyniki. Firma woli przyjąć nowego pracownika niż dać komuś podwyżkę, przez to zmienia się tak szybko kadra. Wiem ze swojego doświadczenia, [usunięte przez admina] i obietnice są na poziomie dziennym.

needwork

Witam a mam pytanie czy wogóle sa przyjęcia do goboxu i jakich płac mozna się spodziewac na start ?? 1,5 tysiaca jest mozliwe ?? niestety nie mam doswiadczenia w chłodnictwie cz wentylacji jestem z zawodu kierowca

maciejspawinox

Hmmm a miałem się pytać o pracę w tej firmie. Po tym komęcie widze ze nie przewala się... Tak to juz jest w większości prywatnych firm - lipa i nie poszanowanie, wyzysk. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma...

Zostaw opinię o gobox - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gobox