suret z.o.o

Sandomierz

suret z.o.o

Opinie o suret z.o.o

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Olek

Zapomnieliście zupełnie o tym forum? Szkoda, szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka jest atmosfera w pracy?

a.h.

Drodzy Panie i Panowie zarobki jak na tą firme nie sa rewelacyjne w zależności po przepracowanych dniówkach ale przeważnie wychodzi około 1300 zł bez premii w zależności od działu. gdzie magazyn ma 250zl premii (nie wiem za co) oczywiście najmniejsza to 130 zł gdzie na niektórych działach masz zapierdol choć szefostwo o tym wie a udaje "głupa" i oczywiście dodatki za lata pracy!!! na dzień dzisiejszy minimalne wynagrodzenie w polsce to 12 zł gdzie suret daje ci 11! i z poważaniem miż A.H.

Yh
@a.h. 10.11.2016 22:53

Moze za to że na magazynie się zapierd*Ala fizycznie A psychicznie idzie wysiąść . Więc zastanów się trochę.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie suret z.o.o? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Chętny do pracy

Tak dużo czasu poświęcacie w firmie , że nie chce się już pisać? Miałem nadzieję na kilka porad!

Joanna

@koko rozumiem, że nie udało Ci się dostać do firmy suret z.o.o, ponieważ chciałeś wysoką stawkę jak na firmę. Stawka też często zależy od doświadczenia. Czy nie zaproponowali Ci po prostu niższych zarobków? @Ja jak pisałam wyżej zarobki zależą od doświadczenia, warto więc dowiedzieć się osobiście na rozmowie.

Ja

Jakie zarobki sa na stanowisku mistrz logistyki ??

koko

...w pewnym momencie pada pytanie typu: ile chciałby Pan/Pani zarabiać, z doświadczenia mogę napisać, że jeśli chce się podjąć pracę w tej firmie nie można zaproponować średniej regionu ponieważ tam widoczniej zarabia się mniej i w przypadku zawyżenia stawki rozmowa się kończy, hmmm żeby było tanio i dobrze - cóż taki układ w przyrodzie występuje zazwyczaj bardzo rzadko albo bardzo krótko;-)

Joanna

Aktualnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko Szef Logistyki do oddziału w miejscowości Gorzyce. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym oddziale? Jak wygląda tam praca? Co możecie powiedzieć osobom, którzy zamierzają aplikować na tę ofertę pracy?

koko

wybrali w końcu tego dyrektora od logistyki w Dębicy??

Joanna

A na jakie warunki mogą liczyć pracownicy suret? Chętnie dowiemy się więcej również na temat benefitów oferowanych przez firmę.

Kolo

A pytanie z innej beczki w surecie w sandomierzu w biurze była taka fajna laska krotko pracowała byla na koniec nawet mistrzem wiecie cis o niej więcej?

Gosc

Tak oczywiscie 10 chetnych co za brednie, nie za te pieniadze oni tu juz nie wroca!

Klark

Ty sie ciesz że masz prace bo na twoje miejsce jest 10 chętnych ukrainców.

Nimzo

To kiedy te podwyzki bo jak narazie obiecuja i nic z tego nie ma. Chyba trzeba bedzie zatrzymac linie produkcyjne :-D to i aneksy sie znajda

JoKeR

Miałem umowę na 3miechy do początku stycznia i dostałem w styczniu kolejną już na dłużej, stawka ta sama 11,05 co w przypadku pierwszej oczywiście w Suret Sandomierz. Niby maja być podwyżki i minimalna wyplata ustawowo zwiekszona to ja się pytam jak, skoro stawka taka sama. A ja młody stażem pracownik zapierdalam tak samo równo, a nawet wiecej jak ci co sa tam już dluzej. Nie mowie ze musze mieć stawke bog wie jaka, ale chociaż te 13zeta byłoby już zadowalające. Nadmienić musze ze pewien pracownik Pilkington ma 21z na 1h, normalnie śmiech i powiedział ze nie będzie komentował moich zarobków bo nie ma naprawdę co.

Wkurzony

Teraz maja byc podwyzki ile da prezes 12.50 czy 13 zl? Podnies musi pytanie tylko ile poniewaz znow bedzie rotacja ludzi, znow beda odchodzic i przychodzic nowi zobacza wyplate i znow odejda i tak w kółko.

Nimzo

Teraz zatrudnili oun-upa z ukrainy ale pewnie oni tez juz dlugo nie popracuja bo zamala kasa, w tej firmie pracuje tylko ten co tak naprawde MUSI!!!

@JoKeR 09.01.2017 19:00

Poniewaz sa uprzywilejowani bo sa biedni z dalekiego biednego kraju itp. Zauwazylem ze sa nawet lepiej traktowani jak my Polacy. Az mnie szlak trafia na sama mysl o tym.

Obserwator

Witam Z tego co dostrzegam pracując i widząc w jakim stanie jeżdżą wózkowi to ręce opadają :/ Na drugich i trzecich zmianach wprowadził bym sprawdzanie alkomatem ale przez policję.Bo brygadzista takiego ledwo stojącego na nogach człowieka weźmie usadzi w biurze aby sie przespał i po dwuch godzinach wraca do pracy.I wlasnie to najbardziej boli kiedy ktos naprawde stara sie o prace a taki człowiek który w dzien w dzien jeździ na podwójnym gazie ma względy u brygadzistów :/ Gdzieś musi byc ta sprawiedliwość :/ przesypiają większość połowy zmiany a dostają większe pieniądze od innych pracownikow.

3op

ee tam atmosfera, co ci po niej... skup się na możliwościach które płyną z zatrudnienia w firmie z dwudziestoletnią tradycją w usługach dla przemysłu. tym bardziej jak kwitnie współpraca z Philip Morris to sam musisz przyznać że dla firmy rysuje się świetlana przyszłość

piter

Można sie wykazywać czy starać ale jak nie pijesz z końskim łbem lub baryłką i nie podpier...to długo nie popracujesz.

Blondas

Robiłem w surecie 2 lata i nigdy nie zarobiłem więcej jak 1500 na rękę a teraz pracuję w innej firmie tej branży na podkarpaciu i mam 2000 na rękę na umowie o pracę.Czyli jednak można płacić więcej niż tą minimalną tylko zależy to od firmy.Suret ma pełno kierowników więc musi im dać więcej zamiast tym co na nich pracują.

wózkowy fmg

Oj mechanik to ma roboty szczególnie w gorzycach te wózki to strach nimi jezdzić a baterie padają jak muchy...

koko

fajne paczki dla dzieci nam dali

łysy

Na federalu nowi troche pojeżdżą i spadają jak zobaczą jaka jest kasa. A z tymi tzw.mistrzami to prawda.

wózkowy

to apel do prezesa wszedzie płaca wózkowym 13 zł a u nas co 10,50 i premi brak wstyt

wózkowy

kiedy dostaniemy jakąs podwyżke to żenada za 1400 pracowac ,powinni wszyscy odejsc ,premi nie ma bo nie zasłuzyłes mówią

wiórowy - Federal Mogul

Bez komentarza !Brak słów !Pracownik jest poniżany,niema nic do powiedzenia.A jak zyjesz dobrze z kierownikiem to może dostaniesz premię.Ja nigdy nie dostałem.

wózkowy - Federal

Nie polecam!Brak sprawnych wózków!Zero szacunku dla pracownika!

gosc

problemy to twoja sprawa jak popełnisz błąd to za brame a premie to mają nieliczni ja pracuje kilka lat i premi nie ogladam Klakier jak masz 250 godzin to zarobisz 2 tys . mistrzów to najlepiej omijac ,bywają nerwowi ,a pożalic niema się do kogo nikt sie za pracownikiem nie uciągnie suret z.o.o prawdziwe zoooo

Zostaw opinię o suret z.o.o - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie suret z.o.o