Paweł Bocheński Bp Logistic

NIP: 8722070190 REGON: 691789890

Paweł Bocheński Bp Logistic

Opinie o Paweł Bocheński Bp Logistic

Gość

Nie polecam. W szczegolnosci ze wzgledu na place. Zqtrudnianie na wlasnej dzialalnosci za stawki z ktorych przy etatowych godzinach nawet minimalna nie wychodzi. Owszem, auta nowe. Tylko robic za pol darmo dlatego ze nowym autem to raczej slaba perspektywa. Sa jeszcze niektorzy zatrudnieni na godzinowkach. Oczywiscie stawki rowniez nie oszalamiaja. Tyle ze kasa w miare na czas. Ale z wyplata to tak naprawde nie wiadomo co zrobic

Zostaw opinię o Paweł Bocheński Bp Logistic - Dębica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Bocheński Bp Logistic