Suret Dębica

Dębica

Opinie o Suret Dębica

Agata
użytkownik zarejestrowany

@koko, podejrzewam, że takich informacji dowiedzieć się możesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Sądząc po dacie dodatnia Twojego komentarza, twierdzę, że już ową odbyłeś? W takim razie może opiszesz Nam już nie jaką pytający ale posiadający na ten temat wiedzę. Jakie warunki oferuje firma?

koko

Jest teraz wakat na dyrektora handlowego ile może zarobić taki ktoś w Surecie? Z góry dziękuję...

JoKeR

Pracy sporo ludzi brakuje, a zarobki dalej bez zmian było i jest 11,05 a niby miało być 13 a tutaj dalej kombinują jak oskubać tych którzy pracują na pensje tych którzy zarzadzaja

wojtek
użytkownik zarejestrowany

super firma @karol. Kuzyn pracuje u nich na serwisie. Dużo jeżdżenia ale rekompensują to bardzo przyzwoite zarobki. Mówi że z szefami też jest bardzo dobry kontakt

łysy

Widzę że cenzura działa i dużo obiektywnych komentarzy o tej firmie wywaliło w kosmos.

bronek

Robienie na wielkiego prezesa a ma wszystkich w nosie, zero szacunku do ludzi i marne grosze za wyzysk. I ta laurka w ostatnim obserwatorze co za kabaret!

mił

Marne stawki, marna robota, wyzysk, mobing i złodziejstwo!

Zyszek_R

Umowa o pracę z wszystkimi składkami, można było liczyć na premię. Pieniążki zawsze trafiały na czas, nie było mowy o żadnym przestoju. Ogólnie atmosfera w pracy, jak to w pracy... Była robota do zrobienia to się pracowało, ale ekipa fajna.

anonimowa

mam ich gleboko w [usunięte przez moderatora] co do zmianowych to jest jeden spoko zmianowy. jak ktos pracuje w takiej firmie jak suret to wie o kogo chodzi a z wypłatami to jest róznie jaki ma pan [usunięte przez moderatora] chumor. a premie to są to pani bo za co by sie bawili i premie maią takie wysokie jak [usunięte przez moderatora]

bez nicka

Suret Debica oddzial w sandomierzu . Praca jak kazda inna jazda na wozku widlowym zarobki wachaja sie od 1000tys - do 1250zl kierownictwo marne a wymagania bardzo wielkie szczegolnie dwoch mlodych brygadzistow co strasznie chca sie wykazac i urzywaja nie cenzuralnych slow i zastraszaja pracownika. ja czasami mam ochote jednemu z nich wywalic prosto w [usunięte przez moderatora], ale jak narazie trzymam nerwy na wodzy, rotacja duza ludzie przychodza i odchodza tak sie pracuje w surecie w sandomierzu beznadziejnie, szukam innej pracy!

Zostaw opinię o Suret Dębica - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suret Dębica