Opinie o Suret Dębica w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Suret Dębica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Suret Dębica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Dębica w Dębica

Zły

Zarobki 3000zł, podwyżki rzędu 20gr byle zmieścić się w najniższej i czekanie do ostatniego dnia miesiąca by upewnić się czy w ogóle trzeba te grosze pracownikowi dołożyć. Wielkie obietnice i żadnych efektów, populiści polityczni.

Jak długo trwa proces awansu w Suret Dębica?

Galanonim

Nie doczekasz się.Możesz być ambitny/a ,mieć głowę na karku a i tak cie nikt nie doceni. Stołki pozajmowane w większości przez płeć męską.

obiektywizm Nowy wpis

Firma to zdecydowany przerost formy nad treścią. Góra dojąca firmę ile się da, a dla pracowników fizycznych nie ma już z czego do garnuszka włożyć. "Strategia" firmy zmieniana jeszcze zanim poprzednia wejdzie w życie, wszystko na szybcika i w chaosie. I od spotkania do spotkania w funduszu byle oczy zamydlić rzeczywistością która się dzieje na prowincjonalnym Podkarpaciu.

K. Nowy wpis

W tym miesiącu minął mi trzeci rok pracy w Surecie, na aktualnym stanowisku stawka jest bardzo zadowalająca jak na Dębickie warunki.

Tem Nowy wpis

Jak wyglądają delegacje z firmy Suret? Jak często są zjazdy?

Jak wygląda ścieżka kariery w Suret Dębica? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Suret Dębica? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Jak wygląda praca operatora wózka widłowego jakie zarobki czy wypłacane w terminie

Jak długo trwa proces awansu w Suret Dębica?

Galanonim

Zły

Ile jest zmian w Suret Dębica?

Technik

Witam jak się pacuje w firmie jako technik serwisu ?

Czy pracownicy w Suret Dębica dogadują się między sobą?

X

Nie firmą to (usunięte przez administratora) daje podwyżkę 78 groszy do aneksu nie polecam

Gruby

Czy to prawda że pracodawca może zapłacić karę 30 tys zł za jednego pracownika jeśli ten nie ma w umowie najniższej krajowej 22.80 ???

Gruby

Czy pracodawca może zapłacić karę w wysokości 30 tys zł za jednego pracownika jeżeli ten nie ma najniżeszj krajowej w umowie (22.80zl) ????

Fanatic

Jeśli zależy Ci na rozwoju, dobrej atmosferze i poczciwych pieniądzach to zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. W hierarchii pną się jedynie Ci co wchodzą za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) to standard w firmie. Straciłem rok w swojej karierze zawodowej i decyzja żeby zacząć pracę w firmie Suret była zdecydowanie jedną z gorszych jakie podjąłem. Pozdrawiam.

Pracownik z lat 2002
@Fanatic

Widze, że zmiana (usunięte przez administratora)prezesa nic nie poradziła na stosunek do pracownika, (usunięte przez administratora)firma z tradycjami, żygać mi sie chce jak sobie wspomne ten (usunięte przez administratora)

Edyta

Witam, brałam udział w rekrutacji w firmie Suret - na stanowisko planisty. Mam bardzo negatywną opinie na ich temat. Firma całkowicie nieprofesjonalna, szkoda czasu na proces rekrutacyjny. Rozmowę kwalifikacyjną miałam na początku grudnia, kolejno umówiono mnie na rozmowę z prezesem który nie zadzwonił bo nie miał czasu. Odpowiedz miała być do końca roku, kolejno na początku stycznia i tydzień później, po moich próbach kontaktu otrzymałam wiadomość że na planistę się nie dostałam ale prezes ma dla mnie propozycje w dziale handlowym. Oczywiście bez podania żadnych szczegółów. O szczegóły dopytywałam się kolejne dwa tygodnie - oczywiście bez skutku. Po takim czasie szkoda mi już swojego czasu żeby nadal się tak "bawić". Widać, że firma człowieka ma za nic i przestrzegam każdego kto chce tam pracować. Skoro firma nie szanuje pracownika w samy procesie rekrutacyjnym to tym bardziej nie będzie szanować go później.

Bogdan
@Edyta

Znam tę panią. W każdej firmie ma taką samą opinię: zero kompetencji, ale duże pretensje do wszystkich. Niewiarygodna.

Halina
@Bogdan

Skąd Ty możesz wiedzieć kto to jest, jak to anonimowy komentarz? :D

@Edyta

Zmyślony zarzut

Julia

To rekrutacja jak naprawdę tu wygląda?

Dorcia

A wystarczy być samemu dobrym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania bo firma jest ok!!!

sam
@Dorcia

Zgadzam się - wystarczy być człowiekiem i nie ściemniać.

@sam

Czyli jest tu tendencja do nie mówienia prawdy? skoro to podkreślasz?

Sławomir

3 rzeczywistości. Jedna na potrzeby funduszu. Druga zarządu. Szkoda tylko, że ta trzecia... Jest coraz dalej. Przykre.

@Sławomir

A ta trzecia to jaka, bo chyba nie załapałam? :(

Jakie wartości są cenione w Suret Dębica?

Chciwość - to jedyna "wartość". Przykład, jak zawsze, idzie z góry. Chcesz pracować profesjonalnie i się rozwijać? To nie jest ten adres.

Kolega

Witam w tym roku Suret zawitał do mojego miasta na początek 17 zł brutto. Po okresie próbnym podwyżka ale ten co to mówił już nie pracuje. Nowy szef twierdzi że nikt nie dostanie więcej jak 18 zł brutto a jak jest u was?? pozdrawiam

Tobiasz
@Kolega

Płacą różnie, zależnie od regionu i klienta taki :) taki kraj . U nas 18,15 zł dla doświadczonego wózkowego.

Anka
@Kolega

W Kaliszu? Porażka. Było fajnie, dopóki liderkowi Radziowi woda sodowa nie uderzyła do łba. Praca fajna, ale ludzie (usunięte przez administratora) Interpretacja przepisów na potrzeby firmy, ale nie pracownika. Jak na dzisiaj - stawki żałosne. Liderek i jego towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze - reszta śmiecie. BTW - i tak dużej niż do kwietnia przyszłego roku w Kaliszu ta firma nie posiedzi. Prawie od samego początki Halfen żałuje tej decyzji o współpracy, więc jak tylko się kontrakt skończy, to siema. No i budują swoją wielką hale i całym zapleczem logistycznym itp - więc Suret poleci. Swoją droga - dobra, komunistyczna ekipa chyba trzyma tą Dębicę... Więcej tu prezesów, niż pracowników.

@Kolega

Suret 20 zł brutto rok temu teraz z ledwością jakies podwyżki dali ,wywalczone po buncie pracowników 1.60 więcej do stawki haha

@Gruby

To w 2020 było 18,4 brutto w 2021 20 i do teraz dalej 20? To znowu będą coś wywalczać w takim razie? Możliwe, że o te 1,6 chociaż podniosą?

Jaki dress code obowiązuje w Suret Dębica?

Hello

Jak to we wszystkich firmach, białe skarpety, sandały kaszkiet i koszula w krate

Witek

Po niejakim Nosalu ani ślad nie pozostał.

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Dębica - Dębica

• Jak się pracuje w Suret Dębica?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Dębica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Dębica?

Suret Dębica