Opinie o Gobox w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gobox. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gobox o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gobox w Dębica

Iwona

@prezesmożesz powiedzieć co konkretnie sprawia, że nie polecasz pracy w gobox? To co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innych może nie mieć aż takiego znaczenia. Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

prezes

Nie polecam pracy w tej firmie.

ccc

i ?

DINDIN

SZCZURY pirwesz UCIEKAJĄ!!!

Aplikowałeś do firmy Gobox? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Co tam słychać ? ?

Iwona

@peparozumiem, że nie polecasz innym pracy w gobox. Jednak Twój komentarz nie jest do końca jasny. Co rozumiesz przez nienormowany czas pracy? Jak wyglądają godziny pracy w firmie? Czy jest to system zmianowy? Wspominasz o kontaktach z kierownikiem. Co masz na myśli mówiąc, że jest ona "nienormowana"?

pepa

Jeśli koledzy spawacze nie mają nic do roboty to powinni przyjąć się do gobox czas pracy nienormowany i rozmowa z kierownikiem też nienormowana a wynagrodzenie lepiej brać 500 + niż w goboxie pracować a zastraszającym to powinni samych siebie bo ktoś też może to ich zastraszyć

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Na stronie firmy pojawiła się informacja o rekrutacji dla spawaczy metodą TIG oraz monterów wentylacji. http://www.gobox.com.pl/debica/oferta-pracy/ Zamierzacie aplikować? Pracujesz już w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego czego mogą się spodziewać kandydaci na te stanowiska.

niewolnik

ŁAJBA IDZIE NA DNO , RATUUUUNKUUUU

daniel

Kowa;' dlaczego nie polecasz tam pracy? podaj prosze chociaż dwa powody, ponieważ widziałęm ogłoszenie na spawacza i zatsanwiam sie czy nie aplikować tam.

Kowal

Nie polecam

pytajnik

Mam pytanie odnosnie pracy jak tam wyglada praca spawacza? wie moze ktos jak tam zarabia spawacz i wgl?

kunsztof

Na rozmowę kwalfikacyjną weż gruby zeszyt,tam będziesz mial część wynagrodzenia,

Daniel

Przepracowałem tam dwa lata, nigdy więcej takiego dziadostwa, wykorzystywania , nie płacenia delegacji po 3 miesiące !!! ŻENADA !!!

Rafał

Panowie i sympatycy firmy , ja pracuje w tej firmie już prawie 10 lat i zarabiam ok 2000 zł po tylu latach pracy ! Wiec sami sobie odpowiedzcie ile mozna zarobic w tak duzej korporacji za jaka sie uważa GOBOX

big

ciężka praca, za marne pieniądze z pomocy społecznej można dostać więcej śmiech na sali i obietnice ,obietnice

Doof

Kolego być może pracownicy są na tyle zadowoleni z pracy w Goboxie, że nie chcą z niej rezygnować. Sam jestem ciekaw, czy warunki finansowe oferowane przez nich będą odpowiednie na tyle, by zrezygnować z dotychczasowej pracy i pójść do goboxa. Warto w ogóle w ten sposób myśleć o nich czy podpowiecie inne rozwiązanie?

nowy

szkoda mi tej farmaceutki co za takie grosze tyra ,ja znam takie osoby które na podobnym stanowisku zarabiają po 5-tysięcy

Q
@nowy

Nie znasz.

nowy

a stąd że jakby kogoś znaleźli to by dalej nie szukali

Skąd wiesz że nikt się nie podjął? Przecież tam nie pracujesz. Dla Ciebie było za mało - innemu wystarczyło.

Zostaw merytoryczną opinię o Gobox - Dębica

Gobox