Grzegorz Siry Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Sekwoja

NIP: 8720013408 REGON: 850060395

Grzegorz Siry Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Sekwoja

Opinie o Grzegorz Siry Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Sekwoja

Zynuś

Stolarnia oraz sklep jest to świetna ekipa, jak sie z nimi dogadasz to masz naprawdę fajną pracę, dyrekcja, porażka, dyrektor więcej czasu poświęca na swoją politykę niż bycie dyrektorem, myśli, że wie co się dzieje na firmie jednakże się bardzo grubo myli no i niestety wyciąga pochopne wnioski. Pracowałem tam rok, po czym zostałem zwolniony. Pracownicy są super, dyrekcja do niczego.

Zostaw opinię o Grzegorz Siry Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Sekwoja - Dębica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Siry Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Sekwoja