Sekwoja Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Grzegorz Siry

Dębica

Opinie o Sekwoja Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Grzegorz Siry

Zynuś

Stolarnia oraz sklep jest to świetna ekipa, jak sie z nimi dogadasz to masz naprawdę fajną pracę, dyrekcja, porażka, dyrektor więcej czasu poświęca na swoją politykę niż bycie dyrektorem, myśli, że wie co się dzieje na firmie jednakże się bardzo grubo myli no i niestety wyciąga pochopne wnioski. Pracowałem tam rok, po czym zostałem zwolniony. Pracownicy są super, dyrekcja do niczego.

Zostaw opinię o Sekwoja Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Grzegorz Siry - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekwoja Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Grzegorz Siry