Opinie o Termika Sp. z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Cześć, Minęło sporo czas od ostatnich komentarzy, widziałam ,że firma nawet prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Ktoś z Was był może na rozmowie? Może wypowiedzą się aktualni pracownicy, jak wygląda proces zatrudnienia?

Pik

Bardzo dużo pracy maja w kraju i zagranica i dobrze płaca. Ważne ze wszystko jest 10 na koncie . Dobra firma!

pol

Termika dalej do przodu!!! KOlejny kontrakt!!!

Iko

Ja się przyjęłam i wszystko jest dotrzymane. Polecam

tomek
użytkownik zarejestrowany

Tym bardziej,ze istnieja w branży izolacji przemysłowej kilka lat wiec inwestuja w doswiadczonych ludzi i ofruja im dobre warunki,wiadomo,ze doświadczenie trzeba posiadać i wykształcenie gdyż to scisła i odpowiedzialna praca.

Trep
@tomek 18.01.2016, 20:37

termiką jest znana sprawdzona firma i trzeba coś potrafić aby tam pracować na dobrych warunkach

Pol

Zalezy co potrafisz, jesli jestes dobry dostaniesz wiecej...

wertgtrd
użytkownik zarejestrowany

całkiem ciekawe oferty pracy znalazłem niedawno od firmy Termika sp. Z o.o. na stanowisko stolarza, spawacza w Gdańsku oraz magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe, z ogłoszeniu czytałem że oferują między innymi stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, także może warto spróbować aplikować

Jarek

Termika jest ok. Płace całkiem przyzwoite, wypłata na czas, w innych kwestiach też spoko się można dogadać.

Neo

Panowie, mówiąc bez emocji firma bardzo dobra tylko trzeba chcieć w niej pracować. Nie można się spodziewć, że po 2 tygodniach racy dostanie się mercedesa i będzie się nim jeździć na 10 do pracy... ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Sp. z o.o.