Opinie o Termika Sp. z o.o.

MC

Witajcie. Firma całkiem fajna. Miałem okazje porozmawiać o nich z ich klientami i z 2 osobami z działu handlowego. Wszystko na plus. Niestety albo na szczęście :) obecny szef jak się dowiedział zrewidował moje widełki płacowe i zostałem w starej firmie. Skoro ludzie z wewnątrz i klienci są zadowoleni to raczej nie ma się czego bać.

Natalia

Cześć, Minęło sporo czas od ostatnich komentarzy, widziałam ,że firma nawet prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Ktoś z Was był może na rozmowie? Może wypowiedzą się aktualni pracownicy, jak wygląda proces zatrudnienia?

Pik

Bardzo dużo pracy maja w kraju i zagranica i dobrze płaca. Ważne ze wszystko jest 10 na koncie . Dobra firma!

pol

Termika dalej do przodu!!! KOlejny kontrakt!!!

Iko

Ja się przyjęłam i wszystko jest dotrzymane. Polecam

tomek

Tym bardziej,ze istnieja w branży izolacji przemysłowej kilka lat wiec inwestuja w doswiadczonych ludzi i ofruja im dobre warunki,wiadomo,ze doświadczenie trzeba posiadać i wykształcenie gdyż to scisła i odpowiedzialna praca.

Trep
@tomek 18.01.2016 20:37

termiką jest znana sprawdzona firma i trzeba coś potrafić aby tam pracować na dobrych warunkach

Pol

Zalezy co potrafisz, jesli jestes dobry dostaniesz wiecej...

wertgtrd

całkiem ciekawe oferty pracy znalazłem niedawno od firmy Termika sp. Z o.o. na stanowisko stolarza, spawacza w Gdańsku oraz magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe, z ogłoszeniu czytałem że oferują między innymi stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, także może warto spróbować aplikować

Jarek

Termika jest ok. Płace całkiem przyzwoite, wypłata na czas, w innych kwestiach też spoko się można dogadać.

Neo

Panowie, mówiąc bez emocji firma bardzo dobra tylko trzeba chcieć w niej pracować. Nie można się spodziewć, że po 2 tygodniach racy dostanie się mercedesa i będzie się nim jeździć na 10 do pracy... ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Sp. z o.o.