Termika Sp.z.o.o.
3 2 6 1

Opinie o Termika Sp.z.o.o.

Spawacz 136

Witam , nie pracowałem w tej firmie ,ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i podczas rozmowy z szefem odniosłem dziwne wrażenie które od razu dało mi dużo do myślenia , po rozmowie kiedy wyszedłem z firmy zapytałem się pracowników którzy akurat się pakowali do samochodu o warunki pracy w firmie i dostałem tylko jedna odpowiedz ( Szkoda słów i lepiej szukaj gdzieś indziej )jak wróciłem do domu zerknąłem w internet i znalazłem tą stronę , dużo się zgadza np. (usunięte przez administratora) - praca na akord ( jako spawacz ?) takie pytanie zadałem a On na to ze teraz spawać może każdy bo to maszyna spawa za człowieka (to po co potrzebny im spawacz na metodę Mag ? )

Zostaw opinię o Termika Sp.z.o.o. - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Sp.z.o.o.