Opinie o Termika Technika Izolacyjna

Krzysztof

Uważam, że jak człowiek pracuje z zaangażowaniem to w każdej firmie to docenią. Możecie coś dodać jaka jest aktualnie atmosfera w pracy? Dawno nikt nie pisał.

@Pola 16.07.2017 23:09
Witam, pojawiła się oferta pracy jako site manager. Czy ktoś pracował na tym stanowisku i jest w stanie coś więcej powiedzieć?...

Pytanie jakie masz doświadczenie i co chcesz robić w firmie. Jeśli będziesz zaangażowany i chcesz się uczyć to firma dla Ciebie. Jeśli chcesz unikać pracy daj sobie spokój.

@Pola 17.07.2017 09:20

doświadczenia jako inż budowy nie mam badz site manager bo wnioskuje że to podobne stanowisko. uczyc się nowych rzeczy? bardzo chętnie. czy kobiety są tam mile widziane?:D

kolarz

nikt nie oszukuje tylko sa pewne zasady jak w każdej firmie których musisz przestrzzegac i będzie dobrze jak chcesz z nimi walczyc to nie będzie i tyle.

Klos

Brawo kolo! Niektórym przeszkadza ze termika jest najlepsza firma izolacyjna w polsce... Termika do przodu!!!!

Wojtek

Dzięki Marek za informacje właśnie chciałem iść do nich do roboty za spawacza bo skusili mnie kasą ale dam sobie spokuj

Ptyś

Zatrudniłem sie 4 mc temu i moge tylko pochwalić firmę. Placa w terminie to na co sie umówiłem pracy duzo wiec nie ma przestojów i mozna duzo godzin przepracować jak zjedziesz z Exportu masz prace w Polsce wiec jest ok. Oby tak dalej Termika

Kleik

Bravo Termika!!! Kolejny duzy kontrakt w Polsce brawo!

pedro

Spawamy w nierdzewce w zbiornikach RSW i blacha czarna uprawnienia 111 i 136 . Sprawdza ciebie na robocie, chodzi generalnie o wydajność. (usunięte przez administratora) Placa punktualnie co mc także jest dobrze

dziki
@pedro 12.04.2015 19:41

jeśli chodzi o pracę w Termice to również słyszałem , że ich dużem atutem jest naprawdę fajne wynagrodzenie dla swoich pracowników. Niemniej oczywiście tak jak wspomniałeś równie ważne jest to aby pracownik znał się na swojej robocie bo inaczej nie mają skrupułów aby się żegnać z kolejnymi z nich .

swiezy

Witam. Pytanie do bylych i obecnych pracownikow. Ile zarabia w firmie termika spawacz np mag 136. Placa na godzine? Co generalnie sie spawa w firmie stal czarna, nierdzewke jakimi metodami, jakie zlacza pachwiny styki, rury,blachy ? Czy sa jakies probki przed przyjeciem do pracy czy spawacz musi znac rysunek techniczny? Prosze o jakakolwiek odpowiedz.

A

Nie placa diety? Chyba Tobie.... Wszystkim placa. Ale moze wiecznie obrazonym na zycie nic w zyciu nie wychodzi. (usunięte przez administratora)

Bart
@A 24.03.2015 19:01

Bravo! Co oni gadaja... Termika dalej rob swoje! Mamy najlepszy warsztat w Polsce swoje produkty bravo!

ant

Jak w każdej firmie są pewne zasady, dzięki którym funkcjonuje. Jeśli "olewasz" przychodzenie do pracy, to nie ma się czemu dziwić, że później z przymrużeniem oka patrzą na ciebie, gdyż w żaden sposób nie można polegać na takim pracowniku, nie mówiąc nic o planowaniu robót. Stawki są jakie są, wszystko zależy od człowieka. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Termika Technika Izolacyjna - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Technika Izolacyjna