Opinie o Hamster Polska Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hamster Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hamster Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hamster Polska Sp. z o.o. w Rybnik

Jak się pracuje z ludźmi z Hamster Polska Sp. z o.o.?

r Nowy wpis

zle sie pracuje,ludzie sa zastraszani przez dwóch{....)nie warto

@r

Nie widzę Twojej wypowiedzi w całości, więc napisz proszę o jakie dwie osoby chodzi. Piszesz coś o zastraszaniu, ale jak to konkretnie wygląda, co takiego robią te osoby?

Aro Nowy wpis

Robiłem tam trochę czasu. Ekipę mieliśmy taka że te dwa (…..) mogły na pòł roku na wczasy pojechać i robota była by zrobiona na 100%.Ale u tych boguśòw człowiek się nie liczy maja go w (usunięte przez administratora) Ludzie dejcie sie spokuj,szkoda nerwòw.

gosciu

pracuje ktos tam jeszcze ze starej ekipy?czy tylko Ogon jest wieczny?

Paula
@gosciu

Duża rotacja pracowników jest? Często się ludzie zwalniają? Czy to raczej firma ich się pozbywa? Jakie są zwykle powody?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hamster Polska Sp. z o.o.?

Marian

Normalnie po dwóch umowach na czas określony ... ale jak umiesz robić i chcesz robić a bonzowie to widzą to po miesiącu mosz umowa na stałe

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hamster Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Xyz

Ta firma to tragedia p.b. (celowo z malych) to xham i (usunięte przez administratora) nie panuje nad emocjami jest chory ... a p.p. szyneczka nie ma nic do gadania nie można nic na zapas kupić bieda firma kasa pod stolwm chamstwo krzyczenie na pracowników a brak slow

Ryszard
@Xyz

Zgłaszałeś to gdzieś?

World
@Ryszard

Gdzie proponujesz ?

@World

No jeśli ludzie są tu podobno źle traktowani to pip chyba powinien się temu przyjrzeć?

koniu
@Xyz

pan b to nie cham tylko prostak,sloma bu z butów wystaje.Pip powinien popytac wsród byłych pracowników nie obecnych,zamkneli by ta firemke w tydzien,a pan b by płacił odszkodowania

@koniu

No jeśli faktycznie jakieś nieścisłości ci pracownicy tutaj widzą to czemu sami się nie pofatygują? Nie rozumiem tego, o chyba że jednak aż tak skrajnie źle to nie jest?

koniu
@World

poszukajcie na forach bylych pracowników,Oni maja wywalone to pomoga,załózcie pozew zbiorowy...Pomógłbym ale nie mieszkam obecnie w kraju

Maria

Ktoś widzę napisał, że można na 1/4 etatu tutaj robić. Jak to dokładnie w tej firmie wygląda i ile da radę na tym sobie fajnie wyrobić?

Ryszard

Na początku tego roku pisaliście o słabych wynagrodzeniach. Czy ta cisza oznacza, że pod tym względem jest już nieco lepiej? Były jakieś podwyżki?

tango
@Ryszard

tak teraz 5000 podstawy plus premia

@tango

Ale to netto czy brutto? Czyli nie bawią się tak jak kiedyś, że reszta pod stołem czy to co podałeś to suma najniższa + stół? Premii ile tak średnio daje radę na luzie teraz wyrobić?

Jan

Ciekawa firma oferują pracę za najniższą krajową najlepiej na 3/4 etatu a reszta pod stołem

son

Jedne wielkie nieporozumienie .. robota za grosze .. wieczne proszenie się o materiały i tracenie przy tym mnóstwo czasu .. gdzie magazynier ma w ciull innych obowiązków zamiast być ciągle dostępny (oczywiście to wina zarządu nie pracownika bo Jacuś jest w porządku i o złotych nerwach) . ludzi mało a narzędzi typu szlifierki jeszcze mniej .. a potem ciągłe wąty dlaczego coś nie jest zrobione na czas .. i wpierdallanie nadgodzin na siłę .. Marek zamiast coś załatwić dla pracowników to liże (usunięte przez administratora) górze.. ogólnie szkoda szczępić ryjja

@Piotr a ile tego pod stołem ?

son
@Marek

groszowe sprawy ... wszystko zależy czy byłeś wzorowym pracownikiem czy leciałeś w(usunięte przez administratora). ogólnie nie polecam

Zatrudniają za najniższą krajową reszta pod stołem

Bożena
@Piotr

Czy pracownicy mają w takim razie możliwość wyboru umowy o pracę czy też zlecenie? Jak to wygląda?

stefan
@Bożena

tak mozesz robic na 1/4 etatu

BGDK
@Piotr

I przerwa jedna 15min w ciągu całego dnia Ta firmą to porażka, aż dziwne że ci ludzie tam robią i pozwalają na takie coś

Iza

@q j dlaczego nie polecasz tam pracy ? Na co zwracać uwagę ?

q j

wszedzie tylko nie tam

@on a na jakiej umowie ?

on

smiech na sali ta firma,na stronie kierownicy produkcji,zaopatrzenia,sprzedazy,a pracowników 5 na krzyz,porazka .a zarobki ponizej najnizszej

all

tak jak pisze zax pieniadze marne,płacone pod stołem,powinien PIP sie tym zainteresowac,pani Magada wiecznie niezadowolona bo nie panuje nad dostawami...

Zax

Spawacz TIG INOX 16 zł netto tydzień na czarno później umowa o prace na najniższą krajową, to co na umowie idzie przelewem reszta pod stołem. Nie warto

wywlcie Marka O i ludzie nie beda odchodzic...on to porażka firmy

robak

(usunięte przez administratora) nie firma,ludzie odchodzą jeden po drugim,przez to musimy nadgodziny robic

emil

mobing na każdym kroku,nadgodziny plus soboty płatne normalnie,nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hamster Polska Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Hamster Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hamster Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hamster Polska Sp. z o.o.?

Hamster Polska Sp. z o.o.
  • Gliwicka 165
    44-207 Rybnik
  • NIP: 8842747620 REGON: 22120632 KRS: 0000457721

Hamster Polska Sp. z o.o.