DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
counter
2 204 396 5 1
gdansk

co sadzicie o firmie DGP w Gdańsku?

Dgp
@gdansk

Uciekaj póki możesz, nie będę się rozpisywać. Wyżej Panu już napisałam z całego serca nie polecam tej firmy.

Bathory Nowy wpis
@Dgp

Beznadziejna firma jeden plus wypłaty na czas.Koordynator niczego nie potrafi załatwić nieudacznik.Pracownikow traktują jak odiotow ściągają z urlopu do pracy. Omijac firmę szerokim łukiem byly dowodca zmiany.

Były pracownik Nowy wpis

Niestety firma która traktuje pracowników jak śmieci. Wypłaty na czas jeden plus. Pracowałam w tej firmie w Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy. Przezucają pracownika z oddziału na oddział, wieczny brak środków czystości na oddziały, mimo braku ludzi do pracy zwalniają bez podania przyczyny. Wieczny problem z odebraniem wolnego za nadgodziny.

Biały rycerz
 Rekomendacja

Powiem tak pracowałem w tej firmie nie polecam nigdy tam pracy kant na wypłaty brak umundurowania obiecują stawki (usunięte przez administratora) a później na wypłacie najmniejsza krajowa. Kierownicy nie znają się na swojej pracy.. Lepiej nie podpisywać z nimi współpracy

Tak4Nie
TehKos
@Biały rycerz

Firma masakra brak słów.

Bogdan Nowy wpis
@Biały rycerz

Kantują nie tylko pracowników, państwo też. Takie turnusy w swoich ośrodkach na przykład dofinansowanie z pefronu brać biorą na niepełnopsrawnych a kto jest na pobycie w Wilii Wernera w Szklarskiej Porębie ? Oczywiście kierownicy, brygadziści z rodzinami bo wyłudzili od swoich pracowników orzeczenia i pojechali za darmo na tydzień pobytu we dwoje na jednym skierowaniu. Tak samo w Rytwianach , nie ujżysz zwykłego pracownika tylko ich zwierzników tak się bawi tak się bawi DGP

Tak2Nie

Jakie narzędzia pracy zapewnia DGP Grupa Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

TehKos
@Pytanie

Żadnych.Ludzi traktują jak śmieci a szczególnie ci co siedza w Legnicy za biurkami. Najgorsza firma sprzątająca w Polsce porostu masakra.

@Pytanie

@Pytanie Auto z GPS-em za które, co miesiąc będziesz się spowiadal. Można korzystać po pracy, ale będzie - 500/600 zł z wyplaty plus Twoje paliwo. Dostaniesz rozklekotanego laptopa i telefon z dostępem do netu. W zamian ciągły stres i niedopowiedzenia. Jeżeli nie masz "noża na gardle" to trzymaj się z daleka od dziadobudu i wszystkich jego klonów.

Bogdan Nowy wpis
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku. Pracownik porządkowy to ścierki, mopy i wiaderko ha ha a jak na derektora to i samochód po poprzednim się nalezy a co to zacna firma jest. Ludzi na czarno zatrudniają to kasa jest.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pajak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy po przepracowaniu roku należą się wczasy pod gruszą. Jak to trzeba załatwiać.

qwerty666

firma prezentuje totalne (usunięte przez administratora) trzy umowy pracując na jednym obiekcie. umundurowanie jak tylko najtańsze się da. szmelc nie nadający się absolutnie do eksploatacji. przy przyjęciu wiele pięknych słówek jak to dbają o pracownika, jaki to pracownik dla nich jest ważny a potem wychodzi na to, że jest się niewolnikiem, który ma zapie*dalać i nic się nie odzywać... w ogłoszeniach kłamią ile wlezie :) szczerze odradzam.

Tak2Nie1
Dupobud

Czy to prawda ze firma wygrala dworce ?

Pawel
@Dupobud

Prawda tylko że nie samodzielnie bo utworzyli konsorcjum z innymi firmami

Sajmon

Firma wypłacane terminowo wypłaty i to wszystko co jest pozytywne. Kierownicy nie panują nad swoimi obowiązkami. Możecie zapomnieć o ubraniach roboczych, nie stać ich nawet na fartuch dla sprzątaczki. Nie rozumiem dlaczego Błaszczak nie zrobi z nimi porządku! !!(usunięte przez administratora)

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

były pracownik

Ta firma to jakaś porażka. Wypłata jest zawsze na czas ale to jest obowiązek pracodawcy. Sama goła wypłata i to jeszcze połowa na zlecenie, żadnych premii pieniędzy na święta tylko multisport i wczasy pod gruszą i to tak tylko po przepracowaniu roku. Obowiązków przybywa a wypłata stoi w miejscu. Pracownik nie ma nawet co liczyć na umowe na czas nieokreślony bo przerzucają na inną spółkę i znowu masz na czas określony. Generalnie dobre miejsce na zdobycie doświadczenia w zawodzie, a dla pracowników fizycznych lepiej na strefę pójść bo za nadgodziny tez nie płacą.

Anakonda755
@były pracownik

Dokładnie ,to samo u nas .Bez podania przyczyny przerzucają ludzi ze stanowiska na stanowisko.Bez odzieży ochronnej i obuwia.Do tego traktują Cię jak głupka ,który na niczym się nie zna i nie zna kodeksu pracy.Kierownik nie ogarnia podstawowych rzeczy,o wszystko trzeba samemu dzwonić do kadr.Trzeba upominać się o mopy,ścierki ,ręczniki papierowe itd.Sama wyplata bez premii .Obowiązków przybywa cały czas .Nie polecam tej firmy.

Krzysztof

Zgadzasz się z opinią innego pracownika, który mówił o negatywnych stronach pracy w DGP Grupa Polska. Może jednak znajdą się też jakieś plusy? Daj znać jeśli tak jest, ciekawi mnie z czego byłeś zadowolony pracując w tym miejscu.

Tak1Nie1
Zyczewamupadku

Nie polecam. Pracowałem dla nich w Świnoujściu. Namieszali z zusem który ich ściga a teraz wysyłają "ostateczne wezwania do zapłaty" żeby odzyskiwac pieniądze od ludzi. Kwoty rzędu 500-700zl straszą komornikiem. Która firma tak robi?

Tak2Nie1
Włodek
@Zyczewamupadku

Nawet kilka tysięcy........ do zwrotu......na rzecz DGP........zwrot można odliczyć w PICie za 2019r. ..... prawnik DGP winien wystawić konkretne zaświadczenie tudzież Pismo w którym będzie ujęta wpłata na ko krotne ZOBOWIĄZANIE:(

ciekawy
@Włodek

Dostałeś pismo o zwrocie z podatku?

Kimon

Czy pracował ktoś z Państwa na JW Bolesławiec? Jest ogłoszenie rekrutacyjne i chciałbym zasięgnąć opinii, żeby potem nie żałować.

Ata

Bardzo nieuczciwa firma. Ogłoszenie o pracy na pełen etat na umowę o pracę. W biurze okazuje się, że dają 0,5 etatu na umowę o pracę na najniższą krajową, a kolejne 0,5 etatu na zlecenie zawarte przez jedną ze swoich tzw spółek-córek. Kombinatorstwo do kwadratu. Kto może niech ucieka(usunięte przez administratora)

Monia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Ktoś ma jakieś info o pracy w Balicach? Sprzątanie lotniska

Bolo

Wypłata w terminie i zgodna to (usunięte przez administratora) obowiązek każdego pracodawcy.

Master
Użytkownicy czekają na odpowiedź 267 dni.

Witam. Podjąłeś prace na Świnoujsciu? Ktoś wie jakie warunki, zakwaterowanie itp.dla osób przyjezdnych?

Piotr

Chciałem dopytać osoby obecnie pracujące w DGP, o warunki pracownicze w tej firmie. Polecilibyście podjęcie pracy w tym miejscu?

Tak1Nie3
PRACA77
@Piotr

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej niestety pracowałam. Wypłaty na czas, ale robią wszystko żeby dostać jak najmniej. Samemu trzeba pilnować sobie godzin upominać się itd.. Uwaga na dziwne umowy które dają z haczykami..

Maria
@PRACA77

Jeśli ktoś dostanie umowe a ile jest osób z Ukrainy co pracują (usunięte przez administratora) w DGP na szpitalach!! cała masa i to racują bez badań i roznoszą choroby a jak od polaka to chcą książeczkę sanepidu. Kiedy się ktoś za to wećmie w tych szpitalach rety to ludzie chorzy na raka i mają takie zagrożenie z szpital na to pozwala i nie sprawdza książeczek. No cuda jakieś.

Tak4Nie1
Dgp
@Piotr

Nigdy w życiu, pracowałam miesiąc po czym stwierdzili że nie zajmują się już cateringiem bo na takim stanowisku pracowałam przy czym umowę miałam na sprzątanie miało być 15 zł na rękę a przy wypłacie okazało się że nie całe 11 było. Nie polecam tej firmy

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Hej, czy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak1Nie3

Natalia

Forum pozwala na anonimowość. Jeśli chodzi o usuwanie opinii, to dzieje się tak tylko z tymi, które naruszają regulamin. Sam nie napisałeś nic o pracy w DGP Grupa Polska. Co myślisz np. o atmosferze, która tam panuje?

Sprzątaczka

Witam. Proszę o wypowiedź osoby pracujące jako sprzątaczka na śląsku w firmie DGP. Czy wypłaty są w terminie oraz inne ważne informacje? Proszę o szczere odpowiedzi. :)

Kasia
@Sprzątaczka

Witam. Pracowałam w tej firmie jako sprzątaczka. Firma bardzo wymagająca, na początku ok. Później coraz więcej zadań dodatkowy obowiązków A płacą nie rośnie. Wypłata zawsze w terminie Ale niestety nie ma co liczyć na premię o którą tak bardzo zachęcają.

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.