Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Dyzio

Poznan dgp biuro nikt nic niewie czasem jedynie można coś załatwić pod lidlem na Ostrowskiej tam sobie jeżdżą skodą służbową po bułki

jola pisze

Jola Pracowałam w wielu firmach i chcecie to wierzcie ,albo nie .DGP Dozorbud nigdy nie spóżnia sie z wypłata ,wysyłaja na wakacje jest karta multi sport są talony na Swieta. Polecem

Szczecin

Firma dgp kradnie pieniądze pracownikom, w szczecinie "zabrali" 20 groszy od stawki nawet ich nie informując , okrada na pieniążki za urlopy , za nadgodziny , za godzinny nocne .Sprawa skończy się w sądzie w zbiorowym pozwie około 50 ludzi jak ktoś chce dołączyć zapraszam, średnie odszkodowanie to około 40 tysięcy brutto za 1 pracownika. Ostatnio doszły nawet groźby karalne oraz mobing. Nie polecam chyba , że ktoś potem chce walczyć w sądzie tak jak my o pieniążki , które mu się nalezą.

jola pisze

Renata
@jola pisze

A ta wypłata porządna chociaż?

Barbara

Karta multi sport? Talony na święta? Pierwszy raz słyszę

Halina
@Barbara

Czyli rozumiem, że tych dodatków nie ma? Są w takim razie jakieś premie? Jeśli tak, to jak wygląda system premiowy?

Ddd
@Halina

Nie ma żadnych premi nie wypłacają żadnych dodatków obiecują tylko przd podpusaniu umowy później się okazuje że nic się należy piszą wczasy pod gruszą śmiech na sali ciekawe dla kogo bo napewno nie dla pracowników. Dodatek na święta czyli k a rpiowe tak napewno chyba że sam sobie puścisz karpia jak to się mówi papier wszystko przyjmie a rzeczywistości jes inna. Tylko obiecują

Patrycja
@jola pisze

Przestań kłamać dziewczyno. Pracuje w DGP od kilku lat, nie ma żadnych talonów na święta ,patrzą tylko aby każdemu przyciąć z pensji , żadnych wyjazdów ,wczasów pod grusza . Ta firma to nieporozumienie. Nie rozumiem ,po ch.. się pchają w przetargi ,rozbijają wieloletnie zespoły ,zatrudniają ludzi z orzeczeniem ,a my musimy za nich pracować ,bo sobie zywczajnie tacy ludzie nie radzą ,praca jest ciężka

Teresa Nowy wpis
@Patrycja

Ale skoro tak źle piszesz o firmie to dlaczego pracujesz tam kilka lat? Może jednak jest coś co trzyma pracowników w tej firmie. Ale dlaczego pracować musicie za niepełnosparwnych, chyba każdy ma swój przydział obowiązków?

Miso

Ja pracuję w szczecinie na metalowej 39 mam taką panią Anie nie wiem jak ma na nazwisko. Ale jest strasznie wymagająca każe robić wszystkim i goni do pracy, jak tylko się da niezważając na to że ja pracuję z niepełnosprawnością i robię to jak najlepiej umiem a nie dostałem żadnej pochwały od strony firmy tylko zawsze mnie sie pytali czy mi się dobrze pracuje. A pracuje dla Firmy DGP Clen Partner

Pioter
@Miso

Wszyscy wiedzą zje..bie.. ze to ty. Masz orzeczenie na łeb ,karany za gwałt i molestowanie dzieci ,masz coś jeszcze do powiedzenia ?

Gurniak Nowy wpis
@Pioter

a no mam wiem że to Ania stefin i nie życzę żeby zatrudniali osoby z orzeczniem bo ona się od wszystkiego wykrecą

Łęka Nowy wpis
@Miso

Zapomniałeś powiedzieć, że masz orzeczenie na głowę . Że byłeś karany za gwałt ,co również zataiłeś ,a jest na to artykuł . Całymi dniami lezales w fotelu ,nie robiłeś nic prócz mielenia ozorem i odgrażania się . Gadałeś ,że napadniesz na kierowniczkę i nawet nie zdąży pogotowie przyjechać .więc teraz nie rób z siebie człowieku ofiary ,bo mamy nagrane co mówiłeś na temat p. Małgorzaty i pani Ani.

Wiki
 Problem

Nie polecam pani Agnieszki dzbanuszek jest pani nie miła dla swoich pracowników podchodzi bardzo nie profesjonalnie do swoich zobowiązań pani nic nie wie nie potrafi doradzić twierdzi ze nic ją nie interesuje jeżeli męczy panią ta praca myśle że lepiej będzie gdy pni ją zmieni pani się nie będzie z nikim męczyć i nikt z panią nie pozdrawiam

Patrycja Nowy wpis
@Wiki

Masz rację , księgowa od 7 boleści.(usunięte przez administratora). Ta kobieta to porażka . Nic z nią nie idzie załatwić ,wszystko trzeba załatwiać po za nią ,od razu dzwonić do kadr do Legnicy

nie myte jajka
Klient

Uważajcie na Panią Anie Stefin która stosuje (usunięte przez administratora) w śrud pracowników z niepełnosprawnością ostrzegam przed przyjmowaniem się do tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Sprzątanie w jednostce?
logo firmy Koordynator projektu
Staffing Pro Sp. z o.o.
(117 opinii)
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS
(247 opinii)
logo firmy elektryk
Legnica
CDMD Investments Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Ddd

Moja opinia firmie DGP jest taka jeden plus że wypłata na czas a reszta brak słów. Zatrudniają osoby niepełnosprawne z grupami i nic nie można od nich dostać. Obiecują wczasy pod gruszą zwrot za leki a jak co do czego przychodzi nic nie płacą. Im kasa się zgadza a pracownik dostaje figę z makiem. Koordynatorka ma gdzieś nie odbiera telefonów .

Szczecin

Irena

Ty też masz jakieś tego typu problemy z tą firmą za sobą? Ktoś już z Was działał faktycznie w kierunku sprawy w sądzie, co na to mówią jacyś prawnicy jak przestawiacie o co chodzi, myślicie że są szanse na wygraną?

Jacek
@Szczecin

Bo w Braniewie podobnie było ,nawet na L4 wysyłali zwolnienia dyscyplinarne za nie stawienie się 240 km dalej do pracy choć w umowie o pracę jak byk widnieje 21WOG

Agnieszka
@Jacek

Piszecie o Szczecinie i Braniewie, a co się dzieje w Legnicy? Przecież to jej profil. Tutaj się takie rzeczy z pensjami i L4 nie dzieją? Szukają czasami u nas pracowników porządkowych? Ciekawam, za ile.

Wiesiek
@Jacek

To prawda, do tego wykreślają z ZUS-u przynajmniej na jeden dzień w miesiącu, w moim przypadku nawet w dni w których byłem w pracy, (usunięte przez administratora) na czym się da. Już nie mogę się doczekać wyników kontroli PIP.

Mala

Nie polecam kasa nie na czas zebra się o nią firma pożal się Boże

Dyzio

Byla pracownica 15.11 2022
@Dyzio

Firma kogucik (usunięte przez administratora) swoich pracowników-na urlopach,nie płaci dodatków nocnych,nie wypłaca najnizszek krajowej pomimo tego ,że jest w umowie wpisane 3010.00 zł nie zwraca za bad lekarskie pomimo przedstawionej faktury VAT.Kierownik opowiada głupoty, których nie chce się nawet słuchać. Nie polecam tej firmy nikomu.Zwolnolam się z tamtad i to szybko a moja sprawa wylądował w PIP w Legnicy

śpioch

Niepolecam pracy na Firmie DGP na południowej 39 tam jest taka kordynatorka która stosuje znęcanie się psychiczne nad pracownikami nie załatwia ta firma nic a przedewszystkim ubrania roboczego i kobieta niezna się na prawie pracy, nieprzestrzega niczego i tylko poucza i wnosi złą atmosfere w śrud pracowników

Ha

Witam pracowalam firmie DGP ,Zdecydowanie nie polecam .w Gdanfsku na EC 2 na wislnej nie ma gdzie zjeść śniadania ,trzeba siedzieć w szatnio -umywalni .brygadzistka nie zna prawa Pracy ,o wody trzeba się upominac

Darek

A Ja nie narzekam po 16-ej piwko i po 22-ej spanko,zero kontroli, kasę płacą i oby tak dalej.

Dareczek
Klient

Firma super 2 piwka śpię całą nockie na obiekcie zero kontroli na Sądowej.Prosze nie narzekać

Grażyna
@Dareczek

Lepiej się tak nie przyznawaj, bo pewnie Cię skontrolują. Czyli co jest Twoimi obowiązkami tak naprawdę, skoro takie masz "lajty" ? :)

Sebastain

Jest to tzw. firma kogucik, która nie przestrzega żadnych zasad BHP i wymaga cudów za marne grosze na dwóch umowach. Jedna o pracę a druga zlecenie żeby nie wypłacać dodatków i nadgodzin. Pani dyrektor z oddziału w Katowicach opryskliwa i pyskata, która twierdzi, że do pewnych rzeczy powinien jeszcze pracownik dopłacać, bo jak to firma musi. Panie które sprzątają myją okna bez żadnych zabezpieczeń (3-te piętro bądź wyżej) oraz sprzątają środkami bardzo żrącymi też bez przystosowanych środków BHP. Mowa tu o pracy bez rękawiczek oczronnych itd. Tą firmą powinien zająć się Inspektor Pracy i Urząd Skarbowy za oszustwa.

Urszula
@Sebastain

To jak masz takie zarzuty to może faktycznie sam zgłoś to do PIP?

zlotowinfo

Na początku w wolnej chwili możesz robić co chcesz. Potem ciągłe marudzenia że w wolnej chwili robisz to co chcesz. Coraz większe ograniczenia, w końcu zwolnienie z powodu: ciągłego mobbingu na który kierownictwo nie zwraca uwagi. Wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie, wszystko co powie stary pracownik też zostanie użyte przeciwko tobie.

Aleksandra
@zlotowinfo

Jak ten mobbing się objawia? :/ Nikt nie myśli żeby to gdzieś zgłosić?

Zlotowinfo
@Aleksandra

w Złotowie nic nie zrobisz kierowniczka bierze zawsze stronę dwóch najstarszych pracowników, a wyższej słuchają kierowniczki i kończy się sprawa

natalia
Kandydat

Czy firma DGP w Warszawie ma oferty prac biurowo- administracyjnych? Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności.

roko

Pracowałem w tej firmie kilka lat. gdy była możliwość przejścia do innej firmy bo był przetarg, to obiecali gruszki na wierzbie, Sami dali zaliczkę tzw lojalnościówka o którą nikt się nie prosił,. Później po przegranej niestety zapomnieli o ludziach ale pamiętali o tej kasie. Częśc ludzi straciła pracę, bo nowa firma miała swoją obsadę. Firma która nie szanuje ludzi. O wszystko trzeba było się prosić. Nie polecam

@roko

Witam,to jest normą! Nie dbają o pracownika, jak przegrywają przetarg.A można było przerzucić do wygranych.! Dali pieniądze, bo musieli, tak firmy robią, a nie zabierać, Bezszczelnosc, bez komentarza.!

Renata
@Irena

Przykro się to czyta. Może dlatego mają tak dużo nowych ofert pracy teraz? Ktoś w ogóle decyduje się, żeby tam pracować?

Lukasz

Witam pracowalem w tej firmie jedyny plus to wyplaty na czas z umowy o prace i zlecenie.Podejscie do pracownika to gorsze niz do smiecia.w tej firmie panuja uklady struktury rodzinne jednym slowem mowiąc Rodzina Soprano.Firma nie patrzy jakie masz kwalifikacje czy jestes zdrowy czy masz doswiadczenie tylko z kim sie ukladasz i ile informacji przekazesz.mlodym nie przedluzaja umow tylko trzymaja emerytow ktorzy ledwo sie poruszaja i majo tysiac chorob i pracuja na jednostkach wojskowych.

była pracownica

w Warszawie jest okropnie, nie wiem jak jest w innych miejscach. Jak tu może być dobrze ja rządzą tacy jak bajadera/rzeska i ten cały MB co ludzi nie szanuje. wielki dyrektor co matury podobno nie ma, ale za to kieszenie głębokie Ona myśli że jak magistra ma to ma rozum, a on to myśli że młody jest i że wszystkie baby zabajeruje a oczka mu tylko latają na boki a zone podobno ma, łysy strojniś się znalazł co razem z bajaderom jeden portfel mają i do niego wkładajom to co ludziom zabierają Bajadera słupy zatrudnia. Kasę za lewe szczepienia dostawali, ze niby pracowników szczepią a obcych przyprowadzali. Legnica dawno powinna ich zwolnić. jedyne co dobre to ze pansja jest na czas. mało ale jest. reszta to ściema

Tomek

Ostrzegam wszystkich oddział Poznan brak wypłaconych pieniędzy wyzysk totalny koordynatorki które kłamią wysyłają cię w delegacje bez pieniędzy oraz niewypłacają delegacji wszyscy mają gdzieś co z tobą się dzieje zero szkoleń oraz wsparcia o wolnym niema mowy chyba ze w Niedziele po południ

prac liga

Dodaj treść twojego wpisu Pracuję w firmie DGP dozorbud 20 lat.Mielismy niedawno 30-lecie firmy dostałem piekną nagrodę za lata pracy.Była piękna uroczystosćdla pracownikow. Jak kazdy pracownik chciało by sie zarabiać więcej ale rozumię ze runek usług dyktuje ceny i wszystkie firmy na rynku muszą sie dostosować . Firma płaci za wczasy sa dopłaty do wyjazdów dzieci na kolonie.Można otrzymać pożyczkę. Przez te lata pracy zawsze otrzymuję kazdego 10 wynagrodzenie. nie zdażyło sie nigdy opóżnienie. Czy tak wygląda zła firma? Wam sie nie chce pracować to wszystko

Lider
 Rekomendacja
@prac liga

Im się chce ponad wszystko :) lecz czasu brak

oli
@prac liga

ktos ci to kazal napisac???!!!!???bo wiekszosc opinii jest negatywna-wrecz dajaca do myslenie(czyt.ucieczki)

Jack
@prac liga

Przestań Castorama daje więcej do ręki i do osoby z orzeczeniem zobacz ile mają dopłaty a sprzątanie łaźni górniczej zobacz jaki (usunięte przez administratora) a kirownik chodzi i uwagi to nie jest pałac

@prac liga

A ja ci nie wierzę, bzdury piszesz,.Jaki cel by mieli pracownicy pisać źle o DGP. Piszą prawdę, taka jest rzeczywistość!

@prac liga

Co ty za głupoty wypisujesz! Firma nawet z grupą nic nie płaci! Pracownicy piszą prawdę, ! A trzeba gdzieś pracować, jak innej nie ma!

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii