Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
2 202 358 5 1
Anonimowa Nowy wpis

Pracuje na obiekcie w Legnicy. Więc... Układy, układziki. Osoba, która jest dochodzącym pracownikiem i spokrewnionia z dwoma innymi ustala grafik. Najpierw pod siebie, później pod pracowników. Pracujemy systemem równoważnym, grafik oraz urlopy nie są robione w taki sposób. Dyrektor boi się pracownika długoletniego. Pracujemy na zmiany również nocne. Jedna osoba pracuje tylko na rano, powiedziała, że jak dyrektor każe jej pracować na noc to ta się zwolni. Tragedia po prostu. Wykorzystam tylko urlop i uciekam, bo szkoda moich nerwów.

Piotr Nowy wpis
@Anonimowa

Próbowałeś rozmawiać o tym z szefostwem? Wiem że w tej sytuacji może to być utrudnione, ale może gdyby kilka osób przedstawiło swoje obiekcje to sytuacja zmieniłaby się na lepsze?

Irena Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Firma przegrała przetarg u nas na Mazurach i bardzo się cieszymy. Wreszcie sobie pójdą, 3 lata wystarczy tej męczarni z nimi. Nigdy nic nie ma o wszystko się proś człowieku. Zwykłe ścierki do sprzątania to problem bo koszty a jak kombinują na boku z rachunkami za paliwo i naprawy sprzentu to im wolno. Jeszcze było jako tako jak pracowała nasza koordynatorka to szło wytrzymać. Wpadała bez zapowiedzi i kontrolowała wszystko. To się jej bali a od jesieni jak sie zwoloniła to nikt się nami nie interesuje z nasz brygadzista to już nie wie na co wydawać kasę co ją na boku krenci. Wreszcie przyjdzie nowa firma to może go zmienią bo taki ważny jak jakiś prezes. Nie warto pracowac w tym dgp dersław, same zlecenia umowy a o pracę to tylko dla tych z grupami albo dla znajomych brygadzisty.

Wkurwiony

Witam ,tak samo jak koledzy dostałem z firmy pismo o zapłatę 4.646,77 z tytułu nieoplaconych składek.Zadzwonilem do prawnika i ten poinformował mnie o konieczności spłaty o inaczej będzie komornik i Bik.Grzecznie mu powiedziałem że żadnego grosza ode mnie nie dostanie.Czekam na kolejny krok ze strony firmy.

kiedyśpracowalem
@Wkurwiony

4KOŁA? :o

Wkurwiony Nowy wpis
@Wkurwiony

Witam czy mógłbym jakoś się skontaktować z panem mam ten sam problem podaje maila :dowodcasufo@wp.pl

DAREK

JEŚLI CHODZI I PRACĘ W DGP NA JEDNOSTKACH WOJSKOWYCH W ŚWINOUJŚCIU TO NIE JEST TAK ŹLE KASA NA WYPŁATĘ JEDNYM SIĘ ZGADZA INNYM NIE ALE TAK JUŻ TO BYWA.JEDNAK PRZY PRZYJĘCIU DO PRACY DO OCHRONY JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NIE INFORMOWUJĄ O KARACH KTÓRE TO WOJSKO DAJE FIRMIE A FIRMA ZRZUCA JE NA PRACOWNIKA A KARY SĄ TAK BZDURNE I BEZSENSOWNE I BARDZO WYSOKIE.OD OCHRONY W J.W. WYMAGA SIĘ BARDZO DUŻO A WYSYARCZY ZAOBSERWOWAĆ PRZEBYWAJĄCYCH TAM ŻOŁNIERZY ŻENADA I POŚMIEWISKO DLA WOJSKA.

@DAREK

A może mi powiesz dlaczego firma zatrudnia w Świnoujściu pracowników z grupami od psychiatry?

Witam
@Komo

Cóż za banalne pytanie hehe

@Witam

To gdzie tu sens i logika?Może mnie oswiecisz?Teraz też pracują ludzie 02 p

Aabsmak
@Komo

Nie wiesz dlaczego? Jest większe dofinansowanie o 600 złotych za każdą osobę z 02P, 01U, 06E , 04 O teraz już wiesz dlaczego?

@Aabsmak

O2p z bronią? Fajnie a czy zleceniodawca o tym wie?Ale (usunięte przez administratora)

@Komo

No co taki jesteś mądry kto i dlaczego a nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie

STEFAN
@DAREK

PŁACĄ KARY BO PRZYGŁUPY IDĄC W TEREN NIE NOSZĄ ZE SOBA WYPOSAŻENIA I DOKUMENTÓW,A ZAMIAST PILNOWAĆ I OBSERWOWAĆ TEREN GAPIĄ SIĘ W TELEFONY ,TABLETY ITP.SIEDZA W BUDKACH I KONCZĄC ZMIANĘ ZOSTAWIAJA W BUDKACH STYROPIANY , KRZESŁA DESKI. NOGAL NAWET NIE MUSI SIE ZBYTNIO WYSILAĆ ZEBY DOWALIĆ KARĘ-SAMI SIĘ O NIĄ PROSZĄ .A ZAPYTAJ SIE KTÓREGOŚ O OBOWIĄZKI ALBO CO PILNUJE -HAAAAAAA[TAK DLA SPROSTOWANIA-]

Wkurwiony
@STEFAN

Dowódcy z poszczególnych obiektów nawet nie potrafią (usunięte przez administratora) obsłużyć alarmów, a najlepsze jest codzienne sprawdzanie systemu narodowego.Raz w miesiącu zupełnie wystarczy.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Poszkodowany

Skandal przeklęte DGP i GoS Zec ! U mnie dokładnie ta sama sytuacja co u kolegi przełom 2016/2017 i dziś przyszło pismo ostateczne wezwanie do zapłaty za jakiś ZUS sprzed prawie 3 lat ! I grożą .mi komornikiem i bigiem ludzie gdzie my żyjemy. ... ???

Patka30
Nazwa działu: Finanse

Jezeli chodzi o terminowosc wynagrodzenia tego firmie nie mozna zarzucic. Oddzial w Katowicach jest bardzo chaotyczny, brak w nim jest madrej i odpowiedzialnej osoby, ktora by poprowadzila caly oddzial. Zrzucanie winy rzadzacych na najnizsze stanowiska. Zatrudnianie na umowe o prace jezeli chodzi o najnizsza krajowa. Reszta czyli ewentualne premie, nadgodziny wyplacane w innych spolkach w celu unikniecia dodatkowych kosztow pracowniczych. Nie ma szans na umowe na czas nieokreslony. Znam osoby, ktore pracuja tam po 10 lat nadal na czas nieokreslony ( po to jest tyle spolek tzw. corek firm). Brak poprawnego przeplywu informacji czesc Polski wie o zmianach zas czesc nie. To tak pokrotce ze strony pracownika administracyjnego. Jezeli chcecie robic kariere to uprzedzam nie w tej firmie.

Tak4Nie2
@Patka30

To chyba główny problem tej firmy, w Warszawie jest jak kopiuj wklej powyżej wypowiedzi. Braki kadrowe fachowców a to się mści w pracy i jej wynikach. No cóż, mądrzejsi uciekają do innych firm i chyba słusznie. Nikt nie jest w stanie długo pracować w bałaganie. Ryba psuje się od głowy. Jaki administrator taki zespół.

Paulina
@Anaka

Zarówno z Twojej wypowiedzi, jak i tej użytkownika @Patka30 wynika, że w firmie DGP Grupa Polska jest problem z organizacją. Jak myślisz, co mogłoby realnie wpłynąć na poprawę sytuacji w tym miejscu? Czytałam, że DGP Grupa Polska uzyskała naprawdę wiele wyróżnień oraz certyfikatów, a to mogłoby świadczyć o wysokim poziomie świadczonych przez nich usług. Jakbyś się odniosła do tej kwestii?

@Paulina

Firma jest ok, właściciel nie zdaje sobie chyba sprawy, że zatrudnia na ważnych stanowiskach po prostu słabych menagerów.(usunięte przez administratora)

@Anaka

Rozumiem, że możesz być rozżalona pewnymi sprawami, jednak proszę, abyś nie obrażała nikogo w komentarzach, ponieważ niesmacznie się to czyta. Mogłabyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? Pracodawca zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy umowy zlecenie?

TakNie3

@Piotr

??? Nie jestem kobietą, nie jestem rozżalony, bo niby i z jakiego powodu? Świadome podjęcie decyzji o zmianie pracy nie powoduje żalu szanowny Panie Piotrze. Nikogo nie obrażam, po prostu to moja ocena. Mam do niej prawo. Firma zdaje się ciągle rekrutuje, więc można się udać na spotkanie i wówczas osoba rekrutująca udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pytanie o formę zatrudnienia.

@Anaka

Przepraszam za pomyłkę, ale Twój nick wskazywał, że jesteś dziewczyną. Oczywiście masz prawo do swojej opinii i oceny pracodawcy, ale warto zawsze dodać argumenty, które potwierdzają wypowiedź. Wtedy osoby zainteresowane zatrudnieniem, będą mogły poznać wszystkie "za" i "przeciw" i zdecydować, czy chcą aplikować. Masz rację firma DGP Grupa Polska nadal rekrutuje pracowników na stanowiska: specjalista do spraw kadr i płac, kierownik kontraktów, menadżer do spraw handlu. Może zainteresują kogoś te oferty pracy.

@Anaka

Tylko machlojki narobili i konto mają zablokowane i komornika maja

@Pracownik

Mógłbyś jaśniej napisać skąd masz takie informacje i w związku z tym jaka jest aktualna kondycja firmy? Nikt wcześniej nie dodawał komentarzy na ten temat. Firma nadal szuka pracowników i na stronie https://pl.indeed.com/Praca-Dgp szuka nowych osób głownie na stanowisko pracownik porządkowy. Czy o takiej posadzie pisałeś myśląc o osobach z orzeczoną grupą niepełnosprawności? Chętnie dowiedziałbym się, czy tacy pracownicy mają odpowiednio przystosowane stanowisko pracy i udogodnienia związane ze swoim orzeczeniem?

@Pracownik

Tam są pracodawcy do bani i (usunięte przez administratora) niepełnosprawny składek narobili za nich ja mam taką koleżankę co przez nich zdrowie jej pod upadki bo ja zwolnili też 27 osób niepełnosprawnych DGP tą firmą nie powinna istnieć wogule

@Pracownik

Piszesz o zwolnieniach osób niepełnosprawnych, a przecież do takie stanowiska PEFRON sporo dopłaca, więc przyjęcie do pracy osób z orzeczeniem jest dużą oszczędnością dla firmy. Z tego co piszesz nie jesteś zbyt dobrze nastawiony do pracodawcy. Czy pracując tam widziałeś także pozytywne strony zatrudnienia?

@Piotr

W pierwszej kolejności należy poznać powody dla których się zatrudnia osoby niepełnosprawne, niezależnie od firmy, każdy robi to dla kasy z PFRON.. PFRON nie sprawdza co się dzieje z tymi pieniędzmi w poszczególnych firmach, w DGP również. Połowiczne kontrole nie dają rzetelnych informacji o stanie "wyłudzeń" sporych sum pieniędzy przez pseudo firmy "niby zakłady pracy chronionej". Pieniądze nie są przeznaczane na wsparcie w pracy osób niepełnosprawnych, są uzupełnieniem budżetów poszczególnych kontraktów jakie firmy, DGP również, wygrywają w przetargach publicznych czy też z tzw. wolnego rynku. Często jest tak, że taka osoba niepełnosprawna się kręci po obiekcie i jest tolerowana z powodu tylko i wyłącznie dofinansowania jakie płynie z PFRON. Cała prawda, w maleńkiej pigułce, o chęci i potrzebie zatrudnienia osób z orzeczoną niepełnosprawnością przez firmy w Polsce.

@Bogdan

Jeżeli wygląda to w taki sposób, jak opisałeś, to uważam, że jest to niesprawiedliwa praktyka. W takim razie wiesz może, jakie zadania otrzymują do wykonania od pracodawcy pracownicy niepełnosprawni? Wykonują oni zadania, które mogą pomóc w ich rozwoju zawodowym, czy raczej są to proste czynności niewymagające większego zaangażowania? Liczę, że przedstawisz dokładnie, jak to wygląda.

@Piotr

Tak to wygląda, tak praktykuje większość firm sprzątających. O jakim rozwoju zawodowym mówisz w firmie sprzątającej? Wiedza w tym temacie chyba minimalna. Pięknie, to są napisane programu do PFRON, że niby indywidualny program rozwoju zawodowego, utworzenie stanowiska pracy a więc wyłudzenie , tak to nazywam - wyłudzenie pieniędzy na wyposażenie danego kontraktu w sprzęt. po co kupować za własne skoro PFRON podrzuci kaskę na wyposażenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej. Jeśli ktoś kiedyś się za to weźmie tak na poważnie, w sensie kontrola, to jest niezły dil na niepełnosprawnych. Dlatego tak często są poszukiwani do pracy. Idą za nimi pieniądze. To nie jest domena tylko firmy DGP. Tak robi dużo firm aczkolwiek w karierze zawodowej spotkałem się w uczciwym podejściem w jednej z firm sprzątających do osób niepełnosprawnych.

@Bogdan

Rozumiem Twoje stanowisko, ale jak sam zauważyłeś nie wszystkie firmy tak postępują, więc nie należy generalizować. Czy firma przyjmuje także osoby bez orzeczenia? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dgp-dozorbud-grupa-polska-sp-z-o-o,25178 znalazłem ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko kierownik do spraw usług i pracownik działu księgowości. Nie ma w nim mowy o wymaganiach jeśli chodzi o orzeczenie. Pracodawca oferuje długoterminową umowę i sporo benefitów. Co myślisz o tej rekrutacji?

@Piotr

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i myślę, że nic się nie zmieniło - to zwykły chwyt marketingowy. Umowa i benefisy to nie w tej firmie. Osoby, które się wypowiadają na tym forum nie kłamią. W tej firmie istnieje wiele nieprawidłowości. Na Twoje pytanie odpowiem krótko - nic nie myślę o tej rekrutacji. Nikt nie zagrzeje miejsca na dłużej. Mam doświadczenie więc wiem jak tam jest. Szkoda, że nastąpiła zmiana sterów na górze. Do czasu kiedy stery trzymała Pani W było w porządku. Nie było może radośnie ale przynajmniej zgodnie z prawem. Od kilku lat , tak około 4 , jest totalny bałagan i ludzie mający jakieś ambicje po prostu się zwalniają. Począwszy od stanowisk dyrektorskich, kierowniczych czy też pracowników liniowych.

Ola
@Anaka

W szpitalu w Legnicy pani kierownik która jest nie zorganizowana ignoruje pracowników każe wpisywać pracownikom żeby pisali gdzie na urlop jadą co to ma znaczyć kim ona jest nie potrafi nic res ty szkoda pisać dxiwi fakt że jeszcze jest na takim stanowisku pani ewa jest w porządku ale ona? Jak można tak człowieka traktować

kiedyśpracowałęm

Pracowałem dla DGP na przełomie 2016/17 jak zwykle stadard podwójne zlecenie. Teraz wysyłają mi pismo i straszą komornikiem bo musieli zapłacić karę w ZUS za to że nie zgłosiłem innego płatnika składek w ich spółce córce GOS ZEC, w danym czasie byłem zatrudniony tylko w DGP I GOS Robią wały nie płacą składek a teraz chcą odzyskiwać kasę. ODRADZAM!!!!!!!

Rekomendacja

W gdansku DGP jest poniżej 1nie jest lepsza pracowałam pełno Ukraińców i (usunięte przez administratora) w szpitalu uniwersytet medyczny i tylko wykorzystuje z grupami osoby

Tak1Nie1
@Pracownik

Proszę nie ruszać tego prawda w oczy kole wszystko wiem co i jak

AM

Od ponad roku pracuję w Centrali w Legnicy na stanowisku administracyjnym i muszę stwierdzić że praca jest ok. Co prawda nie zarabiam kokosów ale tez nie za najniższą krajową i wypłata jest zawsze na czas. Jako, że oddziały są porozrzucane po całej Polsce to z każdym się różnie współpracuje. Można się tu wiele nauczyć, bo pracy jest dużo no i współpracownicy są bardzo pomocni, przynajmniej w moim. Wypłata taka jak ustalone było na rozmowie rekrutacyjnej i umowa o pracę na 3 lata po okresie próbnym. Jedyny minus to czasami taki nawał obowiązków że trzeba zostać po godzinach. Ogólnie wrażenia narazie pozytywne i co najważniejsze mogę zdobyć doświadczenie w wyuczonym zawodzie

@AM

Dosyć szczegółowo opisałeś pracę w firmie DGP Grupa Polska na stanowisku administracyjnym. Wspomniałeś o wsparciu kadry pracowniczej, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca dba w jakiś sposób o atmosferę w firmie, czy może to pracownicy sami integrują się między sobą? Proszę o informację, czy organizowane jest wspólne spędzanie czasu.

Rrrrrr
 Rekomendacja

Pracuje w dgp szpital w gdańsku (usunięte przez administratora)niepełnosprawnych przelewy dochodzą z opóźnieniem i prawie zawsze komus sie cos nie zgadza najnizsza krajowa a pracy full nie polecam i odradzam

Grażyna
@Rrrrrr

Pracowałam w centrum onkologii w warszawie, nic lepiej a chyba gorzej . Pracuje masa ukrainek i robią na czarno bez papierów. Wpisują gdzieś godziny a kase rozdają w kopertach. Ukrainki robią bez badań z sanepidu i tego nikt nie czepia się. Chory z rakiem osłabiony a taka z ukrainy wiadomo czym takich chorych poczęstuje? Przyjedzie na 3 miesiące to nikt jej nie bada. Ta firma to jeden wielki przekrent i nic wiecej.

Tak4Nie1

xxx
@Grażyna

Jestem wieloletnim pracownikiem onkologii i nigdy nie widziałam, aby ktoś dostawał pieniądze w kopercie. Co jak co, ale tego w tej firmie nie ma. Wszystko jest przelewane na konto. To chyba nieprawda.

TakNie3
Grażyna
@xxx

Jak jesteś pracownikiem wieloletnim onkologii to skąd wiesz jak sie płaci w dgp? weź nie ściemniaj lepiej.

Gruby rudy

Warszawa centralna, jakie opinię? Warto?

@Gruby rudy

Poszukaj w innej firmie, ta to porażka.

Stara Łupa jeszcze dycha

Stara łupo, możesz mi skoczyć ! i żebyś się nie zesrała ! skarżenie ma to do siebie, że może przekształcić się w skarżenie na ciebie zasrańcu ! a masz wiele za uszami... ten się śmieje kto się śmieje ostatni i jak ja się poskarżę to nie pomoże ci przydupaska miotła bo za cienka jest :) to jest ostatnie ostrzeżenie... chciałem pokoju, ale stara Łupo jeszcze jeden nieprzemyślany ruch i będziemy walczyć ! ciekawe kto straci więcej ....

Tak11Nie

Pandora
@Stara Łupa jeszcze dycha

poszukuję informacji na temat pracy na jednostkach wojskowych w giżycku. czy są przyjęcia i ile płacą i czego wymagają

bartpsz
@Pandora

w Giżycku nie stoi dgp , lecz impel.Pełna obsada. Może z bronią coś się znalazło by.

Bolo
@Stara Łupa jeszcze dycha

Witam serdecznie, a czy ta grupa przestępcza mści się za takie opinie , no bo przecież mamy wolność słowa i każdy może napisać co chce ?

Koko
@Bolo

Nie opinie tylko prawdę.

Wojciech
@Stara Łupa jeszcze dycha

Pracowałem w DGP w Gdańsku i słabo , nawet źle oceniam zakład pracy nie polecam nikomu, organizacja pracy do wymiany

dyzio

Stara Łupa rozpowiadała po Dozorkołchozie, że jej były pracownik to przestępca i ma zarzuty prokuratorskie ! Jednak Niezależny Sąd stwierdził, że TO (usunięte przez administratora) PRAWDA ! I czy teraz po Dozorkołchozie ktoś opowiada, że nie jest to prawdą ? Oczywiście, że nie !!!! Każda porażka boli, a opłacani klakierzy zawiedli , jak zwykle Stara Łupa poniosła duże koszty ale celu nie osiągnęła. Za cienkich ma doradców i przydupasów, którzy kosztują ją bardzo dużo a efektów nie ma ! Gdyby zatrudniła takich jak ja, wygrała by sprawę i wydała by mniej :)

PAD
@dyzio

BRAVO...sam z własnej autopsji to znam...byle paragraf&firma ma nasrane w...

Jean Cloude Ja Wam Dam

My pracujemy na obiekcie w Katowicach na Korczaka dwie zmiany 7-19 i 19-7. Od 7-19 zaraz z rana przyjeżdża catering ze śniadaniem ( trzy opcje do wyboru ) potem jest spacerek rozmowy TV piwko lub alkohole od 40% wzwyż. Potem przygotowanie do obiadu obiad trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański lub z grilla w zależności od aktualnego smaku. Potem jest spacerek piwko lub drinki. Podwieczorek kolacja ( trzy opcje do wyboru) i do domciu. Od 19-7 kolacja piwko drinki TV spacerki rozmowy potem jest zimna płyta, spanko a nad ranem spacerek lub seksik w zależności od chęci i samopoczucia śniadanko i do domciu Wynagrodzenie 4500 Pln + 100% premii za godziny nocne + 200% dodatek za nadgodziny soboty i niedziele + 500 Pln premii za przyjście do pracy Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej a sam Prezes udziela nam Błogosławieństwa Są wolne etaty można aplikować. Polecam. Żyć nie umierać :)

Tak11Nie

catering legnica
@Jean Cloude Ja Wam Dam

Chyba w Legnicy na (usunięte przez administratora) ! ha, ha....bo pozostałe rzeczy raczej się zgadzają, ha, ha...

AndyRed
@Jean Cloude Ja Wam Dam

To co to (usunięte przez administratora) jakieś gejowskie party No i seksik. Ja (usunięte przez administratora) to w tej ochronie same cioty pracują

Ona

A czy ktos moglby sie po podzielic opinia na temat pracy w tej firmie w ksiegowosci?

Szymon
@Ona

Firma poszukuje obecnie pracownika do działu księgowości? Aż z ciekawości odwiedziłem oficjalną stronę internetową firmy DGP Grupa Polska, lecz nie znalazłem żadnych aktywnych ogłoszeń. Ostatnie aktualności na stronie pochodzą z roku 2013, więc można przypuszczać, że firma nie aktualizuje informacji związanych z zatrudnieniem. Mogłabyś napisać, z jakiego źródła można dowiedzieć się o ewentualnych przyjęciach do pracy w tym miejscu?

Ona
@Szymon

Na jednym popularnym w Polsce portalu Z ofertami pracy. Nie chce robic tutaj reklamy, a ogloszenie nie trudno znalezc

DAREK

BRAK SŁÓW TOTALNA ŻENADA I NIE POROZUMIENIE A ZWŁASZCZA PRRZY PRZYJMOWANIU LUDZI DO OCHRONY JEDNOSTEK WOJSKOWYCH NIE INFORMOWANIE LUDZI O WYSOKICH KARACH KTÓRE NA NICH CZYCHAJĄ A SĄ ONE BZDURNE I NIE ZAWARTE W UMOWIE O PRACĘ. NIE INFORMUJE SIĘ NOWO PRZYJMOWANYCH LUDZI O WARUNKACH PRACY I SYSTEMIE PRACY.WIĘC MOŻNA TO NAZWAĆ TOTALNĄ CHAŁĄ PRZYJMOWANIA LUDZI DO PRACY.

Katarzyna
@DAREK

Skoro te kary, o których wspominasz, nie są wpisane w umowę, to skąd pracownik się o nich dowiaduje oraz z jakiego tytułu są później konsekwencje? Wnoszę po Twojej wypowiedzi, że takowe są. Czy miałeś taką sytuację pracując w DGP Grupa Polska?

aaaaaaaaaaaa

bałagan

wydymany
@aaaaaaaaaaaa

Bałagan ? to tylko Tobie tak się wydaje. To zamierzone i celowe działanie, aby wykręcić pracowników i zarobić kupę kasy ! Biedni ludzie wierzą a Prezes ich (usunięte przez administratora) w biały dzień. Róbta co chceta, ale to Wy jesteście ofiarami zaplanowanej akcji, i nie pomogą wszelkiego rodzaju usprawiedliwienia, bo po czynach ich poznacie. I tak na końcu będziecie wykręceni a Prezes zarobi swoje miliony :)

pof warszawa

Dgp od wrzesnia przejelo w Warszawie dw centralny i srodmiescie. Z konsalnetu przeszlo nas chyba ze 40 chłopa. Na razie jest bardzo dobrze no ale przekonamy sie w dniu wypłat tj 10 listopada.

Wiarus
@pof warszawa

Tak dla sprostowania to z Konsalnetu przeszło 27 pracowników.

pof wawa
@Wiarus

Oj teraz juz widze ze wiecej. Na moje oko dobrze ponad 30

1968Andrzej
@pof warszawa

Nikomu nie zgadza się wypłata. Różnice po kilkaset złotych.

Robol
@1968Andrzej

Chyba nie dokonca prawde kolega pisze.

Bogus
@Robol

To zapraszamy na dworzec centralny w W-wa na wywiad ... - 90% pracowników od 80-2600 zl braki w wypłatach , dlaczego ? Ponieważ pani księgowa stwierdziła że są "ruchome etaty " firma pierwszy miesiąc na dworcu , brak ludzi, sprzętu nawet kamizelek nie było na stanie przez parę pierwszych dni ... brak zaangażowania dyrektora i prezesa, jutro rzekomo ma sie sprawa wyjaśnić ...

marzena
@Bogus

Mamy strajk w stolicy

Tak8Nie

Cieciownik

Polecam firmę. Pieniążki się zgadzają.

Tak1Nie1

Cmoknijmniew

Niektórym w DGP Legnica z zazdrości rozerwało tyłki i różne nieczystości i sraczka leci im ustami...

Dariusz

Akurat ten wątek dotyczy DGP Legnica. Może podpowiecie jak sie tu pracuje i czy warto aplikować?

Synti
@Dariusz

Zawsze można spróbować, aczkolwiek wszystko zależy w jakie otoczenie trafisz. Ja nie polecam zwłaszcza Tomasza Ż. który ma rejon w zachpom. Toksyczny człowiek. Jest reprezentantem tej firmy ale ludzi traktuje jak śmieci. Stosuje dziwne zagrywki. Traktuje ludzi jak niewolników. Zmienia swoje stanowisko w zależności od dnia. Choleryk, były żandarm, nie panuje nad emocjami. Jeśli chcesz żyć spokojnie to omijaj tę firmę i tego człowieka a także ludzi (jeśli można go do nich zaliczyć) tego pokroju.

@Dariusz

jasne, że warto aplikować ! firma właśnie wywaliła kolejnego Dyrektora Oddziału Legnica i Kierownika ochrony :) na przestrzeni ostatnich lat to już chyba kilkanaście osób się przewinęło, więc warto się pośpieszyć i aplikować na najwyższe stanowiska :) i należy dodać, iż bardzo dobrze płacą bo Dyrektor oddziału może liczyć na całe 5000 zł brutto i ma zapewnioną pracę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu ! Super okazja !

sławek
@Były dyrektor

Z jednym kierownikiem od ochrony,miałem stycznosć niesłowny facet,może to on?.Zresztą z moją grupą bez przeszkód znalazłem prace,która mnie satysfakcjonuje.

@sławek

sławek, (usunięte przez administratora) wiesz o czym pisałem, i odpowiadasz niemerytorycznie, więc albo jesteś idiotą albo dgp-owskim klakierem, którego zadaniem jest pisać pozytywne opinie o beznadziejnej firmie. Jesteś niewiarygodny, nie piszesz kto konkretnie kretynie !

sławek
@Były dyrektor

Cepie nie pracuje w DGP. I nie (usunięte przez administratora) się tak pało.

@sławek

Cepie ? ależ jesteś elokwentny ! Widać, że w twojej rodzinie same capy ze wschodu z tobą kmiocie na czele ! Zwykły idiota i klakier.

Sławek
@Były dyrektor

Wal się UBecki pomiocie,i nie tykaj mojej rodziny bo ci pysk rozwale.

były dyrektor
@Sławek

Spróbuj KMIOCIE ! Czekam kołku na ciebie ! Za cienki jesteś pajacu, tylko w gębie mocny ! Typowy klakier bez mózgu na cudzych na usługach

Luluś

Pewnie to grupa 2P :)

Ytu
@Synti

....Bezpieczniej nie pracować w bałaganie...

Witold

Do niektórych ludzi przychodzą pisma, że pracownicy wiszą jakieś pieniądze firmie, bo w ZUSie brakło wpłaty za jakies stare lata, to jakaś kpina, co tam macie za bałagan, albo (usunięte przez administratora) o co tu chodzi???

obserwator

Oczywiście, nie ma takich firm, ale jeżeli ktoś dobrze wchodzi w tyłek to da sobie radę, no może nie na długo, ale zawsze, ha, ha... słabeusze, cieniasy i niekompetentni dają rade najdłużej, za to wyróżniają się innymi cechami, ha, ha...

FanOFF

Tak tak, to się zgadza. To jest spora w Polsce firma ale z najgorszymi tradycjami w wyzysku i oszustwie. Dziadostwo co do jakości w każdym calu. Wszystko byle taniej. Na szczęście jest tej roboty sporo i innych firm też. Tą omijać z daleka.

Tak6Nie

Była pracownica
@FanOFF

Prawda-DGP Krakow lotnisko ﹰBalice , omijać

Tak5Nie

Arek

Czy firma prowadzi rekrutacje? Może coś wiecie?

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Tak12Nie

Eryk i załoga
@Waldi

No właśnie napiszcie szczerze coś o DGP Szczecin,którzy mają obiekty wojskowe,poligon i inne,jakie zarobki,jacy menadżerowie.Głównie chodzi o teren Drawska Pomorskiego,Świdwina,tereny nad morzem.

Tak8Nie

anonymous

To Ty napisz coś pozytywnego

moloboy
@Eryk i załoga

pracuje w tej firmie od ubiegłego roku, ochraniam jednostki Świnoujście i powiem tak, jest sporo roboty ale kasa mi się zgadza i jest na czas. pracuję za tyle na ile się zgodziłem więc nie mogę mieć pretensji do nikogo.

Tak6Nie

Kosiareczka
@Waldi

Jak nie można? Można. To firma jak każda inna dobra firma. Tu piszą jak czytam tylko bardzo zflustrowani ludzie którym się robić nie chce jak np. FanTom. Myślą, że im kasza manna sama z nieba spadnie. Nie napiszą przecież, że wylecieli za kila promili albo wykonywali niewłaściwie swoje obowiązki.

FanTom

W Słupskiej jednostce jest DGP właśnie szczep z Sopotu zarządzany przez kompletnie nieudacznego człowieka, który znalazł jelenia w Słupsku by za niego tu na miejscu robił robotę. W nagrodę dał dziadowi parę groszy i pieczątkę co dla tego małego człowieczka jest jak ołtarz w kościele. Rajmund zwany kosiarą jest właściwym dla tej firmy. Pasuje poziomem idealnie i tak wedle swojej miary i poziomu dobiera ludzi do roboty

Tak10Nie

Kosiareczka
@FanTom

Co do ciebie Pan Rajmund się pomylił okazało się, że masz niższy poziom jak ustawa przewiduje skoro szkalujesz sam siebie ubiżając wszystkim pracownikom. Sam przecież tu pracowałeś. Wówczas było wszystko ok. Wybrałeś zwolnienie i dobrze przynajmniej nie będziesz zaniżał nam poziomu.

Stara Łupa jeszcze dycha

stara łupa i jaj przydupaska młoda miotła poskarżyły się na byłego pracownika DGP i wyszła (usunięte przez administratora) - ot to cały komentarz, jakza PO ch..., du.. i kamieni (usunięte przez administratora) sory kupa ! zesrała się Stara Bida i Płacze :)

anonymous

omijać szerokim łukiem tych zastraszaczy . JW 1517 Jak dostaliście pismo ostrzegające to walcie to. Szczyt wszystkiego PANI PREZES wydaje się że żyje w czasach feudalizmu .Czas wasali na razie się skończył JAŚNIE PANI. Ludzie nie dajcie się !!!!!!!!! zastraszyć !!!!!!!!

Tak7Nie

Honorata

@moloboy a czy oprócz dobrych pieniędzy firma oferuje pozapłacowe benefity? Może ktoś z Was posiada informacje na temat aktualnych ofert pracy w DGP Grupa Polska? Każda merytoryczna wypowiedź się przyda. Pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu.

pomidor
@Honorata

ja otrzymuję zwrot za leki i mam 2 grupe nie wiem jak inni. teraz będe starać sie o wyjazd rehabilitacyjny bo ktoś mi mówił, że już korzystał z takiego wyjazdu.

Zostaw opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.