DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
counter
2 204 396 5 1
gdansk
 Pytanie

co sadzicie o firmie DGP w Gdańsku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dgp
@gdansk

Uciekaj póki możesz, nie będę się rozpisywać. Wyżej Panu już napisałam z całego serca nie polecam tej firmy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Bathory Nowy wpis
Pracownik
@Dgp

Beznadziejna firma jeden plus wypłaty na czas.Koordynator niczego nie potrafi załatwić nieudacznik.Pracownikow traktują jak odiotow ściągają z urlopu do pracy. Omijac firmę szerokim łukiem byly dowodca zmiany.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Niestety firma która traktuje pracowników jak śmieci. Wypłaty na czas jeden plus. Pracowałam w tej firmie w Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy. Przezucają pracownika z oddziału na oddział, wieczny brak środków czystości na oddziały, mimo braku ludzi do pracy zwalniają bez podania przyczyny. Wieczny problem z odebraniem wolnego za nadgodziny.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Biały rycerz
 Rekomendacja

Powiem tak pracowałem w tej firmie nie polecam nigdy tam pracy kant na wypłaty brak umundurowania obiecują stawki (usunięte przez administratora) a później na wypłacie najmniejsza krajowa. Kierownicy nie znają się na swojej pracy.. Lepiej nie podpisywać z nimi współpracy

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
TehKos
@Biały rycerz

Firma masakra brak słów.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś1
Bogdan Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Biały rycerz

Kantują nie tylko pracowników, państwo też. Takie turnusy w swoich ośrodkach na przykład dofinansowanie z pefronu brać biorą na niepełnopsrawnych a kto jest na pobycie w Wilii Wernera w Szklarskiej Porębie ? Oczywiście kierownicy, brygadziści z rodzinami bo wyłudzili od swoich pracowników orzeczenia i pojechali za darmo na tydzień pobytu we dwoje na jednym skierowaniu. Tak samo w Rytwianach , nie ujżysz zwykłego pracownika tylko ich zwierzników tak się bawi tak się bawi DGP

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia DGP Grupa Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
TehKos
@Pytanie

Żadnych.Ludzi traktują jak śmieci a szczególnie ci co siedza w Legnicy za biurkami. Najgorsza firma sprzątająca w Polsce porostu masakra.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Były pracownik
@Pytanie

Auto z GPS-em za które, co miesiąc będziesz się spowiadal. Można korzystać po pracy, ale będzie - 500/600 zł z wyplaty plus Twoje paliwo. Dostaniesz rozklekotanego laptopa i telefon z dostępem do netu. W zamian ciągły stres i niedopowiedzenia. Jeżeli nie masz "noża na gardle" to trzymaj się z daleka od dziadobudu i wszystkich jego klonów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik
@Pytanie

@Pytanie Auto z GPS-em za które, co miesiąc będziesz się spowiadal. Można korzystać po pracy, ale będzie - 500/600 zł z wyplaty plus Twoje paliwo. Dostaniesz rozklekotanego laptopa i telefon z dostępem do netu. W zamian ciągły stres i niedopowiedzenia. Jeżeli nie masz "noża na gardle" to trzymaj się z daleka od dziadobudu i wszystkich jego klonów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bogdan Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku. Pracownik porządkowy to ścierki, mopy i wiaderko ha ha a jak na derektora to i samochód po poprzednim się nalezy a co to zacna firma jest. Ludzi na czarno zatrudniają to kasa jest.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pajak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
 Pytanie

Czy po przepracowaniu roku należą się wczasy pod gruszą. Jak to trzeba załatwiać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
qwerty666

firma prezentuje totalne (usunięte przez administratora) trzy umowy pracując na jednym obiekcie. umundurowanie jak tylko najtańsze się da. szmelc nie nadający się absolutnie do eksploatacji. przy przyjęciu wiele pięknych słówek jak to dbają o pracownika, jaki to pracownik dla nich jest ważny a potem wychodzi na to, że jest się niewolnikiem, który ma zapie*dalać i nic się nie odzywać... w ogłoszeniach kłamią ile wlezie :) szczerze odradzam.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Dupobud

Czy to prawda ze firma wygrala dworce ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pawel
@Dupobud

Prawda tylko że nie samodzielnie bo utworzyli konsorcjum z innymi firmami

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sajmon

Firma wypłacane terminowo wypłaty i to wszystko co jest pozytywne. Kierownicy nie panują nad swoimi obowiązkami. Możecie zapomnieć o ubraniach roboczych, nie stać ich nawet na fartuch dla sprzątaczki. Nie rozumiem dlaczego Błaszczak nie zrobi z nimi porządku! !!(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.
 Pytanie

Dziewczyny jaki styl panuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
były pracownik

Ta firma to jakaś porażka. Wypłata jest zawsze na czas ale to jest obowiązek pracodawcy. Sama goła wypłata i to jeszcze połowa na zlecenie, żadnych premii pieniędzy na święta tylko multisport i wczasy pod gruszą i to tak tylko po przepracowaniu roku. Obowiązków przybywa a wypłata stoi w miejscu. Pracownik nie ma nawet co liczyć na umowe na czas nieokreślony bo przerzucają na inną spółkę i znowu masz na czas określony. Generalnie dobre miejsce na zdobycie doświadczenia w zawodzie, a dla pracowników fizycznych lepiej na strefę pójść bo za nadgodziny tez nie płacą.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anakonda755
@były pracownik

Dokładnie ,to samo u nas .Bez podania przyczyny przerzucają ludzi ze stanowiska na stanowisko.Bez odzieży ochronnej i obuwia.Do tego traktują Cię jak głupka ,który na niczym się nie zna i nie zna kodeksu pracy.Kierownik nie ogarnia podstawowych rzeczy,o wszystko trzeba samemu dzwonić do kadr.Trzeba upominać się o mopy,ścierki ,ręczniki papierowe itd.Sama wyplata bez premii .Obowiązków przybywa cały czas .Nie polecam tej firmy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Krzysztof

Zgadzasz się z opinią innego pracownika, który mówił o negatywnych stronach pracy w DGP Grupa Polska. Może jednak znajdą się też jakieś plusy? Daj znać jeśli tak jest, ciekawi mnie z czego byłeś zadowolony pracując w tym miejscu.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Zyczewamupadku

Nie polecam. Pracowałem dla nich w Świnoujściu. Namieszali z zusem który ich ściga a teraz wysyłają "ostateczne wezwania do zapłaty" żeby odzyskiwac pieniądze od ludzi. Kwoty rzędu 500-700zl straszą komornikiem. Która firma tak robi?

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Włodek
@Zyczewamupadku

Nawet kilka tysięcy........ do zwrotu......na rzecz DGP........zwrot można odliczyć w PICie za 2019r. ..... prawnik DGP winien wystawić konkretne zaświadczenie tudzież Pismo w którym będzie ujęta wpłata na ko krotne ZOBOWIĄZANIE:(

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ciekawy
@Włodek

Dostałeś pismo o zwrocie z podatku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kimon

Czy pracował ktoś z Państwa na JW Bolesławiec? Jest ogłoszenie rekrutacyjne i chciałbym zasięgnąć opinii, żeby potem nie żałować.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ata

Bardzo nieuczciwa firma. Ogłoszenie o pracy na pełen etat na umowę o pracę. W biurze okazuje się, że dają 0,5 etatu na umowę o pracę na najniższą krajową, a kolejne 0,5 etatu na zlecenie zawarte przez jedną ze swoich tzw spółek-córek. Kombinatorstwo do kwadratu. Kto może niech ucieka(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Monia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.
 Pytanie

Ktoś ma jakieś info o pracy w Balicach? Sprzątanie lotniska

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bolo

Wypłata w terminie i zgodna to (usunięte przez administratora) obowiązek każdego pracodawcy.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Master
Użytkownicy czekają na odpowiedź 267 dni.
 Pytanie

Witam. Podjąłeś prace na Świnoujsciu? Ktoś wie jakie warunki, zakwaterowanie itp.dla osób przyjezdnych?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr

Chciałem dopytać osoby obecnie pracujące w DGP, o warunki pracownicze w tej firmie. Polecilibyście podjęcie pracy w tym miejscu?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś1
PRACA77
@Piotr

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej niestety pracowałam. Wypłaty na czas, ale robią wszystko żeby dostać jak najmniej. Samemu trzeba pilnować sobie godzin upominać się itd.. Uwaga na dziwne umowy które dają z haczykami..

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Maria
@PRACA77

Jeśli ktoś dostanie umowe a ile jest osób z Ukrainy co pracują (usunięte przez administratora) w DGP na szpitalach!! cała masa i to racują bez badań i roznoszą choroby a jak od polaka to chcą książeczkę sanepidu. Kiedy się ktoś za to wećmie w tych szpitalach rety to ludzie chorzy na raka i mają takie zagrożenie z szpital na to pozwala i nie sprawdza książeczek. No cuda jakieś.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Dgp
@Piotr

Nigdy w życiu, pracowałam miesiąc po czym stwierdzili że nie zajmują się już cateringiem bo na takim stanowisku pracowałam przy czym umowę miałam na sprzątanie miało być 15 zł na rękę a przy wypłacie okazało się że nie całe 11 było. Nie polecam tej firmy

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.
 Pytanie

Hej, czy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Natalia

Forum pozwala na anonimowość. Jeśli chodzi o usuwanie opinii, to dzieje się tak tylko z tymi, które naruszają regulamin. Sam nie napisałeś nic o pracy w DGP Grupa Polska. Co myślisz np. o atmosferze, która tam panuje?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Sprzątaczka
 Pytanie

Witam. Proszę o wypowiedź osoby pracujące jako sprzątaczka na śląsku w firmie DGP. Czy wypłaty są w terminie oraz inne ważne informacje? Proszę o szczere odpowiedzi. :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kasia
@Sprzątaczka

Witam. Pracowałam w tej firmie jako sprzątaczka. Firma bardzo wymagająca, na początku ok. Później coraz więcej zadań dodatkowy obowiązków A płacą nie rośnie. Wypłata zawsze w terminie Ale niestety nie ma co liczyć na premię o którą tak bardzo zachęcają.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.