Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

foczka

JA MAM I STAREGO I NOWEGO KIEROWNIKA!!Są najlepsi!!!No i co??Który lepszy ???

miętus

Dajcie ludzie już spokój!!!Kierownictwo jest teraz super!!niebiosa czuwają! Stare nie wróci!!

gerwazy

NO CHYBA BY KTOS UPADŁ NA GŁOWĘ !!! ŻEBY POZWOLIC NA POWRÓT P. DYREKTORKA IP. JUSTYNY !!MY MAMY TERAZ NORMALNIE !!!NIE CHCEMY ZNÓW JAKIEGOŚ BAŁAGANU I SYFU !!

krzysiek

NO NIE !!!LUDZIE CO WY TAM PISZECIE?? JAK WRACA STARE TO UCIEKAMY !!!CIEKAWE KTO BĘDZIE CHCIAŁ Z NIMI PRACOWAC???

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
bolek

Jak ma byc to nie wiem !nowa Pani Dyrektor iPani Kierownik ogarniają ten bałagan co zastali po Pani niedolnej Kierownik J, i Obłednym Dyrektorku N.No chyba ktos w centrali firmy nie da odejsc kompetentnym ludzią tj.Pani Dyrektor i Pani Kierownik !!Bez nich Szpital zginie !!!Ale może Pan N. ma wielkie plecy!!!

On

Szkoda ze dyrektora nie zwolnili ponoc pani dyrektor wraca na swoje obiekty ciekaw jeste kto przyjdzie na jej miejsce mam nadzieje ze firma nie postapi z pania Kierownik tak jak ostatnio tezymam kciuki.Bolek jesteś dobrze poinformowany to napisz czy nie szykują się do powrotu na Legnice?

bolek

DO ASIA !W LUBINIE TO CHYBA JEST DYREKTOREK I KIEROWNICZKA KTÓRYCH WYRZUCILI Z LEGNICKIEGO SZPITALA!!TO ONI LUBIĄ ZABIERAC LUDZIĄ PIENIĄDZE!NIE DAJCIE SIĘ!!

MAMA

Mam studia i też zarabiam 1870 !!!też pracuję w szpitalu legnica i co??? nie narzekajcie bo tylko biadolicie !!! nikt nie ma kokosów!!!

Hanna

jeżeli chcecie zarabiac dużo to do sejmu tam się nic nie robi!!!

Krzysiek

Jestem z Gdyni. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na umowę o pracę jako osoba niepełnosprawna. Jakie było moje wielkie zdziwienie gdy za dość ciężką robotę zaproponowano mi najniższą krajową czyli 1850 zł brutto przy dofinansowaniu do wynagrodzenia z PFRON w kwocie 2400 zł miesięcznie. Powiedziałem im, że chcą mnie za darmo, a na to otrzymałem odpowiedź ,że wyższych stawek nie mają. Oczywiście podziękowałem za tę pracę. Grzecznie mówiąc są DZIADAMI. Na szczęście kilka dni później zadzwonił mój były szef i zatrudnił mnie niezwłocznie za 2780 zł brutto do lekkiej pracy a dokładnie na monitoringu osiedla.

kasia

No to dawaj do szpitala legnickiego! Jest atmosfera super !kierowniczka ok,

asia

Ta a w Lublinie ta sama firma też szpital a stawka 5.62bo niby zus musi płacić z naszej kasy obniżył nam pensje

dziewczyny

Dziewczyny z Legnickiego szpitala dziękują bardzo!

BOLEK

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET WSZYSTKIM PANIĄ ZE SZPITALA LEGNICA !!

On

Dla wszystkich kobiet spełnienia marzeń w tym dniu

klara

Nie narzekajcie!! płacą tak jak wszędzie!!!NAWET WYRÓWNAŁA PANI DYREKTOR ZALEGŁOSCI !!! TYLKO PRACOWAC!!!!

On

Dziwne bardzo najpierw pretensję a teraz podziękowanie tak naprawdę jak każdy będzie robił co do niego należy było by jeszcze bardziej superancko. Praca pracą i tak najważniejszą ocenę wystawią nam najbliższe osoby nie warto żyć robota i firmą tyle firm co się tu przewinęło dyrektorów i kierowników prawda jest jedna dopóki będą płacić tak jak do tej pory nikt nie będzie się scierac i będą kombinacje.

KLARA

PANOWIE Z Jawora !!! Do pracy się nie spóżniamy i pracujemy !!!Pracujemy !!! Nie chowamy się po kapciorach!!!!

Hanna

Tylko pracownikom się nie chce pracować! Szanujcie to co macie !!!!

Grześ

W Legnickim Szpitalu jest teraz Pani Dyrektor i Pani kierownik Joanna to kobiety kompetentne!!!! jest normalna znająca się Pani Kadrowa i Pani magazynier !!! wrescie jest normalnie!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.