Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Firma DGP Security Partner jest jedna z najwiekszych firm w Polsce w specjalizacji ochraniarskiej . Ochraniamy Zakłady Przemysłowe takie jak KHW w Katowicach, Jednostki Wojskowe itp.Posiadany wysoko wykfalifikowana kadrę kierowniczą i pracowniczą. Pracownicy nasi posiadają uprawnienia na broń . Nasi pracownicy maja zagwarantowana prace u nas i umowy o prace . Zapraszam do współpracy z nami . Przedstawiciel Handlowy DGp Secueity Partner.

Szczecin
@Piotr

Pracuję w tej firmie. Gdzie są umowy o pracę ???? Chętnie skorzystam

@Szczecin

Na jakim obiekcie pracujesz i w jakiej firmie czy w Dgp Security Partner czy w spółkach córkach . Bo ja pracuje w Dgp Security Partner w Katowicach na KHW Murcki-Stadzic i mam umowę o prace plus zlecenie w Firmie Dersław Sp z o.o . Jeżeli byś miała grupę niepełnosprawności to byś dostała ale teraz się pytają na jaka umowę pan chce pracowac

Firma DGP Security Partner jest jedna z najwiekszych firm w Polsce w specjalizacji ochraniarskiej . Ochraniamy Zakłady Przemysłowe takie jak KHW w Katowicach, Jednostki Wojskowe itp.Posiadany wysoko wykfalifikowana kadrę kierowniczą i pracowniczą. Pracownicy nasi posiadają uprawnienia na broń . Nasi pracownicy maja zagwarantowana prace u nas i umowy o prace . Zapraszam do współpracy z nami . przedstawiciel handlowy DGp Secueity Partner.

xxlusia

Pracowałam w firmie DGP w Szczecinie .miałam z koleżanką około 100 pokoi i kwotę jaką otrzymałyśmy za tą pracę wyniosła 1037zł .Nie była to praca tylko dosłownie orka.Koordynatorka nie nadawała się na to stanowisko .Chamskie odzywki do prcowników,placa żenada .Nie polecam tej firmy nikomu.

Beata

Szpital w Lublinie od 01.07.2016 sprzątają pracownicy tzw. szpitalni . GOS-ZEC nie ogłosił upadłości tylko rozwiązał Szpital na Staszica umowę z DGP bo była kierowniczka od sprzątania z DGP poszła ze szpitalem na układ, ze będzie taniej i dużo mniej ludzi a robota będzie zrobiona. Ludzi wywalili na bruk chyba ze 100 osób a w szpitalu syf i brud i aż sie gotują oddzialowe. Ciekawe czy teraz będą przeszczepy ALO skoro takie ograniczenia. Środków do mycia nie ma, wózki to 1 na 3 oddziały. Normalnie porażka. Nie dadzą rady. Porwała sie Burzakowa z motyką na słońce a ludzie w brudzie i smrodzie leżą.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Villa666

firma okropna-oddział Elbląg i Gdańsk-menadżer p. Grażyna srtaszna oszustka-stawka na umowe zlecenie 5.9 zł na godzine-nie płaci za zastępstwa-na umowie nie dostarcza picia pracownikom w czasie upałów-jasie upomnisz o co kolwiek to cie zwolnią

berta
@Villa666

he he he ciekawe czy dyrekcja ma pojęcie co ta pani wyrabia-i czy wiedza że część kasy pracowników bierze do swojej kieszeni

@berta

Wie i daje na to przyzwolenie

Rekrutacja

Podania są zbierane na stanowisko kierownicze z stażem. Również na niższe stanowiska podania proszę wysyłać na adres dyrekcji

pytacz

to prawda, iż Gos-Zec ogłosiło upadłość? a dwa to o jakim szpitalu w Lublinie mowa ?

nikoLa

Tak upadlosc oglosil goz do konca czerwca przejmuje szpital ale ponad sto osób wyleci bo wracają stare szpitalne

Mika

U nas w szpitalu w lublinie chodza pogloski o tym ze ktoras z firm dgp albo gos-zec oglosila upadlosc czy ktos cos o tym slyszal?

nelka

syf na kółkach na ogłoszeniu pisało ze zwrot kosztów jest za dojazdy wydalam 400 zł za bilety i nadal nie mam kasy co sie tam z wami dzieje :/

Madmartigan

powiem tak jest w porządku powoli wraca wszystko na prosty tor ci co krytykują np Bolek niech sobie przypomną jak dostała na talerzu podane była pani kierownik wszystko po układane a wciągu 4 miesięcy co zrobiła Sajgon możną takie powiedzenie do poprzedniej ekipy takie dać powiedzenie zastali firmę murowaną a zostawili roz.....ą a jeżeli twierdzisz ze to nie prawda to znaczy ze sam się oszukujesz i innych oczerniasz bo jeżeli byli tak dobrzy i wszystko grało to dlaczego ich wyautowano ci są nie całe 2 miesiące więc daj sobie na luz koleś a po drugie co ty za śmieci gadasz ze pani kierownik ma inne zainteresowania od razu widać ze jesteś z ekipy poprzedniego kierownictwa bo tylko za ich czasów oczernianie było bo teraz może i bronimy kierownictwa ale nie mówimy rzeczy co są nie prawdą i nie obrażamy nikogo mówiąc ze ta to za innym rzeczami się oglądała a nie za prącą tak więc zastanów się nad swoimi słowami

Bolek

Już jest wszystko zaplanowane nie będzie zdziwienia. Jak dobrze że już mnie nie ma w szpitalu jak zwykle oczekiwania wielkie a w praktyce kicha Nowa Stara Pani Kierownik która ma inne zainteresowania niż praca nic tu nie zmienią. Szkoda pogubila się Pani Asia i nie rozumiem dlaczego wróciła innych firm nie ma?

Sanitariusz

ciagle brakuje ludzi, jest zamieszanie ciezko tu tetaz pracowac P Justyna miala juz wszystko poukladane. Mowia na szpitalu ze znow beda zmiany bo nowe kierownictwo nie ogarnia ciekawe co bedzie dalej ......

Madmartigan

Witam Dziś z okazji świąt wielkanocnych chciał bym życzyć dużo zdrowia i spokojnych świąt kierownictwu i pracownią a tym co mają w.......e życzę by wróciło stare kierownictwo które bez litości wasz w........i i pozbawi środków do życia skoro nie potraficie docenić co macie i będziecie prosić się o prace bo mimo ze pracuje w tej firmie to niektórzy przychodzą do pracy jak by za kare sorki ale ktoś wasz zmusza jeżeli nie to zwolnijcie się a nie zajmujecie etat i łaskę robicie ze przyjdziecie zawsze możecie stać pod sklepem i zebrać o złotówkę przepraszam za ostre słowa ale nie żyjemy w czaszach w którym był przymus pracy

Była

Witam przykro to wszystko się czyta pracowałam w tej firmie jak Pani Kierownik była pierwszy raz nie wiem jak jest teraz ale na pewno inaczej niż poprzednim razem. Ktoś mondrze napisał pracować trzeba i z tym się zgadzam ale czy aby napewno w tej firmie ludzie macie praktykę i umiejętności więc możecie wybierać a nie tkwicie w miejscu i narzekacie weźcie się w garść pozdrawiam

nikta

ha ha jaka rekrutacja ? ściema 100% biorą każdego jak leci bo nie mają kim pracować za głodowe stawki

lalka

JAK KOMUŚ SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ TO NIGDZIE NIE BĘDZIE!1 NAJLEPIEJ JEST BIADOLIĆ I NIC SAMEMU NIE ROBIĆ!!A WYPŁATĘ CHCIAŁO BY SIĘ WIELKĄ11

Madmartigan

ludzie ogarnijcie się co wy wymagacie zęby po jednym miesiącu było wszystko ok jak poprzednie rozpieprzyło w ciągu 5 miesięcy a zresztą same kierownictwo nic nie poradzi jeżeli mi im w tym trochę nie pomożemy i będziemy się słuchać ludzi którzy chcą tylko wprowadzić zamieszanie cała ta sytuacja przypomina to co teraz się dzieje w Polsce w polityce nie dajmy się zwariować dajmy im złapać oddech a potem możemy wymagać ale sami też bądźmy w porządku bo tak to do niczego dobrego to nie doprowadzi jak będziemy kierownictwu robili pod górkę co najwyżej dojdzie ze kierownictwo nie wytrzyma i odejdzie a na ich miejsce przyjdzie takie ze nam nawet L4 nie pomoże

mała

Ważna wiadomosc!!Nie dajcie się ludzie manipulować jakiemuś kłamczuchowi!!Pan Wielki związkowiec kłamie i bawi się waszym kosztem!!!Pracujemy i nie słuchamy plotek!!

Karol

Mam informacje . Nowe kierownictwo na szpitalu w Legnicy nigdzie nie odchodzi. Zostają. Ludzie przestańcie się bać! a zacznijcie pracować!

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.