DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

3e4r

ale piszecie na temat rozmowy kwalifikacyjnej? no ja mysle ze tutaj standardowo beda sie pytac na przyklad io to jakie masz dosiwadczenie czy wyksztlacnie

robi

a ja mam dość tej kliki podjudzaczy i ide do city bo zaraz bedzie jak ostatnio...

Stach

Firma jak to w ochronie najniższe płace.Kasa zawsze na czas nie brakuje nawet złotówki.Niewiele jest takich firm.A że małe stawki trzeba podziękować biednym emerytom policyjnym i wojskowym którzy nie mają na chleb.

tomasz

Firma szuka pracowników do dozoru za 4,5 zł !!!!! Myślałem że padnę ze śmiechu...A co gorsza znajdują się takie oszołomy dla których takie upodlenie jest do zaakceptowania! Ludzie to już nawet nie jest wyzysk. Jeden krok do tego by za pracę wnosić dobrowolną opłatę... źródło OLX ogłoszenia dla Myszkowa, Lublińca i okolic. Jak można proponować komuś 4,5 zł za pracę...

foka

Ochroniarze z Połańca przyjeżdżają do Elektrociepłowni Kraków, po to żeby ich (usunięte przez moderatora) z roboty, żeby stracili czasami jedyne źródło utrzymania, łamistrajki z Połańca. Dziś przywieźli 20 ludzi busem uchachani, że firma zapłaci im kasę za krecią robotę ochroniarze z Połąńca przyjezdzaja tylko po to żeby (usunięte przez moderatora) starych pracowników ochrony Elektrociepłowni kraków, ponieważ firma Dozorbud nie moze znaleźć chętnych w krakowie do pracy za 1100 zł . Ochroniarze z Połańca-dla kasy zrobią wszystko

Zostaw opinię o DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.