DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
2 202 365 5 1
Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Tak12Nie

Eryk i załoga
@Waldi

No właśnie napiszcie szczerze coś o DGP Szczecin,którzy mają obiekty wojskowe,poligon i inne,jakie zarobki,jacy menadżerowie.Głównie chodzi o teren Drawska Pomorskiego,Świdwina,tereny nad morzem.

Tak8Nie

To Ty napisz coś pozytywnego

moloboy
@Eryk i załoga

pracuje w tej firmie od ubiegłego roku, ochraniam jednostki Świnoujście i powiem tak, jest sporo roboty ale kasa mi się zgadza i jest na czas. pracuję za tyle na ile się zgodziłem więc nie mogę mieć pretensji do nikogo.

Kosiareczka
@Waldi

Jak nie można? Można. To firma jak każda inna dobra firma. Tu piszą jak czytam tylko bardzo zflustrowani ludzie którym się robić nie chce jak np. FanTom. Myślą, że im kasza manna sama z nieba spadnie. Nie napiszą przecież, że wylecieli za kila promili albo wykonywali niewłaściwie swoje obowiązki.

FanTom

W Słupskiej jednostce jest DGP właśnie szczep z Sopotu zarządzany przez kompletnie nieudacznego człowieka, który znalazł jelenia w Słupsku by za niego tu na miejscu robił robotę. W nagrodę dał dziadowi parę groszy i pieczątkę co dla tego małego człowieczka jest jak ołtarz w kościele. Rajmund zwany kosiarą jest właściwym dla tej firmy. Pasuje poziomem idealnie i tak wedle swojej miary i poziomu dobiera ludzi do roboty

Tak10Nie

Kosiareczka
@FanTom

Co do ciebie Pan Rajmund się pomylił okazało się, że masz niższy poziom jak ustawa przewiduje skoro szkalujesz sam siebie ubiżając wszystkim pracownikom. Sam przecież tu pracowałeś. Wówczas było wszystko ok. Wybrałeś zwolnienie i dobrze przynajmniej nie będziesz zaniżał nam poziomu.

Stara Łupa jeszcze dycha

stara łupa i jaj przydupaska młoda miotła poskarżyły się na byłego pracownika DGP i wyszła (usunięte przez administratora) - ot to cały komentarz, jakza PO ch..., du.. i kamieni (usunięte przez administratora) sory kupa ! zesrała się Stara Bida i Płacze :)

anonymous

omijać szerokim łukiem tych zastraszaczy . JW 1517 Jak dostaliście pismo ostrzegające to walcie to. Szczyt wszystkiego PANI PREZES wydaje się że żyje w czasach feudalizmu .Czas wasali na razie się skończył JAŚNIE PANI. Ludzie nie dajcie się !!!!!!!!! zastraszyć !!!!!!!!

Tak7Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Honorata

@moloboy a czy oprócz dobrych pieniędzy firma oferuje pozapłacowe benefity? Może ktoś z Was posiada informacje na temat aktualnych ofert pracy w DGP Grupa Polska? Każda merytoryczna wypowiedź się przyda. Pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu.

pomidor
@Honorata

ja otrzymuję zwrot za leki i mam 2 grupe nie wiem jak inni. teraz będe starać sie o wyjazd rehabilitacyjny bo ktoś mi mówił, że już korzystał z takiego wyjazdu.

ZAUFANY

CO DGP CO WY LUDZIE NAZEKACIE ZE CO CO A WIE CIE CO DO JEST !!!!!!!!!!! D G P TO ZARAZ MÓWIĘ D - DOLNA G - GRUPA P - PRZESTĘPCZA !!!!!!!UWAŻAJ 1 Z 2 NA KOGO PRACUJECJIE I SPRAWDZ CZY MASZ ODPROWADZONY PODATEK I ZUS BO NA STARE LATA WAM POZOSTANIE TORBA I KIJ I PARKI ZA MIESZKANIE I ULICA I POD KOŚCIÓŁ Z BUSZKĄ NA SERIO !!!!!!!!! ZAUFANY PRACOWNIK DYRETOORA Z DGP

@ZAUFANY

popieram twoje slowa

Forner

Jest jeszcze taki twór DGP Provider w Sopocie na Niepodległości. Jest to część konsorcjum DGP ale chyba część najgorsza i najgorzej zarządzana przez ludzi bez właściwej wiedzy i umiejętności. Dlatego poziom i efektywność oraz co ważne stosunek do pracownika jest paskudny. Jako całość DGP Security, DGP Provider, Gos-Zec z Poznania i co tam jeszcze to coś czego polecić w dzisiejszych czasach nie wolno. Głównie Sopot Provider to tragedia. Radzę unikać i zainteresować się innymi firmami bo t jest relikt wyzysku i niskiej jakości usługi i w relacji z pracownikiem.

Tak9Nie

Marek
@Forner

Do tego doszlo oszustwo finansowe za luty 2018 i rozliczenie urlopu. Wprowadzili urlop godzinowy czyli przez 24 godz. wykorzystuje 3 dni urlopu - paranoja.

Marek
@Marek

Każda niedziela to święto dlaczego za to nie płacą w systemie 24 h. Polityka firmy jest jedna oszukać pracownika.

Włodek

Czy Dozorbud już się poprawił?.Kierownictwo ochrony, obecnie w Legnicy to ludzie w porządku?.Może ktoś coś napisać?.

@Włodek

Siedziba DGP to obecnie Katowice a nie Legnica, zupełna odmiana firmy.

legniczanin
@Nasidius

Żadne Katowice ,nie siej fermentu,i nie wprowadzaj ludzi w błąd .Firma zawsze była w Legnicy,na ulicy Najświętszej Marii Panny.

@legniczanin

Wpisz sobie w googlach DGP Security Partner, siedziba Katowice ul Jesionowa.

EdaB

Ostrzegam przed DGP. Ostrzegam!!!

Robin Hood

firma, czyli STARA ŁUPA, mści się ślepo na pracownikach, którzy mają inne zdanie. Ale to nic nie da ! za cienkich ma KLAKIERÓW ! Przegra wszystko i zapłaci odszkodowanie !

Tak7Nie

BENITO

zgadzam sie z poprzednikami -pracuje teraz w tej firmie -jak by mogli to szkłem (usunięte przez administratora) by podtarli dla pracownikow NIC dofinansowania ZENADA za okulary za ktore zapłaciłem 1200 zł dofinansowanie 100 zł a chcą zeby oszczedzac na srodkach czystosci i na wszystkim ale dla nich za leki w porywach 10 % ZADNEGO OSZCZEDZANIA powiedziałem jak KUBA BOGU TAK BOG KUBIE jak by mogli to to homonto by załozyli pracownikowi

Kartollo

Potwierdzam w całej rozciągłości dotychczasowe opinie w każdym zakresie. Szczerze odradzam

Tak8Nie

Bollek

Powiem tak broń Boże tej firmy , kto pierwszy wstanie ten rządzi. mam grupę 1 specjalna do firmy korzystna jak najbardziej ale do jednego pana nie ważne jaką masz grupę tylko byś mu (usunięte przez administratora) lizał i teczkę nosił to się liczy. Złożyłem pozew do Sądu Pracy o Mobbing w uczestnictwo tego Pana . Dyrektor nawet nawet młody chciał by zrobić coś ale w tym (usunięte przez administratora) nie da się Grafiki jakie 12 godzin. Nie ma ludzi ktoś zachoruje to jak by mogli to na okrągło . Na obiektach nie rządzi ochrona tylko ten co zatrudnia ta ochronę . Kradną w prawo i na lewo nie widzieć , nic nie mówić bo wtedy dopiero się zacznie . Parę ludzi z kadry no całkiem całkiem ale sami jak twierdzą bo do dziś a minęło już 2 miesiące jak nie pracuję jeszcze otrzymują kontakt koleżeński. Jak ktoś by chciał by iść do tej firmy jaką by nie miał grupę odradzam stanowczo . To się nie liczy grupa na co ty chory najlepiej dobra grupa ale masz pracować za osła i nic nie mówić.Zarobki najniższe , żadnych nocnych , żadnych świątecznych, nawet żadnych życzeń no jakie kol wiek święta i tu cała prawda o tej wspaniałej firmie .

Ifug

Nie płacą za nadgodziny karzą przychodzic np na 10.Są wyjatki ktorym płacą.ale to tak zwane podpierdalacze. Nie doceniają pracownikow ktorzy pracują tylko ich gnębią.najlepiej pic i chodzic na l.4 wtedy bedzie sie super.urlopy tam sie sprzedaje.a nie wybiera bo nie maja pracownika na twoje zastępstwo ogolnie to mobing psychiczny

Tak14Nie

Eryk

Podpowiedzcie czy firma aktualnie potrzebuje ludzi do pracy?

Tak9Nie

R

Dno

Gonzo86

Z tego co mi wiadomo ,bo spotkałem kumpla co pracuje na szpitalu w legnicy w dgp to robi się coraz większy syf dyr wymyśliła sobie ze ci co mają grupy I pracują po 8h teraz będą robić w soboty i w niedziele ,święta , po 12 h , jeszcze chwila I będą na nockach pracować ,a ci co po 7 godzin pracują to mogą spokojnie spać im nic nie grozi , są nietykalni jak to dobrze ze odszedłem jakiś czas temu I nie doczekałem się tego , pracuje sobie po 8godzin I mam weekendy wolne a wy do pracy marsz I nie zapomnijcie uśmiech na twarzy bo jesteście tylko robolami I zero wam się szacunku należy ,

@Gonzo86

Pracujesz w ochronie. Masz robić swieta, nocki i weekendy. Co w tym dziwnego. To praca ciągła a jak jesteś chora to do sprzątania.

Gonzo86
@Nasidius

nie mówimy tu o ochronie , dyr wymusiła na ludziach dopuszczenie powyżej 7h , mówiąc ze tylko z tymi osobami podpisze umowę , w tej firmie nie ma socjala , nic nie dają ,zero na święta ,itp nawet życzeń świątecznych , nie składają wiem to z własnej autopsji bo jak pracowałem , to ani razu się nie zdarzyło , wypychają sobie kieszenie kasą z pefronu + od firmy za usługi ale by dać coś od siebie to już nic

Robin Hood

Uwaga wszystkie osoby w DGP ! Ta firma najpierw oczernia ludzi i zwalnia dyscyplinarnie, ale już podana do sądu nie przedstawia żadnych dowodów - efekt jest taki - sprawa w Sądzie Pracy przegrana, ponieważ Sąd nie zależy od prezes Justyny H. ! Ale to nie koniec, ta pani beknie jeszcze za oczernianie i naruszenie dobrego imienia i dóbr osobistych - rzeczy nieznane i nieszanowane przez Justynę H. Ale niestety dla tej osoby - Sądy kierują się faktami i dowodami, a nie plotkami. To zmusi dyletancką postawę tej pani do myślenia w przyszłości i poszanowania praw i wolności innych pracowników. Wszyscy powinni iść do szkoły na nauki , bo przeszkolenie z zakresu spraw kadrowych - to za mało :) Więc nie bójcie się ludziska z DGP i bądźcie sobą, i nie dajcie się zastraszać :)

sokol

Czy możemy założyć, że te samoloty lecące po nocnym niebie są niczym spadające gwiazdy W tym momencie mogłabym wypowiedzieć życzenie (wypowiedzieć życzenie, wypowiedzieć życzenie) nawaliłem się, upiłem się, wstrząsnąłem, najebałem się erekcji Chyba nad sobą nie panuję. Boże ! dobra, no to chodcie i przejcie do pani gosi menadzerki i przestaniecie wrzyscy nazekac na pania asie iwonke czy pania ewe dajcie im pracowac zycze jak nadluzej pracowali

robol za płacę minimalną

No cóż tu mówić, na szpitalu brud i syf miejscami, a odpowiedzialna za kontrolę stanu czystości pani Ewa Tomasiuk pije kawkę i uśmiecha się z odpowiedzialną za utrzymanie czystości ze strony firmy która za to bierze pieniądze. pielęgniarki cedują swoje obowiązki na salowe, i udają, że nie widzą jak te same salowe raz zmywają podłogę, a raz podają obiady pacjentom i wszystko jest dobrze, nagle nie ma zagrożenia epidemiologicznego, które ponoć wcześniej za innego wykonawcy było - jak twierdziła odpowiednia pielęgniarka epidemiologiczna ze szpitala. Coż tam gdzie kolesi kupa tam .... i kamieni kupa :) najważniejsze, że faktury są płacone i zysk jest duży z usługi.

Tak11Nie

U nas są sami powyżej 65 lat i nie ma innych ludzi i dla tego daje nogę z firmy do Niemiec z kolegami .

Ferdek Kiepski
@pracownik

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie wracaj folksdojczu faszysto. Tam się dowiesz co to robota. Po powrocie będziesz całować DGP w gołą śmierdząc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] węża i powiesz POLSKA TO POLSKA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

peja
@Ferdek Kiepski

Zastrzyki z penicyliny nie zatrzymają choroby, amoksycylina już tak naprawdę nie wystarcza co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gadacie wrzyszczy pracowlem tam i wiem jak tam jest tam w szpitalu bo tam pracowalem fajnie kobiety tam praacuja Dopóki moje nogi nie odmówią posłuszeństwa, nie mogę się uciszyć Dopóki nie opadnie dym, jestem na fazie? Może. Dopóki kości się nie rozsypią, będę dalej magia, odczuwasz coś pięknego gdy jesteś prawdziwy i gdy ludzie odbierają twoje słowa Może spowodować, że już nigdy więcej tego nie poczujesz Tak więc kiedy to trwa korzystaj ile potrafisz, a gdy twoja kolej się skończy zaakceptuj to Nie mam już sił na połowę cholerstwa, tego co do mnie dociera To głupie jak ludzie czepiają się każdego słowa Moje myśli są sporadyczne, zachowuję się jakbym był ćpunem chcialem podziekowwac szczegulnie pani iwonie ze szpitala pani magazyrnice nie czepiam sie czebie jak bys mnie nie czaczepila to bym daalej pracowal bo mialem na ciebie wyjebne zostaialem ciebie wspokoju dziekuje ze mnie urochomilas ze pojechalem z kazdym powodzenia

sido
@Ferdek Kiepski

Nie wydaje mi się, żeby ona rozumiała ile dla niej poświęciłem może gdyby ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafiła się zachować i dala mi spokój zostałbym w taj pracy Nigdy więcej bólu, Nie liczyłaś się ze mną, zabrałaś mi prace nad której mi zależało i rozwaliłaś ziemię wyrzuciłaś na bo nie spełniałem obowiązków pracowniczych zastanów co ty gadasz nie wytrzymam tego dłużej teraz żądam szacunku, który mi się należy zacznę panować nad sobą podporządkuj się, byłaś dla mnie obojętna tak mi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odpłacasz ani razu, żebyś mnie doceniła, a zasługuję na szacunek robię, co w mojej mocy by nie dawać Ci niczego poniżej perfekcja ani razu, żebyś mnie doceniła, a zasługuję na szacunek robię, co w mojej mocy by nie dawać Ci niczego poniżej jestem uzależniony od bólu, stresu, dramatu wciągnięty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie jest ze mną za dobrze ale tym razem już nie zmienię zdania wyczołgam się z tej otchłani Co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam zrobić? Jest już za późno, aby zacząć od nowa zamknie ci gębę Linki alarmowe ustawione Nienawidzę twojego wyglądu,

SUFO

G ..., dno, po kolana mułu i wodorosty, tyle o tej firmie krzak! Porażka nie dość że są nie ogarnięci to najlepiej mieć swój sprzęt, mundur, buty itd. Zero kompetencji, zero wiarygodności, oszuści i kłamcy tyle o tej firmie, zdarzyło mi się pracować w Elblągu skąd uciekłem do Szczecina i też wielkie G... Szkoda czasu i nerwów.

Steven Segal
@SUFO

Sufo dla ciebie w tym kraju i z twoim wykształceniem w tym kraju roboty nie ma bo jesteś folksdojcz i wieśniak do tego. Fryce nauczą cię roboty. Po tygodniu wrócisz na kolanach. Lepiej w Polsce być nikim jak u Fryca polską świni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedorozwinięty imbecylu skończony

Aneta

Omijać z daleka taka firmę. Niby szukają niepełnosprawnych ale jak co do czego to traktują cie jak zdrowa osobę lub gorzej. Pracowałam w Warszawie na IHICIE i znam dziewczyny z Onkologii to mają podobne zdanie. Kierowniczka z ihitu to woli ukraiński pracownik bo może kombinować z nimi kasę dla siebie. Znajome z Onkologii mówią ze te ich kierowniczka tak samo kombinuje i daje kasę w kopertach a ludzie robią bez rejestracji i takich wola bo mają w kieszeni kasę a niepełnosprawnych trzeba rejestrować. Syf i wielka ściema i tyle.

Arnold Boczek
@Aneta

Aneta mam dla ciebie na ihicie specjalne zadanie i robotę. Tzw. trzepanie gruchy bo dodaje otuchy i wzmacnia paluchy. Robota czysta spokojna bezstresowa a do tego Lodzik i awans gwarantowany z-ca dyrektora najmniej

Dawdi

W Legnicy w szpitalu DGP ma pracę ? Mam lekki stopień niepełnosprawności szukam na jedną zmianę, od pn do pt , bo jestem z poza Legnicy bez auta i jedna zmiana bez weekendów tego szukam

Fedek Kiepski
@Dawdi

Nie świruj Pawiana tylko weź się za uczciwą robotę ! Co to za stopień LEKKI ! albo jestem chory albo nie. SYMULACJA. Do Niemiec na zmywak tam cię wyleczą !

Kiepski Ferdek

Idź do pośredniaka a i nawet tam Cię nie wpuszczą, bo z twoim wykształceniem w tym kraju roboty dla Ciebie nie ma wieśniaku. Jedź matole do Niemiec na zmywak wieśniaku. Ciekawe jak pół mózgu rządziłbyś jak byś był Dyrektorem

sido
@Kiepski Ferdek

pozdrawiam panią krycka

szczecin pracownik SUFO

jestem pracownikiem firmy DGP SECUrity na jednostkach w Szczecinie. Dyrektor Dariusz Sz. to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zmienia ludziom stawki bez jakichkolwiek aneksów do umowy, jest bezczelny i wyjątkowy prostak. Sam twierdzi w rozmowach, że to on tu rządzi i może płacić ile mu się tylko zachce, w zależności od tego jaki ma kaprys. Odradzam pracę w Szczecinie na jednostkach wojskowych gdyż okradają zwyczajnie ludzi !!!!!!!!!!

Tak10Nie

szczecińskie sufo
@szczecin pracownik SUFO

(usunięte przez administratora) = mały człowiek i przerost ambicji nad treścią...

Oloololo

DGP FIRMA SPRZĄTAJĄCA w Szpitalu w Legnicy MASAKRA JEDEN SYF CO ZA LUDZI PRZYJMUJĄ ALE JAKA FIRMA TAKA OBSŁUGA JEDNO DNO!

Dziadotragedia

najgorsza z firm jaka może być, sama nazwa odrzuca "Dozorbud" kojarzy się z dziadkami z budów.. Zwyczajowa jej nazwa to "Dziadobud" nie wiemy dzieki czemu taki twór może jeszcze w Polsce funkcjonować..

nel

mnie denerwuje ze mowa jest o oddawanie za bilety ja wydaje 200 zl jest kwota duża naprawdę dla mnie nie znoszę oszustw ja ostatnio miałam mobbing w pracy dużo przeszłam przez jedna osobę ale nie oczerniam dyrektorów itp bo mi pomogli odsunąć sie od brygadzisty jak będziecie czytać firma DGP pomyślicie co wy chcecie od życia i oddawajcie za bilety na czas ja naprawdę wypłata mała jest pozdr

Szczecin

Witam. Obecnie jestem pracownikiem tej firmy. Nie ukrywam że to co piszecie dla mnie jest nie do przyjęcia. Nie rozumiem kompletnie tego co pracownicy ,bądź byli pracownicy piszą... Nie spotkałam się od kąd pracuje z jakimiś dziwnymi sytuacjami o jakich wspominacie.... Plotki zawsze były są i będą... :( Tam gdzie pracuję jest normalnie, przełożeni bez zastrzeżeń.Myślę że tak naprawdę wszystko zależy od tego kto i jakim jest kierownikiem . Myślę że jak człowiek jest w porządku to i firma jest w porządku. Pozdrawiam.

Ja Szczecin
@Szczecin

Widze że dyrekcja w Szczecinie próbuje ocieplicić swój PR. Pracowałem w tej firmie i mogę stanowczo stwierdzić że nikt Ci tyle nie obieca co kadra zarządzająca w Szczecinie. Obiecanki cacanki a.... a później płacą ile chcą czyli kilka zł / h mniej niż było ustalone. Praca po 24 h na dworze i zimnie...

Zostaw opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.