DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska

Białystok

Opinie o DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska

mmmmm

Pracowałam ok 3 lat podczas studiów. Plusy : +mogłam pogodzić studia dzienne z pracą +nigdy nie było problemu z późniejszym przychodzeniem do pracy, ważne aby sprzątnąć dane piętro +wypłata zawsze na czas co uważam za bardzo ważne + wolne weekendy + miła obsługa biura Minusy : - na niektórych obiektach zakres obowiązków był na dwie osoby nie na jedną, nie było możliwości sprzątnąć "idealnie" więc jest to równe z pretensjami np ZUS, Sąd rejonowy - mycie okien za friko - z różnymi osobami się pracuje, niektóre niedowartościowane Panie (pucybuty) zamiast pilnować swojej pracy chętnie kontrolowały czyjąś pracę, lubiły cykać focie aparatem 0.5 mpix i małe niedociągnięcia donosiły Panu Rafałowi /Waldemarowi (może miały za to premię i w umowie był to zakres ich obowiązków ? Nie oceniam )

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska