Opinie o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Dominika

Pracuje w tej domosferze. Naszym. Koordynatorem. Jest P Waldemar ciągle przyjedza i sprawdza. Jak pracownicy sprzataja. Szok nie spodkalm się z takimi czymś?

Klient Nowy wpis
Klient

Firma delikatnie mówiąc tragiczna, oczywiście pomijając najnormalniejszego z całego personelu ochroniarza. Prosty przykład...panowie myjący okna nawet tego nie potrafią porządnie zrobić, a przy tym potrafią narobić jeszcze szkód. W moim zakładzie pracy miałam już przyjemność z 3 firmami

Pytanie Nowy wpis

Czy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Babka Nowy wpis
@Pytanie

Jak masz stopień niepełnosprawności to masz umowę o pracę jak nie masz to zlecenie dostaniesz Oczywiście nie polecam pracy w tej firmie

Dominika

Dhdjiwiejdj Nowy wpis
@Dominika

Haha pan Waldemar sam nic nie robi

Czy zdarzają się nadgodziny w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Dhdjiwiejdj

Nadgodziny tam wiecznie są Nadgodziny

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PERSONEL SPRZĄTAJĄCY?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

on

domosfera to (usunięte przez administratora) ja pracuje na pks sobota i niedziela to powinno miesc wolne nie pracować to jest (usunięte przez administratora) teraz tej firmy nie polecam szok szkoda ludzi że pracują dla nich a mało kasy płacą czyli firma domosfera wali ściemę z ludzi powinno rozwiązać umowe bo szkoda gadać nie polecam

Karol

To prawda ze jest tam rodzinna atmosfera?

B.Ch

Przepracowałam w Domosferze 6 lat atmosfera w pracy świetna, szefostwo to profesjonaliści maja szacunek i podejście do człowieka, pieniadze zawsze na czas, nie ma problemu z urlopami jeśli się wcześniej powie. Pani Magda zawsze dobiera najlepsze środki do sprzątania, jak jest z czymś problem to fachowo doradza i do tego pożartuje. polecam Domosfere na 100 procent

pierdu pierdu
Kandydat
@B.Ch

pierdu pierdu

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

za mało płacą a pozatym nie opłaca się pracować na 3/4 szkoda czasu dla ludzi

Aliczka
@Pytanie

bardzo dobre, wymagają ale nie krzyczą, pokazują jak robić zeby było dobrze

Jola

@pozytyw nawet przez wirusa nie ma opóźnień?

Luka

Witam czy ktoś ma bo może nr do koordynatora P Waldemara. Proszę o podanie

Rafew

Witam.czy beda normalnie wyplata przez koronawirus w kwietniu wyplata beda? Prosze odpisz wazne.

pozytyw
@Rafew

w firmie domosfera zawsze wypłaty są na czas szefostwo bardzo poważnie podchodzi do swoich pracowników

Myszka

Mam pytanie czy jak sie zwolnilm z domosfery to czy moga przywrócić do pracy ponownie. Bo zostalm oszukana przez innego pracodawce ?

Sonia

Pracuje w tej domosferze za zastemstwa nie płacą. Szok

Gosia

Czytam różne opinie o firmie Domosfera .Powiem tak, jeżeli dobrze i sumiennie pracujesz tak samo jesteś traktowana.Nie ma problemu z wynagrodzeniem urlopami ani środkami czystości.Pani Agnieszka jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

M

Witam czy w firmie Domosferze nie ma problemu z urlopem jak pracownik chciała by pujsc na urlop. Czy jak pracownik. Jest chory to czy musi przychodzic do pracy. Bo czytalm opinnie ze tak jest?

@M

Był problem i to duży, dziewczyny chorowaly ja też, nosami się podpieralysmy a w pracy musialysmy być... Jak poszłaś na zwolnienie to często gęsto już nie było po co wracac

Zm

Kto to jest P Waldemar to Koordynator? Jaki jest ?

Kazimiera01

Witam zatrudniłam się w tej firmie wmaju w zusie w Białymstoku praca jak wszędzie ale podoba mi się jak nas traktują. Szef jest bardzo uprzejmy i często mówi nam jak ważna jest nasza praca. Niby sprzątam ale milo jest że ktoś docenia naszą pracę. Pieniądze nie są wielkie ale na czas i bez żadnych zaliczek płacę raty to przynajmniej wiem ze mam pieniążki na koncie.

@Kazimiera01

Witam czy w tej domosferze nie ma problemu z urlopem jak pracownik by chcial wziasc urlop latem czy pojechal do sanatorium?

@Kazimiera01

Witam czy. Jak Pani pracuje wtej firmie Domosferze. To czy bez problemów. Dostaje się urlop wypoczynkowy. Bo słyszałam inne opinnie?

Myszka

Czy u Państwa nie ma problemu. Z urlopem jak pracownik by zaplanowal latem urlop czy pojechał do sanatorium?

Ja

Nie polecam... Koszmarne warunki, marne pieniądze, za mało osób do pracy...

@Ja

lepej nie pracować za takie pieniądze na 3 /4 lepej na ochronie płacą

Roki.

Chciałbym się odnieść do Państwa pracownicy Agnieszki, która mieszka przy ul. Grochowej w Białymstoku. Kiepski przykład daje nie sprzątając po swoim psie, a jeździ oklejonym samochodem. To hipokryzja z jej strony. Pracować w firmie sprzątającej i nie sprzątać po psie.

@Roki.

Pani Agnieszka to koordynator jest z ul Grochowej

Zostaw merytoryczną opinię o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska