Opinie o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

K

Nie ma sensu pracować w tej firmie . Wykorzystują pracowników na maksa ,a przede wszystkim nie szanują. Nie polecam ,bo szkoda tylko nerwów

@K

Podasz jakiś przykład zachowań, jakich doświadczyłaś lub byłaś świadkiem? Ile płacą stawki godzinowej i czy jeżeli proponują, by coś dodatkowo zrobić, to od razu też mówią, ile kasy dodatkowo za to wpadnie?

K

Płacą najniższą krajową,a za dodatkową pracę nic nie płacą , nawet za zastępstwa nic nie dostaniesz .

P

Jeśli lubisz być poniżany,to polecam pracę w tej firmie . Nie traktują ludzi z szacunkiem,tylko ciągle się czepiają o wszystko. Panie z biura , włącznie z panią Agnieszką są chamskie . Firma to jedna wielka porażka .

Nie polecam tej firmy sprzątającej . Jeden wielki wyzysk. Pani Agnieszka i pozostałe panie w biurze nie liczą się w ogóle z pracownikiem. Tylko dodają więcej roboty na obiekcie ,gdzie nie ma tego w umowie . Traktują ludzi okropnie, czepiają się o byle co . Jedna wielka masakra!!!

julia

Praca na sadzie jest dobra z kierownictwo zawsze się można do gadać to co piszecie na dole mija się z prawda panie w biurze są mile uprzejme ktoś napisał ze pani o imieniu z innego kraju która siedzi w Domosferze jest nie mila wydaje mi się ze to mija się z prawda jest konserwatywna i zawsze mówi czego oczekuje na końcu rozmowy owa pani powiedziała ile będę zarabiała P.Agnieszki nie znam ale z opowiadań jest porostu osoba wymagająca i zawsze dbając o pracownika.

W
@julia

Panie w biurze są aroganckie i jeszcze poniżają. Nie liczą się w ogóle z pracownikiem. Ciągle się czepiają i nic im nie pasuje. Tylko obgadują między sobą swoich pracowników,jak to ciągle źle sprzątają. Jeden wielki wyzysk!!!!

@W

Za co to poniżanie, padają jakieś konkretne słowa? Nie było nigdy nikogo kto by ich swoją pracą zadowolił? Czy jak by nie było zawsze może być lepiej?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - SERWIS POPOŁUDNIOWY?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Była pracowniczka

Była pracowniczka 04.04.2023 16:25 @E To prawda. Poniżanie, (usunięte przez administratora), praca bez umowy prawie przez cały pierwszy tydzień. Rozmawiają z Tobą jak z gownem. Jeśli lubisz być poniżany to polecam. Nic Ci nie objaśni zostawi Cie sama, szukaj wszystkiego sama i po 3 dniach Cie zmasakruje w biurze przy wszystkich pracowniakch jakim (usunięte przez administratora) jesteś pracownikiem i w 2 dni nie wysprztalas pi poprzednikach, którzy doprowadzili do (usunięte przez administratora) I będzie Cie nękać smsami o 21.00. I nadsyłać na Ciebie innych pracowników.

ELA

pani takie zagraniczne imie taka młoda z rekturacji wszystkcih prześwietla ma chody tam gdzie trzeba i nie zatrudnia bez orzeczenia bylam na rozmowie i wcale nie ponizyła mnie tylko nie chciała dać pracy

Była pracowniczka
@ELA

To miałaś szczęście. Ja po 3 dniach beż treningu, kiedy musiałam szukać sama środków czystości i narzędzi pracy bo byłam pozostawiona sobie sama bez wsparcia zostałam przez Panią Agnieszkę (usunięte przez administratora)a przy całym biurze. Dostałam w spadku korytarze które nie były sprzątane przez wiele dni zanim nie zaczelam i obarczona wina za to. Ona i baba w biurze po jej występie się śmiały. Pełna profeska całej firmy. I jak jeszcze pokazuje(usunięte przez administratora)co masz zrobic

W

Firma Domosfera to jakaś masakra. Straszą swoich pracowników, że zostaną zwolnieni,bo im coś nie pasuje ciągle . Współpraca z panią Agnieszką to normalnie porażka. Nie ma szacunku do swoich pracowników. Przyjmują przeważnie pracowników tylko z orzeczeniem. Inni się całkowicie nie liczą. Nie polecam tej firmy!

L

Ludzie uciekajcie od tej firmy . Domosfery. (usunięte przez administratora) pracowników dzwonią ze jest praca karzą przyjechać do biura. A tu co do czego wogole pracy nie ma dziewczyny w biurze są okropnie. . P o imieniu. W też jest kłamcą niech ta cała firma wyleci w kosmos. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) poniżają

Natalia
@L

to napiszesz wprost jak rozmowa rekrutacyjna tutaj przebiega? ile trwa, o co pytają i co sprawdzają...? w jakim kontekście miałoby dojść do jakiegoś poniżania?

E
@L

Dokładnie. Również nie polecam tej firmy. Panie z biura są przemądrzałe i poniżają swoich pracowników. Pani Agnieszka jest okropna. Ma za nic swoich pracowników i ciągle kontroluje czystość na obiekcie. Masakra.

Czy zdarzają się nadgodziny w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Nadgodziny tam wiecznie są Nadgodziny

Mo
@Dhdjiwiejdj

Dokładnie ????

Iza
@Mo

Dla chętnych czy raczej wszyscy muszą je robić? Potem się je odbiera jako dni wolne czy dostaje się dodatkową kasę?

Paulina

w firmie nadal nie wszystko płacone oficjalnie i na konto jak pisaliscie wczesniej ze co nieco w kopercie? moze zmieniajace sie prawo wymoglo na pracodawcy zmiane ze calosc na konto ?

Astmosfera domowa ale tylko jeśli jest się rodziną szefostwa. Egzekwowanie swoich praw to koniec pracy w firmie. Często płacone pod stołem z różnych powodów

B.Ch

Przepracowałam w Domosferze 6 lat atmosfera w pracy świetna, szefostwo to profesjonaliści maja szacunek i podejście do człowieka, pieniadze zawsze na czas, nie ma problemu z urlopami jeśli się wcześniej powie. Pani Magda zawsze dobiera najlepsze środki do sprzątania, jak jest z czymś problem to fachowo doradza i do tego pożartuje. polecam Domosfere na 100 procent

pierdu pierdu
@B.Ch

pierdu pierdu

Urz
@B.Ch

Wykorzystują ludzi, ignorują, olewają. Nawet zleceniodawców olewają. Nie odpowiadają na e-maile. Nie interesują się pracownikami tylko liczy się kasa-najlepiej zatrudnić osobę że stopniem niepełnosprawności żeby ZUS opłcał takiego pracownika a nie sprawdzą nawet czy się nadaje i kto taką osobę przeszkoli.

Czy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Babka

Jak masz stopień niepełnosprawności to masz umowę o pracę jak nie masz to zlecenie dostaniesz Oczywiście nie polecam pracy w tej firmie

Dhdjiwiejdj

O umówie o pracę można pomazyc firma nie warta uwagi

Klient

Firma delikatnie mówiąc tragiczna, oczywiście pomijając najnormalniejszego z całego personelu ochroniarza. Prosty przykład...panowie myjący okna nawet tego nie potrafią porządnie zrobić, a przy tym potrafią narobić jeszcze szkód. W moim zakładzie pracy miałam już przyjemność z 3 firmami

Dominika

Pracuje w tej domosferze. Naszym. Koordynatorem. Jest P Waldemar ciągle przyjedza i sprawdza. Jak pracownicy sprzataja. Szok nie spodkalm się z takimi czymś?

@Dominika

Haha pan Waldemar sam nic nie robi

on

domosfera to (usunięte przez administratora) ja pracuje na pks sobota i niedziela to powinno miesc wolne nie pracować to jest (usunięte przez administratora) teraz tej firmy nie polecam szok szkoda ludzi że pracują dla nich a mało kasy płacą czyli firma domosfera wali ściemę z ludzi powinno rozwiązać umowe bo szkoda gadać nie polecam

Karol

To prawda ze jest tam rodzinna atmosfera?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

on

za mało płacą a pozatym nie opłaca się pracować na 3/4 szkoda czasu dla ludzi

Aliczka

bardzo dobre, wymagają ale nie krzyczą, pokazują jak robić zeby było dobrze

Jola

@pozytyw nawet przez wirusa nie ma opóźnień?

Luka

Witam czy ktoś ma bo może nr do koordynatora P Waldemara. Proszę o podanie

Zostaw merytoryczną opinię o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska - Białystok

• Jak się pracuje w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska