Atis Dom

Białystok

Opinie o Atis Dom

Marek

Jak dla mnie firma jest rzetelna z pracodawcą idzie się dogadać w każdej kwestii. A przede wszystkim jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

tobi

wiekszosc firm teraz oferuje niezbedene narzedzia do pracy wiec dla mnie to nie jest jakies nadzwyczajene, wazne czy poszukuja kogos na umowe o prace.

pracodawca myśli tylko jak oszukać pracownika i nie liczy się z nikim tylko kasa i nic więcej długo nie podziała tak

duze wymagania pracodawcy

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna ale wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .nie wiem Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .super Od jakiej stawki można negocjować pensję? tak Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .ludzie Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .praca w soboty tylko jedna wolna jest

Zostaw opinię o Atis Dom - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atis Dom