Opinie o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Rafew

Witam.czy beda normalnie wyplata przez koronawirus w kwietniu wyplata beda? Prosze odpisz wazne.

pozytyw
@Rafew

w firmie domosfera zawsze wypłaty są na czas szefostwo bardzo poważnie podchodzi do swoich pracowników

Myszka

Mam pytanie czy jak sie zwolnilm z domosfery to czy moga przywrócić do pracy ponownie. Bo zostalm oszukana przez innego pracodawce ?

Sonia

Pracuje w tej domosferze za zastemstwa nie płacą. Szok

Gosia

Czytam różne opinie o firmie Domosfera .Powiem tak, jeżeli dobrze i sumiennie pracujesz tak samo jesteś traktowana.Nie ma problemu z wynagrodzeniem urlopami ani środkami czystości.Pani Agnieszka jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - SERWIS POPOŁUDNIOWY?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
M

Witam czy w firmie Domosferze nie ma problemu z urlopem jak pracownik chciała by pujsc na urlop. Czy jak pracownik. Jest chory to czy musi przychodzic do pracy. Bo czytalm opinnie ze tak jest?

@M

Był problem i to duży, dziewczyny chorowaly ja też, nosami się podpieralysmy a w pracy musialysmy być... Jak poszłaś na zwolnienie to często gęsto już nie było po co wracac

Zm

Kto to jest P Waldemar to Koordynator? Jaki jest ?

Kazimiera01

Witam zatrudniłam się w tej firmie wmaju w zusie w Białymstoku praca jak wszędzie ale podoba mi się jak nas traktują. Szef jest bardzo uprzejmy i często mówi nam jak ważna jest nasza praca. Niby sprzątam ale milo jest że ktoś docenia naszą pracę. Pieniądze nie są wielkie ale na czas i bez żadnych zaliczek płacę raty to przynajmniej wiem ze mam pieniążki na koncie.

@Kazimiera01

Witam czy w tej domosferze nie ma problemu z urlopem jak pracownik by chcial wziasc urlop latem czy pojechal do sanatorium?

@Kazimiera01

Witam czy. Jak Pani pracuje wtej firmie Domosferze. To czy bez problemów. Dostaje się urlop wypoczynkowy. Bo słyszałam inne opinnie?

Myszka

Czy u Państwa nie ma problemu. Z urlopem jak pracownik by zaplanowal latem urlop czy pojechał do sanatorium?

Nie polecam... Koszmarne warunki, marne pieniądze, za mało osób do pracy...

on

lepej nie pracować za takie pieniądze na 3 /4 lepej na ochronie płacą

Roki.

Chciałbym się odnieść do Państwa pracownicy Agnieszki, która mieszka przy ul. Grochowej w Białymstoku. Kiepski przykład daje nie sprzątając po swoim psie, a jeździ oklejonym samochodem. To hipokryzja z jej strony. Pracować w firmie sprzątającej i nie sprzątać po psie.

@Roki.

Pani Agnieszka to koordynator jest z ul Grochowej

Była

Nie warto, mili może i są, ale do czasu, nie znoszą jak ktoś choruje, wtedy przeważnie jest aut, groszowe stawki za zastępstwa i to do ręki. Nawał obowiązków przypisany do etatu

admin

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska? Komentuj na naszym forum.

7 krasnoludków
@admin

Dbałość o klienta . Dotrzymywanie terminów . Elegancka koordynacja . Troska i uczciwość wobec pracowników . Z wyrazami szacunku..

Ja mam dobra opinie o firmie bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką, Panią Magdą i szefostwem. Polecam współprace.

Bożena
@Ewa

No to bardzo dobrze. Teraz już z chęcią dowiedziałabym się czegoś o ogólnych warunkach pracy w Domosferze. Jaki rodzaj umowy proponują tam pracownikom na samym początku? Od razu umowę o pracę czy jednak nie?

Madak

Tragedia... W Siedlecki Sądzie są trzy panie którym wszystko wolno, wykanczaja psychicznie, nikt z nim długo nie wytrzymuje i wszyscy odchodzą... A szefostwo nic z tym nie robi, widocznie tak ma być żeby sprzątaczka niszczyla drugie sprzątaczki. Koordynator bez kultury i oglady. Nie polecam, a jeśli tam idziecie do pracy to uciekaj ie

loki
@Madak

A ja tam lubie koordynatora jest fajnym facetem i zawsze na każdy problem znajdzie rozwiązanie .

Ktos
@Madak

Nie szanują pracowników z grupami sprzataczek tragedia robią co chca

Jak wyglada typowy dzień pracy w tej firmie ?

ela sprycha

ja pracuje 7 miesiecy i nie narzekam pani Agnieszka jest pomocna w karzdej sytuacji ,pierwszy raz pracuje w takiej firmie zeby tak interesowano sie swoim pracownikiem.pochodze z siemiatycz w moim zakladzie pracy ,przez te 7 miesiecy duzo przeszlam ,ale pani Agnieszka naprawde byla mi pomocna ,zawsze oddzwaniala i interniowala.Mam nadzieje ze dalej tak bedzie sie ukladala nasza wspulpraca .dziekuje pani Agnieszko.

On

Masakra... Szefostwo mile ale do czasu... Jeśli nie masz orzeczenia o niepełnosprawności to jesteś nic nie wart w każdej chwili mogą cię zwolnić,... Jedna Pani która zbliżała się do emerytury musiała napisać oświadczenie pół roku wcześniej że dni tego i tego zwalnia się sama z pracy ponieważ była za drogim pracownikiem i nie chciano wypłacić jej 3 mc odprawy, jeśli tego by nie napisała była by zwolniona w trybie natychmiastowym... Nie polecam... Wyzysk i nic więcej

@On

No cóż,obecnych realiów nie znam.

Pracowałem u Państwa Kozłowskich w latach 2006-2007.Właściciele szanują pracowników,są otwarci na ludzi i ich uwagi.Mimo,że pracę tę traktowałem jako okres przejściowy w moim życiu,to jednak wykonywałem ją sumiennie i spotykałem się z docenianiem.Póżniej znalazłem pracę zgodną z moim wykszałceniem i kompetencjami. Panią Lucynę i Pana Roberta zawsze miło wspominam. Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i życzę sukcesów. Andrzej Sawicki

Bogna

Potwierdzam to co napisała Pani niżej o pracy w Siedlcach w tej firmie... Jeszcze mogę dodać że jeśli jesteś chora to musisz przyjść do pracy bo nie ma zastępstwa, a jak pójdziesz na zwolnienie to nie masz po co wracać,... Z urlopami też jest ciężko...

Iwka

Nie polecam... Wyzysk i nic więcej... Zatrudniając się do pracy powiedziano mi że będę myla tylko biurka i podłogi i wyrzucala śmieci, myślę za takie małe pieniądze ok, z czasem obowiązków dochodziło, a to komputery, a to skrzynki a to kafelki, a to sale sądowe, a to schody, dzwi, framugi, ściany... No i jeszcze okna gdzie w Siedlecki Sądzie na jedną osobę przypadło ponad 130 okien, albo Pan prezes rzucił marne 100zl albo w ogóle nie dał. Sąd Siedlecki wymaga sterylnosci jakiej nawet nie ma w szpitalu, ciągle nic nie pasowało, ciągle źle, dorośli ludzie a kible wiecznie obsrane, podpaski w kosztach nawet nie pozawijane, umowa na 5/8etatu a pracy na cały etat... Nie polecam iść do pracy w Siedlecki Sądzie Rejonowym... MASAKRA Atmosfera też nie jest ciekawa, koleżanki jak by mogły to utopily by w łyżce wody

Zostaw merytoryczną opinię o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska - Białystok

• Jak się pracuje w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska