Opinie o Jak-Bud Jakub Budziński w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jak-Bud Jakub Budziński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jak-Bud Jakub Budziński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jak-Bud Jakub Budziński w Stalowa Wola

Była pracownica

Co wy piszecie.... Ja pracowałam rok u Pana Jakuba i złego słowa nie mogę powiedzieć. Kulturalny, wypłacalny i miły człowiek, firma godna polecenia

@Była pracownica

Ja również nie mogę powiedzieć złego słowa o panie Jakubie. Bardzo miły i sympatyczny szef , mam nadzieję że nasza współpraca jeszcze potrwa długo . Pozdrawiam @Pracodawca

Domi

Ktoś tu pisał, że bez powodu potrafi zwolnić z pracy, to mnie trochę zmartwiło, bo ja jednak szukam czegoś stabilnego. To jaka tam jest umowa, nie przysługuje wypowiedzenie? W ofercie na pracownika gospodarczego jest podana umowa o pracę, tylko trzeba mieć orzeczenie. Mam lekką grupę, starczy?

Integracji nie radzisz czy czego? Uzasadnisz szerzej? Zasiałeś niepewność, nie wiem jak kolega wyżej ale ja to bym więcej się jednak dowiedział. Tu cos było o koordynatorze i jakichś niezgodnościach… jak trafić na kogoś w porządku? Da rade starać się o zmianę?

Wera Nowy wpis

Cześć, widziałam parę ofert dla sprzątaczek teraz w sieci. tu akurat jedna pani pisała o pożegnaniu z firma a ja liczyłabym na coś stabilniejszego. Czy znacie obiekty które są pod tym względem sprawdzone?

ANELKA Nowy wpis

Tak prawda. Zostałam zwolniona bez powodu, a na moje miejsce zostały przyjęte dwie starsze kobiety , które nie wykazywały się umiejętnościami do utrzymania porządku ani dobrej współpracy z danym obiektem i pracującymi tam ludźmi.

Ze względu na co można nie polecić pracy? proszę o jakieś szersze uzasadnienie. W sieci jest oferta do sprzątania Sądu u nas w Bolesławcu. Co tam z warunkami może być nie tak? Takich instytucji jeszcze nie sprzątałam, ciekawa jestem jak to jest.

Była pracownica Nowy wpis

Firma pana Jakuba hmm źle naliczyli godziny pracy z czego później trzeba było pokryć urlopem by się zgadzalo i pracownik nie z własnej winy miał po urlopie .Oprócz tego narzekać nie idzie wypłata na czas sam pan Jakub bardzo miły ale brygadzistki i koordynatorki porażka jednych traktują lepeij innych nie jak się uwezma na jedną osobę to jest tragedia doprowadzają żeby ta osoba się zwolniła a przyjmują swojej kolezaneczki .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik gospodarczy w firmie Jak-Bud Jakub Budziński? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Domi

Mam na myśli może to sierpniowe ogłoszenie z takiego portalu? rzuciło mi się ostatnio w oczy. Tylko w nim akurat praca miała być od 15 do 19 od pon do pt. a jak to od strony organizacyjnej wygląda? bo start musi być o 15 a co z przygotowaniem do pracy? wszystko masz już na miejscu czy jak?

Przyszły pracownik

Może Pani powiedzieć coś więcej? Mam jutro iść tam do pracy i nie jestem pewna czy to dobry pomysł

@Przyszły pracownik

No siemka, widzę ze chyba 19-tego na pierwszym dniu byłaś? I jak sytuacja? Jak wdrażają teraz? nie dajesz w ogóle feedbacku co mnie zastanawia. Czy po pierwszym tygodniu można się czuć samodzielnym na stanowisku? i jak inni ludzie? Pytali wcześniej o integracje wiec się upewniam

@Domi

Nie polecam pracy w tej firmie. Dostałam umowę próbną na miesiąc, a jak się p. Jakub dowiedział że jestem honorowym dawcą krwi to nie przedłużył mi umowy. Poza tym moja koordynator stwierdziła że nie muszę wypisywać wniosku o urlop, na szczęście (usunięte przez administratora) nie jestem i się na to nie zgodziłam. Lubią ludziom wklejać porzucenie pracy, dlatego uważajcie.

@Była pracownica

XYZ

No i co z tym wygranym przetargiem w pipie, o którym ktoś pisał? Były do dziś jeszcze jakieś po drodze? pytam, bo jeszcze w maju była oferta dla osób do sprzątania, w sumie dalej jeszcze wisi. Głownie biura, sale, toalety i tak dalej. Ktoś pytał kiedyś o zatrudnianie osób z orzeczeniem a ono jest wskazane w opisie. To bez teraz można się dostać czy nie, bo nie wiem?

AnnaMaria

W Działdowie to jaśnie pan nawet za lekarza medycyny pracy nie oddał pieniążków. Za odzież ochronną również nie. Obiecana premia też ściema. Odradzam

@AnnaMaria

Tak? To ile w sumie tych pieniążków Ci podobno nie zwrócili?

Anonim Konin
@AnnaMaria

Właściciel firmy Jakub B. Nie odprowadza składek emerytalnych i ubezpieczeniowych sprawdzajcie swoje konta w ZUS .Jest (usunięte przez administratora) .Bynajmniej dzieje się tak w Koninie gdzie znajduje się jego firma i gdzie mieszka .Trzeba cie chłoptasiu zgłosić do PIP I ZARAZ TO ROBIE

@Anonim Konin

W sumie skoro tak, to czy już ktoś dawno tego nie zgłosił przypadkiem?

Aga
@Anonim Konin

On już w Poznaniu w pip wygrał przetarg

Firma tak jak właściciel w pierwszych dniach obiecuje góry , ale gdyby praca interesowała go tak jak panie które w niej pracują było by pięknie. Człowiek nie kompetentny nie wypłacalny , jedyne co potrafi to mydlić ludzią oczy. Lepiej trzymać się od niego z dala , bo później człowiek nie będzie miał na kawałek chleba.

Elżbieta

Czy ta firma ma siedzibę w Koninie ,szukam informacji czy ktoś ze Szczecina pracuje w Jak -Bud.

Dudek
@Elżbieta

Tak

@Dudek

"Tak" dla obydwu pytań?

Wtorek dostałam telefon od pana z informacją o spotkaniu w czwartek godz 10 praca aktualna. W środę Pan napisał esemesa żeby przyjść na 9:30 na spokojnie porozmawiać o pracy, co do umowy gwarantował że się dogadamy ( praca bez umowy) . W czwartek 20min przed spotkaniem Pan raczył napisać tylko esemesa " Oferta pracy jest nie aktualne " Bez wyjaśnień, kontakt się urwał. Nie polecam!! Szkoda tracić czasu..

Nenka
@Anonim

A na dodatek tego zwalnia ludzi nie podając powodu. Również nie polecam.

@Nenka

Co Ty, serio bez powodu? To jak to wygląda, tak jak na filmach, że podchodzi mówi "Nenka jesteś zwolniona" i już? :/ Czy jak już to jest trochę bardziej profesjonalnie załatwiane?

Magdalena

Możesz opisać ten brak umowy? Pracowałeś przez jakiś czas bez niej? Dlaczego? Czy wgl była obiecana jakaś umowa w niedalekiej przyszłości?

Sprzątaczka w sądzie

Czy ktoś pracowal w Sądzie w Szczecinku, i chciałby się wypowiedzi na temat tego pracodawcy?

Lisek

Nie polecam pracy w tej firmie. Gościu zatrudnia na czarno a mało tego nie płaci kasy. Sprawa zgłoszona do pipu. (usunięte przez administratora)

Pracownica

Również pracuje u Pana Jakuba i nie narzekam, pieniążki na czas, umowa o prace, narzędzia do prac sprzątających solidne. Myślę że trzeba najpierw zacząć pracować w tej firmie żeby wystawiać zbędne nie miłe komentarze.... Pozdrawiam szefa

@Pracownica

To świetnie, że wypłaty w firmie Jak-Bud są zawsze w terminie, ale wiesz - teraz to tak naprawdę już absolutna podstawa. Wspomniałaś, iż można tam liczyć na umowę o pracę. A możesz jeszcze dookreślić, czy jest to umowa na czas określony, czy już na nieokreślony?

Dawid

A czy firma zatrudnia osoby które maja orzeczenie o niepełnosprawności?

Inteligentna Pani

Nie polecał tej firmy, dziś miałam przyjść na rozmowę w cudzyslowiu, dzień przed dostałam SMS ze mam przyjść na 10z książeczka sanep. I ze soe dogadamy w kwestii umowy, a ten Pan X raczyl rano napisać SMS 20min przed poczatkiem spotkania ze nieaktualne i co więcej napisał to do większości kobiet ten SMS ze nieaktualne mimo że zapewniał ze aktalne niepolecam tego kogoś. :)

Przestroga

(usunięte przez administratora) , uważajcie . Mieszka gdzie indziej a pracę daje w innych miejscowościach. Kretacz jakich jest wiele i nie w wyplacalny .Sprawa znajdzie się w sądzie.

Czekamy na aktualne wieści odnośnie firmy Jak-Bud Jakub Budziński w mieście Stalowa wola. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Zawiedziony

Teraz są firma sprzątająca na terenie polski.nuesamowita kombinacja z umowami. Źle traktowanie człowieka jeśli ma rację. Najlepiej gdyby każdy w celach gościnnych u nich sprzątał. Pod pozorem ,,użyczania pracownika". Nie odbiera telefonów, ...no chyba że ktoś wyśle smsa to oddzwania. (usunięte przez administratora) Mam źle wrażenia po kontakcie z tym panem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jak-Bud Jakub Budziński - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Jak-Bud Jakub Budziński?

Zobacz opinie na temat firmy Jak-Bud Jakub Budziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jak-Bud Jakub Budziński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jak-Bud Jakub Budziński
  • Rudzicka 40I