Maxpert Agencja Handlowo-Usługowa

Konin

Opinie o Maxpert Agencja Handlowo-Usługowa

m

wszystko by było dobrze jak by płacił nadgodziny jak kodeks pracy mówi a nie łysa godzina po 12 13 godzin dziennie i jeszcze w soboty by chcieli wyzysk.

GOSC

ktoś - 2012-07-06 09:57:30 Zarobki nie najgorsze najlepsze w tej branży, ale trzeba robić kadra spoko chłopaki sami eliminują słabe ogniwa. Jak dobrze pracujesz to zarobisz jak jesteś słaby to nie szukaj tam pracy. no jak jestes znajomym to ci sie tam dobrze pracuje bo normalne osoby to maja tam przegwizdane a kadrowa to tak (usunięte przez administratora) że szkoda gadzać jak ktos chce do (usunięte przez administratora)to zapraszam

turysta

Super firma fajne chłopaki pracowałem tam 2 lata potem wyjechałem do Anglii wiadomo lepsza kasa ale teraz wracam i kto wie może mnie przyjmą.

bogdan 76

Mój kolega tam pracuje ale mnie nie chcą przyjąc do pracy. Ciekawe jakie trzeba miec uprawnienia.

ktoś

Zostaw opinię o Maxpert Agencja Handlowo-Usługowa - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxpert Agencja Handlowo-Usługowa