STYLAR STASIAK ARKADIUSZ

Konin

Opinie o STYLAR STASIAK ARKADIUSZ

OSTRZEGAM PRZED TRANSAKCJAMI Z FIRMĄ STYLAR ORAZ INNYMI PODMIOTAMI, W KTÓRYCH PAN [usunięte przez moderatora] JEST PREZESEM. ZOSTAŁEM [usunięte przez moderatora] I POZOSTAŁY MI PO FIRMIE STYLAR JEDYNIE NIEZAPŁACONE FAKTURY. TOWARU NIGDY NIE ODZYSKAŁEM, A PRAWO POLSKIE JEST BEZSILNE W STOSUNKU DO OSÓB TAKICH JAK PAN v NIE DAJCIE SIĘ [usunięte przez moderatora] TAK, JAK UCZYNIONO TO ZE MNA I WIELOMA INNYMI PODMIOTAMI- ZUPEŁNY BRAK POCZUCIA GODNOŚCI I UCZCIWOŚCI.

Zostaw opinię o STYLAR STASIAK ARKADIUSZ - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYLAR STASIAK ARKADIUSZ