Arkadiusz Kruszona Zakład Ogólnobudowlany-Specjalizacja Ciesielstwo Dekarstwo

Zgierzynka

Arkadiusz Kruszona Zakład Ogólnobudowlany-Specjalizacja Ciesielstwo Dekarstwo

Opinie o Arkadiusz Kruszona Zakład Ogólnobudowlany-Specjalizacja Ciesielstwo Dekarstwo

dekarz

Firma wyjątkowo mało solidna, przede wszystkim nawalają, jeśli chodzi o terminy. Brak słowności i punktualności. Nie polecam

oszukany

Firma mało rzetelna,przez cztery miesiące nie mogę się doprosić żeby w końcu skończyli robotę! Woda leje się po ścianach. Oczywiście nie ma kontaktu z panem szefem. Nie odbiera telefonu.

Zostaw opinię o Arkadiusz Kruszona Zakład Ogólnobudowlany-Specjalizacja Ciesielstwo Dekarstwo - Zgierzynka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkadiusz Kruszona Zakład Ogólnobudowlany-Specjalizacja Ciesielstwo Dekarstwo