Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

olaboga

"w dniu dzisiejszym zostały wykonane w drodze przelewów bankowych częściowe lub całkowite rozliczenia wynagrodzeń za miesiąc grudzień oraz styczeń."

kiziamizia

Witam w klubie olaboga , zbulwersowana i majeczka ja własnie jutro wybieram się do sądu i zgłaszam problem . Ile można czekać na zaległe pensje !!!!! .

olaboga

ej, to jest chyba oczywiste, że nie dostałem! To była prowokacja, żeby zachęcić ludzi do pisania do zarządu. Coś mi się wydaje, że 29 stycznia miał być komunikat jakiś, hm?

zbulwersowana
@olaboga

żartowniś :) maile nic nie pomogą. Ci ludzie mają je głęboko gdzieś. właśnie napisałam piękny pozew do sądu i tam będę odzyskiwać kasę. Komunikat- niech oni sobie wsadzą w d... te ich komunikaty, każdy jeden mijał się z prawdą, więc niech już się bardziej nie kompromitują.

kiziamizia

Dziwne !!!!!!!! Jedna osoba dostała zaległe pensje a pozostali nie !!!!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
olaboga

@majeczka - BF mi kazał (broniłem się, ale nie dało rady) @zbulwersowana - powaga! W tytule przelewu było na dodatek napisane "bardzo dziękujemy za wytrwałość" Nie wiem o co chodzi, ale dostałem znowu kaskę. Tym razem za styczeń. Jestem z MX na czysto. Wystarczyło, że napisałem do MK i BK. Jeśli ktoś jest w potrzebie mogę pożyczyć. Albo zrobić kromkę z serem. 29 stycznia dostałem maila, że 04 lutego bedzie i było. Spoko, ale i tak już zostało mi tylko 5 tysi z tego.

kiziamizia

firma w dalszym ciągu kłamie . W dalszym ciągu czekam na zaległe pensje za miesiąc listopad , grudzień i styczeń !!!!!!!!

olaboga

Ja dostałem wypłatę w poniedziałek. Fakt, że z poślizgiem.

majeczka
@olaboga

Ola co ty za brednie wypisujesz, nikt niczego nie dostał, chyba że ty jesteś "(usunięte przez administratora)

majeczka
@majeczka

soory olaboga nie córeczką tylko "synusiem", ale wkurzają mnie takie kłamliwe ściemy, kto ci kazał takie bzdety wypisywać?

zbulwersowana
@olaboga

ciekawe...z całej masy ludzi, jedna osoba kasę dostała. Nie wierzę.

hieronim

Ciekawe kiedy wypłacą zaległe pensje dla pracowników ?(usunięte przez administratora)

aaa

FIRMA MILMEX nie placi za wynajmy lokali od 4 miesięcy i nie trzeba dlugo szukać oby znaleźć informacje

mała

u mnie sa zadłużeni,od lipca 2013r., czekam na pieniądze,nie odpowadają na telefony,emaile,listy polecone etc.nawet lokalu nie chcą zwolnić, a ja mam chętnych na wynajem i idę stale do tylu.Co za ludzie ,co za Zarząd,aby się jeszcze pogłębiać w długi i nas również bo i my mamy zobowiązanie finansowe.Myślę że Instytucje w Polsce się znajdą aby zająć się Panami w Milmex którzy żerują na innych naiwnych ludziach.

AAA

Firma ta to jedna wielka fikcja, zadluzona po uszy.

pfff

wyczytałeś to w ogłoszeniu, gratuluję. Jeżeli uważasz, ze warto to się zatrudnij, tylko szybko, bo być może za chwilę firmy już nie będzie. "sporo proponują"- tak, na papierze, jeżeli ktokolwiek myśli, że jest to wyładowanie się byłego pracownika- jest w błędzie. Radzę wybrać się do któregokolwiek z punktów sprzedaży- może któryś jest otwarty, życzę powodzenia. Dla zainteresowanych- poszperajcie w necie- informacji o firmie jest mnóstwo.

eda

Wystarczy zapytac kogokolwiek z pracownikow jak tych nowych tak i tych starych jaka jest sytuacja w firmie to kazdy powie ze odradzaja prace w firmie Milmex

olinek

Zatrudniaja nowych a starym nie wyplacaja wynagrodzen, firma na skraju bankructwa, za chwile przestana istniec na rynku wiec nikt nie wie po co nowa rekrutacja. Odradzam chyba ze ktos chce robic charytatywnie. zero szkolen a wymagaja Bóg wie czego!!

Były

Jako były pracownik uważam że jest to organizacja przestępcza. Nie rekomenduje zatrudniania się w niej bo można się cofnąć w rozwoju. nie tylko osobistym przystając z takim zarządem. Uciekajcie od tego jak najdalej.

BRO

wymiana pracowników co 3 miesiące. Wymuszanie podpisywania fikcyjnych umow aby tylko statystyki do rubryczek się zgadzały. Brak szkolen a wymagania w obsługiwaniu programu sa...praca d@d za wszelka cene nawet noge w drzwi i przedstaqwiac oferte.. świadczenia lekarskie może i tak ale w sosnowcu na oddziałach figa z makiem.To firma w której można zarzucić kotfice i szukac czegos nowego...nie warto się angazowac bo i tak po 3 miesiącach cie wywalają( nie przedłuzaja umowy jak nie podpiszesz 21 umow w miesiącu ) Sprzedawcy aby wyrabiać plan pisza fikcyjne umowy na rodziny i znajomycjh. Zenada !!!!!!!

Kornelia

Firma jest bardzo w porzadku wobec pracownikow, moze nie oferuje szerokiego zakresu szkolen i innych benefitow, jak sie tym niepotrzebnie chwali w ogloszeniach, ale ogromnym plusem sa refundacje medyczne, swietna lekarska opieka i wspaniala atmosfera pracy. To, ze akurat przedmowca trafil na kiepskiego szefa, nie powinno rzutowac na opinie o pracodawcy jako calosci. Dobre miejsce na przeczekanie stagnacji na rynku pracy, oszalamiajacej krariery moze sie nie zrobi, ale w miedzyczasie mozna zadbac o wlasny rozwoj i kompetencje. Elastyczny czas pracy bardzo w tym pomaga, polecam z czystym sumieniem.

pracownik Departamentu Budowy i Rozwoju Sieci

czytając brednie w ogłoszeniach Milmex-u o cudownych warunkach pracy ogarnia mnie pusty śmiech, na pozór atrakcyjne warunki zapewniane przez przełożonego nijak mają się do rzeczywistości: jeżeli miesięczna umowa zlecenie odnawiana co miesiąc nazywana jest ,,stabilnym zatrudnieniem,, to gratuluję kierownictwu dobrego humoru. Szkolenia i rozwój kompetencji - tylko pięknie brzmi, w rzeczywistości pracownik zdany jest tyko na siebie. Bałagan organizacyjny, praca po 10-12h dziennie za niezmienne miesięczne wynagrodzenie, poważny kompleks Edypa u kierownika departamentu i stosowanie przez niego [usunięte przez moderatora] powodują, że potencjalni kandydaci powinni być zdesperowani lub mocno niewymagający. Oczywiście moja opinia jest subiektywna i dotyczy pracy w Departamencie Budowy i Rozwoju Sieci (dział techniczny), być może w innych departamentach/działach jest inaczej ;) pozdrawiam zainteresowanych

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe