Opinie o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Pogrzebowy Drejka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Pogrzebowy Drejka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Joanna

Na rece Pana Macieja skladam serdeczne podziekowania Firmie Glob za pomoc we wszystkich formalnosciach oraz za sprowadzenie ciala mojej najukochanszej Mamusi z Wielkiej Brytanii do Polski. W obliczu tragedii jaka spotkala mnie I moja rodzine, firma Glob wykazala sie 100% znajomoscia tematu, doswiadczeniem i profesionalizmem na kazdym etapie dopelniania formalnosci. W tym trudnym dla mnie czasie Glob dal mi poczucie pewnosci ze wszystkie niezalezne odemnie sprawy zostana wypelnionie szybko i profesjonalnie. Kultura osobista Pana Macieja i jego wspolpracownikow zostala zauwazona I doceniona. Raz jeszcze dziekuje ! Dziekuje

Grzegorz

Firma zajęła się sprowadzeniem ciała z zagranicy na najwyższym profesjonalnym poziomie. Czas sprowadzenie zajął zaledwie 3 dni. Firma zajęła się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Osoby zajmujące się sprawą wykazały się ogromną wyrozumiałością odpowiadając na wszelkie pytania. Pomocna w wyborze trumny zgodnie z życzeniem rodziny. Za największą zaletę uważam bardzo dobry kontakt z firmą - kontakt możliwy w zasadzie przez całą dobę. Polecam !!!!

Katarzyna J.

Niesamowicie rzetelna firma, przy każdorazowym kontakcie wielki szacunek dla rodziny przy rozmowie telefonicznej i mailowej oraz kontakcie osobistym. Zarówno właściciel, jak i pan prowadzący sprawę oraz kierowcy, którzy transportowali ciało do kostnicy i później urnę z prochami byli bardzo profesjonalni. Firma zajmuje się dosłownie wszystkim. Nie wybralibyśmy inaczej. W obliczu tragedii jak spotkała nasza rodzine, musze stwierdzić, ze jesteśmy w 100% usatysfakcjonowani z usług firmy Glob Drejka. Firma w 100% godna zaufania. Dziękujemy

Aldona Kubaszewska

Z calego serca dziekuje firmie Glob M Drejka za sprowadzanie mojego brata z Polski do Angli. Jestem bardzo wdzieczna i szczesliwa zarazem bo mam przu sobie ukochanego brata ktory zostal zamordowany. Dziekuje wszystkim za profesjonalne podejscie to calej sytuacji jaka jest smierc. Bede polecac zawsze Panstwa uslugi.

Firma Dom Pogrzebowy Drejka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Maria Jeznach-Dutkowska

W obliczu strasznej tragedii, jaką jest śmierć syna, a zwłaszcza, gdy ma to miejsce na terenie obcego kraju, ogromnym wsparciem i pomocą jest współpracować z profesjonalistami. Właśnie tak mogę nazwać Pracowników firmy GLOB II Drejka z Makowa Mazowieckiego. Jednocześnie pragnę gorąco i z całego serca Im podziękować za sprawne sprowadzenie ukochanego syna z Wielkiej Brytanii. Odbyło się to w bardzo miłej, życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze, przy Ich ogromnym zaangażowaniu. Dziękuję przede wszystkim Szanownemu Panu Andrzejowi, który wykazał się wielkim zaangażowaniem, cierpliwością, sercem i współczuciem, a także Panom Kierowcom. Szczerze polecam tę firmę, jeśli ktoś stanie w obliczu takiej tragedii i trudnej sytuacji, jak nasza SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Lidia Kupska-Seroczyńska

W obliczu tragedii, jaką jest śmierć bliskiej osoby, a zwłaszcza, gdy ma to miejsce w obcym kraju, ogromnym pocieszeniem i pomocą jest współpracować z profesjonalistami. Właśnie tak - PROFESJONALISTAMI - mogę nazwać Pracowników firmy GLOB I Drejka z Makowa Mazowieckiego. Jednocześnie pragnę gorąco i z całego serca Im podziękować za sprawne sprowadzenie naszej bliskiej z Ukrainy. Odbyło się to w bardzo miłej, życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze, przy Ich ogromnym zaangażowaniu. Dziękuję przede wszystkim Szanownej Pani Lilianie, która wykazała się - oprócz wymienionych wyżej - wielkim sercem i współczuciem, a także Panom Kierowcom. Szczerze polecam tę firmę, jeśli ktoś stanie w obliczu takiej smutnej i trudnej sytuacji, jak nasza. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Bożena

Profesjonalne podejście do klienta. Kultura, dyskrecja. Załatwione wszystkie dokumenty. Firma w pełni do polecenia.

gabriela

Bardzo dziękuję firmie GLOB M. Drejka za sprowadzenie ciała mojej siostry. Jestem pod wielkim wrażeniem ich profesjonalizmu, szybkości reakcji, wsparcia i ogromu cierpliwości wobec rodziny w obliczu tragedii z jaką musieliśmy się zmierzyć. Nie ma słów by wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny.

Małgorzata

Bardzo serdecznie dziękuję firmie Glob M Drejka za pomoc w sprowadzeniu teścia z Danii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich pomoc, profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo szybko udało im się sprowadzić ciało do Polski, zajęli się wszelkimi formalnościami, a jeśli chodzi o cenę to była najniższa ze wszystkich firm do jakich dzwoniłam. Polecam usługi tej firmy.

Agata

Bardzo dizekuje firmie Glob M Drejka za szybka ,profesjonalna usluge sprowadzenia ciala mojego meza do Polski ,za cierpliwosc i zrozumienie.

Agnieszka Grochowska

Serdecznie dziękuję Firmie GLOB za sprowadzenie zwłok brata Adama z Londynu. Ogromne zaangażowanie i skuteczne działanie. Z całego serca ???? dziękuję.

anna kot.gu

Firma bardzo pomocna, slowna i wykonujaca swoja prace bardzo rzetelnie. Firma zajela sie transportem zwok mojego taty z Anglii do Polski bardzo szybko i sprawnie. Polecam te firme kazdemu kto znajdzie sie w tak trudnej sytuacji jak smierc bliskiej osoby. Pelen profesjonaizm,polecam.

@anna kot.gu

Dziękuję, takie opinie o usługach Dom Pogrzebowy Drejka są bardzo pomocne. Czy są może na forum pracownicy tej firmy, którzy mogliby powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dyskusji.

Mirek

To jest forum pracownicze a klienci źle kierują swoje uwagi!

Paulina

Pewnie się sypie

Tito-67

Witam Bardzo dziękuję firmie DREJKA która sprowadzała ciało mojego brata z Londynu, za profesjonalne podejście , wyrozumiałość i cierpliwość.Przepraszamy pracowników za nieustające telefony z pytaniami, ale w takich sytuacjach nie łatwo panować nad emocjami. Pozdrawiam serdecznie i polecam

M z Morąga

Dziękuję firmie drejka za sprowadzenie zwłok mojego szwagra z Niemiec za załatwienie wszystkich formalności za cierpliwość właściciela ponieważ zmieniłam decyzję kilka razy mimo to moja sprawa została wyjątkowo załatwiona rzetelnie uczciwie właściciel bardzo uprzejmy wyrozumiały oferował każdą pomoc dziękuję bardzo.. dziękuję wszystkim pracownikom firmy za fachową obsługę mile słowo i doradztwo polecam i zaświadczam rzetelność tej firmy dziękuję jeszcze raz.. pełne uznanie i szacunek dla firmy .. Dziękuję

@M z Morąga

To dobrze, że jesteś zadowolony z jakości usług Domu Pogrzebowego Drejka. Pierwszy raz miałeś do czynienia z tą firmą? Dobrze byłoby, jakby teraz wypowiedzieli się tu jacyś pracownicy Domu Pogrzebowego Drejka. Na jakim poziomie utrzymują się tam Wasze zarobki? Są adekwatne do wykonywanych przez Was obowiązków? Bardzo serdecznie zachęcam do dyskutowania o tym pracodawcy.

Magda
@M z Morąga

Tez jestem zadowolona z uslug tej firmy.Wszystko wytlumaczyli zalatwili za 3 dni mialam zwloki w polsce.Bardzo polecam i dziekuje:))

Bolek

Korzystałem raz z uslug tej firmy i nie polecam niby mialo byc wszystko tanio i szybko. Odbierajac cialo w poniedziałek dostarczyli w piątek . Chyba nie na tym ten biznes polega zeby zebrac 6 cial na raz i zarobic na każdym i wtedy wracać do polski.

Podlaskie

Uczciwa i profesjonalna firma. Polecam

Mm

Nikomu nie życzę współpracy z tą firmą żeby nie przechodzili przez to co ja musiałam przejść, po stokroć odradzam.. To smutne do czego są zdolni żeby tylko mieć zlecenie..

@Mm

Rowniez nikomu nie zycze takiej firmy przewozowej. Dla tej firmy liczy sie tylko zlecenie i kasa

Edyta

Znamy już jakość wykonywanych usług przez ten dom pogrzebowy; czekamy teraz na ukazanie go jako pracodawcy. Jeśli zatem znajdzie się tu obecny albo były pracownik tej firmy, niech opisze nam z własnego punktu widzenia warunki zatrudnienia, jakie tam oferują. Czy zarobki są już na godnym poziomie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pogrzebowy Drejka - Maków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dom Pogrzebowy Drejka?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pogrzebowy Drejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pogrzebowy Drejka?

Dom Pogrzebowy Drejka
3.7/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wrzosowa 2
    06-200 Maków Mazowiecki