Opinie o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Pogrzebowy Drejka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Pogrzebowy Drejka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Co wchodzi w socjal Dom Pogrzebowy Drejka?

Hanka Nowy wpis

A ile tak około kilometrów dziennie się tak pokonuje? Ile średnio w przeciągu miesiąca można tutaj wyciągnąć? Jeśli masz jakieś informacje na ten temat, to napisz. Rozważam aplikację w to miejsce.

Damian W. Nowy wpis

Wielkie podziękowania za sprowadzenie zwłok mojego ojca z Holandii. Firma profesjonalna która wytłumaczyła co i jak trzeba zrobić. Kontakt oraz odpowiedzi na pytania bez najmniejszego problemu i oczywiście duży szacunek dla rodziny oraz zmarłego. Dziękuję jeszcze raz i polecam w 100%.

Kamila

Pracujacy weekend 80% 6 dni w tygodniu, zarobi jezeli nie zapłaci żadnego mandatu . Mandaty np. rozmowa przez tel. 1700zl Holandia. Przekroczenie prędkości o 30km/h (bardzo czesto) 2500zl i "zęby w ścianę" możesz wbijać. Są też tygodnie ze nie ma wyjazdu. Płatne z km. Jeżeli nie jedziesz nie zarabiasz. Wrazie wypadku ,choroby za granicą trzeba przygotować się na duże koszta. Nikt nie mówi ze będzie lekko :-)

Firma Dom Pogrzebowy Drejka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kamila

Duża rotacja pracowników pośród kierowców, nie każdy się nadaję i nie każdemu odpowiadają zarobki w szczegolnosci przy obecnych cenach w sklepach i coraz wyższeych kosztach.Liczba pracujacych dni w tygodniu uzalezniona od sytuacji, nieraz niedz-piatek/ czwartek a niekiedy niedziela - sobota. ( W trasie)

Jolanta
@Kamila

A możesz zarysować mniej więcej, jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowcy? Skoro piszesz, że nie każdy był zadowolony z zarobków, to fajnie byłoby wiedzieć, ile można zarobić... Od jakich sytuacji są uzależnione te liczby dni pracujących? Jak często zdarzają się takie weekendy pracujące? Proszę o przybliżenie tej informacji. Mąż szuka pracy i chciałby wiedzieć o tych rzeczach :)

Elżbieta

hej, wiecie może czy nie potrzebują pracownika do biura/obsługi klienta? Szukam nowej pracy w okolicy, mam już doświadczenie w tej branży i jestem bardzo empatyczną osobą. Nie widzę nawet żadnych archiwalnych ogłoszeń, gdzie wstawiają oferty? Jak z warunkami, ktoś pisał wcześniej o braku umów, ale może jest lepiej już?

GLOB
@Elżbieta

CV można składać na adres email: 24.glob@gmail.com lub osobiście w siedzibie firmy. Pracownicy zawsze otrzymują umowę o pracę, rzadko umowę zlecenie

Jolanta

Polecam

Czy Dom Pogrzebowy Drejka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zus

To teraz umowy dają?

Halina
@Zus

Oho, nie podoba mi się to pytanie. Czyli jak to za Twoich czasów było?

Teresa Ratuszniak

Chciałabym bardzo podziękować Panu Jarosław Drejko . Bardzo pomocny w trudnej sytuacji,W ciągu 4 dni wraz ze swoimi pracownikami pomogli i przewieźli ciało mojej córki z Niemiec. Nie byłam w stanie myśleć ,nie wiedziałam zupełnie nic prócz wielkiej tragedii .Dziękuję za pomoc.Sama nie wiedziałam nie potrafiłam myśleć od czego zacząć .Mimo żałoby smutku jaki mam w sobie po zmarłej córce.Bardzo dziękuję za pomoc. Wsparcie .Teresa Ratuszniak

Łukasz
@Teresa Ratuszniak

Czy ta firma zajmuje się pogrzebem osoby, która zmarła w kraju? Bo wszystkie te wpisy tutaj dotyczą przygotowań do pochówku osób zmarłych za granicą. To jakaś specjalizacja, dodatkowo płatna?

Zadowolony klient

Firma bardzo profesjonalna i szybka w działaniu. Wszystkie sprawy związane ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy poszły bezproblemowo. Pani zajmująca się sprawą wszystko, bardzo dokładnie nam wytłumaczyła. Polecam

Joanna Wieczorek

Szanowni Państwo, w imieniu rodziny składam najserdeczniejsze podziękowania w sprowadzeniu zwłok mojego brata Zbigniewa Leszka Pietrzaka z Londynu. Bardzo dziękuję za nieodzowną, profesjonalną pomoc, takt, wyczucie i niezwykłe ludzkie zaangażowanie. Cieszymy się. że w tak bardzo trudnym dla nas momencie trafiliśmy na Państwa Firmę GLOB DREJKA, bowiem sami nie bylibyśmy w stanie pokonać wszelkich trudności związanych z powrotem naszego drogiego Zbyszka. Życzymy całej załodze zdrowia, pomyślności w życiu osobistym, jak również dalszego działania firmy, która jest niezastąpiona w pomocy, gdzie człowiek sam nie wiele może. Z poważaniem Joanna Pietrzak Wieczorek Piotrków Trybunalski

Pati24

Serdeczne podziękowania dla firmy Glob, która pomogła nam bardzo w sprowadzeniu zwłok syna z Ukrainy. Zarówno właściciel jak i pracownicy to wspaniali ludzie, pomogli nam we wszystkim, tłumaczyli po milion razy, odpowiadali na setki telefonów. Firma naprawdę godna polecenia jeśli będziecie w trudnej sytuacji. Dziękujemy bardzo

Ewa Kasztalska

Dziekuje bardzo Firmie GLOB za wszystko. Jestescie bardzo wyrozumiali , wspaniali i o wyjatkowej klasie specjalisci. Zycze Wszystkim Pracownikom Firmy GLOB, duzo, duzo zdrowia i szczescia oraz samych radosnych dni w zyciu. Szczegolne podziekowania dla Paniy Ewy Kulińskiej za obsluge i pomoc w sprowadzeniu ciala mego syna z Anglii. Polecam Firme GLOB .Naprawde warto.

Tetjana

Polecam z czystym sumieniem , w szybkim i sprawnym tempie zorganizowali dokumentację i przetransportowali ciało,komunikacja na najwyższym poziomie wszystko wiedziałam na bieżąco. POLECAM są Najlepsi Profesjonaliści ????????

Firma Multi Solutions

Serdeczne podziękowania dla całej załogi DREJKA za pomoc w transporcie zwłok naszego pracownika za granicę. Począwszy od pierwszej rozmowy z właścicielem, następnie kontakt z Paniami z biura oraz kontakt osobisty z Panami, którzy odbierali ciało wszystko przebiegało w miłej atmosferze, otrzymaliśmy konkretne doradztwo. Cały proces odbył się profesjonalnie i bardzo szybko. Lepiej nie mogliśmy trafić.POLECAMY!

Teresa P.

Serdeczne podziękowania dla Właściciela oraz pani Pauliny za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych ze sprowadzeniem ciała mojego syna z Anglii do Polski. Szczególne podziękowania dla obsługi pogrzebowej za pełen profesjonalizm oraz oprawę muzyczną.

Profesjonalna , kompleksowa pomoc. Dzięki szerokiej wiedzy, zaangażowaniu , zrozumieniu oraz empatii pracowników GLOB DREJKA udało się bardzo sprawnie przetransportować ciało za granicę do najbliższej rodziny, rzetelnie przygotowane do pochówku. Informowani byliśmy na każdym etapie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta i fachowej obsługi. Usatysfakcjonowani ze współpracy możemy bez cienia wątpliwości polecić firmę GLOB DREJKA jako wiarygodnego i profesjonalnego usługodawcę.

Ania H.

Najlepsza firma na świecie Glob zajmująca się sprowadzaniem zwłok z zagranicy w zeszłym tygodniu poprosiliśmy aby pomogli nam w sprowadzeniu zwlok z Norwegii do Polski. Bardzo profesjonalna firma jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc zajęli się wszystkim bardzo mili, uprzejmi spokojnie wszystko nam tłumaczyli milion razy. Cena jaka zapłaciliśmy była najniższa że wszystkich firm jakie obdzwonilismy. Bardzo serdecznie polecał GLOB M. DREJAK.

@Ania H.

W życiu nie powiem ze to najlepsza firma nie ma takiej opcij...zero komunikacji z firma w trakcie sprowadzania ciala syna...za każdym razem to ja musialam dzwonic i dopytywac i pani Kyryliuk z wielką laską udzielala informacij...nie polecę z calym szacunkiem ale nie...jednak firma Concordia na najwyższym poziomie i zajmuje sie wszystkim od podstaw od sprowadzenia ciala z zagranicy jak i dalszym przebiegiem łacznie z doprowadzeniem sprawy smierci do samego końca...Wszystkim polecam ich uslugi w tak ciężkich chwilach jak śmierć ukochanej osoby

Magda
@Ania H.

To jakieś kpiny...ze najlepszą firma nie zgodzę się z tym absolutnie najbliższą mi osobę sprowadzali z zagranicy i nawet nie ubrali tylko przykryli ciało biała płachta bo stwierdzili że nie da sie ubrać do tego żadnych infirmacij na biezaco na jakim etapie sprawa...nie polecę nikomu tej firmy...znajomy pracuje 20 lat w Concordia i w życiu nie słyszał o tym żeby ciala nie ubrać co ze Szwecji sprowadzali zmarłego sąsiada i ciało było ubrane brak słów...

Nie mogę stwierdzić całkiem, że jest to firma zła, ale wydarzyło się kilka rzeczy takich, że miałam ochotę wydać opinię całkiem negatywną. Najgorszą rzeczą było to, że dla mamy wybraliśmy trumnę za którą dopłaciliśmy a szanowna firma tej zsmówionej nie dała tylko jakiegoś zwyklaka nie dość że obdrapanego, ciemnego to jeszcze z jednej strony deski się rozchodziły. Jak tak można? Wstyd i (usunięte przez administratora) Byłam tym bardzo zniesmaczona jak i moja rodzina. Takich rzeczy się nie robi.

@Kasia

Było mi bardzo przykro, że moja mama musiała zostać pochowana w trumnie prawie że czarnej. Jeśli firma nie miała na stanie tej którą zamowilismy to powinni nam dać o tym znac! Czlowiek w obliczu takiej tragedii jak stracenie matki nie myślał żeby od razu się z firma skontaktowac. Widzę tu duzo pozytywnych opinii i super ale przykro mi że akurat padlo na moją mamę, że firma dała jednym słowem ciała.

Maciej
@Kasia

Sz.P. Nie posiadamy w sprzedaży czarnych trumien. Jeśli rodzina chce zobaczyć rodzaj trumny może ją obejrzeć w naszym Domu Pogrzebowym lub przesyłamy zdjęcia e-mailem z informacją, że zdjęcie jest poglądowe udostępnione ze strony producenta i że w rzeczywistości kolorystycznie może nieco odbiegać od zdjęcia z katalogu. Trumna ze zdjęcia może się również różnić rączkami do niesienia trumny oraz krzyżykiem w zależności od dostawy producenta. W przypadku osobistej wizyty w naszym zakładzie wskazana przez rodzinę trumna jest przeznaczana dla danej osoby zmarłej. PS. Podkreślam, że nie posiadamy w ofercie czarnej trumny stąd pozdrawiam sfrustrowaną konkurencję

Monika N.

W imieniu swoim, matki Mateusza oraz całej rodziny pragnę złożyć serdeczne podziękowania całej firmie GLOB. W tak trudnej dla nas sytuacji jaka jest śmierć bliskiej osoby w dodatku tak daleko od domu udało Nam się trafić w Państwa ręce. Bardzo dziękujemy za tak szybką reakcję, pełne zaangażowanie, rozwianie każdej, nawet najmniejszej wątpliwości cały poświęcony czas a przede wszystkim za to, że dzięki Państwu mogliśmy pożegnać Mateusza osobiście i pochować tu, blisko domu. Nie jestem w stanie opisać naszej wdzięczności. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pozdrawiam. Monika

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pogrzebowy Drejka - Maków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dom Pogrzebowy Drejka?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pogrzebowy Drejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pogrzebowy Drejka?

Dom Pogrzebowy Drejka
3.7/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wrzosowa 2
    06-200 Maków Mazowiecki