Opinie o Zimmermann-Haus Sp. z o.o. w Jemielnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zimmermann-Haus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zimmermann-Haus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zimmermann-Haus Sp. z o.o. w Jemielnica

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Zimmermann-Haus Sp. z o.o.?

Walter Nowy wpis
Pracownik

Praca w firmie jest na bardzo dobrym poziomie. Pracuje i nie potwierdzam poniższych opinii o (usunięte przez administratora) czy złych warunkach pracy. Pracodawca dobrze traktuje pracownika. Co do drona to nie widziałem bardziej zabawnej opinii na tym portalu. Tak dron pojawia się na budowach, ale w celach marketingowych. Jak inaczej reklamować budowę domu jak nie przez robienie zdjęć czy filmów.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Zimmermann-Haus Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jemielniczanin Nowy wpis
Były pracownik

Brak szacunku do człowieka, zdrowia i życia ludzkiego, niekompetentna kadra kierownicza, (usunięte przez administratora), telefony po pracy do szeregowych pracowników. (usunięte przez administratora)za pracę zgodnie z projektem. Podejrzewam że biurowi też nie maja lekko z dyrektorem wykonawczym, ale to syn prezesa więc nie podskoczysz

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Zimmermann-Haus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko HYDRAULIK. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Konstruktor - Projektant w firmie Zimmermann-Haus Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Jagoda
Inne

Takim dronem, o którym była mowa w poprzedniej opinii to można sobie polatać? I czy ktoś z aktualnie zatrudnionych ma może odniesienie co tego wspomnianego złego traktowania? Właśnie na linku jest opcja pracy dla asystentki arch. chciałabym poznać potencjalne zarobki i atmosferę. Czy coś względem tej poprzedniej opinii się zmieniło?

Zorientowany
Pracownik

Serdecznie nie polecam rozpoczynać pracy w tej firmie, na początku wszystko ładnie piękne zapewnienia że wszystko będzie na umowie, a później gdy już się pracuje to się dostaje umowę i wszystko jest inaczej niż było obiecane, mobbing, ciągła presja, szefostwo wysyła drony by "robić reklamę", a tak naprawdę po to by kontrolować pracowników, ogólnie nie miła atmosfera, gdy się potrzebuje coś od prezesa to trzeba się umówić na termin, na godzinę a gdy się umówimy to i tak nigdy nie przyjdzie na czas, tylko 2 godziny później, ogólnie to (usunięte przez administratora) wyzysk i brak poszanowania dla pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Zimmermann-Haus Sp. z o.o. - Jemielnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zimmermann-Haus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Zimmermann-Haus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zimmermann-Haus Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zimmermann-Haus Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Edmunda Strzeleckiego 4D
  47-133 Jemielnica
 • NIP: 7561987668 REGON: 382326725 KRS: 0000766942
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Zimmermann-Haus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii