Time for Wax

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Time for Wax

Justa Nowy wpis

Jak kwestia zapotrzebowania na kosmetyczki wygląda? na stronie widnieje aktualnie formularz zgłoszeniowy, wiem przy tym jednak, że na zewnętrznym portalu parę miesięcy temu również dodawana była oferta. wtedy były faktycznie braki kadrowe? Teraz jest ok, skoro nigdzie więcej niczego nie wystawiają?

Gigi Nowy wpis

Z jakiej przyczyny zazwyczaj kandydaci rezygnują z nawiązania współpracy? zastanowiła mnie ta poprzednia opinia w której jedna Pani do takiej sytuacji nawiązała. Skoro rekrutacja chyba poszła ok i ktoś chciał się wcześniej dostać to w czym rzecz? Etat może nagle nie podjeść? Na stronie można zaznaczyć na ile się chce przyjść, ja preferuje 1 / 2

wer Nowy wpis

wizyta w salonie na KEN, 23.12.2023 o godz 12.00. Podloga brudna i lepiaca sie od samego poczatku wizyty. Okropne

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Time for Wax? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Time for Wax? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kosmetolog / Kosmetyczka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
xyz

Brałam udział niedawno w ich procesie rekrutacyjnym. Rekrutacja jest miła DOPÓKI nie odmówisz nawiązania współpracy. Serdecznie pozdrawiam ówczesną Panią od HRu - życzę wyrozumiałości i zakładania szczerych intencji drugiej strony. Warto nie palić za sobą mostów, a zdrowsze to też dla spokoju wewnętrznego. Zapamiętam.

Tatiana

Jeśli już o jakiś komplementach padła tutaj wzmianka to czy są tu osoby, które obecnie dość dłużej pracują jako kosmetyczka i mogą się odnieść do warunków? wcześniej pisano, że co rusz kogoś rekrutują i teraz gdy spojrzałam na takim portalu na oferty to widniała jedna ze dwa miesiące temu. czy to teraz jest jakiś okres próbny?

Anonimowo

Jeśli ta opinia zostaje usunięta, to znaczy, że firma to zrobiła. Ogólnie co innego jest mówione na rozmowie o pracę, a co innego wychodzi w praniu. Niby elastyczny czas pracy, ale jak tylko masz czelność chcieć mieć wolne w jakiś dzień i nie dasz rady, bo masz wesele, lekarza, czy musisz się zająć dzieckiem, to ich to nie obchodzi. Masz znaleźć zastępcę, a jak nie, to masz upomnienie od babki z HRu. Niby można odmawiać, ale nie do końca. Polityka jest taka, że najlepiej robić jak najwięcej. Mimo, że klientki higieną nie grzeszą. Przychodzą z infekcjami, źle umyte, po prostu śmierdzą. Nie da się tego wytrzymać. Do tego nierzadko z za długimi włosami. A Ty sobie musisz radzić, bo nie można mieć zbyt wielu odmów. Za każdym razem powod zgłozenia musi byc wpisany w system i dokładnie opisany. Pozytywne opinie, to te, które sobie napisze firma. Doslownie nie znam dziewczyny, która byłaby w tej pracy z pasji, a nie z tego, że los ją zmusił i jakoś się żyje. Można mieć zlecenie lub b2b. UoP nie proponują nikomu. Nawet długoletnim pracownikom. Zapraszają kosmetyczki na rekrutację do działu wyżej, a potem i tak przepychane są koleżanki szefowych. Odejmują z wypłat 100zł za niewyrobiony target lub reklamacje, co na zleceniu skutkować może nawet pensją poniżej minimalnej, co jest niezgodne z prawem. Ale ich to mało obchodzi. (usunięte przez administratora) czy zastraszanie to norma, jak tylko śmiesz chcieć mieć inne plany, czy spojrzenie niż szefostwo. Jest parę fajnych osób, ale te całe obiecanki z rozmowy o pracę to pic na wodę. Nie dajcie się zwieść. Nie bez powodu przeszkolili kilkaset osób, a zostało im tylko kosmetyczek w dwucyfrowej liczbie. Umowy też są mało zgodne z prawem i jasne. Charakter pracy jest jak na UoP. Co chwila kogoś rekrutują, bo co chwila ktoś odchodzi. Taki polski januszex.

@Anonimowo

Ja jak na razie widzę tylko ofertę dla koordynatora regionalnego a piszesz, że co jakiś czas ktoś odchodzi. To o jakich innych stanowiskach jeszcze jest mowa? gdzie znajdę co do nich oferty? chce po prostu z ciekawości przyjrzeć się warunkom. Na ogłoszeniach stale to samo oferują?

KT
@Anonimowo

Słuchajcie widzę, że piszecie o koordynatorze? Chce się przy tym dowiedzieć jakich zarobków teraz można się spodziewać. Nie wiem do jakiej oferty tu było nawiązanie, ja mam taka z tamtego roku i w niej pisali, że 7 tys można wyciągnąć. Teraz jak jest? 8 spokojnie czy więcej?

Byly pracownik
@Anonimowo

Naprawdę chylę czoło że chciało Ci się to wszytko pisać, to czysta prawda świetnie wszytko napisane. Podpisuje się Również dodam że Pani M z HR ma taki dar lania wody jakich mało, proszę potraktować to jako komplement też dałam się na niego nabrać:)

NY

W tym roku był regionalny potrzebny? Ktoś pisał ze ofertę widział tylko teraz nie wiem czy jakąś aktualną czy te, która z ubiegłego roku widnieje na takim portalu. dwie osoby były wtedy potrzebne i zastanawiam się ile w sumie jest ich teraz na dziale? podawali przy tym zarobki do 7,000 zł. ile wyniosą już na przyszły rok? I czy będzie wtedy ktoś potrzebny?

anonimowo

Oby tylko tym razem moja opinia z jakiegoś dziwnego powodu nie została usunięta, bo prawda w oczy kole. Miałam nieprzyjemność pracować w tej firmie. Na starcie warto wspomnieć, ze umowa którą z nimi zawrzesz zawiera masę abstrakcyjnych rzeczy, które na początku wydają się do przyjęcia. W tej firmie nie ma żadnego szacunku do pracownika, gdzie tak naprawdę bez nas - kosmetyczek ta firma by nie istniała. Szefowa miesza z błotem pracę którą wykonujesz (oczywiście pod przykrywką pięknego nieszczerego uśmiechu) i tak naprawdę najważniejsze są tylko wyniki, sprzedaż i pieniądze, nie Twoje zdrowie, Twoje życie problemy i zmęczenie. Jeśli zdecydujesz się na prace w tej firmie wiedz jedno. NA KAŻDYM MOŻLIWYM roku zostaną zabrane Ci pieniądze, musisz pilnować wszystkiego i wszystko na bieżąco sprawdzać. Firma narzuca również wykonywanie zabiegów, które nie są zgodne z Twoim sumieniem. Jest narzucana z góry depilacja intymna mężczyzn gdzie zdarzają się abstrakcyjne sytuacje, gdzie wprowadzają w zakłopotanie oraz obrzydzenie. Czy firma cokolwiek z tym zrobiła tak jak się deklarują? Nie, nigdy. Ponieważ depilacja intymna mężczyzn jest jednym z droższych zabiegów i ważna jest ilość, a nie zdrowie psychiczne jednej kosmetyczki. Codzienne sprawdzanie towaru to norma. Przecież system który oblicza ile wosku, materiału i szpatułek po całym dniu depilacji klientek obliczy najlepiej - bo to Ty jako kosmetyczka ukradłaś towar, bądź wydepilowałaś kogoś za darmo (warto wziąć pod uwagę, ze klientki są różne większe, grubsze, chudsze, niższe) i system nigdy nie jest w stanie wyliczyć ile wosku powinnaś zużyć. Urlop? Zapomnij, chyba, że pracujesz już tam (usunięte przez administratora) czasu to jesteś w stanie urządzić sobie urlop w kwietniu - przecież sezon wakacyjny jest po to aby depilować klientki na wakacje, a nie sama na nie jeździć. Obłuda, obrzydliwi ludzie, którzy żerują tylko na tym, aby Cię obgadać. To miejsce jest OBRZYDLIWE, a pieniądze które tam zarobisz śmieszne.

@anonimowo

Cześć, Anonimowo, z tej strony Marta z działu HR. Bardzo żałuję, że nie jesteś podpisana, byłoby łatwiej rozmawiać. Twój wpis jest przepełniony pretensjami i frustracją, a nie zawiera żadnych konkretów, które mogłyby dać wartościowe wskazówki kandydatom do pracy. Jest w nim tyle zarzutów, że trudno odnieść się do każdego z nich z osobna, dlatego odpiszę ogólnie. Myślę, że na wstępie warto przyjrzeć się formie tego wpisu. Wyzwiska, epitety w stosunku do koleżanek z pracy ("obrzydliwi ludzie"), przekleństwa (zmoderowane przez serwis gowork) mówią bardzo dużo o Twoim podejściu do drugiego człowieka. Dzielenie klientów na kobiety i mężczyzn i wyszczególnianie z szerokiego wachlarza zabiegów akurat depilacji męskiej jest dla nas, pasjonatów kosmetyki, kochających i szanujących ludzkie ciało oznaką nietolerancji i dyskryminacji. A tego w naszej firmie nie akceptujemy. Nieprawdą jest codzienne sprawdzanie towaru, nieprawdą jest zarzucanie dziewczynom kradzieży, nieprawdą jest brak wolnego - mamy urlopy nawet na umowach zlecenia. Przecież to wiesz, jeżeli u nas pracowałaś. Tak, prawdą jest, że nie jeździmy na wolne w sezonie - taki mamy biznes, najwięcej klientów jest latem, dlatego pracujemy, a wyjeżdżamy przed albo po najgorętszym okresie. Przykro się czyta takie wpisy o miejscu pracy, w którym ja i bardzo wiele osób czuje się dobrze, pracując tu kilka lub nawet kilkanaście lat. Drogi kandydacie/ kandydatko, jeżeli czytasz tę opinię i zastanawiasz się, czy do nas aplikować - napisz do nas na maila, zostaw do siebie kontakt, a zadzwonimy i opowiemy Ci, jak jest u nas naprawdę :)

Anonimowo
@Time for Wax

Droga Marto z HR, Rozumiem, ze dbasz o wizerunek firmy i Twoja odpowiedz nie jest raczej dla nikogo zaskoczeniem. Apelem do potencjalnych kandydatów na koniec podkreslilas, jak bardzo pragniesz uratować Wasza reputacje i pozyskać pracowników - to zrozumiałe - bez pracowników Wasze salony nie maja szans istnieć, a z tego co mi wiadomo, pracowników sukcesywnie ubywa. Czy to przypadek? Przestrzeń na odpowiedz zostawiam czytelnikom. Fakt, mój wpis był dosadny jeśli chodzi o słownictwo, ale wynika to jedynie z poziomu frustracji, jaki odczuwam i dowodzi temu, ze NIE MAM ZGODY na takie traktowanie młodych dziewczyn, które zatrudniacie. Wszystko, co napisałam jest prawdą i mogę również każdej osobie rozważającej prace u Was to powiedzieć. To, co napisałaś Marto o dyskryminacji to jakieś konkretne nieporozumienie. Napisze bezpośrednio, abyście zarówno Ty, jak i czytelnicy mieli jasność - depilacja mężczyzny, który rozbierając się właśnie doświadcza erekcji, a ja jako kosmetyczka - młoda dziewczyna muszę go wydepilować bo to zabieg za który najwiecej firma może zarobić i jestem do tego zmuszona - gdzie ty znajduje się troska o zdrowie psychiczne pracownika? Powtórzę - wszystko, co opisałam jest faktem. Niestety punkt widzenia osób zarządzających biznesem zdecydowanie różni się od punktu widzenia osób, które wykonują praktyczna prace w postaci realnej obsługi klientów. Nie miałabym interesu pisać tej opinii ponieważ współpracę z Wami zakończyłam i jest to dla mnie etap zamkniety, ale z racji, że wyobrażam sobie, jak wiele młodych dziewczyn, studentek, może być narażone na takie przykre doświadczenia, apeluję, abyście uważały, bo zwyczajnie nie warto, abyście na starcie dorosłego życia miały tego typu doświadczenia. I pamiętajcie - firma - szef/manager - zawsze będzie bronił swojej reputacji, bo bez praciwnikow firma nie ma racji bytu. Ale tylko osoby, które u nich pracowały mogą mieć rzetelny i prawdziwy obraz warunków pracy. Pozdrawiam

@Anonimowo

Droga Anonimowo, Moja odpowiedź mówi o tym, że nie mam zgody na pisanie nieprawdy o firmie, w której z przyjemnością pracuję tyle lat i w której codziennie wspólnie z resztą zespołu dbam o to, żeby kosmetyczki czuły się tu dobrze. Dlaczego? Bo zależy nam na ludziach. I cenimy naszych współpracowników, nasze kosmetyczki, co ma wyraz w wielu działaniach. A najlepiej pokazuje to fakt posiadania w zespole osób, które są tu długie lata oraz tych, które do nas wracają. Zauważam u Ciebie duży problem z depilacją męską. Odniosę się więc do tego, co piszesz, bo to z mojej perspektywy bardzo ważne. Depilujemy mężczyzn w strefie intymnej? Tak. Depilujemy kobiety w strefie intymnej? Tak. Dla nas ciało, to ciało. Każdy z nas jest tak samo ważny i każdy z nas jest równy. Mamy również jasno powiedzianą regułę - jeżeli klient lub klientka w jakikolwiek sposób przekracza granicę dobrego zachowania lub Twoją osobistą granicę - masz prawo, a nawet powinnaś odmówić wykonania zabiegu. Zasada ta ma chronić kosmetyczki przed trudnymi sytuacjami, które może ze sobą nieść praca w obsłudze klienta oraz pokazuje, że komfort naszych dziewczyn jest ważniejszy, niż zarobione za zabieg pieniądze. Nie oceniam intencji napisania tej opinii, masz do niej całkowite prawo, tak samo jak my mamy prawo na nią odpowiedzieć i przedstawić swoje stanowisko. Z doświadczenia swojego i wielu ekspertów HR wynika, że większość firm boryka się z niepochlebnymi opiniami w necie. I jest to niezależne od samej firmy, branży, kultury organizacyjnej, wynagrodzeń, systemów motywacyjnych czy benefitowych, sposobu zarządzania, itp. Bo opinie piszemy zazwyczaj wtedy, kiedy jesteśmy z czegoś niezadowoleni. Rzadko wtedy, kiedy coś lubimy. Trudne emocje towarzyszące odejściu z pracy lub sam fakt niezadowolenia z warunków współpracy zazwyczaj motywują ludzi do pisania negatywnych opinii. A to potem buduje opinię o naszej firmie, zniechęca kandydatów, którzy mogliby w TFW z powodzeniem budować swoją karierę zawodową - szkolić się, zdobywać doświadczenie, awansować. Tak więc, podsumowując, Anonimowo - dziękuję za Twoją opinię. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Marta HR Manager

anonimowo

Jakie wartości są cenione w Time for Wax?

Justyna

Jestem kosmetyczką w Time for Wax już dobrych kilka lat i ostatnio obiło mi się o uszy, że mamy negatywne opinie, więc postanowiłam tutaj zajrzeć. Szczerze mówiąc zaskoczyła mnie treść wpisów, która ewidentnie wskazuje na osoby chcące zrobić na złość lub zrazić nowe osoby... Ja jestem z zawodu kosmetologiem, pracę zaczęłam będąc na 1 roku studiów i naprawdę nigdy nie mogłam narzekać np. na dogadanie grafiku, po prostu ustalałyśmy go z dziewczynami w salonie i tyle. Raz ja szłam im na rękę, innym razem one mi - współpraca :) Mamy super klientki, dużo stałych Pań, które bardzo nas lubią i przychodzą regularnie, czasem mam wrażenie, że głównie po to, żeby sobie trochę pogadać :P ale depilujemy najlepiej w Polsce, więc w sumie im się nie dziwię :D Co do warunków pracy, czyli pieniędzy i umowy - bardzo na to narzekacie, a ja widzę z tym mnóstwo plusów, ale to już kwestia indywidualnych upodobań. Po prostu, jeżeli coś Ci nie odpowiada, to nie decyduj się na to. Nie wszystko jest dla każdego. Pozdrawiam ekipę TFW!

Bożena
@Justyna

Mogłabyś napisać w jaki sposób aplikować? Są jakieś ogłoszenia w internecie (nie trafiłam na żadne) czy trzeba osobiście zjawić się w salonie?

@Bożena

Pewnie - możesz zjawić się w salonie z CV, wtedy my je przekażemy do osoby, która zajmuje się rekrutacją i już ona się będzie z Tobą kontaktować. Albo wysłać CV na maila: rekrutacja@timeforwax.pl :)

Julia
@Justyna

Potwierdzam! Weszłam z ciekawości z tego samego powodu co Ty i serio ciekawe jest dla mnie to że te opinie w większości są bardzo agresywne i czuć z nich frustracje. Ja lubie ta prace, mam duzo swoich stałych klientek które przychodza do mnie, mozemy pogadac, posmiac sie i czas szybko leci. Atmosfera jest ok, dogadujemy sie z dziewczynami na salonie, poza sezonem mamy duzo czasu, zeby pogadac, a w sezonie skupiamy sie na pracy, bo jest wiecej klientek. Ja doceniam bardzo firme za szkolenia - pracuje tu kilka miesiecy, a mialam juz kilka szkolen i zdobylam kilka certyfikatow, wiec rozwijam sie i to jest super!

Asia
@Julia

Tak, ja też doceniam firmę za szkolenia, które organizuja dla nas. Kiedy aplikowałam tutaj robiłam tylko wosk, a za jakiś czas miałam jeszcze szkolenie z laminacji brwi, z zabiegów wyszczuplających na ciało, z laminacji rzęs. W niektórych salonach jest epilacja laserowa, mam nadzieję, ze w moim salonie też za jakiś czas bedzie. Rozwijam swoje umiejetnosci jako kosmetyczka, przy okazji mam spoko pieniadze i dobra atmosfere w pracy.

Urszula
@Asia

czyli faktycznie sporo tych szkoleń skoro tyle ich wymieniacie. i jak długo one trwają to są jedne zajęcia i tyle? piszesz o spoko pieniądzach, więc zawsze mogłyby być lepsze? zastanawiam się po prostu na jaką kasę można się obecnie tu nastawiać

Asia
@Urszula

Wg mnie tak, zawsze jak wchodzi coś nowego to mamy z tego szkolenie, wyglądają one różnie, zależy jakiego zabiegu się uczymy. Są jednodniowe i kilkudniowe, a z depilacji trwa 7 dni. Co do kasy, ciężko na to odpowiedzieć - ja nawet jakbym zarabiała 10 tysięcy to wolałabym jeszcze więcej, tu nie ma górnej granicy :D pieniądze są lepsze niż w innych salonach, gdzie byłam na rozmowach o pracę.

Ania Struska

Polecam wszystkim, żałuje że tak długo zwlekałam z depilacja,to nic nie boli a przyjemnie jest przez długi czas.

Ona5703 x2

Ja również jestem byłą pracownicą.. Najbardziej w firmie rzuca się w oczy brak szacunku do pracowników (pewnie głównie ze względu na wiek). Przed pandemią kiedy ruch był spory w sezonie letnim oczywiście brak możliwości zjedzenia posiłku bez pośpiechu czy odrobiny odpoczynku (koordynatorka wciskała klientki w każdy wolny moment jedna za drugą). Często nie wyrabiałyśmy się z dziewczynami w zabiegach, klientki były przez to agresywne ale z tym musiałyśmy sobie radzić same. A skoro jesteśmy przy klientach... często ich higiena osobista pozostawiała wiele do życzenia... np kał na narządach intymnych, infekcje itp. Oczywiście takie rzeczy były zgłaszane do koordynatorek. Ich jedyna rada to prosić klientki (oczywiście z największym szacunkiem) o umycie się do skutku. Większość dziewczyn i tak robiła te zabiegi bojąc się konsekwencji (musiałyśmy zdawać raport dlaczego odmówiłyśmy klientce zabiegu). Dla mnie to po prostu pomiatanie kosmetyczkami, najważniejsze żeby zarobiły pieniądze dla firmy nie ważne jakim kosztem. Co do targetów brak słów... Narób się, postaraj ale jeśli zabraknie Ci 1 procenta to i tak zabierzemy Ci 100/150 zl Urlop płatny po roku. Zbyt mało pracowników przez co jeśli chcesz iść na 4l musisz prosić koleżanki o zmianę a jak wiadomo nikt nie chce przyjść w swój jedyny dzień wolny (i ja to rozumiem). Nagle zachorowałaś, a jutro masz do pracy? Jak mogłaś! Musisz teraz znaleźć zastępstwo albo dostaniesz upomnienie za brak przyjścia do pracy. Ot realia super przyjaznej firmy :)

Karol
@Ona5703 x2

Przedstawiłaś w sumie same negatywne aspekty pracy w firmie Time for Wax. Zaniepokoił mnie rzekomy brak szacunku do pracowników oraz sytuacje, gdzie w sezonie pracownik nie ma nawet chwili do tego, aby na spokojnie zjeść posiłek. Możesz mi zdradzić, czy kiedykolwiek pracownicy organizowali może spotkanie z kierownictwem, aby przedstawić im propozycję co do spokojnych przerw a nie takich, które opisałaś w wątku?

zuzka
@Ona5703 x2

czytam te opinie i zastanawiam się, kto je pisze... pracuję już tutaj ponad rok i nie doświadczyłam takich sytuacji. koordynatorka, która zarządza moim salonem jest pomocna, fakt - wymaga od nas tego, żeby w salonie było czysto, żebyśmy dobrze obsługiwały klientki, ale przecież tak to jest w usługach kosmetycznych - nie możesz zapraszać klientek do brudnego salonu. najbardziej mnie zdziwiło stwierdzenie, że musimy obsługiwać nieumyte klientki - przecież to nieprawda! mamy jasno powiedziane, że klientka ma się umyć przed zabiegiem, a jeżeli tego nie zrobi - możemy odmówić wykonania zabiegu! a co do ruchu w sezonie - im więcej klientek, tym większe zarobki, więc mi to np. bardzo odpowiada :)

@Ona5703 x2

Dzień dobry Pani ONA5703 X2, Chcielibyśmy odnieść się do Pani wpisu: 1. Przed pandemią nie prowadziłyśmy zapisów na zabiegi, więc Pani informacja o tym, że "koordynatorki wciskały klientki w każdy wolny moment jedna za drugą" jest niestety nieprawdziwa - bardzo prosimy nie wprowadzać w błąd osób szukających opinii o TFW. Teraz, kiedy prowadzimy zapisy, koordynatorki nie są za nie odpowiedzialne. 2. Odnośnie braku higieny naszych klientek - każda klientka powinna zostać poproszona o skorzystanie z bidetu przed depilacją strefy intymnej. Nasze kosmetyczki wiedzą, że jeżeli klientka odmówi umycia się lub mimo próśb nadal nie będzie czysta i gotowa do zabiegu - kosmetyczka ma pełne prawo odmówić jego wykonania i nie ponosi w związku z tym żadnych konsekwencji. Zależy nam na dobru klienta, ale też na komforcie pracy naszych kosmetyczek. 3. Odnośnie nieobecności w pracy - staramy się być koleżeńskie i nie zostawiać salonu pustego, więc faktycznie - jeżeli czujemy się źle - rozmawiamy z koleżankami z salonu i staramy się na pierwszy dzień nieobecności zorganizować zastępstwo - czy to nie standardowe zachowanie w przypadku pracy w usługach? :) Pozdrawiamy, Time for Wax

Roles22
@Ona5703 x2

Tak, pracowałam tam 2 lata. I potwierdzam to co napisałaś. Rozmowy z Kordynatorkami nic nie dawały, zawsze twierdziły, że to nie one mają wpływ na zapisy. Więc umywały ręce. A ja pracując po 10/11 godzin potrafiłam nie zjeść nic. Gdzie ogólnie pracując tyle godzin powinniśmy mieć chociaż te 20/30 minut przerwy na zjedzenie obiadu. Bardzo się ciesze, że odeszłam z tej firmy. Dużo nerwów mnie ta praca kosztowała. Choć lubiłam to co robiłam. To traktowanie pracowników było nie na miejscu.

Martyna
@Roles22

A nie było tak, że między klientkami zawsze miałaś czas wolny? Pracuję w TFW dłużej niż 2 lata i napiszę jedno - tak, w sezonie jest duży ruch i wtedy trzeba się spinać, żeby obsłużyć wszystkie klientki, ale też dużo więcej się zarabia, coś za coś :) a z kolei po sezonie, kiedy ruch jest mniejszy - wolnego czasu mamy aż za dużo... Wystarczy trochę świadomości jak działa nasza branża i wtedy człowiek się nie frustruje tym, co jest w salonach kosmetycznych naturalne.

xxx
@zuzka

O, fajnie, że opisałaś jak to faktycznie wygląda pracując, bo opinie byłych pracowników niestety są zazwyczaj negatywne i zniechęcają. A z Twojego opisu wygląda na to, że w Time for Wax jest ok! Wyślę CV, może się uda :)

Pracował ktoś z Was jako Kosmetyczka w firmie Time for Wax? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Iza

Odpowiem, póki pamiętam, bo jestem tu od niedawna - rekrutacja jest spoko, jest luźna atmosfera i rozmowa jest prowadzona w sposób takiej naturalnej rozmowy, a nie suche pytania i odpowiedzi, jak to jest zazwyczaj. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy dużo chęci do nauki - tutaj wszystkiego Cię nauczą i będziesz mogła zacząć pracę jako kosmetyczka. A sama praca polega na wykonywaniu zabiegów depilacji ciała woskiem, stylizacji brwi, rzęs - firma co chwilę wprowadza nowe usługi i zapewnia nam szkolenia, więc można się rozwijać.

Jestem zadowolony z depilacji i obsługi

Fantastyczny salon mega obsługa

Justyna

Najlepsza depilacja jaką miałam polecam

Uwielbiam Waszą firmę i od lat zadowolona z usług w 3 miastach. Jakie są wynagrodzenia dla początkujących kandydatek?

Vania

Nie polecam pracy w tej firmie, brak umowy o pracę powoduje patologię w postaci własnych wymyślonych warunków pracy a nie takich które są przewidziane w kodeksie pracy. Jesteś przedsiębiorca który ma wykonywać usługi wedle pracodawcy ????

Aaa
@Vania

Po czym stwierdzasz, że praca w oparciu o kontrakt B2B jest patologią? Jest to bardzo popularna forma współpracy, radzę zapoznać się z rynkiem pracy a nie pisać informacje wyssane z palca. Czy tylko umowa o prace jest jedyną słuszną formą zatrudnienia?

Sylwia
@Vania

Zgadzam się z przedmówcą, że B2B to bardzo popularna forma współpracy, ale nie bardzo rozumiem czy jest to jedyna opcja dla tej firmy? Jeśli tak, to czemu nie zostało to ustalone na początku tak żeby nie było takich sytuacji, że ktoś chce umowę o pracę, a firma tego nie zapewnia?

@Sylwia

Dzień dobry, forma współpracy na zasadzie B2B nie jest jedyną formą współpracy, są również inne możliwości. Warunki przedstawiamy podczas pierwszego z dwóch spotkań rekrutacyjnych, a forma współpracy ustalana jest z kandydatami bezpośrednio po zakończonym procesie rekrutacyjnym, a przed rozpoczęciem współpracy. Pozdrawiamy, Zespół Time for Wax

Zostaw merytoryczną opinię o Time for Wax - Warszawa

• Jak się pracuje w Time for Wax?

Zobacz opinie na temat firmy Time for Wax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time for Wax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Time for Wax