BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lol Nowy wpis
Kandydat

Witam. Proszę o informację jakie widełka płacowe są przewidziane dla specjalisty ds. logistyki. Pozdrawiam

Aktualność
Dyrektor IT musi być nie tylko ekspertem od technologii. Skuteczne rozwiązania może proponować tylko wtedy, gdy świetnie rozumie biznes i potrzeby ludzi, którzy za tym biznesem stoją. Marcina wyróżnia wyjątkowa wszechstronność. Przeczytaj, jak Brand Distribution Group osiąga dzięki temu przewagę.
Someone

Popracowal pare mscy…

bogdan Nowy wpis
@Someone

hahaahaha. nic nowego jak to w BD, i zaden HR nie powie ze to firma stabilna w kwestii stażu pracy...

Karwowski Nowy wpis
@Someone

Odszedłem, bo takie były nasze wspólne ustalenia z Prezesem. Przyszedłem do BDG zrealizować projekt i po jego zakończeniu odszedłem z firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Doris
Kandydat

Jak przedstawia się poziom premii u handlowców? Są to premie kwartalne? Poproszę o konkretne liczby :)

Zespół HR
@Doris

W dziale eksportu mamy bonusy kwartalne uzależnione od realizacji planu sprzedażowego. Bonus liczony jest jako procent od wypracowanej marży na sprzedaży, a kwota zależy od planu marżowego, który handlowiec przyjął do realizacji w danym kwartale. Plany zależą od stanowiska – sprawdź nasze ścieżki karier, rynków, stażu w firmie. Bonus może wahać się od 1500-2000 złotych, przez 4000 - 5000 złotych do nawet 9000-10000 złotych za kwartał, wszystko zależy od planu.

marta
@Doris

kwartalne czyli wirtualne a ich wyplata zalezy tylko od humoru Pana Wiktora

Dział obsługi klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Etap I przeprowadzony przez panią Anetę, bardzo profesjonalny. Pytania na temat doświadczenia, odnośniki do CV, w odniesieniu do proponowanego stanowiska. Rozmowa przeprowadzona w luźnej atmosferze, bezstresowo. Etap II przeprowadzony przez dwie panie niby kierowniczki działów sprzedaży. Panie kompletnie nie przygotowane, nie wiedziały o co pytać, rozmowa o wszystkim i o niczym. Pani bodajże Joanna bardzo przemądrzała i się wywyższająca (wyżej sr*m niż tyłek mam). Po wyjściu z rozmowy wiedziałam, że niestety nie chcę tam pracować.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Brand Distribution Group debiutuje w Hebe, Hebe debiutuje z marką Kotex
Duże sieci, takie jak Auchan, Carrefour, Selgros, E.Leclerc czy Intermarché zaopatrujemy od lat. Teraz przyszedł czas na nowy segment – Brand Distribution Group debiutuje ze swoimi produktami w drogeriach Hebe. O nowej marce w naszym portfolio i planach rozwoju dystrybucji w sieciach drogeryjnych opowiada Małgorzata Szalach, Key Account Manager.
Ciekawa

Drodzy, widziałam ogłoszenie na stanowisko HR dyrektora, czy ktoś mógłby powiedzieć co się stało z poprzednią osobą?Dlaczego firma teraz szuka takiej osoby i może ktoś odpowie czy rzeczywiście zależy zarządowi na zmianie? Czy dział Hr to działa w tej firmie i prowadzi działania dla pracowników ?

aj
@Ciekawa

zmiana... to magiczne słowo w tej firmie. Na onboardingu dużo o tym mówiono, a w rzeczywistości jak masz pomysł na zmianę to - tutaj cytuje "tu nic nie trzeba zmieniać" to wrecz zabawne... a ci nowi albo odejda sami jak zauważa co się dzieje i okażą trochę rozumu, albo zostaną zwolnieni i czar prysł

xyz
@Ciekawa

jak każda wyleciała z hukiem. który to już w ciągu roku dyr HR już przestałem liczyć

Agnieszka
@xyz

Z przyjemnością wyjaśniam, że obydwaj managerowie, którzy w minionym roku pracowali w dziale HR nadal są zatrudnieni w firmie, choć obecnie poświęcają czas swojej rodzinie, a nie pracownikom Brand Distribution????. I bardzo nas to cieszy! Dodatkowo, jedna z tych osób wraca do naszego zespołu już w maju, a ja sama mam przyjemność kierować działem HR w Brand Distribution już ponad 6 miesięcy.

@xyz
@Agnieszka

6 miesiecy ta strasznie długo jak na ta firmę :)

Aktualność
Nasi wyróżniający się handlowcy biorą udział w wyjątkowym programie szkoleniowym Cardone University, który poświęcony jest filozofii i technikom sprzedaży. Dzięki temu mogą się m.in. nauczyć, jak lepiej odczytywać motywacje klientów, diagnozować najlepsze rozwiązania ich problemów i jak zwiększać osobistą skuteczność.
O tym, jak inwestujemy w kompetencje naszych handlowców, przeczytasz w wywiadzie z Piotrem Sawoszem, Business Development Managerem w Brand Distribution Iberia.

Aktualność
Udział w najważniejszych targach handlowych jest stałym elementem naszej strategii współpracy i utrzymywania relacji z klientami. Dziś organizacja takich wydarzeń jest bardzo ograniczona, dlatego przybliżamy nasze wcześniejsze przedsięwzięcia targowe.
W 2020 r. uczestniczyliśmy w najważniejszych dla branży spożywczej targach Gulfood w Dubaju. Przez 5 dni nasza dzielna drużyna reprezentowała firmę, przeprowadziła wiele rozmów, negocjacji, a nawet transakcji. Więcej o naszym udziale TUTAJ.

Pracodawca

Informujemy, że publikowanie tego rodzaju treści w odniesieniu do konkretnej osoby nosi wszelkie cechy naruszania dóbr osobistych, w szczególności dobrego imienia i wizerunku osoby, której wpisy dotyczą, a ponadto wypełnia znamiona czynów ściganych z wniosku osoby pokrzywdzonej w postępowaniu karnym w szczególności jako znieważenie i zniesławienie. W związku z tym, wobec osoby dopuszczającej się wskazanych czynów zostaną podjęte wszelkie przewidziane przepisami prawa działania w celu zaniechania i penalizowana tych zachowań.

Aktualność
Być wszędzie tam, gdzie możemy pomóc. O roli HR w procesie zmiany mówi Agnieszka Tober-Buszman, dyrektor HR w Brand Distribution Group, która dołączyła do firmy w czasie dużej zmiany organizacyjnej. Wywiad znajdziecie na naszej stronie internetowej.
ewa
Klient

te duże zmiany organizacyjne to jedna pewna rzecz w tej firmie

@ewa

Ewo, Albert Einstein powiedział, że zdolność dokonywania zmian jest miarą inteligencji. W czasach „płynnej rzeczywistości” czy, inaczej mówiąc, rzeczywistości VUCA każdy człowiek, ale też każda organizacja biznesowa, która chce osiągać sukcesy, może rozwijać się wyłącznie, jeśli potrafi się zmieniać. Tak też jest w naszej firmie, nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze potrzebne.

XYZ

Jak atmosfera w dziale eksportu zagranicznego?

Jaki jest wkład kierownictwa BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Rolą menedżerów jest pomaganie zespołom w osiąganiu sukcesów. W organizacji takiej, jak nasza, silnie zorientowanej na wynik, wsparcie od menedżerów w osiąganiu celów ma szczególne znaczenie. Stąd nasze solidarnościowe podejście w tym względzie, a za wyniki współodpowiedzialność biorą wszyscy. Dążymy do tego, by nasi menedżerowie mieli coraz więcej możliwości wspierania pracowników.

Aktualność
Od Asystenta Eksportu po Senior Export Managera - oto, jak przedstawia się ścieżka kariery w eksporcie w Brand Distribution Group. Oferujemy przejrzyste zasady i ciekawe możliwości rozwoju. Zapraszamy do aplikowania!

Aktualność
Dobry handlowiec jest optymistą - tak przynajmniej wynika z doświadczeń Bartosza, naszego Export Managera z licznymi sukcesami na koncie.
Więcej o skutecznej sprzedaży przeczytacie w wywiadzie (a jeszcze więcej w jego publikacji poświęconej "Naturalnym sukcesom w sprzedaży")!
Rysiek
Kandydat

Dzień dobry, Jakimi autami jeżdżą KAM owie i jak często wymieniacie flotę? Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii? Premia wypłacana jest comiesięcznie czy rzadziej? Jakie są składowe do premii od sprzedaży? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Rysiek

edek z fabryki kredek
@Rysiek

10 letnia "szkoda fabia" 1.2 benzyna nalatane ma 200 tysi - serwis we własnym zakresie. podstawa 2800 brutto plus premia od widzimisie pani Jadzi z księgowości - Januszowo pełną gębą.

@edek z fabryki kredek

Drogi Edku z Fabryki Kredek. Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery... A nie, czekaj! - Nie 10-letnia, a maksymalnie dwuletnia (nie starsza niż 2019 r.) - Fabia tylko czasem, częściej Hyundai i30 - Z "nienalatanymi" 200 tysiącami, bo wszystkie samochody leasingujemy na czas nie dłuższy niż 24 miesiące. Tak, wynagrodzenie składa się z solidnej podstawy w widełkach 8-10 tys. brutto i premii kwartalnej zależnej od wypracowanej marży od sprzedaży oraz udziału marek dystrybucyjnych i własnych w sprzedaży handlowca. Zapraszamy!

@Rysiek

Dzień dobry. Ryśku, nasi KAMowie jeżdżą Hyundai i30 lub Skodą Fabią. Samochody są nie starsze niż 2019. Wszystkie samochody leasingujemy na czas nie dłuższy niż 24 miesiące. Wynagrodzenie KAM to solidna podstawa w widełkach 8 -10 tys. brutto oraz premia kwartalna zależna od wypracowanej marży od sprzedaży oraz udziału marek dystrybucyjnych i własnych w sprzedaży handlowca. Zapraszamy!

edek z fabryki kredek
@BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

od kiedy to w Polsce obowiązuje korona czeska?

wal
@BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

bzdura pracodawco. juz dawno hyundai pozabierane i trzeba jeżdzic wytłuczonymi skodami. kłamstwo krótkie nogi i tyle na ten temat..a premie są wtedy kiedy pan Wiktor na dobry humor a ze rzadko ma to..

@wal

Pełna niezgoda z tym co napisałeś. Jak pisaliśmy wcześniej, zarówno Hyundaie, jak i Skody, są w użyciu. Kolejny Hyundai trafia do nowego KAMa już w czerwcu, ponieważ jest to model dla tego stanowiska. Bonusy za wyniki sprzedażowe w naszej firmie płacone są zgodnie z ustalonymi zasadami i planami sprzedażowymi. Za zrealizowane cele sprzedażowe handlowcy zawsze otrzymują ustalony bonus. Jeśli bonus nie został wypłacony, to tylko z powodu niewystarczającej realizacji wyników.

Zainteresowany
Kandydat

Słyszałem, że z tymi HR’ami jest coś nie tak, jak jest teraz ?

@Zainteresowany

Niedawno miałem okazję rozmawiać i ta rozmowa to był śmiech na sali. Bardziej ja zadawałem pytania niż oni. Rekruterzy wzięci z łapanki na ulicy, o braku informacji zwrotnej nie wspomnę.

Nero
@Kandydat

Niestety muszę przyznać rację Koledze, ewidentny brak profesjonalizmu. Styl prowadzenia rekrutacji najniższy z możliwych. Osoba prowadząca rekrutacje zdecydowanie nie posiada kompetencji do zajmowanego stanowiska. Brak informacji zwrotnej do kandydata, a podobnież firma tak bardzo dba o wizerunek. Chyba coś poszło nie tak w kwestii tworzenia Działu HR.

@Kandydat

Dzień dobry, przykro nam, że takie są Pana odczucia po rozmowie rekrutacyjnej. Zawsze przekazujemy feedback kandydatom, jeśli więc nie stało się tak w Pana przypadku, prosimy o maila na adres zapytaj@bdgroup.eu. Możliwe, że rekrutacja jeszcze się nie zakończyła - stąd nasze milczenie. Jeśli jednak jest inaczej, na pewno przekażemy zaległy feedback. Pan również będzie mógł przekazać rekruterowi informację zwrotną ze strony kandydata.

waldo
@BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

standardem jest brak feadbecku..taka firma..

@waldo

Waldo, podobnie jak powyżej. Jeśli nie otrzymałeś feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej, prosimy o maila na adres zapytaj@bdgroup.eu. O ile rekrutacja już się zakończyła, na pewno przekażemy zaległy feedback i chętnie otrzymamy informację zwrotną.

Pawel
Kandydat

Dlaczego nie można odpowiadać na odpowiedzi „pracodawcy”?

nowak b
Klient

kolejny kierownik z krajowki. zmian nie widać końca. pan Wiktor to ma nosa do ludzi...

Tomasz
@nowak b

Ale jaki nowy? To teraz kto jest handlowym?

Pawel
@Tomasz

taka jest rotacja personalna że trudno nadążyć. dyr. zakupów KW też nie ma. nie wytrzymał nawet roku. ISTNE SZALEŃSTWO

Tomasz
@Pawel

Ale ostatnio był jakiś nowy handlowy, i gdzie jest miał nazwisko na M?

@Pawel

Hej, to prawda, że ten rok przyniósł nam kilka zmian na stanowiskach managerskich, zarówno na plus, jak i na minus, póki co nasz bilans jest dodatni. Dołączyli do nas np. managerowie z innych firm naszej branży w Białymstoku, mamy też powroty managerów po kilku latach przerwy. Wielu managerów jest z nami od lat i mają możliwość rozwijać się razem z firmą, przyjmować nowe role i wyzwania. Staramy się, żeby w firmie pracowali managerowie, którzy dobrze czują się w swojej roli i w naszej organizacji i którzy wnoszą pozytywną wartość dla biznesu i zespołu. Czasem tak bywa, że firma lub manager, podejmują decyzje dotyczące poszukiwania innych możliwości. Taka zmiana bezpośrednio dotyka pracowników, rozumiemy więc stres i niepokój, jaki czasem pojawia się w takiej sytuacji. Wierzymy, że zmiana, o której piszesz, przyniesie pozytywne efekty dla zespołu, biznesu, samego managera, jak i jego następcy z wewnątrz organizacji.

Aktualność
Dzień dobry wszystkim, którzy odwiedzają GoWork w poszukiwaniu opinii na nasz temat!

Wszystkie komentarze i sugestie czytamy z uwagą. Kiedy to możliwe, bierzemy udział w toczącej się tutaj dyskusji, żeby podzielić się aktualnymi informacjami oraz perspektywą z wewnątrz organizacji.

Zespół, który zabiera tutaj głos w imieniu Brand Distribution, na co dzień dba o to, żeby praca w naszej firmie dostarczała jak najwięcej satysfakcji.
Dlatego dziękujemy za wszystkie konstruktywne opinie i uwagi, które skłaniają nas do refleksji i wniosków na przyszłość. Zastrzegamy sobie jednak prawo do polemiki, jeśli przedstawiona tu informacja jest niezgodna z faktami, a zgłoszona opinia - niesłuszna lub niesprawiedliwa.

Zależy nam na tym, żeby dyskusja na GoWork o naszej firmie była wartościowa, merytoryczna i oparta na faktach. Wpisy, które w oczywisty sposób będą obraźliwe, będą naruszać dobre imię firmy lub naszych pracowników, będą niezgodne z prawdą lub będą łamały prawo, zostaną przez nas zgłoszone i usunięte.

Zapraszamy także do kontaktu na adres e-mail: zapytaj@bdgroup.eu – to dobra ścieżka do zadawania bardziej indywidualnych pytań oraz zgłaszania nam bezpośrednio wrażliwych tematów.

Z pozdrowieniami,
Zespół Brand Distribution Group

Aktualność
Nasz zespół to przede wszystkim handlowcy i kupcy zajmujący się eksportem i importem towarów oraz handlem krajowym. Działamy na 97 rynkach zagranicznych, współpracujemy z 1,6 tys. klientów i kontrahentów na całym świecie.

Wraz z rosnącą skalą biznesu regularnie rekrutujemy osoby do zespołów handlowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych handlowców, jak i osób z mniejszym doświadczeniem. Dobrze zaprojektowana ścieżka kariery w zespołach sprzedażowych pozwala osobom bez doświadczenia rozpocząć pracę na stanowisku asystenta sprzedaży i, w zależności od realizowanych wyników, osiągnąć poziom od specjalisty do samodzielnego managera sprzedaży.

Do naszych zespołów handlowych zapraszamy osoby otwarte, dobrze odnajdujące się w relacjach z innymi, które swobodnie posługują się językami obcymi – angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim czy chińskim. Rozwijamy naszą działalność w Azji i na Bliskim Wschodzie, kandydaci znający języki lokalne na tych rynkach będą mieli szanse rozwinąć u nas skrzydła.

Oferujemy bardzo atrakcyjny model nagradzania za wyniki, w którym firma dzieli się handlowcami wypracowanym zyskiem.  W ramach modelu bonusów kwartalnych nasi najlepsi handlowcy mogą wypracować nawet wielokrotność swojego miesięcznego wynagrodzenia bazowego.

Elastycznie i bezpiecznie. Nasze podejście do współpracy jest bardzo elastyczne. Oferujemy umowy o pracę i umowy B2B, a także możliwość współpracy w modelu agencyjnym. Pracujemy w trybie pracy zdalnej z osobami w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą, w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze podejście do technologicznych narzędzi pracy w oparciu o Windows 365 spotkało się z uznaniem i wyróżnieniem ze strony Microsoft.

Obecnie, kluczowe są dla nas bezpieczne warunki rekrutacji i pracy. To nie tylko ogólnodostępne środki odkażające, maski i rękawice czy dezynfekowanie pomieszczeń. Zapewniamy też jako pracodawca świeże owoce, suplementy witaminowe i ziołowe dostępne dla wszystkich pracowników pracujących w biurach i magazynach. Szeroko stosujemy rekrutację i pracę zdalną, pracujemy w modelu hybrydowym. Dla pracowników pracujących w biurze, przygotowaliśmy dodatkowe formy zabezpieczeń, jak np. separatory. W przypadku zachorowań w zespole zapewniamy testy diagnozujące Covid-19 na koszt pracodawcy.
nick

zaprojektowana sciezka kariery, niezle jaja . kto w BD o tym słyszal? ale oni orbituja..kolejne oderwanie sie od ziemi panie Sawosz

@nick

A tak konkretniej coś można bliżej?

Aktualność
W Brand Distribution działamy globalnie, a Wielkanoc świętowaliśmy oczywiście lokalnie - w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze i Hiszpanii! Zobaczcie, jak Wielkanoc wygląda na Podlasiu, skąd się wywodzimy. Alina, nasza młodsza specjalistka HR, to Podlasianka z krwi i kości. Pochodzi z Hajnówki i o tutejszej tradycji wielkanocnej wie niemal wszystko :) Więcej o wyjątkowej podlaskiej Wielkanocy w wywiadzie z Aliną: https://tiny.pl/rk5h4

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ