MARBA INTERNATIONAL

Zielona Góra

MARBA INTERNATIONAL

Opinie o MARBA INTERNATIONAL

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w MARBA INTERNATIONAL? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

pipi

tylko ukrainiec tam pracuje

Mona

Minus za to, że po rozmowie kwalifikacyjnej nie zadzwonili mimo, że zapewniali, że to zrobią bez względu na jej rezultat. Domyśliłam się oczywiście, że pracy nie dostałam, ale byłoby miło dostać telefon: "Dziękujemy, że poświęciła pani swój czas, ale wybraliśmy inną osobę". Tylko tyle i aż tyle.

tadek

Na jakim stanowisku Pani pracowała?

Stazystka

Koszmar, to (usunięte przez administratora), ludzie łącznie z prezesami to wampiry. Dla nich liczy się tylko jedno... Kasa, a ty jesteś smieciem. Taka filozogia tej firmy.

ja

A jak w laboratorium? Jakie tam są warunki i ludzie?

***

Nie polecam tej firmy,warunki tragiczne ,ludzie jeszcze gorsi.Smierdzi chemią ,nie ma szkodliwego bo według tej firmy warunki są nie szkodliwe.Ludzie się duszą jak zasypuja prochy .Praca poniżej normy za najniższą oczywiście.Nie ma wody w te upały a jak przywiozą to nie ma kubeczków.W umowie ma się pracownika produkcji ,a dochodzi sprzątanie kibli,szatni i biura kierownika ,firme nie stać na sprzątaczke PRACA ŻENADA NIE POLECAM ,OMIJAĆ Z DALEKA (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MARBA INTERNATIONAL - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARBA INTERNATIONAL