RB (Reckitt Benckiser)

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o RB (Reckitt Benckiser)

mierny

Napewno nie odpowiadają po rekrutacji, pomimo zapewnienia że w ciągu 2 tyg otrzymam informację telefonicznąi email.

Magfa

Ostatnio bardzo duzo ofert pojawiło sie na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego. Czy jest to związane z rozwojem firmy czy dziwną rotacją pracownikow ?

Czy mógłbym kogoś prosić o adres e-mail, na dział produkcji. W celu złożenia CV. Nie wiem czy jest on inny na inne działy, ale na tym konkretnym mi zależy. Proszę o szybko odpowiedz :)

Paleta

Adi
@Paleta 24.04.2017, 23:29
Czy to prawda, że dział bolt , który został przeniesiony na Węgry prawie dwa lata temu wraca do Nowego Dworu?...

Działu Bolt juz nie ma od ponad roku jest dział Tabs2 z produkcją tabletek twardych.

M

Rekrutacje na handlowców są robione dla ściemy. Z góry wiadomo, że nie dostanie się pracy. Na rekrutacji jest zadanie handlowe - sprzedać produkt jak najtaniej. Rekruter nie słucha, przerywa zadanie w trakcie, kwitując słowami "ok, sprzedał pan". W dalszej części spotkania nie pyta o umiejętności handlowe, techniki sprzedaży itp. Interesuje go, czy kandydat ma przyjaciół i co by o nim powiedzieli. Ten temat drąży ok. 10 min., argumentując: "chcemy pana poznać bliżej". Kiedy zaczyna się opowiadać o własnym hobby, znowu przerywa, twierdząc, że "nie będziemy rozmawiać o futbolu". Ogólnie szkoda czasu na ten cyrk. Po co się starać, skoro wiadomo, że pewny pracownik i tak jest już przywieziony w teczce.

Taekwondzista

Pani Magda kierowniczka zwolniła nie prawnie moją mamę, moja mam robiła wszystko, starała się, jak tylko mogła, jak ostatnio bardzo zachorowała i leżała w łóżku bardzo chora i nie mogąca się nawet ruszyć wszystko ją bolało, a nawet spadła z łóżka, byłem tego światkiem, P. Magda jej nie wierzyła i mimo wszystko kazała jej przyjechać do pracy , i żeby podpisać jej dokumenty, miała pretensje do mojej mamy. Teraz moja mam została zwolniona bez powodu, gdyż pilnowała 2 panie które sprzątały i kierowca z BHP jechał oderwał jakąś kartkę, to trzeba zgłosić sadzie pracy że pani Magda nie szanuje pracownika i zwalnia bez uprawnień i bez powodu jak pracownik się stara. DOŚĆ PANI MAGDO TAK SIĘ NIE ROBI, PRACOWNIKÓW TRZEBA SZANOWAĆ, MA PANI PRZEPROSIĆ MOJA MAMĘ. A jeszcze jedno moja mama miała umowę na sprzątanie, a nie pilnowanie pracowników, od tego jest kierownik lub Brygadzista, a nie było na miejscu ani kierownika, ani Brygadzista. I jeszcze jedno ukarać pani mogła kierowcę który zerwał taśmę. Nie będzie przeprosin będzie powiadomiony SĄD PRACY, my wiemy co trzeba robić w takiej sprawie, ludzie nam podpowiedzieli i chcą pomóc mamie. Dziękuje syn Łukasz...

Anna Poskrobko

Pracowałam dwa tygodnie w styczniu w Selgros Marsa Warszawa, jako merch firmy Benckiser. Do dzis nie otrzymałam wynagrodzenia, bo co parę dni dostaję informację, że wciąż brakuje jednego dokumentu, a właściwie informacji. Za każdym razem, kiedy te informacje dosyłam, okazuje się, że to jednak nie to. NAJZWYKLEJSI ZŁODZIEJE I OSZUŚCI OT, CO

ph
@Anna Poskrobko 24.03.2017, 15:27

Pani Anno Pani wpisy widzę nie tylko odnośnie tej firmy , ale również innych firm / agencji dla których Pani pracowała - pozostaje zastanowić się czy to z tymi firmami jest coś nie tak czy może powinna być Pani bardziej sumienna bo dziwnie to wygląda że wszystkie firmy nie płacą choć Pani w swoim mniemaniu nie ma sobie nic do zarzucenia ...

Radosław

Jeśli chodzi o Rb i stanowiska umysłowe i kierownicze to jak najbardziej polecam ,lecz jeśli chodzi o podfirmy działające dla Rb to porażka ;) Pracowałem tam przez 3 miesiące przez firmę "addeco " zatrudniony zostałem jako "operator środka transportu " , jak się okazało wykonywałem zwykłe prace fizyczne (choć posiadałem stosowne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych ) przez 3 msc chodziłem do biura addeco i prosiłem o posadę taką jaką mam na umowie ,ale się nie doczekałem więc się zwolniłem ;) Co do wypłat nie jest tragicznie , są gorsi wyzyskiwacze

Paweł

witam. Mam pytanie. Czy lktos zna panią Aurorę która pracowała w firmie Benckiser i wyleciała za mobbing? Teraz pracuje w KRKA i robi to samo.wczesniej robiła to samo w Sandoz.

max
użytkownik zarejestrowany

Nigdzie nie maja ogłoszeń wiec co piszecie, ze szukają specjalisty do, kluczowych klientów? Wcześniej widziałem ,ze szukali ale teraz nie

anonimowy

Każdy ma inną opinię na temat firmy Reckitt Benckiser zależy na jakim dziale sie pracuje. Każdy podpisuje umowę w której zawarta jest stawka godzinowa a wszyscy pracują w akordzie. Problem niestety jest firma stara się jak najmniejszą ilością pracowników osiągać coraz wyższe wyniki więc redukuje etaty co ma wpływ na dodatkową pracę dla każdego. Często słyszę ,, too many people'' Zmniejszanie obsady ma wpływ na zachowanie bezpieczeństwa ma to swoje odbicie w wypadkach które zdarzają się, często karetki pogotowia odwiedzają progi firmy oczywiście kierownictwo nie chce aby takie sytuacje były zgłaszane co to ma na celu pracownik nie uzyska odszkodowania co zyskuje firma można pozostawić to pod znakiem zapytania. Jest jeszcze sprawa pracowników magazynowych którzy na niektórych obszarach pracują sami jest to niezgodne z przepisami BHP ponieważ w przypadku zasłabnięcia utraty przytomności nikt nie udzieli pomocy a liczyć na to że ktoś się pojawi może być już za późno lecz kierownictwa to nie interesuje cały czas ich działania są skierowane aby jak najmniej było zatrudnionych. Sumując to wszystko liczą się tylko oszczędności i jak najwyższe zyski a nie zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Piotr

WITAM, Proszę o info na handlowca w kanale nowoczesnym. Jakie opinie, jakie pieniążki, jakie auto,gps, jakie plany , ile wizyt? Jak wygląda praca? Proszę o info. Dziękuję ślicznie.

Edziu

Reckitt Benckiser - jakie warunki, dla przestawiciela? samochód, gps, podstawa, premia, ? Proszę o opinie wszystkie.

tomasz

Jaka kasa na Handlowca?

edek

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów - zarobki, opinie ktoś poda?

edek

Podasz coś więcej? Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów?

edziu

Jakie auto, gps? I podstawa dla handlowca jest?

edek

przedstawiciel ds. kluczowych klientów jaka praca opinie itp.?

Edziu

Witam, Jakie warunki pracy Przedstawiciela Farmaceutycznego? Jaka podstawa, warunki, auto, wizyty opinie wszelkie? Dziękuję.

Edziu

Witam, jakie warunki przedstawiciela farmaceutycznego? Jaka podstawa, auto, warunki pracy? Proszę o opinie. Dziękuję.

edziu

Witam Przedstawiciel Farmaceutyczny, jaka podstawa, warunki, ilość wizyt, auto, warunki pracy? Jakie opinie? Dziękuje.

Tim

Czy można się załapać do magazynu? na jakiej zasadzie przyjmują? Czy trzeba czekać na ogłoszenie, czy można probować bez? i jakie są stawki na magazynie?

jacek

Witam. mogę prosić o kilka informacji co do rekrutacji Assesment Center na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny? Jakie są warunki pracy. Z góry dziekuję

Michał

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, czy duża rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

Michał

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą,jak przebiega rekrutacja, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

Michał

Ile można zarobić na stanowisku Pf lub PM( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

kosa

Witam. Czy ktoś wie na czym polega wizja ,vision store, w oparciuo standardy 4P. Dzięki za odp.

przychylny
użytkownik zarejestrowany

Tak samo jak @artur zastanawiam się nad tą firmą. Ciekawe czy wciąż nie jest godna polecenia. Ale jeśli kogoś interesują dodatki do wynagrodzenia, to można się przyjrzeć RB. Tyle czy są układziki i dużo roboty, która po prostu przytłacza czy jednak się uspokoiło. Rotacji nie widać, żadnych ofert pracy nie ma..

amadeo

praca w tej firmie to totalne nieporozumienie uwierzcie mi. W przyszłym tygodniu bede mial wiecej czasu to opisze wam tam wiele stanowisk.

artur
@amadeo 03.08.2015, 10:32

hej @Amadeo mogłbyś opisać stanowisko Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów (sieci) jest ogłoszenie na Kielce. Interesuje mnie struktura, atmosfera, zarobki netto (mogą być widełki), system premiowy, samochód itd.

Piotr22

jak tak czytam te opinie masakra jak dla mnie (usunięte przez administratora) spedzilem tam rok

ja

dziwie sie opiniom ludzi ktorzy pisza ze po 10 latach pracy maja tam 2,5 tys ;/ no chyba ze na pol etatu hehe... przeciez sa co roku podwyzki , dodatki do pracujacych sobot +50% i do niedziel +chyba 90 czy 100% wiec zeby zarobic 2,5 tys to ewidentnie trzeba sie postarac :)ale jesli ktos siedzi cicho i nie walczy o swoje to tak jest , nie ma co liczyc ze ktos przyjdzie i sam ci nawali kasy w kieszen :) jestem z nowego dworu i znam sporo osob tam pracujacych ...sam wlasnie jestem na etapie rekrutacji do benka...osobiscie znam czlowieka ktory jest opeatorem i ma ponad 20 zl na godzine co daje mu z dodatkami za weekendy i ewentualne swieta kolo 5 tys miesiecznie. Mozna zarobic ale niech nikt nie liczy ze bedzie lekko , jako swierzak trafisz zapewne w najgorsze miejsce ,utkniesz tam na jakis czas i bedziesz czekal na swoja szanse przejscia na lepsze stanowisko, niestety ale tak to jest ..duzo osob nie wytrzymuje i odchodzi a pozniej pisza glupoty,a jak wiadomo ..najgorsze poczatki hehe , poza tym trzeba brac pod uwage srodowisko pracy , chemia,chemia,chemia...maszyny od tego rdzewieja a co dopiero człowiek :)no ale jak ktos chce pracowac to mysle ze tam jest szansa niezlego zarobku, oby tylko im jak najlepiej szlo bo wtedy bedzie praca :)niestety ale tylko najwytrwalsi beda cos z tego mieli pzdr

martaaa81

Na jaki adres e-mail można wysłać cv do Nowego Dworu ?

paweł
użytkownik zarejestrowany

Nie spodziewałem sie, że taka firma jak Reckitt Benckiser - właściciel tylu popularnych marek w Polsce bedzie miał tu tyle negatywnych wpisów. Ja jestem z Nowego Dworu Mazowieckiego, to i myslałem ,czy nie spróbować tutaj dostac się na produkcję. Jednak jak czytam o umowach śmieciowych, niskich pensjach to mam mieszane uczucia. Może to ktoś potwierdzić?

asbn
użytkownik zarejestrowany

Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie...

rooomek
użytkownik zarejestrowany

o co chodzi z tą sprawą jakąś? to dotyczy pracownika jakieś czy kierownika, bo już straciłem orientacje w tym wszystkim i mam nadzieje, że tylko będzie lepiej już jednak teraz. Sam chciałem się do nich zgłosić z rekrutacja, ale nie wiem jak mi to wszystko wyjdzie tak naprawdę, bo sam chce pracowac u nich, a nie wiem czy mnie przyjmą, bo mam małe doswoadczenie jednak.

po li lk
użytkownik zarejestrowany

wnioskuję, że ta osoba nie uczy sie na blędach...Może ma jakieś zaburzenia i z tego to wynika. Lecz ja tu w innej sprawie, mianowicie potrzebuje jak największej ilości informacji o firmie, w której chce podjąć pracę. Jak dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwrócić uwagę itp. Oczywiście temat dotyczący zarobków też bardzo mnie ionetersuje więc już z góry dziekuję za odpowiedzi które się ukarzą :-)

zawodowiec
użytkownik zarejestrowany

warto zapoznać się z ofertą zawodową Reckitt Benckiser - mają bardzo dobrze zorganizowany program praktyk w Warszawie, możliwość odbycia praktyk letnich a także trzy programy międzynarodowe - Supply Graduate Programme, Sales and Marketing Graduate Programme, Information Systems Graduate Program. Polecam!

Andrew

a mógłby ktoś podać kontakt email do działu rekrutacji w RB?

ja

2.5 tys__ jasne o ile jesteś facetem to masz na start plus kobiety które są tu operatorami tyle nie zarabiają ,,ale dyskryminacji podobno nie ma.dostrzegana jest tylko praca mężczyzn. pracuje 10 lat od 6 jako operator i zarabiam 2 tys. szukam nowej pracy bo tu juz mam dosc

maja81

Praca w tej firmie nie jest ciężka pracuje tam od września i trafiłam na taki dział ze nie narzekam Jedyne co ostatnio zaczęło mnie denerwować to to ze pośrednik adeco zatrudnia nowe osoby podczas gdy inni pracownicy zatrudnieni już w tej firmie nie mają pracy i są odwoływani w listopadzie przepracowałam 4 dni a są takie osoby które były w pracy dzień lub dwa To chyba trochę nie fer tym bardziej ze stawka jest godzinowa no i co za tym idzie wyplata będzie niska a zbliżają sie święta Ale ich to poprostu nie obchodzi

EWELINA
@maja81 25.11.2013, 19:54

PROSZĘ O ADRES EMILOWY BO CHCIAŁABYM WYSŁAĆ SWOJE CV.

gosc

Jest okropnie kierownik zarozumialy niewarto zawracac sobie glowy jak masz mozliwosc wybiez inny dzial

nowy pracownik?

witam, zaoferowano mi pracę w RB jako operator wózka widłowego, praca na promocji na akord, czy pracuje ktos tak ? prosiłbym o opinie jak najszybciej dziekuje

mrowka

czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w HR-ach w tej firmie? jest szansa pozostania po stażu? są tam umowy o pracę czy inna forma zatrudnienia?

aga

a jak z pracą na promocji ??? czy tam jest ciężko ?? bo słyszałam ze tam sie pracuje na akord ;/

tooler

Witam A jak z pracą chemika ?

Zainteresowana

A co z tą polną dróżką?

Zainteresowana

Przeglądam sobie google maps i wygląda na to, że ze stacji Janówek do firmy prowadzi jakaś polna dróżka wzdłuż torów. Prawda to?

Assaaaada
@Zainteresowana 02.08.2013, 20:40
Przeglądam sobie google maps i wygląda na to, że ze stacji Janówek do firmy prowadzi jakaś polna dróżka wzdłuż torów. Prawda to...

Tak 10 minut spacerkiem

olo

PKP Koleje Mazowieckie... stacja Janówek 10 minut.

student

Czy Reckitt Benckiser w jakikolwiek sposób zapewnia dojazd pracownikom (chciałbym odbyć tam praktyki letnie) do Nowego Dworu?

antek

To proste... Wystarczy miec znajomosci w tej firmie. Nie masz ? To pracy tez nie dostaniesz...

Zostaw opinię o RB (Reckitt Benckiser) - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RB (Reckitt Benckiser)