Opinie o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RB (Reckitt Benckiser). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RB (Reckitt Benckiser) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Wiodący zmiana B

Prawa ręka kierownika tzw wiodący o imieniu Radek porażka!! Jeżeli masz jakiś problem i idziesz do niego z pytaniem od razu skwaszona mina że musi przyjść i Ci pomóc, i oczywiście nie wytłumaczy w czym tkwił problem żeby następnym razem pracownik rozwiązał go sam. Strasznie sprawia mu przyjemność robienie z ludzi idiotów chyba dowartościowuje się w ten sposób. Ogólnie rzecz biorąc strasznie zarozumiały typ mający wszystkich za debili on jest najmądrzejszy. Z powodu tego Pana kilka osób odeszło z firmy ponieważ nie można z nim współpracować. Robiąc np przezbrojenie linii wszystko w biegu ciągłe nerwy przekleństwa jeżeli się pomylisz poprostu tragedia. Nie wiesz czegoś i zapytasz to też Ci nie odpowie normalnie tylko z taką arogancją żeby dać Ci do zrozumienia że jesteś gorszy. Oczywiście później opowie o twoich niepowodzeniach swoim kolegom ze zmiany. Praca ok ale jak ten gościu jest na urlopie :)

Adam
@Wiodący zmiana B

A czego można się spodziewać jak tam kierownik słynny MISIO PYSIO a Radek to jego człowiek. Tam tak jest całe kierownictwo z awansu społecznego , studia zaoczne pokończyli.Gdzie tacy kierownicze stanowiska zajmą jak nie w RB.

Tomek

Szanowni Państwo, szczerze polecam pracę w fabryce NDM. Zacząłem pracę w 2008r bez żadnych znajomości i z niewielkim doświadczeniem. Dostałem wsparcie ale oczekiwano ode mnie samodzielności i aktywności. Nie czekałem na to aż szef przyjdzie do mnie i powie co mam robić. Zawsze starałem się angażować bardziej niż moje podstawowe obowiązki. Zamiast narzekać i snuć teorie spiskowe, starałem się rozwijać i poznawać nowe rzeczy. Miałem bardzo dużo swobody, żeby podejmować decyzje, prowadzić samodzielne projekty i również popełniać błędy. Zawsze jednak miałem wsparcie szefów, którzy jak trzeba pomagali a jak trzeba "prostowali". Wszystkich bardzo dobrze wspominam bo dostałęm dobrą szkołę życia. Dzięki temu mogłem awansować wewnętrznie i teraz (na zewnątrz) jestem tu gdzie jestem. Chciałem poznać inną branżę więc odszedłem 5 lat temu. Nikt mnie nie zmuszał ani nie namawiał. Sam zdecydowałem i podjąłem ryzyko zmiany. Jednak jeśli kolejny raz będę chciał zmienić pracę, na pewno wezmę pod uwagę oferty pracy RB bo to dobry pracodawca. Nigdzie nie ma idealnie ponieważ firmę i atmosferę tworzą ludzie. W każdej organziacji jest ktoś, kto się z drugim nie dogaduje. Są również procesy które nie zawsze są dobrze prowadzone. Ale to Wy (my) wszystcy jesteście od tego, żeby poprawiać otoczenie. Jednemu jest za zimno a drugiemu za gorąco. Takie jest życie. Wynagrodzenie jest adekwatne do kompetencji i sytuacji rynkowej. Czytając niektóre komentarze po prostu mi wstyd za ludzi. Przykład? Jak trzeba zostać w pracy dłużej o 15 minut bo wydłuża się spotkanie z szefem to każdy ma problem. Ale jak pracodwca daje dodatkowy dzień wolny (który kosztuje mnóstwo pieniędzy) to czy ktoś z Was za to podziękował tym, którzy podjeli taką decyzję? Niech każdy zrobi rachunek sumienia i zastanowi się ile oprócz podstawowego wynagrodzenia otrzymuje od pracodawcy w ciągu roku wliczając podatki, dodatki, bony świąteczne lub inne paczki. Dzięki tej firmie wielu z Was ma zapłacony pełny ZUS a dzięki pracy zmianowej prowadzi też dodatkowe działalności i nie musi robić tych opłat. Zastanówcie się najpierw ile macie dzięki tej firmie. Pozdrawiam Was wszystkich:)

@Ilona

Powiem że bałem się stracić pracę , tak jak wielu innych.Pracę możesz tam za wszystko , nawet jeśli uznają że zbyt długo przebywasz w łazience , poczytaj forum a nie tylko własne wpisy.

gość

Dużo o zasadach mówią , problem w tym że ich nie przestrzegają.Na TABSach zwolnili nawet gościa który zbyt długo siedział w toalecie.Takie standardy są w RB.

@Hanna

No w serio pokłócił się z liderem o siedzenie w łazience , bo przez ten czas 2 analiz nie mógł zrobić. W tej firmie ciężko nerwowo wytrzymać , takich pseudo inteligentnych masz liderów. Atmosfera dość toksyczna. Różne ralfy dyżurują to największe nawet świństwa wytłumaczą.

Firma Reckit stawia konsumentów i pracowników na pierwszym miejscu, szuka nowych możliwości oraz dąży do doskonałości pod każdym względem, buduje sukces swój jak i swoich pracowników.

10 za 1
@Pracownik

Firma Reckit ma kosumentów głębokow w(usunięte przez administratora) pracowników jeszcze głębiej .Liczy się tylko kasa.Do tej pory handlują z Ruskimi.Dużo o zasadach gadają , tylko że to propaganda.

Jaki jest okres rozliczeniowy w RB (Reckitt Benckiser)? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

IY
Inne

To ile teraz płacą za taką pracę na 4 zmiany? Dwa lata temu był komentarz, że stawka wynosiła 3 tys. i to już razem z premią. Wiadomo, teraz inne realia troszkę. No i czy te premie są uwarunkowane frewencją? Ciężko je dostać?

10 za1 Nowy wpis
@IY

Dostaniesz 4 a premia jest tzw .produkcyjna znaczy tyle samo co uznaniowa. Premia zależy od widzimisie kierownictwa 20% .

TN Nowy wpis
@10 za1

Rozumiem, że to 4k to już na rękę by było? Bo teraz to minimalna pensja tyle wynosi. Premia zależy od kierownictwa, ale jej wysokość też? Każdy dostaje te 20%? Co biorą pod uwagę zazwyczaj przyznając premie? Bo chyba ludzie się potem upominają jak nie dostaną, to coś muszą powiedzieć na ten temat?

Aśka S.
Inne

Hej Jakis czas temu miałam złożyć cv na technika laboratoryjnego. Zaszłam w ciążę więc nie złożyłam. Mam jeszcze trochę czasu na urlopie rodzicielskim i kusi mnie zmienić prace, myśle żeby starać się w Benckiserze. Wśród znajomych opinie najróżniejsze. Czy wyciągnę w labo chociaż 6 tys netto? Czy z dyplomem zarabia się tyle samo co bez? Słyszałam ze w labo pracują ludzie bez wykształcenia którzy nawet o opis procedury prosza kogoś bo same nie sa w stanie. Jak jest z zapleczem? Towarzystwo w zasadzie mnie nie interesuje bo szukam pracy a nie koła wzajemnie adoracji. Podajcie chociaż widełki zarobków dla technika no nie wiem czy to się opłaci.

Laborantka Nowy wpis
@Aśka S.

No właśnie słyszałam, że są młode i ambitne ale, że są też stare wygi bez wykształcenia a noszące się jak by dyplom miały. Trochę słabe, że ktoś kilkanaście lat pracuje i procedury nie opisze tylko koleżankę prosi ale co sie dziwić z tyrki na produkcji przejscie do labo to awans :) . Nie wiem czy da radę wyciągnąć 6 tysi z tego co słyszałam tylko 4 :/

FZ Nowy wpis
@Laborantka

Często mają miejsce takie awanse? Bo ciekawi mnie co trzeba zrobić żeby móc tak stanowisko zmienić. 4k to na rękę? Skąd taka różnica w wysokości pensji, bo pisaliście o 6k? Ci, którzy pracują dłuższy czas mogą liczyć na dodatki stażowe?

EG
Inne

Mam pytanie odnośnie pracy w trybie hybrydowym. Jak widziałam ogłoszenie w internecie na stanowisko connected planner to właśnie podali tam, że taki jest tryb. Czy te dni zdalnej pracy zawsze są te same? Np. zawsze jest t o środa i piątek? Czy jak bym chciała te dwa dni zmieniać, np. czasami piątek, czasami środa, czasami czwartek, to jest w tej sprawie elastyczność?

Tomek

Operator RB szukający pracy
@Tomek

Człowieku ile za tą propagandę ci zapłacili .Ja też tam obecnie pracuję i widzę że bredzisz.(usunięte przez administratora)Za Polleny wiązał kolorowe wstążeczki na workach które przygotwał do wyniesienia z zakładu a teraz jak czepia się byle pierdoły.

operator z RB
@Tomek

Chyba w kadrach pracujesz i płacą i za każde słowo tych bredni.Napisz jak ludzie mdleją ze zmęczenia , jak im krew z nosa leci z przemęczenia.Napisz o super zarobkach 3 tys z premią.Bo tak benefity są , zgadza się.

@operator z RB

W końcu od dawna wiadomo, że praca czyni wolnym :)

Ilona
@operator z RB

No ale Ty jako pracownik to wszystko widzisz i co w związku z tym? Nigdzie nie zgłosisz? Bierna obserwacja.

@Ilona

Od takich rzeczy to chyba jest Lider lub Kierownik zmiany. Do tego Dział BHP też za coś bierze pieniądze.

Genek
@Tomek

Trudno żeby jeszcze zus-u nie płacili

Ilona
@Były pracownik

Nie, od takich rzeczy jest KAŻDA osoba która jest świadkiem. Widzisz to zgłaszaj, nie ma na co czekać... Nie rozumiem takiego nieodpowiedzialnego zachowania. Jak się coś stanie to co powiesz? Skłamiesz że nie widziałeś?

Hamurabi
@Tomek

ZUS to wasz zasrany obowiązek a nie luksus dla ubogich. Jesteś pan kłamcą i potencjalnym przestępcą, ponieważ w tym zakładzie pracy dochodzi do śmierci pracowników, a ty robisz kłamliwą propagandę. Jesteś zamieszany w ten proceder, w końcu tym zakładem pracy zajmie się prokuratura. Proszę Państwa, proszę zgłaszać najdrobniejsze przewinienia, (usunięte przez administratora) łamanie praw pracowniczych, konstytucji, która mówi o poszanowaniu. Nagrywajcie, róbcie zdjęcia, zbierajcie świadków, potem będą liczyć się dowody. Zakład jest do zamknięcia. Umierają ludzie. Muszą być postawione zarzuty ludziom odpowiedzialnym za przestępstwa.

rb operator
@Tomek

Bardzo wysoką premię musiałeś za te brednie dostać.

rb operator

Zrób Ty

@Tomek

Człowieku przestań bo mnie mdli , jak czytam te brednie.Ile jako propagandzista zarabiasz.A może do HRów startujesz.

Helius
Kandydat
@Tomek

Witam, wyważona opinia, zyciowa, bez oszołomstwa, realistyczna.

Beata
@operator

która część według Ciebie to propaganda w tej opinii i tak właściwie dlaczego?

Rudy
@Tomek

Ja też tam pracowałem i nie pisz takich głupot bo od razu widać po twoim wpisie że jesteś z Płońska i nie zły z Ciebie (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Żenująca pseudorekrutacja, urągająca wszelkim standardom. Wstępna rozmowa telefoniczna prowadzona przez kobietę. Pytania: oczekiwania finansowe, dlaczego Reckitt, co Pan wie o firmie, jak długi okres wypowiedzenia - pytania sztampowe i nie mające żadnego znaczenia w kontekście weryfikacji kompetencji. Właściwa rozmowa, z udziałem kobiety i mężczyzny, przedstawiającego się jako "potencjalny przełożony", miała pierwotnie odbyć się w hotelu, potem zmieniono ją na rozmowę via internet z dnia na dzień (informacja firmy w czwartek, rozmowa w piątek) - chwała im za to, o czym poniżej. Rozmowa trwała niecałe 40 minut. Zarówno rekruterka, jak i kierownik zdradzali wyraźne problemy z dykcją i poprawną wymową. Fachowo nazywa się to niekontrolowaną artykulacją przedłużonej głoski "e" lub "y". Yyy, eee... Wstyd, że osoby zajmujące się rekrutacją mają tak poważne problemy z poprawnym wypowiadaniem się. Nie koniec na tym. Od początku było jasne, że rekruterzy nie biorą kandydata na poważnie. Podczas rozmowy zabrakło jakichkolwiek pytań weryfikujących kompetencje, a pracuję na stanowisku kierowniczym. Zadano mi jedynie pytania: czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef. Żadne z tych pytań nie zostało rozwinięte, po udzieleniu odpowiedzi zapadła cisza. Rekruterka ponownie zapytała o oczekiwania finansowe, co było wręcz żenujące. Już podczas pierwszej rozmowy poinformowałem, że sam rekrutuję pracowników do obecnej firmy i zawsze z góry podaję oferowane wynagrodzenie. Ponadto trwają prace nad dyrektywą Unii Europejskiej, obligującą pracodawców do podawania oferowanego wynagrodzenia w treści ogłoszeń. W odpowiedzi usłyszałem, że brak podania oczekiwań finansowych przez kandydata "rzadko się zdarza". Uważam za niestosowną formę selekcji kandydatów według oczekiwanego wynagrodzenia. Taki system prowadzi do niezdrowej sytuacji, gdy najbardziej kompetentny kandydat zostaje skreślony, bo jego oczekiwania przekroczyły o 200 zł wynagrodzenie oferowane przez firmę. Więcej pytań nie padło. Nikogo nie interesowało, czym się obecnie zajmuję w charakterze kierownika regionalnego, jakie zyski generuję dla firmy, jakie szkolenia potwierdzone certyfikatem ukończyłem i jak z nich korzystam. Mało tego - przez zdecydowaną większość czasu sam opowiadałem o swojej pracy. Nikt nie zadał mi dodatkowych pytań. Kobieta na koniec zaczęła opowiadać o benefitach, oferowanych przez Reckitt. Po wysłuchaniu odrzekłem, że takie same mam w obecnej firmie - w kontekście opieki medycznej i ubezpieczenia. Nie miałem żadnych złudzeń, iż posadę tę otrzyma jakiś znajomy rekruterów, bądź osoba z rekomendacji któregoś z pracowników firmy. Rozmowa ta miała wręcz charakter "odrobienia pańszczyzny". Poza wymienionymi wyżej, nie padły żadne pytania, nie zostałem poproszony o rozwinięcie żadnej z moich licznych wypowiedzi. Byłem absolutnie bez szans na posadę, a firma zadzwoniła do mnie najprawdopodobniej dlatego, źe dział HR jest rozliczany z przeprowadzenia określonej ilości rozmów z kandydatami. Chwała firmie za to, że przynajmniej nie musiałem nigdzie jeździć. Na koniec otrzymałem automatyczne podziękowanie na maila w języku angielskim, z adresu "no reply" - żadnemu z rozmówców nie chciało się napisać kilku słów po polsku. To mnie nie dziwi - skoro mają problemy z płynnym wypowiadaniem się, aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby forma pisana. Oczywiście, nie otrzymałem żadnego feedbacku, nikt nie uznał za stosowne napisać kilku słów, dlaczego mimo wysokiego stopnia kompetencji, motywacji i umiejętności nie dostałem tej pracy. Konkluzja: już kilka lat temu brałem udział w rekrutacji do tej firmy. Wówczas otrzymałem imienny feedback w języku polskim, z podsumowaniem rekrutacji. Niestety, gorszy pieniądz wypiera lepszy. Ówczesny rekruter - Pan Marcin M. - pracuje już na chwałę innej firmy. Potencjalnym kandydatom polecam rozważenie, czy na pewno chcecie wysilać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Istnieje duża szansa, że nikt nie bierze Waszej kandydatury na poważnie, a jesteście jedynie dodatkiem dla działu HR, by mógł zaraportować wykonaną pracę.

Pytania

Czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef, oczekiwania finansowe, okres wypowiedzenia.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Projektant / Projektantka - Automatyk
Wrocław
Przedsiębiorstwo Projektowo - Wdrożeniowe Energoster Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(53 opinii)
logo firmy DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
Gdańsk
Domex Sp. z o.o.
(108 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Były OT

Masakra jakaś nie polecam. Wiodący zmiany i kierownik jak by mogli to by mierzyli czas stoperem wyjścia na przerwę od momentu zejścia z wózka do jego powrotnego uruchomienia. i jeszcze najlepiej żebyś w tej przerwie załatwił potrzeby fizyczne i jeszcze zdążył zapalić. Podsumowując nie schodzisz z wózka przez 12h prócz przerwy i wtedy może się nadajesz do tej pracy. jeżeli oczywiście wdrożysz odpowiednie tępo pracy. A jest logicznym im szybciej poruszasz się z ładunkiem nawet ok 1T tym prędzej o wypadek bądź zagrożenie życia. Jeżeli jeździsz za wolno to się nie nadajesz. Tępo musi być nieskazitelne mimo iż kładą ogromny nacisk na przepisy BHP. Tylko nie potrafią zrozumieć że szybkim tempem możesz zaszkodzić sobie a przede wszystkim innym. Ale nie produkcja nie może stanąć no jak że by tak mogło być. Mimo braków kadrowych towar musi być odebrany za wszelką cenę. Tylko w razie wypadku tą cenę zapłacisz TY. DNO A NIE ZAKŁAD PRACY.

Wilk z wall street
@Były OT

Znam z autopsji o czym piszesz zapomniałeś napisać że jak premia duża się szykuje to nagle audyty się robią żeby jak najwięcej zabrać operatorom którzy uczciwie zapracowali.Dwa super bhpowcy którzy specjalnie wchodzą pod wózek żeby premie zabrać wmówią ci że nie przestrzegasz BHP.O liderach się nie wypowiadam bo jest paru wporzadku.Ale 3/4 to szkoda gadać..Np struś pędziwiatr z proszków który dosłownie biega gdy na chwilę staniesz odpocząć oczywiście pół zmiany na wózku przejezdziles nagle wyrośnie za pleców zapyta co robisz lub dlaczego nie pracujesz.Glowny kierownik z proszków to je w rekitierni podwójne obiady płacze że schudnąć nie może.

RB standardy
@Były OT

Tak jest na wszystkich działach , nie tylko na wózkach.Z łazienki też musisz korzystać z zegarkiem w ręku żeby tylko ktoś nie uznał że zbyt długo siedziałeś.

Schabowy
@Były OT

Zgadzam się z tobą dno i pół metra.80% liderów z awansu społecznego bo dobrze dziobali i awans dostali.Krotko jak nie donosisz na współpracowników to kariery nie zrobisz.Zauwaz że prawie nikt z okolic nie pracuje w RB tylko z różnych zakątków woj mazowieckiego.Moral taki miejscowy wie ocb

Hanka
@Schabowy

Serio, ludzie przyjeżdżają tu z dalekich obszarów i robią to na własną? Ale jak ktoś ma dalej do pracy, to firma zapewnia transport? Czy każdy jest zdany na swój transport, auto lub komunikację miejską i firma ani nie oferuje podwózki, ani też nie zwraca kosztów przyjazdu?

Schabowy
@Hanka

Są autokary busy pracownicze koszt 50 PLN.Dojezdzaja z Przasnysza Płocka.Ogolnie północne mazowsze to reckitt.

JL
@Schabowy

To jest koszt miesięczny? Wtedy odciągają to z wypłaty czy samemu trzeba im zrobić przelew czy coś? A jak więcej osób będzie chętnych na taki transport to da radę żeby ta kwota była jeszcze niższa?

××××
Inne

Rudy Jarek nowy szef magazynów od jakiegoś momentu człowiek wredny podły szuka aby tylko komuś (usunięte przez administratora) premie ocenia ludzi nie po ocenie lidera i po 12 godz starań tylko po 5 minutach jak przejdzie przez magazyn i zobaczy co robi dana osoba.to typ człowieka któremu jeśli powie się prawdę prosto w oczy msci się na tej osobie poprzez zachowanie szczebelków przez niższe rangom jego osoby albo każe zabierajak 250 zł premi ogólnie wredny (usunięte przez administratora) człowiek I bardzo pamiętliwy odgryza się za wszystko po czasie

XZ
Inne

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego. Widzę, że jeśli chodzi o kwestię wynagrodzenia, można tutaj liczyć na podstawę oraz system premiowy. Na czym właściwie polega on w tym miejscu? Za co można otrzymać premię? Może od sprzedaży produktu aptece? Jeśli chodzi o benefity, to o co chodzi z wakacyjnymi piątkami? Pracuje się wtedy krócej? Czy są wolne? Niech mi ktoś to rozjaśni :p

Ani&
@XZ

Praca głównie robienie zdjęć. Brak premii, nierealne plany. W tym roku większość czekała na zwolnienia i odprawy z nadzieją wręcz, bo firma właściwie każdego roku dokonuje zmian w strukturze na koniec listopada. Wakacyjne piątki to praca do 14. Ale raczej to się sprawdza w biurze, bo w terenie ilość wizyt taka sama, jak skończysz do 14 to masz wakacyjny piątek, jak nie no to sam wiesz jak wygląda wtedy wakacyjny piątek.

Pracownik 1

Firma idealna na początek kariery. Generalnie bardzo niski poziom szkoleń. Na niektórych stanowiskach np. w dziale medical to warto pracować. Mało klientów, nielimitowana ilość dni biurowych i raczej idealne dla lubiących siedzieć w domku i przyciemnić (nawet oficjalnie o tym mówią, że żyć nie umierać). Reszta przedstawicieli 10 wizyt dziennie i wieczne wynoszenie torbami ciężkich próbek. W tym roku bardzo wysokie plany, nierealne do zdobienia, ludzie cały rok już bez premii.Słaba kadra zarządzająca. Bardzo kiepska atmosfera w regionie, właściwie nie ma zespołu.

10 za1

Dopóki brakuje rąk do pracy , to atmosfera znośna. Gdy mają komplet na danym dziale , zaczynają dziać się cyrki. Z tego co tu ludzie wypisują tak jest na wszystkich działach.

GU
@10 za1

Serio? A dlaczego? Pełna załoga powoduje, że jest mało miejsca dla pracowników? Jest zbyt tłoczną i stąd te napięcia? Nie rozumiem, dlaczego jak pracuje wiele osób są takie kłopoty, to jest rywalizacja o jakieś kasę za prowizje, cele, nadgodziny?

Sługus Jarka
@GU

Gdy jest komplet na każdej zmianie i np za mało pracy słupki w excellu spadają to zaczyna się gra raz dwa trzy dzisiaj pracę stracisz ty !!

MG
@Sługus Jarka

I te zwolnienia są masowe? Biorą pod uwagę czy ktoś ma uop, czy raczej nie zwracają uwagi na formę zatrudnienia? Dostaje się chociaż jakiś okres wypowiedzenia albo odprawę? Zastanawiam się cały czas, czy rekrutować, bo zależy mi jednak wiadomo na stabilnej pracy, gdzie w razie wypadku będę miał zarobek i czas na znalezienie nowej...

WT
Inne

Ostatnio ktoś napisał taki komentarz sugerujący, jakby ta praca była jakaś niestabilna i łatwo można było ją stracić. No ja z kolei widziałem, że szukają przedstawiciela handlowego na umowę na zastępstwo. Ale jaka to faktycznie umowa i na ile potrzebują ? Dowiedział się ktoś?

Rudy

Od kad funkcje dyrektora logistyki przejol Jarek na magazynach każdy pracuje w nerwach i stresie wymyślą bóg wie jakie bzdury a jak coś nie jest po jego myśli zaraz zabiera ludziom cześć premi i nieszanuje ludzi po to aby pokazać kto jest tu panem to człowiek niegodny tego stanowiska mściwy i wredny dla ludzi

Były operator transportu
@Rudy

Jarek mści się za to że magazyn mu się postawił w sprawie zmiany grafiku.Procedury które wymyśla nie są po to żeby było bezpiecznie tylko żeby mieć pod kładkę żeby zwolnic pracownika.Slowa Jarka rudego brzmiały wygraliście bitwę wojny nie.

@Rudy

To prawda. Mają człowieka z nic. A tak zwani Liderzy wchodzą (usunięte przez administratora) kierownictwu i tyko patrzą żeby Cię (usunięte przez administratora) za byle głupotę i po 250- z premi za bzdury.

Ewka
Inne

Planuje spróbować swoich sił na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Logistyki. Podoba mi się możliwość pracy w systemie hybrydowym, zastanawiam się natomiast jaki jest podział między biurem a zdalną? Jest ktoś w stanie podać przynajmniej widełki finansowe? Jaką strefę ręlaksu zapewnia firma? Dla mnie to nowość :)

standary RB

Nie uwierzycie ale w RB panuje stara wprowadzona jeszcze przez niejakiego Adolfa zasada odpowiedzialności zbiorowej. Jedna osoba na hali ulegnie wypadkowi , a wszyscy tracą miesięczną premię. Dlatego w RB wypadków praktycznie nie ma. Osoby które uległy wypadkowi w pracy i to zgłosiły , zrobiły wypad. Pozdrawia. operator z hali.

Nikoś
Inne

No to jakie w końcu jest podejście do bezpieczeństwa w miejscu pracy, czy pracownik może się dopisać do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach, co by w razie wypadku mieć odszkodowanie? I jak z klimatyzacją na hali oraz ilością przerwy, coby zdąrzyć zjeść w spokoju?

standardy RB
@Nikoś

Człowieku jakie bezpieczeństwo , co to jest. Ulegniesz wypadkowi to zrobisz wypad , a reszta hali straci premię. Do ubezpieczeń możesz się dopisać kiedy chcesz i radzę to zrobić , bo wypadki są. Pracowników ma się w nosie. masz wyrabiać normę i nie odstawać . Praca przy chemii , w kurzu i oparach. Podchodzisz do zakładu i z daleka czuć , na halach wali 10 razy gorzej.

Dorota
@Pracownik

Ten sukces pracowników to jak się objawia? Firma zapewnia jakieś szkolenia? Można podnosić kwalifikacje? Jak w ogóle wyglądają awanse tutaj? Łatwo jest zmienić stanowisko i więcej zarabiać?

@Pracownik

Ile za te brednie Ci płacą.Żeby tak bezczelnie kłamać , to trzeba chyba dobrze zarabiać. Ja w przeciwieństwie do Ciebie pracuję na hali i widzę to zupełnie inaczej.

praca
@operator

Wypłacają co miesiąc pieniądze, przerwy są, autobusy są pracować trzeba ale to jak wszędzie zniżka na obiad jak dobrze pracujesz to i bon na obiad można dostać, zniżka na hemie jest to też sie liczy, nowoczesne maszyny firma dba o pracowników nie można powiedzieć. Co rok nowe ubrania

@punkt siedzenia
@praca

Bezczelnie kłamiesz , napisz o której jest przerwa śniadaniowa , podaj godzinę.Jak już bredzisz to rób to z głową.Co do talonów na obiad , to tak dysponują nimi liderzy i dostają je ich przydupasy.Normalny pracownik załapie się na taki talon raz na ruski rok. Napisz jaka jest np..temperatura na hali gdy temperatura dochodzi do 30 stopni , jaka jest duchota , jak ludzie mdleją.Tak RB dba o pracowników.

Marina
@Pracownik

Brzmi bardzo pozytywnie. W takim razie mam rozumieć, że firma zapewnia pracownikom jakieś szkolenia rozwojowe? Jest możliwość awansów w strukturach firmy?

10 za 1
@Pracownik

Polecam ten zakład. Ja pracując już 14 lat napewno tej firmy nie zmienię. Jeśli ktoś w hu.a tnie to komu taki pracownik. Dodam że system pracy na magazynie 2× dzień (6-18) dzień wolny i 2x noc (18-6) i 3 dni wolne to bardzo dobry grafik.

Już były operator transportu

Mordo jestem spokojny bo nie muszę tam pracować.Takich wspaniałych procedur jak w tej firmie prawie wogole nie ma.Jedynie po tylu latach nerwicy i psychozy można się nabawić.Tylko zakłamany człowiek nienawidzi boi się prawdy.Ja napisałem jak przez parę lat pracy było w tej krainie mlekiem i miodem płynącej.Jak napisał mój poprzednik tak jest świetnie w tej firmie że Ukraińcy z niej uciekają Ale spokojnie pani Dyrektor hindusów sprowadzi i zabawa od nowego

Były
@Pracownik

Pracowałem tam dosyć krótko, zrezygnowałem, nie żałuje. "Starym" pracownikom zachowują się jak prezesi tej firmy i wysługują się młodszymi pracownikami. Podśmiechujki obgadywanie to norma... jesli ktoś się zastanawia nad odejsciem to polecam..

Już były operator
@Były

No ja trochę tam pracowałem.Wszystkie wydziały zwiedziłem wszędzie dawałem radę.Tam zasada jest krótko zamknij buzie i rób jak się postawisz masz przerąbane lider i jego pupile stazi pracownicy cię dojadą..Wielki dylemat czy śmieszna premie co miesiąc dostaniesz czy lider cię nie uwali....Nie wszyscy tacy są.Bo są normalni ludzie z którymi dobrze się pracowalo..Stary pracownik który jest konfidentem lidera może spać na nocach i nikt mu nic nie powie ważne żeby był posłuszny i kapował tak działa Reckitt.

operator

Tak trafiają się tacy którzy przyzwyczaili się do tych warunków.Ale ilu jest którzy tam pracowali i z takich czy innych przyczyn już tam nie pracują.których jest więcej , jaka jest rotacja? Dobrze że się przespałeś ale brednie nadal wypisujesz. Poza tym systemem pacy który tobie tak odpowiada , co jest tam takiego super, duchota na halach w upalne dni , ta chemia którą wdychasz każdego dnia , może te super stawki , niewiele wyższe od minimalnej? Czy to narzekanie , czy fakty.

krótko

Powiem tak , tam są takie super warunki i atmosfera że ostatnio to nawet Ukraina nie chce tam pracować.

Były
@krótko

Dodam od siebie że Ukraina zarabia więcej od Polaków !! Murem za Ukraina ale towar na ruskich wysyłamy.Hipokryzja tej firm już dawno przeszła znana nam skalę.

gość

Rafał
@gość

Na której zmianie takie cyrki się dzieją? Opowiadają że można gdzieś to zgłosić , tylko czy ktoś wie gdzie?

RB
@Rafał

Na zmianie B , TABS 2.

Hanna
@RB

Serio został zwolniony za siedzenie w toalecie zbyt długo? Za co w takim razie można tutaj jeszcze wylecieć? Były jeszcze takie dziwne zwolnienia z błahych powodów?

Ralf
@Hanna

Ten operator stracił pracę za brak analiz przez niemal pół zmiany (analizy należy wykonywać co 30min dla zachowania odpowiedniej jakości produktu, trwa to ok. 2/3min) oraz za niesamowicie wulgarne zachowanie wobec przełożonego. A ktoś tu pisze, że przez siedzenie w kiblu....niezła propaganda:) Pozdrawiam

Rudy Jarek

Zakaz wnoszenia telefonu ? Pierwsze słyszę ale fakt zakaz robienia zdjęć był.Ale...Nie dotyczył gdy robiłeś komuś zdjęcie miało posłużyć jako donos do przełożonego.Sytuacja tyczy się odbiorów ADWD Plyny.Zapomnialem napisać o dozorcach z bramy którzy mieli się za Bogów !! Dam przykład ktoś pod palił samochód na parkingu było to zima.Oczywiscie pseudo ochrona nic nie widziała.Ale widzi jak np jeździsz na wózku bez pasów lub po hali produkcyjnej bez okularów ochronnych to zauważa ciach po premii.

im wolno
@Rudy Jarek

Oznaczenia o wnoszeniu telefonów są przy wejściach na halę. Zakazy i nakazy są dla zwykłych pracowników , liderów i kierownictwa nie obowiązują.

naoczny
@Hanna

Przez 2 analizy siedział w łazience i wyleciał. To nawet dla niektórych jest pół zmiany , bo w kiedyś w prezencie młotek dostali żeby zegarek sobie z głowy wybili. A nawet swojemu przełożonemu zębów nie wybił chociaż mógł to z łatwością zrobić , za to że ten rozliczał go z tego pobytu.

Danuta
Inne

Dobrze się pracuje jako operator linii produkcyjnej? Widziałam kiedyś ogłoszenia, ale nie byłam wtedy pewna, czy jako kobieta powinnam aplikować do tej pracy. Bo czy tam na pewno nie trzeba nic dźwigać, wymagają dobrego zdrowia?

były
@Danuta

Co do dżwigania , to trochę trzeba . No zdrowie to trzeba mieć końskie , ludzi którzy ulegli wypadkowi się pozbywa.

Emma
@były

Co masz na myśli z tym pozbywaniem się? Zwalniają ludzi wtedy? A jaka umowa tu jest, nie ma możliwości pójść na l4 jak coś się stanie? I czy zapewniają tu jakieś ubezpieczenie?

były
@Emma

Po prostu się ich zwalnia , nie przedłuża umowy.Zwolnienia są ale po powrocie robisz wypad .Powiem tak, w taki czy inny sposób oni nie pracują , chodzi mi o ludzi którzy ulegli wypadkom na terenie zakładu. Ubezpieczenia są nawet dodatkowe , bierzesz ubezpieczenie i szukają sposobu aby się ciebie pozbyć i tak się składa znajdują , prędzej czy póżniej.

dziadostwo
Inne

Gdy wchodzą nowe produkty to o jakość dbają , a te które są dostępne od lat to lipa. Odplamiacz który nie odplamia , albo tabletki do zmywarek które nie domywają.

Rudy Jarek z Reckitt

Nie ma słów kulturalnych żeby opisać tą firmę.Najlepszym miejscem pracy w tej firmie jest wydział tabletek.Proszki płyny to PRL i wykańczalnia ludzi...Post jest do kandydatów lub przyszłych pracowników tej firmy.Nie którzy muszą tam pracować bo nie mają wyjścia bo w ich miejscach zamieszkania nie ma dobrze płatnej pracy jak w reckitt takich osobom można tylko współczuć.Druga połowa ma dożywocie w tej firmie są to (usunięte przez administratora) którzy nigdzie indziej nie znajdą zatrudnienia więc spłacają dług firmie donosząc na innych pracowników są bardzo łatwo manipulowani.Tyczy się to Magazynu Produkcji gdy na rozmowie o prace lub na początku twojej kariery będą tobie mówić że za ciężką pracę dostaniesz awans wsadź sobie tą bujde między książki (usunięte przez administratora).Ciebie będą orac do momentu kiedy nie wytrzymasz sam się zwolnisz....Premie zabierają dosłownie za nic szaleje taki rudy typ na magazynie który dosłownie za cichy chód po magazynie zabiera premie.Msci się na magazynierach bo nie przeszedł jego pomysł zmiany cyklu pracy.Jesli chodzi że Reckitt to bezpieczne miejsce pracy to nie prawda statystyki są zakłamywane.(usunięte przez administratora) zgodzę się z wilkiem z wall street że pracownicy którzy ulegali wypadkom są terroryzowani przez kadrę kierownicza bo nie dostaną rocznej wysokiej premii dwa jest odpowiedzialność zbiorowa zabraniu premii całej zmianie.Jesli chodzi o magazyn to jest dobra szkoła dla wozkowego bo nigdzie nie nauczysz się tak jeździć jak w reckitt i można zdobyć wiedzę gdzie możesz wykorzystać to w przyszłej pracy.Ja na szczęście jestem byłym pracownikiem trzy kroki w bok od tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o RB (Reckitt Benckiser) - Nowy Dwór Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RB (Reckitt Benckiser)?

Zobacz opinie na temat firmy RB (Reckitt Benckiser) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB (Reckitt Benckiser)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RB (Reckitt Benckiser)?

Kandydaci do pracy w RB (Reckitt Benckiser) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188