Opinie o Reckitt Benckiser

siekgo

Zazwyczaj @sidney jest to 8 godzin pracy. Ale na niektórych stanowiskach jest więcej, z tego co wiem to recepcjonista może brać nadgodziny, albo brać zastępstwa

animka

Pracowałam tam 2 miesiące i już w połowie zastanawiałam się czy nie odejść bo byłam zmęczona ciągłymi pretensjami o byle co(np. o wyjście na przerwę parę minut później bo rozmawiałam z klientem), później wymyśliłam, że poczekam po prostu aż koordynatorka mnie zwolni a do tego czasu sobie pozarabiam. Tak było po czym zostałam zwolniona i wyzwana od oszustów na odchodne. Zgadzam się z przedmówcami, nadgorliwość, liczenie wszystkiego co do minuty, pretensje, podglądanie zza półek, pyskówki (jedna z hostess dowiedziała się od koordynatorki, że ma mniejszy biust od tamtej i jest grubsza) (?!), wypełnianie info o brakach lub bieganie po magazynach i robienie za mercha nie należą do zadań hostess więc hello?! Już lepiej pracować jako zwykła hostessa z agencji i mieć spokój niż jako "doradca produktu" (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Konieczka

masz rację po co owijać w bawełnę .... Ci ludzie wyzywają swojego dyrektora generalnego na szkoleniach ( podczas jego nieobecności). Odradzam!!!! chodzisz 3 razy w tyg. płacą ok 300 zł i musisz pisać co wizytę raporty z braków, raporty z sap itp. Od czego wy jesteście?!!! posługiwać się innymi aby leżeć do góry brzuchem?!!!

Praca żałosna....ale najbardziej żałosne na terenie Poznania są 2 osoby: Przedstawiciel i jego (usunięte przez administratora).....T.D. i S.Ł. Przedstawiciel to już całkowicie nic nie robi.... ma swojego (usunięte przez administratora) który wykonuje za niego czarną robotę. współpraca z tymi ludźmi jest ciężka!!! wieczne pretensje- mało płacą a wymagania przesadzone!!!

Zostaw opinię o Reckitt Benckiser - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reckitt Benckiser