Opinie o Hurtownia Kleban Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Kleban Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Kleban Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Kleban Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Piotrek

Pracuję w firmie ponad pół roku. Jestem młodym człowiekiem bez doświadczenia. Na podstawie czasu który tu już spędziłem mogę powiedzieć kilka rzeczy. Nie jest to praca dla ludzi o słabych nerwach czy szybko się de motywujących. Tutaj musisz chcieć i nie uginać się pod presją. Liczy się głównie Twój wynik, ale powinno Ci na tym zależeć gdyż system premiowania naprawdę jest bardzo dobry. niemal 50% podstawy przy najniższym progu. Atmosfera w teamie moim zdaniem jest niesamowita. Pracowałem już w wielu miejscach jako przedstawiciel handlowy i takiej atmosfery jeszcze nie zaznałem. Stres zmniejsza się wraz z doświadczeniem które się zdobywa. Polecam, warto mieć w CV takie doświadczenie.

gość Nowy wpis
@Piotrek

Cytuję: "Jestem młodym człowiekiem bez doświadczenia." (...) "Pracowałem już w wielu miejscach jako przedstawiciel handlowy i takiej atmosfery jeszcze nie zaznałem. " Ktoś tu się pogubił w słodzeniu pracodawcy.

Bartosz Nowy wpis
@gość

Też mi się to rzuciło w oczy że trochę pogubił się w zeznaniach ;) No ale atmosfera może być fajna. Ty też tu pracujesz i uważasz że przesadził?

Ono Nowy wpis
@Bartosz

Tak.

Transport Nowy wpis

Wykonywałem transport z tą firmą, brak kontaktu. Nie otrzymałem dokumentów transportowych Jeśli ktoś ma jakąś możliwość skontaktowania się ze mną odnośnie tej firmy to bardzo proszę o komentarz

ReRe

Polecam, firma ogólnie ok, płatności i kontakt jak najbardziej w porządku. Ostatnio faktury wyszły z opóźnieniem ponieważ firma przymusowo przeszła na zdalne przez zarażenia covidem. Można pracować z nimi

Jacuś

Jak sytuacja z podejściem firmy wobec osób niezaszczepionych szczepionką na covida?

@Jacuś

Dzień dobry, Przepraszamy za opóźnienie w oczekiwaniu na odpowiedź. Niestety w ubiegłym czasie kilku współpracowników zaraziło się wirusem SARS COV-2 (Koronawirus) przez co firma została przeniesiona praktycznie w całości na tryb zdalny, dwie osoby niestety obecnie znajdują się w szpitalu podłączone do respiratora. Jest to trudna sytuacja nie tylko dla firmy funkcjonującej jako hurtowania ale także dla każdej z tych zarażonych osób. Wobec powyższej sytuacji władzę firmy podjęły decyzję o zachęcaniu do podjęcia się szczepień przeciwko wyżej przedstawionemu wirusowi z uwagi na obecną sytuację. Osoby zaszczepione mogą dodatkowo liczyć na podwyżkę do wynagrodzenia oraz dodatkowe benefity. W przypadku niezaszczepionych osób zostało wydzielone oddzielne biuro oraz kilkukrotny system pracy zdalnej. W przypadku preferowanych kontaktów z klientem face-to-face, takie spotkania zostały wstrzymane do czasu zaszczepienia się co najmniej 95% pracowników spółki. W razie dodatkowych pytań jesteśmy otwarci na udzielanie wyjaśnień. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia Kleban Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Lew trans

Witam, czy firma rekrutuje może jeszcze przewoźników do dystrybucji lokalnej? Rozmawiałem z jednym z przewoźników i podobno opłaca się mu bardzo, chętnie chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Transport
@Lew trans

Cześć, zapomnij, że dostaniesz się na dystrybucje lokalna, wszyscy lokalni przewoźnicy Cię wygryzą i nie dopuszczą do lekkiej roboty. Moja rada: próbuj u molochów jeździć, Raben, DB czy co tam jest.

Sławek

Bardzo polecam! Firma godna zaufania ;)

Dobry Wujo

Ok bo chyba pogubiłem się trochę w tym necie i wylądowałem tutaj...A może i dobrze że tu jestem? Więc mam pytanie ardzo z innej bajki moze ktos udzieli informacji???jestem kierowcą kat.B,powiedzmy że moje doświadczenie w branży ma już dość tej (usunięte przez administratora)z jaką się spotkała i miała do czynienia z Polskimi pracodawcami...moim marzeniem jest bycie kimś na swoim u siebie,dość Januszy biznesu za 200zł.dniówki w rozlatujacym się Masterze na szmatce którego obskoczyli wszystkie szofery w województwie.Powiedzmy że chce założyć działalność gospodarczą związaną z transportem chłodniczym w kontrolowanej temperaturze do 3,5t....taka jedno osobowa lecz nie wiem gdzie i nawet nie mam czasu ogarniać ładunków,może ktoś mógł by mnie oświecić i pokierować z kim pogadać,do kogo się zgłosić,może jest ktoś kto ma z tym doświadczenie i mógł by pomóc...czekam na odp. Pozdrawiam.

Konkurencja
@Dobry Wujo

Cześć, Nie licz, że w tej branży ktoś Ci pomoże, poprowadzi za rękę i wskaże jak się zarabia pieniądze. W Polsce jest bardzo dużo przewoźników, każdego roku na każdą upadającą firmę przypada co najmniej dwie nowe firmy. Nie ma litości, zawsze się ktoś znajdzie i Ci nie zapłaci za fracht, a Ty wtedy gdzie znajdziesz pieniądze na zapłatę leasingu, paliwa czy wypłaty dla kierowcy? Jak masz jaja i duży worek z gotówką to śmiało bierz busa w leasing i do dzieła!. Pozdrawiam.

Z.

Pracuje z kilkoma firmami, z nimi od ponad roku, przez okres pandemii około połowa płatności przychodziła z delikatną obsuwą. Ogólnie wypłacalna firma pomimo opóźnień w płatnościach, nie ma czego się obawiać, że upadną.

Maciej L.

Z firmą bardzo ciężko negocjować stawki transportowe, aczkolwiek polecam, najważniejsze, że są wypłacalni

Jarek

Ogólnie wszystko ok, kilka dni spóźniona płatność za fakturę

TRANS Kompania
@Jarek

U nas też była płatność kilka dni po terminie, firma przeprosiła za opóźnienie z powodu zmian systemowych obsługujących dokumenty. Reszta ok, można współpracować

MR

warto postawić sobie na start sprawę jasno: trzeba być ogarniętym i mieć energie do użerania się z ludźmi (i nie mówię o ludziach z pracy bo atmosfera w biurze jest OK) Na handlówce trzeba dużo gadać i trzeba to lubić + dużo się można nauczyć, bo klienci są różni + wypłaty zawsze są wcześniej

A

Jest cisnienie na wyniki, jest też dobra kasa za to i o to w tym chodzi!!!

Greg

Ogólnie na 5. Przełożony pomimo nałożonych przez zarząd norm i tabelek do wyrobienia jak najbardziej wyrozumiały względem pracowników. Pracy z dokumentami jest bardzo dużo jak to w hurtowni. Cieszę się, że mogę liczyć na dodatek do pracy za wkład w firmę.

Jacek
@Greg

Cześć @Greg widziałem oferty pracy tylko w biurze? są może propozycje na magazyn? Na jakie dodatki można liczyć?

@Jacek

Dostaniesz kasę za nadgodziny, a w piątek pracujemy do 12 i wszyscy wychodzą wcześniej do domu Na magazynie nie ma wolnych wakatów

xxx
@Greg

Kwartalnie też są premie za uzyskane wyniki, trochę więcej niż konkurencja daje w okolicy Nowiaka

Przemek
@xxx

Ja zajmuje się dyspozycją aut, które rozwożą towar Dodatek do wynagrodzenia = kasa

@Przemek

Dzień dobry, Bardzo miło słyszeć nam pozytywne informację na nasz temat. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby więcej porozmawiać odnośnie zatrudnienia prosimy o kontakt na nasz e-mail główny biuro@hurtownia-kleban.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dział HR

Jak długo czekaliście na odzew od działu rekrutacji ? Oddzwaniają zawsze nawet jak kandydatura będzie odrzucona?

Greg

W ciągu kilku dni otrzymasz odpowiedz od dziewczyn z biura

@Greg

Firma skontaktowała się ze mną po 2 dniach od nadesłania CV. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona była z prezesem. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani uwag, nic nadzwyczajnego wszystko jak najbardziej ok. Myślę, że zdecyduje się na podjęcie pracy

Wlad

Widzialem, że firma zatrudnia obcokrajowców? Może ktoś sie wypowiedziec szerzej? Praca w biurze jako spedytor/dyspozytor mnie interesuje

@Wlad

Dzień dobry, Tak jak najbardziej jesteśmy otwarci na wszystkich pracowników. Nie szufladkujemy ani nie szeregujemy osób chętnych do pracy. W naszej firmie w dziale transportu pracują osoby z Ukrainy. Z naszym kierownictwem jak i pracownikami możesz także rozmawiać w swoim ojczystym języku. Większość z nas posługuje się rosyjskim bez najmniejszych przeszkód. Różnorodność jest kluczem do sukcesu. Dział HR

Jasiek

Czy w firmie jest ustalona sciezka rozwoju? Jak z awansem i benefitami?

@Jasiek

Dzień dobry, Dziękujemy za zadane pytanie. Odpowiadając najbardziej konkretnie po w pół roku następuje awans na wyższe stanowisko w zależności od działu. Na tym etapie znajduję się pierwsza podwyżka wraz z premią uznaniową za osiągane wyniki. Następnie w zależności od Twoich kompetencji możesz dalej się rozwijać zgodnie z przyjętymi zasadami awansu. Dla naszej firmy liczą się umiejętności i kompetencję, a dzięki nim można zajść bardzo wysoko. Jeśli masz jeszcze pytania pytaj śmiało :) Dział HR

Polecam w 100%. Ceny bardzo konkurencyjne, obsługa już lepsza być nie może. Zajęto się moją sprawą na najwyższym poziomie. Będę polecał.

FHU S. Trans i spedycja

Witam, Firma ogólnie ok. stawia na jakoś i poziom obsługi klienta. My jako podwykonawca usług transportowych (rozwozimy paczki i palety do odbiorców) jesteśmy ogólnie zadowoleni. Jedyny minus to nienegocjowane płatności, stawki i rozliczenia na początku współpracy. Po kilku miesiącach otrzymaliśmy możliwość refakturowania na krótszych terminach płatności aczkolwiek dokumenty nadal rozliczamy po "oryginałach". Z tego co zaobserwowaliśmy to żeby uzyskać lepsze warunki niż wyjściowe potrzeba kilku miesięcy na zbudowanie własnej wiarygodności w świadczonych usługach. Dla zainteresowanych faktoring jest akceptowalny aczkolwiek tak jak powyżej napisałem. Osobiście firma wygląda dobrze, a nie jak większość spedycji poszukujących podwykonawców za stawki równowarte (usunięte przez administratora)

Przewoźnik
@FHU S. Trans i spedycja

Powiedz mi jak wygląda sytuacja z płatnościami i terminami? Widziałem ogłoszenia, że szukają na dystrybucje paczek po Warszawie i okolicach i zastanawiam się właśnie

FHU S. Trans i spedycja
@Przewoźnik

U mnie jest ok, nie narzekam zbytnio. Na początku współpracy dostałem termin 60 dni po dokumentach (rejon cała polska). U mnie taki plus był, że zaakceptowany faktoring był. Pracowałem tak trochę, aczkolwiek teraz mam ofertę na skonto bezpośrednio od firmy i to bardziej mi się opłaca

PHU Zdzisław

Jestem zadowolony, reklamowałem zamówienie gdzie zostałem obsłużony pozytywnie, a dodatkowo w ramach rekompensaty uzyskałem duży rabat na kolejne zamówienie. Polecam firmę

Dobra promocja cenowa, świetna i kompetentna obsługa. Nic do zarzucenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Kleban Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Hurtownia Kleban Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Kleban Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Kleban Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia Kleban Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Chemików 5 lok. 61
    05-100 Mińsk Mazowiecki