Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Alicja

Witam, Są nowe oferty pracy w firmie Brand Distribution LTD Sp. z o. o. sp. na stanowisku specjalista ds. eksportu w Białymstoku i w Warszawie, specjalista ds sprzedaży B2B w Białymstoku, asystent eksportu w Warszawie. Link do aplikowania na stanowiska: https://pracodawcy.pracuj.pl/brand-distribution-group,117372

Qazxsw12!
@Alicja

Nowe oferty :D - te same od X lat, niezmiennie na te same stanowiska, bo nikt tam na dłużej zostać nie chce :D

Bartosz

Może ktoś ma wiedzę o nowych ofertach pracy?

@Bartosz

mysle ze juz odpadles w przedbiegach, wystarczy wejsc na ich strone lub na pracuj.pl

W

Wspomniałeś, że Twoim zdaniem spotkania są organizowane specjalnie pod koniec dnia, aby "pracownik został dłużej". Czy można te godziny odebrać w jakimś innym dniu? nie mozna

Patrick

Co powiecie na temat warunków pracy na stanowisku Export Assistant w Warszawie?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Była pracownica

Ktoś w poprzedniej opinii wspomniał o planach. Dodam coś od siebie. Jak już dostaniesz te plany (często w połowie Q) to są bardzo hmmmm...."ambitne". Ok, mogę to zrozumieć, w wielu miejscach tak jest. Ale... nawet jak już jakimś dziwnym trafem uda Ci się zrobić ten plan, to pewnie myślisz, że dostaniesz za to premię? NIC PODOBNEGO! O premię w Brand Distribution trzeba WALCZYĆ niejednokrotnie MIESIĄCAMI! Zawsze znajdą jakiś powód aby Ci jej nie wypłacić. Zwykłe OSZUSTWO! I nie boję się tego określenia ponieważ jest prawdziwe! Dział HR to jakaś pomyłka. Zamiast być dla pracowników jest przeciwko nim. Trzeba uważać przy nich na każde słowo i każdy krok, bo to najszybsze i najbardziej sprawne "uszy prezesa". Można by było dużo pisać negatywów o tej firmie. Podsumowując: ZAROBKI SŁABE, ATMOSFERA OKROPNA, ŻENADA- to praca dla osób bez doświadczenia, aby mogły się nauczyć gdzie nie warto pracować.

Alicja

@W Pamiętajmy o tym, że każdy może napisać wszystko. Prosiłabym o merytoryczną, popartą argumentami opinię na temat Brand Distribution LTD, bo póki co powinniśmy traktować to, co napisałeś jako pomówienie. @Benek Według informacji na stronie Brand Distribution LTD firma oferuje umowę o pracę oraz kartę sportową. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy - poniżej podaję bezpośredni link. http://kariera.bdgroup.pl/

@Alicja

@Alicja czy możemy Tobie wierzyć - chyba nie, jeszcze kilka postów poniżej pisałaś, iż nie pracujesz dla firmy BRAND, a teraz wszysło, iż miałem racje (naprawde zagrywki na bardzo niskim poziomie), ponad 100 osób nie może sie mylić, jak widzisz opinie oraz FAKTY się powtarzają. Proszę Cie wyjdź zza biurka pokoju HR, zajdź do działu export czy import porozmawiaj z ludzmi, jedz na magazyn do Czarnej Bialostockej i tam tez porozmawiaj z pracownikami, a sorry pracownicy rowniez skarżą sie HR aczkolwiek HR nic z tym nie robi bo nie jest w stanie. TO CO PISZESZ JEST TOTALNĄ IGNORANCJĄ. MERYTORYKA? ok na swoim przykładzie: inne warunku ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej, inaczej jest w rzeczywistosci. Własciciela firmy nie interesują pracownicy, a szkoda bo zadowolony pracownik to zadowolony klient. Firma płaci od 8-16 a wymaga odbierania telefonów nawet o 21:00, jesli ktos tego nie zrobi musi liczyc sie z nieprzyjemnosciami i problemami w przyszlosci. Mało tego, spotkania często są organizowane przed koncem pracy, czyli np. o 15:30 (CELOWO), które potrafią skonczyc sie o 17 (oczywiscie godzina pracy za darmo, a spróbuj wyjść...:) ) "Plany, targety" są ustalane na kwartał, problem w tym iz czesto otrzymujesz plan do wykonania pod koniec kwartału - dlaczego? ( nie wiem moze dlatego iz latwiej ustalic plan dla pracownika, który wykonał jakis zysk przez 2 miesiace by wiedziec ile z niego mozna jeszcze wycisnac, tzn podniesc plan) Ogolnie plan sam w sobie jest planem na przyszlosci - tu dowiadujesz sie z duzym opoznieniem gdzie czasem juz nie masz wplywu by go nadrobic bo jest za malo czasu:) Faktem jest, iż możesz budować relacje z klientami przez 6miesiecy - rok, wszystko zaczyna sie ukladac, przychodzi nowy handlowiec i musisz nagle oddac mu klienta (Klient zly bo kolejny handlowiec go bedzie obslugiwac, a Ty tracisz to co zbudowales/as do tej pory). Sytuacje, w których masz 100% przedpłaty od klienta a towaru nie ma bo firma ma "sytuacje" czesto sie zdarzaly (moze teraz jest inaczej). Alicjo, jesli nadal uwazasz ze sa to pomówienia to polecam rozmowy z pracownikami to zawsze pomaga i jest najlepszym zrodlem informacji. Szkoda ze jak pracowalem lata w tej firmie, HR się nie interesował nami, Ty "Alicjo" również (tak wiem fizycznie kto pisze te posty) a pracownicy sami sie skarzyli - wasza odpowiedz "wiesz jak jest". z plusów? jesli lubisz stres, masz gdzies traktowanie właściciela to zdobedziesz doświadczenie oraz zarobisz, aczkolwiek uważam, iż zdrowie psychiczne jest ważniejsze (kto pracuje/pracował wie o co chodzi). Plusem są ludzie ktorzy tam pracują. @Benek Tak umowa o prace jest, to jest plusem, karta sportowa w cenie wyższej niż aktualne karnety na siłownie. PS. rotacja nadal jest na wysokim poziomie także nic w firmie na lepsze się nie zmieniło

@@W

@ALICJA " W Pamiętajmy o tym, że każdy może napisać wszystko." - jestes idealnym przykładem, gdyż w postach poniżej próbując załagodzić komentarze pisałaś iż nie jestes pracownikiem tej firmy. Twoja opinia jak i wiarygodność jest jak chorągiweka na wietrze.

Michal

Firma nie dostarcza produktow na czas. Klienci rezygnuja z dostaw. Pieniedzy firma tez nie zwraca. Porazka.

@Michal

Michał ja wpłaciłem pieniądze 2 miesiece temu. Produktu nie widzę, zwrotu też.

@Tomek

hehe standard, a zwykły pracownik dostaje po dupie i od klienta i od pracodawcy. Bo własciciela nie interesuje to ze handlowiec zdobył 100% przedpłaty na towar którego nie ma, a jak przychodzi do zwrotu pieniedzy klientowi jest wielki problem. Mało tego, odbija się to na wyniku handlowca bo transakcja nie zostaje zrealizowana a szefa to nie interesuje.

DAREK
@W

czy w takim razie to normalne takie podejscie firmy do klientów. sprzedawanie produktów kórych nie mają ? kto w takiej firmie chce pracować ? albo kto tam pracuje normlany

@DAREK

akurat jest to specyfika tego biznesu aczkolwiek to BRAND dobiera sobie partnerów którzy nie są słowni ( w sumie BRAND tez nie jest hehe )

darek
@W

panie w. czekanie na towar 3 miesiące to zle dobrany partner ? chyba nie rozumiesz dzisiejszego biznesu. albo masz kasę i masz towar na stanie albo naciagasz klientów na przedpłate i nie dajesz towaru. co za bzdury wypisujesz

biedronka brand dystrybution
@Michal

po zakupy proponuję do biedronki się udać. tam mają produkt dostepny od zaraz w dobrych cenach. płatność przy dostawie ;-)

@darek

@darek oczywiscie ze rozumiem, pracowalem w tej firmie i wiem jak Brand postepuje. Nie dziwie sie ze biznes i opinie tej firmy są jakie są. Mysle ze nie pracowales w tej branzy dlatego mnie nie rozumiesz. Firma nie ma dobrze dobranych partnerów, sam tez psuje relacje czasem nie placac za towar. W tej branzy nie sprzedajesz tylko towaru ktory jest tylko na STANIE, sprzedajesz towar ktory ma np. inny dostawca, a ten dostawca od innego. Jesli ktorys zawiedzie Ty ostateczne tego towaru nie masz. Wszystko zalezy od dostawców z ktorym BRAND współpracuje. Brand nie bedac wporzadku jest tak samo traktowany przez innych i dlatego tak to wygląda. Jesli pisz bzdury to przejrzyj wszystkie poprzednie komentarze innych ludzi to moze zrozumiesz o co chodzi.

Benek

Podpowiedzcie czy firma przyjmuje nowych pracowników? Czy macie jakiś socjal?

przedpłata
@Benek

tak takich co potrafią naciągnąć klienta na przedpłate. A pozniej beda się tłumaczyć 3 miesiace czemu nie ma towaru. Napewno z tym klientem zrobisz pozniej biznes i play sprzedażwe.

zapłata
@przedpłata

mało tego w wielu firmach nawiązujesz relacje z partnerami, które daja dobre znajomosci na przyszlosc i jest to piekne, bo masz kontakty w wielu krajach. W tej firmie niestety ciezko na to liczyc jesli wiekszosci klientow musisz sie tlumaczyc dlaczego nie ma towaru albo dlaczego nie zwracamy pieniedzy:)

gość

Obecnie szukają księgowej i młodszego specjalisty ds.finansowo-księgowych. Warto aplikować?

abcd
@gość

jesli nie ruszają Cie wcześniejsze komentarze to jak najbardziej warto

keigowy główny
@gość

tak jak tu zaliczki na przedłaty zaksiegować jak się nie dostarcza towarów. Przy dzisiejszym prawie to spadnie na ksiegowego odpowiedzialność. Lepiej do biedry isc pracowac wieksza kasa stabila no i towar od reki

Tomasz

Czy ktos wie co to za firma ? Ile proponuja na start oaraz jakie sa warunki . Bardzo dziekije

Darek
@Tomasz

Tak 1800 pln + stres Polecam prace w kebabie 2500 pln Lub kierowca autobisu 2800 pln

Pawel
@Darek

cos takiego, niektorzy ktorzy sie dogadaja od poczatku moga miec i 2300netto ale pozniej sa wieksze wymagania. Nowe osoby moge miec wiecej niz osoby pracujace np. 3 lata. Taka polityka.

Tomek Bialystok

Prosze minpowiedziec jakie sa stawki na stanowoskach Export manager Export sepcialosta Jaka jest prowizja ? Czy od obrotu czy od wypracowanego zysku Czy na wlasnej dzialanosci zatrudniaja ?

@Tomek Bialystok

1) każdy ma inną stawkę - w zależności jak się dogadasz, mogą być naprawdę duże rozbieżności między wysokością wynagrodzen na jednym stanowisku 2) prowizja również zależy od ustaleń, niestety pracodawca nie zawsze trzyma sie tych ustaleń i lubi je w trakcie zmieniać. Najciekawsze jest to ze pracujesz na premie zawsze od 1 stycznia nowego roku, a o planach które musisz wykonać dowiadujesz sie w lutym bądź później. Premie kwartalne

@wikipedia

z planami tak jest co roku, firma nie lubi podchodzić poważnie do tematu i profesjonalnie. Plany są przedstawiane zawsze z bardzo dużym opóźnieniem, wygląda to tak jakby pracodawca sprawdzał jak idzie handlowcom, aby zbyt dużo nie zarobili. Do tego plany są non stop podnosze. Mało tego, jeśli jakiś pracowanik z działu handlowego odejdzie, jego plan jest rozdzielany po pozostałych pracownikach, czyli zawsze może być niespodzianką zwiększenie planu :) - a rotacja jest ogromna... Ogolnie co roku obiecują ze zatrudnią nowych handlowcow którzy wezmą te cyfry/plany ale tak sie nie dzieje

Tomek Białystok
@wikipedia

Dziękuje za inf. Interesuje mnie czy podstawa 4000 netto na rekę to dużo jak dla tej firmy ? Oraz jaki procent jest prowizja. Czy moze mi ktoś odpowiedzieć ? 3-5 % od odbrotu ?

@Tomek Białystok

mysle ze bardzo ciężko o taką podstawe, szczególnie dla nowego pracowanika. Najlepiej jak sie w rozmowie wypytasz, a jesli sie zdecydujesz na prace tam to wszystko miej na papierze badz na mailach, bez tego jakiekolwiek ustalenia przepadaja. Właściciel często zmienia zdanie na włąsną korzyść, mimo tego, iż ustaliliscie coś na długi okres.

@wikipedia

Dziekuje , Kolega mowil ze dostal 6000 na reke jak otworzy wlasna dzialalnosc. Czy to mozliwe ? Mam teraz oferte na 8000 netto na reke + prowizja okolo 4500 netto Czy to tu jest realne ?

@Tomek Bialystok

nie słyszałem by ktoś pracował tam na własnej działalności. Jesteś pewien, iż chodzi Tobie o Branda mówiąc o takich zarobkach? czy te 8000netto + 4500netto premii chodzi Tobie o zarobek w 3 miesiące?

ten wyżej to żartowniś

hahahahahah nie żartuj

Tomek Bialystok

Dla czego ta firma kasuje oponienod swoich pracownikow. Pytam sie czy mozna tam dobrze zarobic. Zaiwarzylem ze jak ktos pisze zle zdanie - nawet nikogo nie obraza usowaja ? Czego sie Panstwo boja ? Czy macie jakis uklad e gowork lub macie konto ukrute aby selekcionowac wpisy ? Jak ktos ma cos do ukrucia to zawsze ma nad tym kontorle, hak wy Czyli u was 8000 netto nie zarobie ani 4000 netto Czyli ide do maca lub biedry i dostaje 2900 i jest lepiej noz u Was?

wikipedia

pracowalem tam na tyle długo ze nie uwierze w 8000netto + prowizja:) chyba ze w UK albo na stanowisku senior managera. NIgdy w zyciu nie uwierze jak i 99% pracowników w to ze ktos ma tam taka podstawe hahaha chyba ze przechodzisz z firmy konkurencyjnej, podpisalem niemozliwe do zrobienia plany i zabrales ze soba baze klientów;)

Tomek Boalystok
@wikipedia

Witam Mam baze klientow z konkurencji. Chca abym otworzyl dzialalnosc i wystawial fakture. Daj mi 8000 netto + prowizja . Czy ta firme na to stac ? Czy moze mi ktos powoedziec czy maja pieniadze szefowie ? Jak wyglada sprawa z dostepnoscia produktow ? Czy placa pensje na czas ?

@Tomek Boalystok

8000netto + prowizja, wracam do Branda;d wezme połowe tego hehehe jesli oferują, bedziecie mieli umowe to pewnie maja pieniadze. Z produktami jak z loterią :)

Darek
@wikipedia

A ile tam sie zarabia ? Jak mozesz powiedz. Czy warto tam isc ?

Tomek Bialystok

Witam, Rzeczywiscie potwierdzaja sie oponie o firmie. Mialem obiecane jedno poniej drugie. Zadne 8000 pln jest w tej firmie nie osiagalne. Uwazam ze wiecej na kasie w lidlu zarobie niz tu. Wprawdzilem kilka osbo w blad

Life is brutal

Fajnie że za tydzień będziemy stać w korkach. Obyśmy wszyscy bezpiecznie wrócili.

@Life is brutal

Witam. Zbliżają się święta. Jako,że nie pracuję długo w BD (nie znam zwyczajów panujących w firmie)chciałbym się dowiedzieć co otrzymamy na święta od pracodawcy? Jakieś pieniążki a może bony towarowe?

@Artur

TO pytanie powinno być skierowane do Pracodawcy a nie tutaj. Nikt nie jest wróżką ! Kiedyś były wydawane bony bdsklepowe, później wino, ale to wszystko na Święta Bożego Narodzenia. Nie spodziewałabym się czegokolwiek na Wielkanoc !

@prawda

Jak byś pracował w tej firmie to byś wiedział jaki jest przepływ informacji: pracodawca-pracownik. Więc się nie wymądrzaj.

@Artur

Pracowałam tam ponad 3 lata i wiem co mówię. Odpowiedziałam na Twoje pytanie uważam, że dość precyzyjnie, nie moja wina że nie umiesz czytać. Kiedyś były bony do wykorzystania w bdsklep.pl, później już tylko wino - ale to wszystko na Boże Narodzenie. Na Wielkanoc nigdy niczego nie było !!! To tak, żebyś w końcu zrozumiał co się pisze.

@prawda

Jak przepracuję 3 lata w tej firmie, to też będę się mądrzyć tak jak Ty.

@Artur

Życzę Ci tego. To naprawdę niezła szkoła przetrwania.

Dziekuję

Kazio
@prawda

Do Prawda . Jesteś życiowym nieudacznikiem skoro przepracowałeś w tej firmie ponad trzy lata.Każdy operatywny człowiek już po paru miesiącach zmienia bd na inna firmę.

@Kazio

hahaha.... Skoro tak uważasz :D

@prawda

Nadal nieudaczniku życiowy pracujesz w firmie BD?Jest tyle innych firm gdzie można za godziwą płacę pracować i co jest najważniejsze być szanowanym ?

@Zygmunt

Trudno rozmawia się z osobą, która nie umie czytać ze zrozumieniem. Użycie formy "pracowałam" oznacza czas przeszły. Minęło już sporo lat od kiedy tam nie pracuję. Okresu mojej pracy tam nie uważam za nieudacznictwo. "Spinanie" tylu firm w moim zawodzie było nie lada wyzwaniem. Co się nauczyłam to moje. Każdy ma swoje odczucia co do tej firmy. Pracując tam poznałam dużą grupę świetnych ludzi (być może byłeś jednym z nich), ale Twoje odzywki świadczą tylko o tym, na jak niskim poziomie jesteś. Pozdrawiam

Aśka
@prawda

Prawda, skupiasz sie tylko na dwóch plusach, które są też w innych firmach. Ślepo bronisz w firmie która mimo tych dwóch plusów miała kilkanaście bądź kilkadziesiąt minusów jakimi są chociażby brak szacunku do pracownika, niepłacenie za nadgodziny, ogromna rotacja na każdym szczeblu (managerowie również - firma nie chce zapłacić za doświadczonego pracownika i liczy na szczęscie, którego niestety nie mają co odbija się na pracownikach na niższych szczeblach), HR który często wprowadza w błąd, nacisk ze strony szefa w godzinach nocnych. Co raz więcej ludzi wie jakim miejscem pracy jest BRAND.

@Aśka

Oczywiście zgadzam się z Twoją opinią co do pracodawcy. Moja poprzednia wypowiedź dotyczyła nazwania mnie "nieudacznikiem", gdyż pracowałam w tej firmie. A nie chodzi tu o to żeby obrażać ludzi którzy tam pracują bądź pracowali.

Prezes
@prawda

przy tylu negatywnych opiniach powinna być jakaś instytucja, która weryfikuje i sprawdza firmę pod kątem traktowania pracowników itp.

@Zygmunt

Może inaczej. Jesteś osobą, której na ogół nic się nie udaje. Dlatego przepracowałeś aż trzy lata w BD.

@Zygmunt

Zapewne dlatego, że chciałam. Nie byłam w dziale handlowym więc wiele spraw, o których jest tu mowa w ogóle mnie nie dotyczyło. Szefa widziałam na rocznych imprezach i zapewne miałam ten komfort, że mogłam spokojnie pracować i tak też było. Tą oto odpowiedzią uznaję za zakończony wątek "mojej nieudaczności". Zastanawiam się, czy Ty pracowałeś tam w tym samym czasie co ja i czy się znamy - a jeśli tak jest to myślę, że zmieniłbyś swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam

@prawda

Śmiech. Nieudacznik zamyka wątek.Coś raz w życiu mu wyszło .Myślę,że się nie znamy. Taką niezdarę bym zapamiętał.

Jan Niezbędny

Wyzysk i brak szacunku do pracowników. Wymaganie zostawania po godzinach bez żadnego wynagrodzenia. Ogromna rotacja pracowników. Wszechobecne donosicielstwo i tolerowanie przez przełożonych chamstwa i wręcz napastowania ze strony kilku osób, które wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić. Ostatni z wielu żenujących pomysłów zarządu - zadawanie pracownikom obowiązkowych lektur typu "Brian Tracy" i rozliczanie z przeczytania jako część okresowej oceny pracownika. Opinia o tej firmie jaka już dawno obiegła cały Białystok (zresztą słuszna) sprawia, że niemal wstydzę się przyznawać, że w ogóle tam pracowałem. Największy błąd jaki można popełnić w swojej karierze.

Bob Tracy
@Jan Niezbędny

cała prawda opisana w skrócie. Rozumiem że wiele osób pracuje w tej firmie ale mimo wszystko szkoda że ta firma powstała. Wiele osób które tam pracują przeżywają ciężki stres na codzień. Mało tego zawirowania między spółkami bo jest ich około 20, z czego połowa zajmuje się tym samym. Często wpływa to niekorzystnie dla pracownika, który może być przenoszony między spółkami (w urzędach, bankach, itp to tak jakby zaczynało się nowa prace)

Alicja

@gość zerknij na mój post z 2017-08-28 09:12. Tam już na to pytanie odpowiedziałam dość wyczerpująco. Jeszcze raz też podkreślę, że nie jestem pracownikiem tej firmy, ani jej przedstawicielem.

@Alicja

tak dokladnie widziałem dlatego zastanawia mnie dlaczego piszesz cos takiego: "rozumiem, że w pracy trzeba zostawać po godzinach. A czy dotyczy to niektórych działów, czy też całej firmy?" napisałaś iż nie szukasz pracy a zadajesz tego typu pytania. Kolejny raz pokazujesz ze jestes z HR firmy BRAND, lecz pisanie postów nie naprawi reputacji firmy, tylko totalna rewolucja wewnątrz firmy łącznie z zakłamanym HR

xyz

Pracowalam w tej firmie 3 lata. Polecam dla osob ktorzy chca zdobyc doswiadczenie i poznac ludzi.

prezes
@xyz

są to 2 plusy tej firmy, które również i ja widzę, niestety nie widzę więcej a Ty? czy jest cos co moze sie nei podobac? szczegolnie przestrzegam osoby starające się na stanowiska handlowe z j. angielski, trafienie na KN to najgorsze na co mozna trafic. Manager tej ma sladowe ilosc o biznesie - nie nauczysz sie niczego od swego "lidera", dodatkowo zrobi wszystko by przypodobać się właścicielowi i mówie tu dosłownie.

Bartosz

Czy nic sie nie zmienilo do tej pory po zmianie dyrekcji?czy dalej jest presja i zostawanie po godzinach?

Alicja

@gosc rozumiem, że w pracy trzeba zostawać po godzinach. A czy dotyczy to niektórych działów, czy też całej firmy?

@Alicja

@Alicja we wcześniejszym poście napisałaś, iż nie szukasz pracy, więc skąd te pytanie? (znow HR?). Pracowałem w jednym dziale, nie we wszystkich, ale wiem ze w większości trzeba zostawać po godzinach. Dział handlowy/logistka/Hr/stanowiska managerskie oraz magazyn - tak w tych działach trzeba zostawać po godzinach (oczywiście nie zawsze), w pozostałych nie mam pojecia. Właściciel tego wymaga od większości pracowników, oczywiście ten wkład poza godzinami jest wkładem charytatywnym, a spróbuj się nie zgodzić.. - bardzo niemiła rozmowa nastepnego + wywody byś czuł(a) się, iż sie zrobiłeś (aś), byś nie robił(a) tak wiecej to minimum, później już tylko gorzej, gdyż zdaniem firmy w ten sposób podpadłeś(aś) (odbierają to jakbyś nie szanował(a) firmy i nie chcesz w niej pracować). Czy to jest normalne przy zapisach w umowie 8:00 - 16:00? Czy normalne jest, iż właściciel wymaga pracy po godzinach nie płacąc za to? P.S to co jest na rozmowie kwalifikacyjnej oraz w dalszej kolejności on-boarding ( w tym spotkanie z właścicielem) może wydać się bardzo atrakcyjne. Niestety już po miesiącu pracy można wyłapać kilka pierwszych znaczących "zakłamań" z rozmowy kwalifikacyjnej dot. warunków pracy, a na pewno można poznać całkiem inne oblicze właściciela.

Lock

Jak wyglada praca w dziale finansowym? Czy jest dużo nadgodzin?

@Lock

Za moich czasów nietaktem było przychodzenie punkt 8 a już na pewno nieodpowiednie było wychodzenie punkt 16. Szef i jego "zastępcy" wychodzili z założenia, że firmie trzeba dawać od siebie coś więcej niż 8 godzin pracy. Ale może teraz jest inaczej. Nie umiem powiedzieć.

gosc
@prawda

nic się nie zmieniło :) firma oczekuje od każdego pracownika więcej niż 8h dziennie;) oczywiście w ramach "rozwoju pracownika", "dawania od siebie czegoś firmie" - to jest popularne

nik

Fajna załoga nierobów i osób niekompetentnych , pewnie @nikoś jest jednym z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

• Jak się pracuje w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ