Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

exporter

o ho, ho, widzę że się pracownicy uaktywnili i bardzo dobrze bo się dużo śmiesznych i strasznych rzeczy dzieje w BDG i warto żeby kandydaci to wiedzieli w co się pakują. śmieszne są pseudokonsultantki z Rosji, które udają że się znają na budowaniu struktury, a ich poziom merytoryczny wiedzy jest na poziomie I roku studiów zarządzania 30 lat temu w Polsce. Właściciel tez co najgorsze wierzy że to dobre rozwiązanie, potwierdzam to wszystko co napisali poprzednicy to prawda. jest gorzej niż źle. takiego kryzysu firma nie miała od ostatnich 10 lat. a co słychać w działach ? Istny kabaret ; sprzedaż krajowa - prezes na wylocie, przez rok nie zrobił nic, totalnie nic , kompletnie nic, a w sumie to zrobił mega dziurę w obrocie, nawet nie zna klientów, w sieciach nikt go nie zna, bo nawet nikt się z nim nie chce spotkać, zresztą jak można zarządzać firmę jak się było tylko kierownikiem sklepu , to żart właściciela. Szefowa KAM to już sam nie wiem co robi ? Miała rozwijać e-commerce - zero sukcesów, miała rozwinąć farmację - zero sukcesów, miała rozwinąć Kam international - zero sukcesów czy raczej rezultatów jak mówi właściciel, dziwię się dlaczego jeszcze pracuje. Dział exportu - fajni ludzie, tyle że dobrych jest tylko 2,3 managerów reszta słaba. Finanse - nowy szef, fajny facet pytanie jak długo wytrzyma? HR - odeszła Patrycja, szkoda o ją wszyscy lubili, szefowa to wspaniały manager, rozumie ludzi i ich problemy, ale niestety mało może . Działy operacyjne - szefowa faktycznie odchodzi z firmy, w sumie jej się nie dziwię, dobrze robi i tak tu długo wytrzymała. Magazyny i transport - kierownicy zapracowani ale robią swoje i dobrze. jakby ktoś chciał coś wiecej wiedzieć niech zapyta, chętnie opowiem

Mikołaj

Jeśli do pracy w BDG to tylko do działów operacyjnych, bo tylko tam pracuje profesjonalna dyrektor, przez rok zrobiła tak dużo dobrego dla firmy i przede wszystkim dla ludzi, co inni managerowie nie mogli zrobić przez ostatnie 10 lat. Szanuje ludzi, dzieli się z nimi wiedzą, ma dla nich czas , daje samodzielność . Mam nadzieję że nie odejdzie tak jak wszyscy dyrektorzy z innych działów.

Zuzanna

(usunięte przez administratora) pozwala odchodzić z firmy najlepszym managerom i wdraża nową strukturę prosto z Rosji radzieckiej i fabryki z lat 80.Pracownicy nic z tego nie rozumieją ale wszyscy siedzą cicho i tylko szukają nowej pracy. Do końca roku odejdzie co najmniej 10 osób. Już odchodzi 5 w tym miesiącu. Własciciel w biurze w Warszawie cały czas spotyka się z nowymi kandydatami bo chce zamknąć tamten oddział i ma już podobno kandydata na Prezesa działu krajowego i na stanowisko szefowej KAM. Oboje przez cały rok zmarnowali tylko mnóstwo pieniędzy, a firma nadal przynosi wielkie straty i chociaż w tym przypadku zmiana jest potrzebna. Kandydaci polecam szukajcie pracy gdzie indziej jeśli nie chcecie być rozczarowani.

Roman
@Zuzanna

Potwierdzam to co napisała Zuzanna, pracuje tutaj od roku i firma stacza się na dni jeśli chodzi o traktowanie pracowników. A pomysł nowej struktury to czysty idiotyzm rodem z Rosji radzieckiej, bo właściciel Białorusin. Zamiast na premie wydał kilkaset tysięcy na rosyjskie paeudokonsultantki.

Saba

Czego można spodziewadz się w teście który proponują w rekrutacji?czy ktoś to przechodził?

Zuzanna
@Saba

każde stanowisko są inne testy, gdzie aplikujesz ? uciekaj stamtąd

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Poliglotka

Z calego serca nie polecam, przed rozmowa rekrutacyjna czytalam duzo nieprzychylnych komentarzy , ale postanowilam sprawdzic, wyslalam CV I na drugi dzien otrzymalam zaproszenie na rozmowie, rozmowa rekrutacyjna odbyla sie w trzech jezykach: Polski, Rosyjski, Angielski. Pani ktora brala udzial w rekrutacji byla pod wrazeniem mojej znajomosci jezykow obcych jak I moim doswiadczenie. Problem pojawil sie gdy doszlismy do kwesti finansowych.Zapytalam na Jakie wynagrodzenie moge liczyc Pani powiedziala ze nie zna stawek ale na pewno nie zarobie mniej niz najnizsza krajowa. WTF ? Powiedzialam ze jako osoba z wyzszym wyksztalceniem , znajomoscia dwoch jez. obcych, 10 letnim doswiadczeniem miedzynarodowym oczekuje min 3000 netto. Pani byla wyraznie niezadowolona z tagiego zakonczenia rozmowy, jednak probowala sie usmichac I obiecala ze HR odezwie sie nizaleznie od decyzji. Nikt sie nie odezwal , totalny brak szacunku. Czy nsprawde w Bialymstoku sa osoby ktore znaja jezyki obce I pracuje za 1600? Firma porazka, dzkoda czasu nawet na rozmowe kwalifikacyjna.

Bartosz
@Poliglotka

Firmy bardzo często odzywają się tylko do osób, które przeszły weryfikację pozytywnie. Z tego co piszesz rozmowa była udana, tylko na zatrudnieniu zaważyły kwestie finansowe. Często jest tak. że do niezbyt wysokiej podstawy dochodzą premie lub inne benefity, które to rekompensują. Także po okresie próbnym, kiedy pracownik wdroży się w obowiązki i nabierze doświadczenia można wystąpić o podwyżkę. Napisz jak trudny był test i rozmowa w obcych językach. Chętnie też dowiem się od innych osób, które były rekrutowane przez firmę Brand Distribution Group o ich doświadczeniach.

Poliglotka
@Poliglotka

Nie bylo testow jezykowych tylko czesc rozmowy byla w innych jezykach, Pani nie wspomniala o zadnych benefitach ani premiach, uwazam ze przy takich wymaganiach Sama podstawa powinna byc wyzsza niz minimum krajowe uwazam ze nie pieniadze ktore Firma proponuje sa nieadekwatne do stanowiska, ktore jak odnioslam wrazeniem na rozmowie jest rowniez bardzo odpowiedzialne I stresujace

Weronika
@Poliglotka

BRAND DISTRIBUTION GROUP jest liderem w handlu B2B FMCG i, co ważne, aspiruje do bycia w światowej czołówce sieci logistycznej, dostarczając usługi oraz produkty najwyższej jakości. Można byłoby zatem przypuszczać, że faktycznie - wynagrodzenie podstawowe powinno być wyższe niż najniższa krajowa. Ciekawi mnie jeszcze to, jaki rodzaj umowy proponuje ta firma. Była o tym mowa podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

@Weronika

„BRAND DISTRIBUTION GROUP jest liderem w handlu B2B FMCG i, co ważne, aspiruje do bycia w światowej czołówce sieci logistycznej, dostarczając usługi oraz produkty najwyższej jakości.” Och serio? Nie jest liderem w niczym, a już na pewno aspiruje do bycia najgorszym pracodawcą w regionie. Wyzysk i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

gość
@Poliglotka

Poliglotka, tak. Równiez przeżyłam szok kiedy dostałam taka ofertę. To, że nie jest chory żart dotarło do mnie kiedy w kolejnej firmie wymagającej biegłej znajomości języka zaoferowano mi .. 9,50 na godzinę. Naprawdę nie żartuję. Wiesz kto na to poleci? Ktoś, kto np. wrócił z UK i nie ma do zaoferowania nic, poza znajomością języka. Zwróć uwagę na to, że nawet w ofertach BD zaznacza, ze daje możliwość zdobycia doświadczenia .. ten biznes ma się kręcić i tyle. Nie szukają specjalistów, nie doceniają specjalistów, nie mają specjalistów. Większość ludzi to samouki.

Weronika

Oczywiście, możesz być pewien, że szanuję Twoje zdanie. Myślę jednak, że znajdą się i takie osoby, które zgodzą się z informacjami, które ostatnio tu przekazałam. Może zechcesz nam wyjaśnić, dlaczego uważasz, że BRAND DISTRIBUTION GROUP nie jest dobrym pracodawcą? W czym tkwi problem: w niskich zarobkach, w atmosferze czy na przykład w braku benefitów? Czekam na Twoje wyjaśnienia.

M.

Czy ktoś moze wypowiedzieć sie na temat pracy w dziale kadr ? Jak atmosfera i zarobki ? Warto aplikować?

Odradzam tą firmę na pracę ...okropna atmosfera ...człowiek zatrudniający się tam przychodzi pełen uśmiechu i entuzjazmu A jest szybko sprowadzony na ziemię przez stado wrednych bab. ZAROBKI NISKIE. TRAGEDIA ....ZMARMOWANY PONAD ROK ZYCIA BO NIESTETY TYLE TAM WYTRZYMALAM

Bartosz

Atmosfera była głównym powodem, który wpłynął na negatywne postrzeganie pracy w firmie BRAND DISTRIBUTION GROUP? W trakcie Twojego zatrudnienia próbowałeś może rozmawiać z pracodawcą o sprawach, które w Twojej ocenie wymagały interwencji? Pracodawca w ogóle interesował się zadowoleniem pracowników z atmosfery, która tam panowała? Chciałbym, abyś rozwinął swoją wypowiedź.

Mogę się tylko wypowiedzieć o działach tzw. Operacyjnych, bo marketingu nie ma a sprzedaż kuleje, ale odkąd do firmy dołączyła nowa pani dyrektor wreszcie jak słyszę od koleżanek firma zyskała profesjonalnego top managera z ogromną wiedzą którą się dzieli ze wszystkimi w firmie, dobrze widzi co w firmie nie działa i po kolei to porządkuje, tworzy nowe procesy, procedury, rozwija pracowników A co najważniejsze jest bardzo zaangażowana i szanuje ludzi. Gdybym mógł zmienić dział to bym chciał z nią pracować, polecam.

@Marcin

Sytuacja jest nawet ciekawsza. Możesz zająć jej miejsce. Stanowisko się zwolniło.

@Tomek

To nieprawda co piszesz, ta Pani cały czas pracuje

@Marcin

Twoja wersja różni się od tej użytkownika @Tomek. Tak czy inaczej - nie jest to kwestia, która powinna Was tu zajmować. Proszę, żebyś postarał się chociaż pokrótce opisać nam firmę Miramix jako pracodawcę. Niewiele o nim wiemy, więc Twój wpis będzie mógł stanowić nieocenione źródło wiedzy na jego temat. Zechcesz to zatem zrobić? Powiedz na początek, czy każdemu pracownikowi oferuje się od razu stabilny rodzaj umowy, a także ubezpieczenie zdrowotne?

Zofia123
@Tomek

to fake news

HAPPY ex-Brand

Niestety polecam unikać tej firmy, szczególnie ze względu na to, iż nie można im wierzyć na słowo. Informacje przedstawione podczas rekrutacji oraz podczas dnia w którym poznajesz firmę znacznie różnią się z rzeczywistością. Właściciel firmy tak często zmienia zdanie nie licząc się z nikim, że nie można być pewnym niczego, możesz nawet myśleć, iż w kwartale masz do wykonania dokładny plan a na koniec dowiadujesz się, iż zostaje Ci zmieniony (bardzo częsta zagrywka). Sam fakt, iż firma posiada ponad 20 spółek nie świadczy o niczym dobry.

Dziwne ze tak duża liczba osób narzeka prawda? pewnie jakaś nagonka bądź działanie konkurencji? Ludzie wylewają żale bo traktowanie pracownika w tej firmie nie jest normalne i jeśli przejrzysz wszystkie komentarze od początku zauważysz powtarzające się pewne wzorce, to na co ludzie narzekają.

Lala
@Marek

Od razu mogę powiedzieć że nie jest to napad konkurencji czy jeszcze coś. Nie ma co oczekiwać od firmy, w której na czole stoi Białorusin. 60 % pracowników Rosyjsko-Białoruskie osoby, które w pewnym momencie usiekły z swojego kraju i pracują tam po n-ilość lat. W pracy można zobaczyć niewłaściwe traktowanie pracownika prawie w każdym BU. Zaczynając od parzenia kawy dla klientów (mimo że nie jesteś barmanem) i kończąc na plotkach w twojej nieobecności. Oraz pracownicy między sobą potrafią obgadać koleżankę siedzącą obok, kiedy jej nie ma, a kiedy ona przychodzi, z uśmiechem mówić "cześć" Pracy nie jest dużo jeżeli nie jesteś "handlowcem". I w wolnym czasie siedząc przy komputerze nie mając nic do zrobienia, nie masz prawa nawet poprzeglądać swoją pocztę. Każda osoba pracująca obok, marzy jak by cię opierd*lić za to, czego ty jeszcze nie umiesz robić bądz robisz to drugi raz w swoim życiu. Wszystkie obiecane graty typu "Szkolenia", "Nauczymy coś nowego", " będziesz mógł to i to" w BD to kłamstwo. Wygląda to w taki sposób że przychodzisz do pracy na okresie próbnym, za 2 tygodni się uczysz wszystkiemu co będziesz robić w ciągu całego okresu i tyle. Mimo tego nikt nie ma czasu na ciebie, żeby porządnie coś wytłumaczyć i opowiedzieć. Każdy pracownik oczekuje od ciebie sukcesów nie przykładając do tego wysiłku. Przychodząc do pracy w BD musisz mieć na uwadze że nie dostaniesz obiecanych 1600 zł lub więcej na rękę (jeżeli nie jesteś handlowcem). O 50 złotych nawet cię mogą okłamać (nie jest to majątek, ale z drugiej strony strach). Jeżeli ci powiedzą że będziesz pracować na 1 osobę - kłamstwo, ponieważ jesteś tak na prawdę rabolem dla wszystkich handlowców. O podwyżkę i marzyć nie ma co. Dużo ludzi zostawia pracę w BD poprzez pracę za minimalną krajową przez 1 rok lub więcej czasu. jeżeli poprosisz o podwyżkę, Pani szefowa potrafi zapytać " czy jest to ok że prosisz" Podsumowując: Strata czasu, presja ze strony pracowników, śmieszne pieniądze, kłamstwo, wykorzystywanie ciebie w każdym momencie. I na dodatek dla tych osób co się zdecydują - musicie skończyć kursy barmaństwa - ponieważ jeżeli nie właściwie zostanie podana kawa - dostaniecie w swoją stronę bardzo dużo skarg i nie zadowolenia ze strony szefowych. Praca nawet na początek kariery jest masakryczna. Nie dajcie się oszukać!

Ferdek
@Lala

BD zarabia 1600zł ?????????? kurza melodia to jakas kpina !!!!!!! minimalna na reke to min 2500zł co wy ludzie,co z wami ?

@Ferdek

Widze ze administracja usuwa komentarze, szkoda ze nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego firma BD funkcjonuje pod starą nazwą a wszystkie komentarze są pod firmą MIRAMIX, chciałbym zauważyć iż wprowadza to w błąd wiele osób sprawdzających opinie o tej firmie. 220 komentarzy zostało ukrytych!

Osho
@Jaro

Spółka o której piszecie KRS0000411387 to obecnie Miramix. Był to wcześniej Brand Distribution LTD, ale zmienił właścicieli i nazwę. Dziś nie zatrudnia już pracowników. Zmiana w nagłówku jest wiec prawidłowa. Nie zmienia to faktu ze jest dużo Brandów w grupie i w nich pewnie pracowaliście lub pracujecie. Jednak forum dotyczy konkretnej firmy a nie grupy firm Brand Distribution (tak jest skonstruowane) i ta firma zmieniła nazwę wiec i tu nazwa się zmieniła.

@Osho

nie zgadzam się z tym, moi znajomi tam jeszcze pracują i pracują pod nazwą Brand Distribution, Miramix istnieje tylko na papierze. Komentarze tylko i wyłącznie dotyczą BD (która teraz ma 14 komentarzy) a są przypisane pod MIRAMIX. Prosze sprawdzić kto na pracuj.pl wystawia oferty itp jest to ogromny błąd ..

@Jaro

dodatkowo firma posiada ponad 20 spółek, samo w sobie to już wydaje się ciekawe

Kornelia321

Zaczęłam kilka miesięcy temu pracę w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, pracuje dużo młodych ludzi, otrzymujemy ambitne zadania, możemy się cały czas uczyć nowych rzeczy. Dobrzy pracownicy są w firmie doceniani i pracują po wiele lat. Jest duża grupa ludzi ze stażem po 10 lat i więcej. Od września właściciel zatrudnił grupę bardzo doświadczonych managerów i widać że chce zrobić firmę bardziej nowoczesną. Pracowałam w wielu firmach wcześniej i to normalne że są zmiany, ale trzeba się do tego przyzwyczaić i zrozumieć że żeby wygrać na rynku trzeba firmę do tego dostosować. Polecam pracę w BDG . Lubię atmosferę w Brand Distribution LTD Sp. z o. o. sp.k. Białystok za: Podoba mi się że firma daje pracownikom możliwość nauki i rozwoju

@Kornelia321

"Dobrzy pracownicy są w firmie doceniani i pracują po wiele lat. Jest duża grupa ludzi ze stażem po 10 lat i więcej." skonczylem prace roku, temu i wtedy nie było "dużej grupy która pracuje powyżej 5 latu" widzę czary. nauka i rozwoju? mówisz o przymusie/nakłanianiu do czytania książek w naszych? właściciel chce zrobić firmę nowoczesną - to trwa już kilka lat bez efektu. a czy ta cudowna firma którą tak opisujesz i wogole nie pasuje to tego ludzie piszą poniżej, dalej plany kwartalne daje z opóźnieniem nawet 2 miesięcznym? tzn. zaczyna się kwartał w którym masz zrobić wynik ale dopiero w 2-3 miesiącu czyli pod koniec dowiadujesz sie ile obrotu masz do wykonania.

@Arc

przepraszam za chaos w wypowiedzi powyżej, nie wiem dlaczego poucinało mi słowa i literki. W każdym razie nie wierze w to co piszesz, mam jeszcze znajomych pracujących tam cały czas i mówią, iż dalej jest tak samo. Poza tym managerowie zatrudnieni we wrzesniu nie są w stanie zmienic firmy w 1 miesiąc (dodatkowo dowiedz się jak częsta jest rotacja managerów i jakie "pozytywne" rzeczy wnoszą/wnosili w firmie, może da to Tobie do myślenia) dlaczego nie napiszesz o stresie jaki tam występuje albo jak wyglądają spotkania z właścicielem firmy, bądź jaki jest nacisk na prace po godzinach bez rozliczania tego. O tym, iż spotkania konczą się po Twojej pracy a czas który poświęcasz nie jest rekompensowany.

@Kornelia321

Piszesz, że firma daje pracownikom możliwość rozwoju i nauki - co przez to rozumiesz? Czy pracodawca organizuje kursy lub szkolenia dla pracowników, które podnosiłyby ich kwalifikacje? Czy jest szansa na awans jeśli się ktoś wykaże?

KTOŚ1
@Kornelia321

Kornelio, wydaje mi się, że wiem w jakim dziale się zatrudniłaś! HR...tym bardziej, że piszesz opinie we wtorek o godzinie 12.40...

Jestem tam codziennie
@Kornelia321

Ciekawe czy piszę to ktoś z działu HR czy sam pan Wiktor interweniuje w ten (usunięte przez administratora) który ma w opiniach i we własnych firmach cóż ta firma możliwe że się niedługo skończy skoro 50% to pracownicy do 1 roku zatrudnienia 45% to 1-3 lat

Jestem tam codziennie
@Jestem tam codziennie

umknęło mi że znam jakieś z 6 osób w 2 działach które aktualnie szukają sobie nowej pracy, pracownicy ze stażem 3 msc do 3 lat. Jak masz więcej jak 3 lata to jesteś dinozaur a żeby dostać podwyżkę zapomnij 3 lata osoba mi bliska otrzymał/a całe 300 zł choć obowiązków z tygodnia na tydzień są nowe na polecenie pana Wiktora.

był
@Jestem tam codziennie

cały czas tak jest ze ponad 50% osób to osoby nowe i firma i tak istnieje.... poza tym to, fakt iż ktoś mówi, że szuka pracy to nie znaczy, że ją zmieni. Co nie zmienia faktu ze firma jest nieludzka ;)

Przyszły pracownik
@był

Dajcie spokój! Pracując w tej firmie (2018r) zdążyłam poznać co najmniej 5 osób, które dopiero przyszli do pracy i dopiero zaczynali własną ścieżkę kariery, widziałam jak niektóre osoby płakały ze słowami "więcej nie wytrzymam", albo dziewczyna która parzy kawę klientom ze łzami na oczach mówi " kiedy zdecydowałam się tutaj pracować , nie myślałam że będą mnie w taki sposób wykorzystywać". Były również te osoby, które mówiły że nie wiedzą czy wytrzymają więcej niż okres próbny. A zdarzało się pogadać z osobami, które klękają po okresie próbnym o podwyżkę. Błagam Pana (usunięte przez administratora)żeby nie krzywdził młodych i ambitnych ludzi, które przychodzą do jego firmy i na prawdę chcą czegoś nowego się nauczyć, a nie chodzić na jakieś głupie szkolenia z psychologii pracy. Nie ma co, jak kłamanie pod czas rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie tobie kolorowo opisują twoje przyszłe stanowisko i obiecują że będziesz specjalistą, i że będą cię szanować. (usunięte przez administratora) zwalniając ludzi z pracy nawet nie potrafi podać prawdziwą przyczynę zwolnienia! Nie potrafi powiedzieć że firma nie szuka osób do jakiejś dalszej współpracy (bo dobrze wiemy jaki jest model biznesowy firmy, oraz rotacja pracowników jest niemal zaskakująca). (usunięte przez administratora), jeżeli Pan to czyta, mam kilka słów do powiedzenia. Do swojej firmy nie przychodzi się tylko po to żeby odebrać nową zabawkę (iphone 10) i nie dla pogaduszek. Jeżeli Pan będzie dalej łożyć łaskę na pracowników i na to co się dzieje, Pana firma przestanie być traktowana poważnie przez osób, które potencjalnie mogły by być Pana pracownikami. I co to jest za sposób komunikacji z pracownikami stawiając ananimową skrzynie do kontaktu ?? Pan nie ma 100000 pracowników żeby nie dało się z konkretnymi osobami porozmawiać osobiście i może w jakiś sposób zapobiec zwolnieniu kolejnej osoby!! A jeżeli Pan ma to głęboko (usunięte przez administratora)lepiej w ogóle nie zajmować się prowadzeniem biznesu! Bo powiem szczerze panu cholernie źle to idzie!

był

w firmie tej pracuje ponad 200 osób, wiec podanie inicjału bądź imienia nie powinny być łamaniem regulaminu. Pisząc WŁAŚCICIEL można łatwo sprawdzić kto nim jest..

~ola
@Przyszły pracownik

Chodzi o Pana Wiktora, tak?

abc

o co tutaj chodzi przeciez są to komentarze dotyczące firmy BRAND z Białegostoku, dlaczego nazywa się to teraz Miramix, a firma funkcjonuje pod nazwą BRAND, na stronie równiez nie ma informacji o zmianach http://bdgroup.pl/bdgroup/pl/ prosze o informacje od Administracje o co tu chodzi?

ABC
@abc

standard, administracja reaguje jak sie uzuwa imienia/inicjałów właściciela bądź jest zła opinia dot. danej firmy

Kornelia321

Lubię atmosferę w Brand Distribution LTD Sp. z o. o. sp.k. Białystok za: Fantastyczna firma dla osób które chcą pracować w międzynarodowym środowisku, daje ogromne możliwości rozwoju i nauki z różnych dziedzin, sprzedaż, zakupy, logistyka, export i wiele innych . To kuźnia talentów dla sektora FMCG.

Nie pracuje jużtam na szczęści
@Kornelia321

Spółka LTD przekształcona w 2017 r spółka o której piszesz nie istnieje, i ma kompletnie inną nazwę a twoją opinie chyba wspiera jakiś nie do końca legalny wspomagacz skoro tak to fantastycznie opisujesz

Zmieniam tą prace

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tragedia nie polecam, Kadra zarządzająca to banda egocentryków którzy wszystko przerzucają na pracownika, ciągłe parcie na nie płatne zostawanie po godzinach, zero docenienia pracownika zero benefitów chyba że ktoś za benefit liczy kartę fitprofit z opłatą 120 zł msc. Żal podwyżki zero przez 2 lata i mam im dziękować że dają mi pracę. Prezes to ciul

Arc

@Kornelia321 prosze Cię, opisz to "Fantastyczna firma" i napisz co najbardziej się Tobie tam podoba a także relacje z przełożonymi

Alicja

@minima, przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób. Dotyczy to również podawania inicjałów. Jest to naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Qazxsw12!, domyślam się, że pracujesz w Brand Distribution LTD? Chętnie się dowiem jaka jest Twoja opinia o pracy w tej firmie. @Andre, czasami na stronie firmy nie ma dostępnych ofert pracy, więc poszukujący pracy zadają pytanie tutaj. Do tego między innymi służy to forum. Jeśli pracujesz w Brand Distribution LTD to powiedz jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawce i jaka atmosfera pracy jest w firmie. Twoja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników.

Mario
@Alicja

tyle czasu 0 komentarzy, czyzby w tej firmie coś sie poprawiło? @Alicja "czasami na stronie firmy nie ma dostępnych ofert pracy" - non stop są oferty pracy ze względu na przeogromną rotacje

Norbi

Qazxsw12!
@Norbi

Tak, nie idź, bo szkoda Twojego czasu :D

Andre
@Norbi

@Norbi nawet nie próbuj jak nie potrafisz znaleźć ogłoszenia w internecie.. no chyba ze szukasz na pracownika magazynowego, tam takie umiejetnosci nie przydadzą sie Tobie

Alicja

@KAM, zapoznaj się z ofertą firmy która, poszukuje na stanowiska podane w poprzednim poście. Jeśli będziesz aplikować, podziel się informacją jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i jakie warunki zatrudnienia zaoferowali. Twoja opinia może pomóc innym poszukującym pracy.

Zuza
@Alicja

Widziałam w necie ogłoszenie na stanowisko asystenta w dziale eksportu. Aplikował ktoś z was? Czego się spodziewać?

minima
@Zuza

Byłam na rozmowie , tragedia . Pani AK jak prokurator , bardzo nie podobały mi sie zadawane pytania , pytania nie związane z pracą, a z moim zyciem prywatnym i uwazam ze takie pytania nie powinny byc zadane . Na sam koniec dostałam test z matematyki i j.angielskiego , tragedia takie testy to ja rozwiązywalam jak szłam do kołchozu do pracy, a nie do biura . Ogólnie Pani AK bardzo nie miła , stanowcza , bez uśmiechu ,czułam sie jak na przesłuchaniu na policji , ze względu na podejscie do mnie na rozmowie odrazu sama do siebie powiedziałam ze nigdy nie chcialabym tutaj pracowac . Pytałam o godziny pracy gdzie dla mnie są bardzo wazne aby o 16 wyjsc , ale czytam tutaj o opiniach ze codziennie trzeba siedziec po godzinach to juz wychodzi kłamstwo podczas rozmowy ,szkoda ze nie poczytałam opini przed rozmową to bym zadała jej kilka pytań .

Alicja

@Zuza, może podzieliłabyś się tą informacją z użytkownikami forum i podałabyś szczegóły dotyczące tego jakie kwalifikacje trzeba mieć, by aplikować? Czy Ty będziesz szła na rozmowę o pracę? Jeśli tak, koniecznie napisz o co Cię pytali i jakie warunki zaproponowali? Może ktoś z was aplikował i mógłby napisać o swoich odczuciach? Zachęcam Was do dodawania obiektywnych opinii.

KAM

Poszukują obecnie KAMa. Bardzo proszę o opinię. Jakie narzędzia, samochód??

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

• Jak się pracuje w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ