Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Nikoś

Zawsze będzie iskrzyć na linii kierownik pracownik in to jest normalne. Myślę, że dużą wartością firmy jest fajna załoga i z tego powinniście się cieszyć!!

gość
@Nikoś

fajna załoga to nie wszystko by poświęcić większość swego czasu tej firmie i to co oferuje pracownikom i sposób w jaki ich traktuje.

exW

Alicja ewidentnie zachowujesz sie jak pracownik HR tej firmy, ktory w marny sposob proboje obronic renome, zamiast zaczac od zrodla, czyli od problemow wewnatrz firmy. Jesli zas twierdzisz ze nie jestes pracownikiem lub nie bylas to nie wypisuj rzeczy o ktorych pojecia nie masz. Minus: nie mozna wierzyc w slowa managerow oraz wlasciciela. Zmieniaja zdanie co chwile i tylko na wlasna korzysc. Jesli zauwaza ze jestes dobry beda wyciskac z Ciebie ile sie da w perfidny sposob. Wlasciciel potrafi zadzwonic nawet o 21:00 sprawdzic czy odbierzesz sluzbowy telefon, jesli nie to nastepnego dnia jest niemile spotkanie. Czas prywatny w tej firmie nie jest przestrzegany. Plusem jest to ze duzo mozna duzo sie nauczyc i pracownicy sa wporzadku

Alicja

@Nik nie poszukuję nowego miejsca pracy, a na wątek ten trafiają osoby, które są zainteresowane opiniami o tej właśnie firmie. Rzeczywiście, warto zapoznać się ze wszystkimi wpisami, jednak w przypadku tej firmy sięgają one aż 2014 roku. Od tego czasu wiele mogło się zmienić, dlatego też warto czasem dopytać o aktualną sytuację i opinie nowych użytkowników.

Alicja

@nik mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Brand Distribution LTD. Nie jestem w żaden sposób z nią związana. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca firmie oraz by osoby, które trafiają na ten wątek mogły znaleźć pomocne informacje o przyszłym pracodawcy. Nie jest moim zdaniem bronienie firmy. Po prostu dopytuje, tak by wpisy, które się tu pojawiają były bardziej jasne i merytoryczne. Ważne jest zobaczenie zarówno mocnych stron tego pracodawcy, jak i tego co jest jeszcze do dopracowania, jednak oczywiście wszystkie wpisy muszą być zgodne z zasadami regulaminu. A co Ty możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Na co można liczyć obecnie?

Nik
@Alicja

Proponuję Alicja zatrudnij się tam zawsze są wakaty bo rotacja jest taka jak pieczywa w sklepie. Czytaj wszystkie opinie o tej firmie zrozumiale to wtedy nie będziesz miała obraz mocnych i słabych stron.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
nik

Alicja czy tylko zajmujesz się odpisywaniem na goworku i obroną tej niedorozwiniętej firmy, którą tworzą fałszywi ludzie, za to ci płacą jesteś kolejną osobą która nic nie robi jak Prezes i inni na niby wyższych stanowiskach bez kompetencji. Prezes siedzi bo to z Wiktorem zaczynał w tej firmie i nic nie robi tylko go doji z kasy jak inni przy korycie.

Alicja

@Byly pracownikjeśli zniknął Twój wpis oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Prożka

Potwierdzam opinię wyżej. Firma jest straszna wieczne problemy i wyzysk pierwsze spotkanie to mydlenie oczu a później wychodzi wszytko na jaw. Kodeks który został wymyślony to porostu porażka. Nigdy nie ma problemu są wyzwania... polityka firmy pracą ponad wszystko... place marne a o premii można pomażyć. Socjalu żadnego karta fitprofit droga i to ma być zachęta dla pracowników w normalnej firmie kosztuje ona do 60zł maks a w firmie 100zł...

Byly pracownik

Mam pytanie. Ile razy można usunąć opinie ? Nawet tygodnia nie była moja opinia i już jej nie ma...powinniście w takim razie wszystkie usunąć. Czemu tego nie robicie? Firma dno jak nie chcesz mieć życia prywatnego i zdrowia to miejsce pracy jest dla ciebie.

Alicja

@nik, dlaczego uważasz, że Brand Distribution LTD Sp. z o. o. sp.k. Białystok to dno?

nik

totalne dno, brak szacunku, rotacja pracowników większa niż produktów jakie sprzedają, ludzie sami się zwalniają

BD to błąd

W dziale IMPORT w ciągu 8 miesięcy zwolniło się 10 osób...to chyba mówi samo za siebie. A wszystko dzięki Pani Dyrektor i... Brianowi Tracy. BD = Whatsapp = melduj się szefowi o 22:00, że jesteś obecny i śledzisz co się dzieje w firmie.

lep

Może jednak wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna chociażby na specjalistę ds. sprzedaży eksportowej? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że oprócz zarobków są jeszcze jakieś beenfity socjalne do tego.

były........

Jeśli konecznie chcesz się zatrudnić, to musisz przygotować się na: braki towarów najbardziej poszukiwanych przez klienta; promowanie produktów kompletnie nie znanych na polskim rynku bez jakiegokolwiek wsparcia marketingowego; próbę odzyskania "twarzy firmy" u kluczowych klientow firmy, którzy zrezygnowali z nią ze współpracy (powodów dużo); potforlio podobne z firmami z branży z cenami wyższymi o kilkanaście i więcej procent; ciągłe zmiany kadrowe w biurze; w gorącym okresie przypadki pracy cały weekend bez możliwości uzyskania dodatkowego wynagrodzenia - tylko odbiór.......

oko
@były........

święta racja norma ciągłe braki

nie polecam

Do 4000 to możesz i w biedronce zarobic, no bo przeciez 1500-2000 na reke to dalej jest DO 4000. Jak dla mnie firma dno. Przeprowadzane cyklicznie czystki niewiele zmieniaja. Ryba psuje się od głowy... nie polecam

bywaitak

Podpisuję się pod opinią Qazxsw12! i To ja dorzucę coś od siebie. Wszędzie wiszące plakaty 'motywacyjne' prosto z jakiejś taniej coachingowej sesji typu ludzie sukcesu/ludzie porażki, czy kodeks honorowy, który, gdyby mogli, to zmusiliby wszystkich do recytowania na pamięć o poranku. Niepłatne nadgodziny, zero szacunku i podzięki za poświęcony czas, na zasadzie - skoro siedzisz po godzinach to widocznie twoja wina i pracujesz niewydajnie. Pogarda dla wszelkiej słabości, kierownik siedzi po nocach i ciuła z laptopem? rozlatuję się małżeństwo? Wywalić na zbity pysk, widocznie się wypalił. Następny. Zarobki niskie. Spychologia w najgorszym wydaniu, powodzenia w bronieniu swoich racji, kiedy nie jesteś pupilkiem prezesa. Prezes- produkt kapitalizmu w najgorszym wydaniu, bez ludzkiej twarzy, którą usilnie starają mu się przyprawić specjaliści od PR na coachingowych spotkaniach firmowych. Podsumowując, 'potraktujcie firmę przejściowo - bo ona też tak Was właśnie potraktuje'

bcbcbc

A ja widziałem, że na stronie bdg są ogłoszenia rekrutacyjne i to nawet kilka: http://bdgroup.pl/bdgroup/career/

Nie, nie dają :)

Qazxsw12!

Ja również oceniam firmę negatywnie. Dział HR - porażka, przeprowadza rozmowy, ale i tak ostatecznie rozmawia się z kierownikiem działu. Firma duża - z aspiracjami. Na nich też się kończy. Firmę mogę polecić tym, którzy będą traktować ją jako swój pierwszy etap w karierze - dla zdobycia doświadczenia. Nie warto się utożsamiać, bo firma sama od siebie nic nie daje. Niskie morale, presja, nienormalny szef, wygórowane oczekiwania, ogromna rotacja, zła atmosfera w firmie to norma. Z początku wydaje się, ze jest spoko - firma super, z międzynarodowym gronem i w ogóle. Po jakimś czasie dopiero widać jak jest. Kodeksy (!), regulaminy, Brian Tracy - mantra, praca gratisowa po godzinach, 'wiecznie za mało, za wolno, nie wystarczająco efektywnie". Problem widziany jest w ludziach. Rotacja jest nie bez powodu - albo uznasz, że już się nie rozwijasz albo Cię zwolnią, bo Twoja praca jest niemierzalna liczbowo albo cokolwiek. O podwyżce zapomnij. Nikt z firmą się nie utożsamia. Firma na siłę utożsamia się z pracownikami. O wszystko trzeba walczyć, ale racjonalne argumenty nie pomagają w konfrontacji z kimś 'na górze" Z czasem mija więc zapał i człowiek uznaje, ze nie warto - bo tym którzy szukają stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju radzę -Potraktujcie firmę przejściowo - bo ona też tak Was właśnie potraktuje. - Jeśli w ogóle się zdecydujecie na pracę w spółkach BD. Zdecydowanie odradzam.

bridie
@Qazxsw12!

Ocena w punkt! Chyba nikt dokładniej i dosadniej tu nie napisał, podpisuję się pod opinią obiema rękami.

Mini

Nie czytaj opinii. Ja też przed podjęciem pracy słyszałam złe opinie. Zatrudnij się i sam się przekonaj, ja nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

• Jak się pracuje w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ