Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Jak szefostwo w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ traktuje ludzi?

jak przedmioty. Wykorzystać jak najbardziej i wymienic

@były pracownik

Chyba że chcesz odejść to nagle okazujesz sie niezastąpiony. Oferują gruszki na wierzbie, czyt. poprawę wszystkiego co do tej pory nie działało. Ci co szanują swoje zdrowie psychiczne odchodzą ????

Katarzyna
@Również była

A co u Ciebie było taką ostateczną sytuacją, która potwierdziła Cię w przekonaniu, że chcesz się zwolnić?

@Katarzyna

Że jednak nic się nie zmieni. Chyba że na gorsze ???? trzeba szanować siebie i swój czas skoro pracodawca tego nie robi. Życie jest zbyt krótkie żeby spędzać je w takich miejscach

Katarzyna
@były pracownik

Serio? A co takiego konkretnie robią, że tak uważasz? Płacą mało czy coś innego?

marek

potwierdzam

Ilona
@Również była

Czyli co niby wtedy oferują? I co, faktycznie się tak dzieje? Orientujesz się? Czy rzeczywiście to się zmienia, jak ktoś chce odejść?

Jest nest

Jest to prawda

Heh

Ładnie wyczyszczony profil, laska z "EB" zadbała? Nikomu nie polecam tego miejsca. Zero ludzkich zachowań i źle traktują pracowników, dobry PR to nie wszystko, prawda wychodzi na jaw.

@Heh

jestem zdumiony ze nic sie nie zmienia przez 10lat, cały czas jest taka sama rotacja, takie same opinie :) Wlasciciel i kadry niczego sie nie uczą:)

WALDI
@były pracownik

najgorsza firma w jakiej można pracować . wlasciciel ten sam to te same metody i nie ma sie co dziwić

Julia
@Heh

Chętnie usłyszę o tej prawdzie. Jakie firma ma największe minusy jeśli chodzi o traktowanie pracowników? Widzę dużo negatywnych wpisów wiec coś musi być na rzeczy. Czy możesz rzeczowo opisać co według Ciebie firma robi zle?

@Julia

chocby telefon od szefa "sprawdzający" czy np. o 20:00 (nie są to Twoje godziny pracy) odbierzesz telefon - i nie ważne że byłaś np. z chłopakiem na kolacji. Jesli nie odebrałaś, licz sie z bardzo niemiłym spotkaniem/telefonem następnego dnia. Łamanie warunków ustaleń. Słowo "umowa dżentelmeńska" jest im obce. Zmieniają plany sprzedażowe kiedy im się podoba, nawet przed końcem kwartału. Umawiasz sie na warunki pracy podczas rekrutacji, przychodzisz i zostają zmienione. Bardzo duża rotacja managerów (sam w ciągu 1 roku miałem 3). Są to nieliczne rzeczy które wymieniłem ale powodują, iż jest tam przeogromna rotacja, której do tej pory nie widziałem w żadnej firmie (na rynku pracy jestem prawie 20lat).

@Julia

napisałem prawde, bez nazwisk, inicjałów. GOWORK - prosze mi powiedzieć dlaczego chcecie tak bardzo ukryć to co jest w ponad 300 komentarzach? Jesli nie wierzycie ze tak naprawde jest to sprawdzcie to OSOBISCIE! Moja opinia została usunieta, a wymienilem tylko wiele problemów, które wpływają na przeogromną rotacje w firmie BRAND

@były pracownik

Zgadzam się. Pierwsza praca w której nie chciałam przedłużyć umowy. Brak systemu szkoleniowego dla nowych pracowników, bo ciągła rotacja. Podwyżka po okresie próbnym to kpina. Z góry podana stawka, brak możliwości negocjacji. I pozycja "z góry", czyli to ty musisz się wykazać że chcesz u nas pracować a nie pytać co my możemy zaoferować.

@Również była

"to ty musisz się wykazać że chcesz u nas pracować" - esencja. Albo targi, które de facto pomagają w zdobyciu kontaktów, nawiązaniu relacji - szef w niektórych przypadkach uważa, iż jest to nagroda dla pracownika :-)

@były pracownik

Oszczędności. Tylu Dyrektorów trzeba wykarmić a za rok nowych ????

Gabriela
@były pracownik

Targi to nagroda dla pracownika, tak u tutaj mówią? Ale chyba tam się jedzie do pracy, to w takim razie chodzi o samo wyjechanie? A na tych targach gdzie firma się wystawia to chyba tez ktoś obsługuje stanowisko? Ktoś z marketingu?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3000 ?

jarek

jedną ręką podpisz umowę a drugą potencjalne zwolnienie bo tam rotacja jest taka jak np masła w latach 80 tych

Zespół HR

Prowadzimy regularne rekrutacje do naszego zespołu w Warszawie, przede wszystkim na stanowiska sprzedażowe oraz asystenckie w działach sprzedażowych. Na obu rodzajach stanowisk wynagrodzenie 3000 netto jest jak najbardziej realne.

@jarek

Jarku, dziękujemy za Twoja opinię i ciekawą metaforę. Pozwolimy sobie jednak nie zgodzić się z tą opinią. I liczymy na równie duże zainteresowanie pracą u nas jak masłem w latach 80-tych, tym bardziej, że nasza podaż nowych miejsc pracy będzie dynamicznie rosła w najbliższych miesiącach. Życzymy Ci udanych zakupów przedświątecznych i oby nie zabrakło masła na półkach;). Pozdrawiamy serdecznie!

Jacek
@Zespół HR

A zatrudniony jest już dyrektor handlowy i operacyjny? Jak widać po ogłoszeniach temat wiekowy.

Krzych347
@Zespół HR

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, bo to nie prawda. Ile osób zostało zatrudnionych np w 2021 , a ile zwolnionych ? 30% ludzi zmienia się w tej firmie co 2-3 lata i to jest niezaprzeczalny fakt.

noe
@Krzych347

fakt. rotacja w firmie większa niż kiedyś w Gellwe . drzwi się nie zamykają i są obrotowe bo ledwo co zaczynasz pracę już Cie nie ma :)

noe
@jarek

chyba nawet większa :)

@Zespół HR

@zespół Hr, nie musicie sie zgadzać z Panem Jarkiem, aczkolwiek jest to jawne kłamstow. Mam 15lat doświadczenia związanego z pracą i takiej rotacji jak w Brand nigdy nie widziałem i tak jest praktycznie na każdym stanowisku, szczególnie jesli chodzi o stanowiska handlowe, kierownicze oraz dyrektorskie. Zdażały się nawet, iż w jednym roku miałem 3 dyrektorów, ale HR nadal uważa, iż jest to niski poziom rotacji, w normie :)

arek
@były pracownik

nic dodać nic ująć. jak ktoś myśli o pracy długofalowej to nigdy w tej firmie..

@Jacek

@Jacek, dziękujemy za zainteresowanie sukcesami prowadzonych przez nas rekrutacji. Z przyjemnością informujemy, że oba stanowiska zostały obsadzone jeszcze w listopadzie 2021. Nowi dyrektorzy działają pełną parą i już widzimy pierwsze pozytywne efekty zmian, które wprowadzają. Rekrutacje trwają tak długo jak to konieczne, żeby zatrudnić najlepiej dopasowanych do firmy i jej potrzeb biznesowych managerów. A wybór mieliśmy bardzo duży - na oba stanowiska otrzymaliśmy łącznie ponad 700 CV. Pozdrawiamy!

Niepełnosprawna 7 lat w ABIE
@Zespół HR

Jaki komentarz, taka odpowiedź.

Lady d
@arek

Czy komentarze odnoszą się do obu oddziałów w Białymstoku oraz W-wie?

@Zespół HR

@zespół HR, bylibyście bardziej szanowani jakbyście pisali prawde. Obracacie konkretne prawdziwie, negatywne argumenty na swoją korzyść. Może warto w końcu wziąć na klatę sytuacje w firmie? sprawdzcie sobie historie komentarzy, przeogromna rotacja to rzecz naturalna w firmie, szczególnie w dziale zakupu, sprzedaży i na wyższych stanowiskach

Ilona
@noe

ale właściwie to dlaczego tak się dzieje? szefostwo nie jest zadowolone z pracy pracownika czy jak?

Aktualność
Tegoroczna, 12. już edycja konferencji Poland & CEE Retail Summit, będzie edycją wyjątkową - postpandemiczną i adresującą najnowsze wyzwania w światowej gospodarce.
Na tym najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym spotkaniu polskiego sektora handlu i FMCG co roku spotykają się najważniejsi gracze rynku retail: producenci, dostawcy, sieci handlowe, e-commerce. Brand Distribution Group będzie w tym roku reprezentował nasz Dyrektor Operacyjny - Patryk Jabłonka.
7 kwietnia o godzinie 11:50 weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Strategie wyjścia z zakłóceń spowodowanych konfliktem geopolitycznym w Ukrainie".
Na scenie Supply Chain będą poruszane takie zagadnienia, jak:
- Radzenie sobie z zakłóceniami w zarządzaniu globalnie zintegrowanych łańcuchów dostaw;
- Zarządzanie budżetami w obliczu stale rosnących kosztów transportu;
- Opracowanie planu ciągłości działania z zaufanymi dostawcami i rozszerzenie, w razie potrzeby, wsparcia finansowego lub społecznego.

Obok Patryka Jabłonki, panelistami będą Grzegorz Dziekanowski (Head of Procurement Category Management, Grupa Żywiec) i Wojciech Grochowski (Wicedyrektor Wydziału Handlu, SM Mlekpol), a panel poprowadzi Andrzej Zawistowski (Członek Zarządu, Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów).
Serdecznie zapraszamy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aktualność
Wczoraj nasz zespół z działu Eksportu wziął udział w arcyciekawym szkoleniu nt. międzynarodowej etykiety spotkań biznesowych we Francji. Tajniki savoir-vivre i kultury francuskiej odkrywał przed nami urodzony w Paryżu Nicolas Levi – doktor nauk społecznych. Rozmawialiśmy o różnicach i podobieństwach pomiędzy Polską i Francją, roli komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zasadach korespondencji biznesowej oraz obyczajach i mentalności Francuzów. Czyli o tym co pozwoli nam lepiej poznać naszych francuskich partnerów i rozwijać dobre biznesowe relacje. Organizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Dziękujemy za zaproszenie!:)

Aktualność
Bez względu na sytuację na rynku, to ostatecznie klient determinuje, w którym kierunku będzie się rozwijał biznes.
Pandemia pokazała, jak ważna jest szybka i przemyślana reakcja na zmieniającą się rzeczywistość i zachowania konsumentów.
- Sytuacja na rynku zmienia się dynamicznie, podobnie jak priorytety i potrzeby klientów, a to one determinują nasze strategiczne cele. To klient decyduje, w jaki sposób będziemy się zmieniać! - przekonuje Armen Papazjan, dyrektor generalny i wiceprezes zarządu Brand Distribution Group, w wywiadzie dla magazynu Food from Poland przygotowanym m.in. na targi Gullfood i ISM Japan.

Cały wywiad jest dostępny tutaj: W czasach ciągłej zmiany przyszłość kreuje klient | Brand Distribution (bdgroup.eu)
Ja Ja

Witam pojawiła się oferta pracy na magazynie w Białymstoku ktoś może pracował i może coś powiedzieć o zarobkach i poziomie tempa pracy ?

Zainteresowana

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw personalnych. Warto aplikować, jak tam atmosfera?

Doris

Jak przedstawia się poziom premii u handlowców? Są to premie kwartalne? Poproszę o konkretne liczby :)

@Doris

W dziale eksportu mamy bonusy kwartalne uzależnione od realizacji planu sprzedażowego. Bonus liczony jest jako procent od wypracowanej marży na sprzedaży, a kwota zależy od planu marżowego, który handlowiec przyjął do realizacji w danym kwartale. Plany zależą od stanowiska – sprawdź nasze ścieżki karier, rynków, stażu w firmie. Bonus może wahać się od 1500-2000 złotych, przez 4000 - 5000 złotych do nawet 9000-10000 złotych za kwartał, wszystko zależy od planu.

marta
@Doris

kwartalne czyli wirtualne a ich wyplata zalezy tylko od humoru Pana Wiktora

@Zespół HR

"Bonus może wahać się od 1500-2000 złotych, przez 4000 - 5000 złotych do nawet 9000-10000 złotych za kwartał, wszystko zależy od planu." a to CI dopiero dobry zarcik. Wszystko zależy od Pana (usunięte przez administratora), również dobrze możesz nie otrzymać premii. Mało tego plan na dany kwartał potrafi być ustalany w trakcie jego trwania, czasem nawet w połowie kwartału tak by Pan (usunięte przez administratora) zobaczył na jakim etapie są handlowcy by jeszcze coś podnieść :)

Lol

Witam. Proszę o informację jakie widełka płacowe są przewidziane dla specjalisty ds. logistyki. Pozdrawiam

Marzena
@Lol

A to oni nie publikują tego w ogłoszeniach o pracę? Może dowiedziałeś się już? Jak coś to napisz ok?

@Lol

Widełki na stanowisku to w zależności od doświadczenia i stażu w firmie to 3700 - 4000 brutto

Ciekawa

Drodzy, widziałam ogłoszenie na stanowisko HR dyrektora, czy ktoś mógłby powiedzieć co się stało z poprzednią osobą?Dlaczego firma teraz szuka takiej osoby i może ktoś odpowie czy rzeczywiście zależy zarządowi na zmianie? Czy dział Hr to działa w tej firmie i prowadzi działania dla pracowników ?

aj
@Ciekawa

zmiana... to magiczne słowo w tej firmie. Na onboardingu dużo o tym mówiono, a w rzeczywistości jak masz pomysł na zmianę to - tutaj cytuje "tu nic nie trzeba zmieniać" to wrecz zabawne... a ci nowi albo odejda sami jak zauważa co się dzieje i okażą trochę rozumu, albo zostaną zwolnieni i czar prysł

xyz
@Ciekawa

jak każda wyleciała z hukiem. który to już w ciągu roku dyr HR już przestałem liczyć

Agnieszka
@xyz

Z przyjemnością wyjaśniam, że obydwaj managerowie, którzy w minionym roku pracowali w dziale HR nadal są zatrudnieni w firmie, choć obecnie poświęcają czas swojej rodzinie, a nie pracownikom Brand Distribution????. I bardzo nas to cieszy! Dodatkowo, jedna z tych osób wraca do naszego zespołu już w maju, a ja sama mam przyjemność kierować działem HR w Brand Distribution już ponad 6 miesięcy.

@xyz
@Agnieszka

6 miesiecy ta strasznie długo jak na ta firmę :)

Informujemy, że publikowanie tego rodzaju treści w odniesieniu do konkretnej osoby nosi wszelkie cechy naruszania dóbr osobistych, w szczególności dobrego imienia i wizerunku osoby, której wpisy dotyczą, a ponadto wypełnia znamiona czynów ściganych z wniosku osoby pokrzywdzonej w postępowaniu karnym w szczególności jako znieważenie i zniesławienie. W związku z tym, wobec osoby dopuszczającej się wskazanych czynów zostaną podjęte wszelkie przewidziane przepisami prawa działania w celu zaniechania i penalizowana tych zachowań.

XYZ

Jak atmosfera w dziale eksportu zagranicznego?

Jaki jest wkład kierownictwa BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rolą menedżerów jest pomaganie zespołom w osiąganiu sukcesów. W organizacji takiej, jak nasza, silnie zorientowanej na wynik, wsparcie od menedżerów w osiąganiu celów ma szczególne znaczenie. Stąd nasze solidarnościowe podejście w tym względzie, a za wyniki współodpowiedzialność biorą wszyscy. Dążymy do tego, by nasi menedżerowie mieli coraz więcej możliwości wspierania pracowników.

Słyszałem, że z tymi HR’ami jest coś nie tak, jak jest teraz ?

@Zainteresowany

Niedawno miałem okazję rozmawiać i ta rozmowa to był śmiech na sali. Bardziej ja zadawałem pytania niż oni. Rekruterzy wzięci z łapanki na ulicy, o braku informacji zwrotnej nie wspomnę.

Nero
@Kandydat

Niestety muszę przyznać rację Koledze, ewidentny brak profesjonalizmu. Styl prowadzenia rekrutacji najniższy z możliwych. Osoba prowadząca rekrutacje zdecydowanie nie posiada kompetencji do zajmowanego stanowiska. Brak informacji zwrotnej do kandydata, a podobnież firma tak bardzo dba o wizerunek. Chyba coś poszło nie tak w kwestii tworzenia Działu HR.

@Kandydat

Dzień dobry, przykro nam, że takie są Pana odczucia po rozmowie rekrutacyjnej. Zawsze przekazujemy feedback kandydatom, jeśli więc nie stało się tak w Pana przypadku, prosimy o maila na adres zapytaj@bdgroup.eu. Możliwe, że rekrutacja jeszcze się nie zakończyła - stąd nasze milczenie. Jeśli jednak jest inaczej, na pewno przekażemy zaległy feedback. Pan również będzie mógł przekazać rekruterowi informację zwrotną ze strony kandydata.

waldo
@BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

standardem jest brak feadbecku..taka firma..

@waldo

Waldo, podobnie jak powyżej. Jeśli nie otrzymałeś feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej, prosimy o maila na adres zapytaj@bdgroup.eu. O ile rekrutacja już się zakończyła, na pewno przekażemy zaległy feedback i chętnie otrzymamy informację zwrotną.

Pawel

Dlaczego nie można odpowiadać na odpowiedzi „pracodawcy”?

nowak b

kolejny kierownik z krajowki. zmian nie widać końca. pan Wiktor to ma nosa do ludzi...

Tomasz
@nowak b

Ale jaki nowy? To teraz kto jest handlowym?

Pawel
@Tomasz

taka jest rotacja personalna że trudno nadążyć. dyr. zakupów KW też nie ma. nie wytrzymał nawet roku. ISTNE SZALEŃSTWO

Tomasz
@Pawel

Ale ostatnio był jakiś nowy handlowy, i gdzie jest miał nazwisko na M?

@Pawel

Hej, to prawda, że ten rok przyniósł nam kilka zmian na stanowiskach managerskich, zarówno na plus, jak i na minus, póki co nasz bilans jest dodatni. Dołączyli do nas np. managerowie z innych firm naszej branży w Białymstoku, mamy też powroty managerów po kilku latach przerwy. Wielu managerów jest z nami od lat i mają możliwość rozwijać się razem z firmą, przyjmować nowe role i wyzwania. Staramy się, żeby w firmie pracowali managerowie, którzy dobrze czują się w swojej roli i w naszej organizacji i którzy wnoszą pozytywną wartość dla biznesu i zespołu. Czasem tak bywa, że firma lub manager, podejmują decyzje dotyczące poszukiwania innych możliwości. Taka zmiana bezpośrednio dotyka pracowników, rozumiemy więc stres i niepokój, jaki czasem pojawia się w takiej sytuacji. Wierzymy, że zmiana, o której piszesz, przyniesie pozytywne efekty dla zespołu, biznesu, samego managera, jak i jego następcy z wewnątrz organizacji.

Karol

Czy to ciezka praca ? Macie tam zawsze miła atmosferę i pomocny zespół?

Zainteresowana
@Karol

Właśnie różnie tu piszą. Wnioskuje, że to nie jest dobra firma do współpracy.

maro
@Zainteresowana

jak wynika z opinii na rynku jest gorzej niż zle. ciągle zmiany decyzji i ludzi tam pracujących o czym to swiadczy..

Robert

Jestem klientem. Z punktu widzenia zakupującego, to na prawdę ciężko coś kupić....po za 2,3 produktami. Firma chyba zarabia na eksporcie i dostarczaniu towaru do marketów. Oczywiście nie neguję w strategię sprzedażową firmy, ponieważ to Ich sprawa. Może ktoś z Państwa może polecić fajną hurtownię chemiczno-spożywczą. Dziękuje za pomoc.

Kandydatka

Nie polecam wysyłania tam CV . Ja to zrobiłam i to był błąd. CV wysłałam bardziej z ciekawości, bo myślę o zmianie pracy . Rozmowa taka sobie, bardziej to ja wypytywałam o szczegóły niż mnie wypytywano . Osoba z HR kompletnie nieprzygotowana do rozmowy , z CV pewnie też się nie zapoznała . Tydzień po obiecanym terminie dostałam odpowiedź , że mi dziękują , ale nie pasuje do profilu kandydata . Cokolwiek to oznacza .... Z kolei po kilku dniach dostałam wiadomość od jakiegoś faceta stamtąd czy może nadal jestem zainteresowana ... Widzę , że raptem zaczęłam pasować do profilu kandydata . Trochę żałosne i niepowazne podejście . Podziękowałam , bo i tak dużo czasu już straciłam.

robert
@Kandydatka

popieram. firma jak widać o poziomie bez komentarza bo administrator usunie

kandydat
@Kandydatka

Jak miała na imię, nazwisko Pani Z HR?

A można na poważne pytanie otrzymać poważna odpowiedz

@Kandydat

A mogę wiedzieć, do czego jest Ci potrzebna ta odpowiedź?

@Kandydat

Jeśli ktoś mówi o kimś ze nie ma kompetencji to chciałbym wiedzieć kto to. Opina jest/będzie niesłuszna jeśli nie można jej zweryfikować. Po za tym po to jest portal wymiany informacji by się nią dzielić.

@Kandydat

Powiem szczerze, dziwi mnie to pytanie od drugiego kandydata. Chyba ze pod tym nickiem ukrywa się ktoś z firmy, hehehe

@Kandydatka

Proste pytanie. Widocznie za trudne do odpowiedzi. Jeśli ktoś ma doświadczenia z rekrutacji i są wiarygodne to trzeba się podzielić. Zwłaszcza ze nikt nie zostaje urażony. A tak traci się czas na polemikę.

@Kandydat

Dalej nie rozumiem po co kandydatowi (jeśli rzeczywiście nim jesteś, a teraz po tych wypowiedziach jestem pewna ze nie), nazwisko osoby z która się spotykałam.

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

• Jak się pracuje w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ