Pcc Exol S.A.

Opinie o Pcc Exol S.A.

Obsługa klienta

Ooooo i znów ogłoszenie do obsługi klienta....no to tam to się dzieje....szkoła przetrwania dla niektórych....

Obsługa klienta
@Obsługa klienta

Ooooo i kolejna rekrutacja w dziale obsługi klienta....????

Iwona
@Obsługa klienta

No i znowu rekrutacja do obsługi klienta????????Co się tam wyprawia?????

Kandydatka
@Obsługa klienta

Zauważyłam że średnio co pół roku jest wymiana w Biurze Obsługi Klienta, czy ktoś może wie z czego to wynika?? Chciałabym złożyć CV ale w dobie tego co obserwuję i czytam na forach to niezaciekawie tam się dzieje??

Zainteresowana
@Kandydatka

I kolejna rekrutacja do BOK.......o co tu chodzi???

Julia Nowy wpis
@Zainteresowana

tak duża rotacja pewnie, ciekawe dlaczego

Zainteresowany Nowy wpis
@Zainteresowana

I znów minęło zaledwie 2 miesiące i kolejna rekrutacja do BOK. Z czego to wynika??

Teresa Nowy wpis
@Zainteresowany

A ostatnio nie dowiedziałeś się jakoś skąd ta rotacja wynika?

Zainteresowany Nowy wpis
@Teresa

nie, bo nie pochodzę z tego zaścianka ale możesz mnie i innych zainteresowanych poinformować tutaj na forum jeśli wiesz...

Jaka jest kultura pracy w Pcc Exol S.A.?

Poszukujący pracy....

ooo właśnie...dobre pytanie...mnie interesuje głównie kultura pracy w biurze i relacje międzyludzkie...

Kamila
@Poszukujący pracy....

Udało Ci się coś dowiedzieć? A może już dostałeś pracę?:) Ciekawa jestem jakie oferują warunki

A managerów z zewnątrz zatrudniają ?

Ex
@Michał

Na podstawkę lub po znajomości.

Tom
@Michał

kolejna rekrutacja na managerów...można próbować....pytanie tylko dlaczego kolejna....w przeciągu jakoś roku???

Wiecie może czy w Pcc Exol S.A. szukają chętnych na staż?

Wojtek

Proponowałbym aplikować na (usunięte przez administratora)

To prawda ze przez wirusa dużo osób zostało zwolnionych? Dostali może odprawę?

Znam

W dobie kryzysu związanego z pandemia pozwalniali dużo ludzi lub nie przedłużali umów, ale znalazły się wyjątki, jak np. Jesteś rodzina menadżera kierującego zespołem oraz przyjaciółkątego czlonka rodziny to umowa zostaje przedłużona, ale wszyscy pozostali oczywiście wypad. Także kolesiostwo straszne. Układy i układziki jak wiesz komu się przypodobać no to szybko awansujesz A jak będziesz mieć swoje zdanie to niestety ale kariery nie zrobisz. Ogólnie firma porażka. Takiej komuny jak tam już nigdzie nie ma. Stare wygi mieszkające w brzegu dolnym obstawiaja wysokie stanowiska A reszta traktowana jak zwykły plebs od czarnej roboty.

Cormway
@Znam

A czy ktoś ma wiedzę czy teraz będą potzrebowali ludzi do pracy?Podobno mają rozbudowywać produkcje antybakteryjnych produktów.

Pafko

Firma to jeden wielki komunizm, albo jeszcze gorzej. Odradzam wszystkim, którzy zamierzają tam pracować, pracownika mają za nic. Liczą się tylko słupki i cyferki. Każdy po trupach do celu. "Menadżerów" tam jak w lesie grzybów, a 3/4 kompetencji menadżerskich nie ma żadnych, ale panoszą się jakby wszystkie rozumy pozjadali. Nikt nikogo nie szanuje, atmosfera jest tragiczna, jakiejkolwiek integracji zero. Każdy sobie tylko skacze do gardeł. Zarobki - jak na standardy Brzegu Dolnego to może i komuś pasuje, ale porównując ze standardami wrocławskimi no to (usunięte przez administratora) mimo, że spółka giełdowa to każdą złotówkę ci wyszarpie. Zero inwestycji w pracownika. Masz tylko robić i to najlepiej jeszcze w nadgodzinach za które w firmie się nie płaci. Premia? O tym czy ją masz dowiesz się dopiero na koncie, ale kiedy? Tego to nawet przełożony ci nie powie. Zarząd robi wszystko żeby premii nie wypłacać. Firma TREAGEDIA jednym słowem. Uciekać jak najdalej

Grzesiek

W każdej firmie są rotacje więc nie ma co z tego wielkiego halo tym bardziej, że firma jest dobrym pracodawcą.

Mikołaj
@Grzesiek

Masz rację, rotacja pracowników może mieć różne podłoże i zdarza się w każdej firmie. Piszesz, że Pcc Exol jest dobrym pracodawcą. Co mógłbyś dodać o wynagrodzeniu? Jesteś z niego zadowolony?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Brzeg Dolny i okolicach.

W ostatnim czasie zwolniły się 2 osoby z działu obsługi klienta a jedna odeszła na zwolnienie - są już przyjęte nowe - pytanie co się zadziało że praktycznie w jednym czasie skład działu obsługi klienta pomniejszył się o 3 osoby?? Nie wygląda to za ciekawie??

???
@Tomek

Ooooo i znów ogłoszenie o pracę do obsługi klienta?? (usunięte przez administratora)

Halina

Bardzo wielu z Was wypowiada sie na temat PCC Exol jednak nie widzę tu żadnych konkretnych informacji, które mogłyby zachęcić do pracy w tej firmie. Czy napisze ktoś tu z pracowników Exol z Brzegu Dolnego co konkretnie dzieje się obecnie w firmie? Na jakie działy są obecnie prowadzone rekrutacje? Dla kogo jest ta praca w szczególności? Co należy umieć by odnaleźć się w tej pracy?

Grzesiek

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę i wydajność? Może wówczas rozwikłają się niektóre tematy??

Janusz

Niestety bardzo oburzają się ludzie w momencie jak zwracana jest uwaga na ich pracę i wydajność!!!!!

Szczęśliwy :-)
@Janusz

To brzmi jak byśmy konwersowali o maszynach, a chyba chodzi tu o ludzi a nie maszyny?? Jeszcze troszkę to faktycznie będzie u nas jak w Chinach :-(

Tomasz

Niestety jak ktoś nie dotrzymuje tempa pracy w firmie to pisze swoje złośliwości wobec innych!!!

@Tomasz

Kolego drogi Tomaszu, tu nie chodzi tylko o tempo pracy ale o wiele innych aspektów - jak wynika poniżej - a więc może czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.

ExPracownik

Nie powinno się wypowiadać źle o byłym pracodawcy, ale to co się tam wyprawia przechodzi wszelkie granice. Chcą być korpo, a brak reguł. Najbardziej irytuje to, że nie wiesz za co odpowiadasz, dokładają obowiązków i nawet nie wiesz jaką premie czy świadczenie świąteczne dostaniesz...

@ExPracownik

Wystarczy że masz odpowiedni wygląd, suszysz fałszywie zęby do odpowiednich osób i premie zawsze masz .

Pogodna :-)

Cieszę się że mnie tam nie ma :-)

NICK

Eeeeeeeeeeeeeeee, no Żal nie przesadzaj, wystarczy suszyć zęby od ucha do ucha do odpowiednich osób wyżej i udawać że jest pięknie i cudownie i będzie jak w niebie...nie którzy, a bardzie niektóre tak mają :-) Głowa do góry i fałszywy uśmiech wyryty na twarzy to jest klucz do sukcesu w PCC Exol S.A. :-)

Żal.pl

Poziom rozżalenia w firmie osiągnął poziom kulminacyjny (biuro). Atmosfera NIE do zniesienia. Sama praca nie jest zła (potencjał do rozwoju tylko w handlu - reszta ludzi jest do roboty; reszta jest od przewalania papierów - nikt tej pracy nie doceni); atrmosfera bardzo gęsta - ciągłe konflikty i wykańczanie psychiczne (plotki, naciski na podkładanie głowy za przełożonego). Ta praca nie kończy się po godzinie 16... problemy 24/h, a Ci co powinni się tym zainteresować tematami mają plecy i wszystko w d**** - są ludzie do roboty i od zaszczytów (ciągle kadra zarządzająca powtarza to na korytarzach i nic się nie zmieni, chyba że na krótko na pokaz!).

GROM

Nie wspominając o tym że niektóre koleżanki w biurze wyglądające tak ponętnie że nie ma faceta, który za nimi by się nie oglądnął, bez wyższego wykształcenia są bardziej cenione niż mające wyższe wykształcenie. No ale jak w tych czasach wykształcenie ma się do wyglądu....w tym przypadku żadne.

ŚwiętaRacja

To prawda, ale w Exolu jest obecnie równia pochyła. Nic się nie poprawia, bo nie ma ludzi, którzy umieliby poprawić organizację tej firmy. Układy są wszędzie, ale w Exolu to już przesada. Każdy ciągnie w swoja stronę, zamiast współpracować. O jakiej dynamice i wielozadaniowości mówisz. ? Sorry, ale to jakiś korporacyjny bełkot. Zasada w każdej normalnej firmie jest taka, że po to się podpisuje umowę, aby robić to na co umowa została sporządzona. A jak dokładają ci obowiązki i zadania, to wpisują to w umowę i podnoszą wynagrodzenie. Tych dwóch elementów brakuje w Exolu i przez to niektórzy pracownicy czują się oszukiwani i wykorzystywani. W dziale sprzedaży jest tak nerwówka, że dziewczyny czasami wychodza z płaczem po "wymianie zdań" z menadżerami sprzedaży. Kłótnie i pyskówki sa na porządku dziennym. Do tego rotacja personelu - ludzie odchodzą bo nie wytrzymują nerwowo. Młodzi, zdolni zyskują doświadczenie i bye bye

Marysia

"Wnioskuję, że pracowałaś w Exolu i zostałaś zwolniona lub nie wytrzymałaś dynamiki pracy i wielozadaniowości." O jakiej dynamice i wielozadaniowości mówisz. ? Sorry, ale to jakiś korporacyjny bełkot. Zasada w każdej normalnej firmie jest taka, że po to się podpisuje umowę, aby robić to na co umowa została sporządzona. A jak dokładają ci obowiązki i zadania, to wpisują to w umowę i podnoszą wynagrodzenie. Tych dwóch elementów brakuje w Exolu i przez to niektórzy pracownicy czują się oszukiwani i wykorzystywani. "Prezes Spółki ma dobre relacje z pracownikami. Drzwi ma zawsze otwarte." Owszem, jak zdarzy się, ze jest w swoim biurze, to nie odmawia rozmowy. Tylko co z tego, skoro większość decyzji, w tym także o wysokości wynagrodzenia, lub organizacji pracy nie może podjąć sam. Typowe stanowisko typu "strażnik żyrandola". Bez uzgodnień z dyr finansowym, wice prezesem PCC,lub prezesem PCC, nie zapada żadna decyzja. Prezes Exol nie jest zatrudniony na stanowisku psychologa tylko ma kierować firmą tak, aby nie było potrzeby przychodzić do niego z problemami. "Nie ma idealnego pracodawcy. Wszędzie jest coś do poprawienia." To prawda, ale w Exolu jest obecnie równia pochyła. Nic się nie poprawia, bo nie ma ludzi, którzy umieliby poprawić organizację tej firmy. Układy są wszędzie, ale w Exolu to już przesada. Każdy ciągnie w swoja stronę, zamiast współpracować. Pracowałam w kilku firmach - w jednych było lepiej w drugich gorzej, ale Exol pod względem organizacyjnym to totalna porażka. "Dziwi mnie, dlaczego nie akceptujesz faktu, że ktoś może mieć odmienne od Ciebie zdanie. Piszesz o "chamstwie", a sama obrażasz! Rozgoryczenie i żal aż bije z Twoich wypowiedzi. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Jeśli ja się męczę z pracodawcą, po prostu go zmieniam. " Jakie rozgoryczenie i żal ??? Ja piszę o faktach, które moż

Zostaw merytoryczną opinię o Pcc Exol S.A. - Brzeg Dolny

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pcc Exol S.A.?

Kandydaci do pracy w Pcc Exol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pcc Exol S.A.