Pcc Exol S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Pcc Exol S.A.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Pcc Exol S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Obsługa klienta

Ooooo i znów ogłoszenie do obsługi klienta....no to tam to się dzieje....szkoła przetrwania dla niektórych....

Obsługa klienta
Kandydat
 Pytanie
@Obsługa klienta

Ooooo i kolejna rekrutacja w dziale obsługi klienta....????

Iwona
Kandydat
 Pytanie
@Obsługa klienta

No i znowu rekrutacja do obsługi klienta????????Co się tam wyprawia?????

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Obsługa klienta

Zauważyłam że średnio co pół roku jest wymiana w Biurze Obsługi Klienta, czy ktoś może wie z czego to wynika?? Chciałabym złożyć CV ale w dobie tego co obserwuję i czytam na forach to niezaciekawie tam się dzieje??

Zainteresowana
Pracownik
 Pytanie
@Kandydatka

I kolejna rekrutacja do BOK.......o co tu chodzi???

Julia
Inne
@Zainteresowana

tak duża rotacja pewnie, ciekawe dlaczego

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Zainteresowana

I znów minęło zaledwie 2 miesiące i kolejna rekrutacja do BOK. Z czego to wynika??

Teresa Nowy wpis
Inne
@Zainteresowany

A ostatnio nie dowiedziałeś się jakoś skąd ta rotacja wynika?

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
@Teresa

nie, bo nie pochodzę z tego zaścianka ale możesz mnie i innych zainteresowanych poinformować tutaj na forum jeśli wiesz...

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Pcc Exol S.A.?

Poszukujący pracy....
Kandydat
@Pytanie

ooo właśnie...dobre pytanie...mnie interesuje głównie kultura pracy w biurze i relacje międzyludzkie...

Kamila
Inne
@Poszukujący pracy....

Udało Ci się coś dowiedzieć? A może już dostałeś pracę?:) Ciekawa jestem jakie oferują warunki

Michał
Inne

A managerów z zewnątrz zatrudniają ?

Ex
@Michał

Na podstawkę lub po znajomości.

Tom
Kandydat
 Pytanie
@Michał

kolejna rekrutacja na managerów...można próbować....pytanie tylko dlaczego kolejna....w przeciągu jakoś roku???

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może czy w Pcc Exol S.A. szukają chętnych na staż?

Wojtek
Inne
@Pytanie

Proponowałbym aplikować na (usunięte przez administratora)

Ania
Inne

To prawda ze przez wirusa dużo osób zostało zwolnionych? Dostali może odprawę?

Znam

W dobie kryzysu związanego z pandemia pozwalniali dużo ludzi lub nie przedłużali umów, ale znalazły się wyjątki, jak np. Jesteś rodzina menadżera kierującego zespołem oraz przyjaciółkątego czlonka rodziny to umowa zostaje przedłużona, ale wszyscy pozostali oczywiście wypad. Także kolesiostwo straszne. Układy i układziki jak wiesz komu się przypodobać no to szybko awansujesz A jak będziesz mieć swoje zdanie to niestety ale kariery nie zrobisz. Ogólnie firma porażka. Takiej komuny jak tam już nigdzie nie ma. Stare wygi mieszkające w brzegu dolnym obstawiaja wysokie stanowiska A reszta traktowana jak zwykły plebs od czarnej roboty.

Cormway
@Znam

A czy ktoś ma wiedzę czy teraz będą potzrebowali ludzi do pracy?Podobno mają rozbudowywać produkcje antybakteryjnych produktów.

Pafko

Firma to jeden wielki komunizm, albo jeszcze gorzej. Odradzam wszystkim, którzy zamierzają tam pracować, pracownika mają za nic. Liczą się tylko słupki i cyferki. Każdy po trupach do celu. "Menadżerów" tam jak w lesie grzybów, a 3/4 kompetencji menadżerskich nie ma żadnych, ale panoszą się jakby wszystkie rozumy pozjadali. Nikt nikogo nie szanuje, atmosfera jest tragiczna, jakiejkolwiek integracji zero. Każdy sobie tylko skacze do gardeł. Zarobki - jak na standardy Brzegu Dolnego to może i komuś pasuje, ale porównując ze standardami wrocławskimi no to (usunięte przez administratora) mimo, że spółka giełdowa to każdą złotówkę ci wyszarpie. Zero inwestycji w pracownika. Masz tylko robić i to najlepiej jeszcze w nadgodzinach za które w firmie się nie płaci. Premia? O tym czy ją masz dowiesz się dopiero na koncie, ale kiedy? Tego to nawet przełożony ci nie powie. Zarząd robi wszystko żeby premii nie wypłacać. Firma TREAGEDIA jednym słowem. Uciekać jak najdalej

Grzesiek
Inne

W każdej firmie są rotacje więc nie ma co z tego wielkiego halo tym bardziej, że firma jest dobrym pracodawcą.

Mikołaj
Inne
@Grzesiek

Masz rację, rotacja pracowników może mieć różne podłoże i zdarza się w każdej firmie. Piszesz, że Pcc Exol jest dobrym pracodawcą. Co mógłbyś dodać o wynagrodzeniu? Jesteś z niego zadowolony?

Administrator

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Brzeg Dolny i okolicach.

Tomek
@Administrator

W ostatnim czasie zwolniły się 2 osoby z działu obsługi klienta a jedna odeszła na zwolnienie - są już przyjęte nowe - pytanie co się zadziało że praktycznie w jednym czasie skład działu obsługi klienta pomniejszył się o 3 osoby?? Nie wygląda to za ciekawie??

???
@Tomek

Ooooo i znów ogłoszenie o pracę do obsługi klienta?? (usunięte przez administratora)

1
Halina
Inne

Bardzo wielu z Was wypowiada sie na temat PCC Exol jednak nie widzę tu żadnych konkretnych informacji, które mogłyby zachęcić do pracy w tej firmie. Czy napisze ktoś tu z pracowników Exol z Brzegu Dolnego co konkretnie dzieje się obecnie w firmie? Na jakie działy są obecnie prowadzone rekrutacje? Dla kogo jest ta praca w szczególności? Co należy umieć by odnaleźć się w tej pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grzesiek
Inne

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę i wydajność? Może wówczas rozwikłają się niektóre tematy??

Janusz
Inne

Niestety bardzo oburzają się ludzie w momencie jak zwracana jest uwaga na ich pracę i wydajność!!!!!

Szczęśliwy :-)
@Janusz

To brzmi jak byśmy konwersowali o maszynach, a chyba chodzi tu o ludzi a nie maszyny?? Jeszcze troszkę to faktycznie będzie u nas jak w Chinach :-(

Tomasz
Inne

Niestety jak ktoś nie dotrzymuje tempa pracy w firmie to pisze swoje złośliwości wobec innych!!!

anonymous
@Tomasz

Kolego drogi Tomaszu, tu nie chodzi tylko o tempo pracy ale o wiele innych aspektów - jak wynika poniżej - a więc może czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ExPracownik

Nie powinno się wypowiadać źle o byłym pracodawcy, ale to co się tam wyprawia przechodzi wszelkie granice. Chcą być korpo, a brak reguł. Najbardziej irytuje to, że nie wiesz za co odpowiadasz, dokładają obowiązków i nawet nie wiesz jaką premie czy świadczenie świąteczne dostaniesz...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@ExPracownik

Wystarczy że masz odpowiedni wygląd, suszysz fałszywie zęby do odpowiednich osób i premie zawsze masz .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pogodna :-)

Cieszę się że mnie tam nie ma :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NICK

Eeeeeeeeeeeeeeee, no Żal nie przesadzaj, wystarczy suszyć zęby od ucha do ucha do odpowiednich osób wyżej i udawać że jest pięknie i cudownie i będzie jak w niebie...nie którzy, a bardzie niektóre tak mają :-) Głowa do góry i fałszywy uśmiech wyryty na twarzy to jest klucz do sukcesu w PCC Exol S.A. :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Żal.pl

Poziom rozżalenia w firmie osiągnął poziom kulminacyjny (biuro). Atmosfera NIE do zniesienia. Sama praca nie jest zła (potencjał do rozwoju tylko w handlu - reszta ludzi jest do roboty; reszta jest od przewalania papierów - nikt tej pracy nie doceni); atrmosfera bardzo gęsta - ciągłe konflikty i wykańczanie psychiczne (plotki, naciski na podkładanie głowy za przełożonego). Ta praca nie kończy się po godzinie 16... problemy 24/h, a Ci co powinni się tym zainteresować tematami mają plecy i wszystko w d**** - są ludzie do roboty i od zaszczytów (ciągle kadra zarządzająca powtarza to na korytarzach i nic się nie zmieni, chyba że na krótko na pokaz!).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
GROM

Nie wspominając o tym że niektóre koleżanki w biurze wyglądające tak ponętnie że nie ma faceta, który za nimi by się nie oglądnął, bez wyższego wykształcenia są bardziej cenione niż mające wyższe wykształcenie. No ale jak w tych czasach wykształcenie ma się do wyglądu....w tym przypadku żadne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ŚwiętaRacja

To prawda, ale w Exolu jest obecnie równia pochyła. Nic się nie poprawia, bo nie ma ludzi, którzy umieliby poprawić organizację tej firmy. Układy są wszędzie, ale w Exolu to już przesada. Każdy ciągnie w swoja stronę, zamiast współpracować. O jakiej dynamice i wielozadaniowości mówisz. ? Sorry, ale to jakiś korporacyjny bełkot. Zasada w każdej normalnej firmie jest taka, że po to się podpisuje umowę, aby robić to na co umowa została sporządzona. A jak dokładają ci obowiązki i zadania, to wpisują to w umowę i podnoszą wynagrodzenie. Tych dwóch elementów brakuje w Exolu i przez to niektórzy pracownicy czują się oszukiwani i wykorzystywani. W dziale sprzedaży jest tak nerwówka, że dziewczyny czasami wychodza z płaczem po "wymianie zdań" z menadżerami sprzedaży. Kłótnie i pyskówki sa na porządku dziennym. Do tego rotacja personelu - ludzie odchodzą bo nie wytrzymują nerwowo. Młodzi, zdolni zyskują doświadczenie i bye bye

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pcc Exol S.A. - Brzeg Dolny

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Pcc Exol S.A.?

    Kandydaci do pracy w Pcc Exol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pcc Exol S.A.
Przejdź do nowych opinii