Grupa Kapitałowa PCC

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Grupa Kapitałowa PCC

VH Nowy wpis

Poszukuje się pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej. Firma zapewnia możliwość rozwoju i awansu na managera sprzedaży. Ile czasu musi minąć od zatrudnienia, aby mieć jakiekolwiek szansę, aby progresować na ten wakat? Od której do której się tutaj pracuje?

Nowy wpis

@VH

Tak firma zapewnia możliwość rozwoju na stanowisko managera sprzedaży. Nowy pracownik ma możliwość uczestniczenia w cyklu szkoleń dedykowanych dla działów sprzedaży Grupy PCC "Value creates volume". Czas awansu zależy od realizacji celów nowego pracownika - z wcześniejszego doświadczenia wynika, że okres ten wynosi od roku do 3 lat. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy poziom wynagrodzeń w Grupa Kapitałowa PCC uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 20 lipca.

Radek

Miałem przyjemność pracować w PCC, z tym że za granicą i choć nie było łatwo a wręcz ciężko, to bardzo sobie cenię te dwa lata, cenię sobie ludzi z którymi pracowałem. W sumie....szkoda, że się rozstaliśmy, ale "nie ma tego złego"

XV
@Radek

Moge wiedzieć z jakich powodów rozstałeś się z firmą w takim razie? Chciałbym tu pracować na stanowisku specjalisty technicznego i tak się zastanawiam, z jakich powodów pracownicy najczęściej rezygnują z pracy tutaj? Szukam jednak już zatrudnienia na stałe. Fajnie by było;) Zarobki jak oceniasz? Płacą dobrze?

@XV Nowy wpis
@XV

To trochę skomplikowane - pracowałem za granicą i w zupełnie innych warunkach, natomiast jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, zakwaterowania, warunki płacowe .... wszytsko było jak najbardziej w porządku. Myślę, że powinieneś spróbować i sam podczas okresu próbnego sprawdzić czy będzie Ci odpowiadać (pracodawcy również). Jak każda praca ma swoje plusy i minusy, ja również mógłbym nieco ponarzekać, ale skupiam się tylko na pozytywach i wiem, że jeśli miałbym okazję wrócić......

Spawacz

Na jakie można liczyć zarobki w pcc apakor na stanowisku spawacza

@Spawacz

Wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzeń, omawiane są podczas spotkań rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania!

@Spawacz

Na wiele nie licz, oni nie szanują ani ludzi z produkcji ani niższy niż biura szczebel.

Jacek
@MN

Brak szacunku przez niskie wypłaty czy chodzi ci o zachowanie wobec pracowników i atmosferę? Ile teraz można wyciągnąć na produkcji? Ze 4 tys da radę?

@Jacek

(usunięte przez administratora) na produkcji zarobisz że 3500 max a do tego zero szacunku

UE
@MN

Ale na rękę to 3500, tak? Bo teraz od lipca minimalna brutto to 3600 zł, czyli jakieś 3000 na rękę.

@UE

Średnie całkowite wynagrodzenie na stanowisku pracownika produkcji wynosi 6100 brutto. Na kwotę tę składa się wynagrodzenie zasadnicze, dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym oraz premie kwartalne. Szczegółowe kwestie dotyczące wynagrodzenia ustalane są na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do kontaktu!

@UE

Niestety, w Pcc nie szanuje się ludzi którzy pracują na zysk firmy. Dobrze zarabiają tylko ci w biurach i zwierzchnicy

@Grupa Kapitałowa PCC

No dobrze powiedziane ze brutto to po pierwsze a po drugie indywidualnie ustalane to słowo klucz. Ja szczerze nie polecam pracy w tej firmie i to jak często usuwali moje komentarze bo chciałam odpisać już też o tym świadczy. Niewygodne teksty się kasuje. Do tego traktują pracownika jak nic.

KH
@MN

Indywidualnie czyli można negocjować na rozmowie stawkę? Premia kwartalna ile wychodzi? Należy się każdemu czy tylko za dobre wyniki?

@KH

Podczas rozmowy ustalamy oczekiwania kandydata, a po pozytywnej ocenie przedstawiamy ofertę pracy, zawierającą szczegółowe informacje dot. podstawy wynagrodzenia, jak i zasad premiowania. Są to indywidualne ustalenia między pracodawcą, a kandydatem do pracy. Jeśli jesteś zainteresowany ofertami pracy w naszej firmie, zapraszamy do aplikowania poprzez formularze znajdujące się na naszej stronie www.kariera.pcc.eu. Pozdrawiamy.

Stitch
@KH

Można, ale czy pójdą na rękę to już inna sprawa...

RM
@Grupa Kapitałowa PCC

Dobrze zrozumiałam, że nawet zasady premiowania są tutaj indywidualne? Nie ma jawnych stawek odnośnie premii dla każdego? A podwyżki pensji z biegiem czasu są możliwe?

Grupa Kapitałowa PCC prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent projektanta w branży elektrycznej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Grupa Kapitałowa PCC wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Dyrektor Handlowy.

Czy jest możliwość pracy w Grupa Kapitałowa PCC na część etatu?

Tak, w naszej Grupie istnieje możliwość pracy na część etatu, ale jest to uzależnione od specyfiki działu, w której dana osoba jest zatrudniona. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie organizacji pracy w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość mailową: praca@pcc.eu.

Obiektyw

Dzień dobry. Nie polecam pracy w spółce Pcc Autochem. W większości Stara flota, kilkunastoletnie auta, cysterny jeszcze starsze. Nowe sprzęty można policzyć na palcach. Kierowcy od stycznia 2023 nadal wypłatę mają naliczaną z ubiegłorocznej najniższej krajowej czyli 3010zł brutto. Kierowców też inflacja nie dotyka, zdaniem pracodawcy. Dlatego nie dostali też 10% podwyżki inflacyjnej którą dostała reszta pracowników Grupy Pcc. Za pracę w sobotę czy niedzielę nie licz na nadgodziny, dostaniesz dzień wolnego i się ciesz. Jak na przewóz towarów niebezpiecznych to zarobki słabe, na kraju 4-5 tyś max jak oczywiście narobisz nadgodzin sporo.

Operatorek

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć ile zarabia się na stanowisku operatora bloku? Ile ile można liczyć na start? Jakie są dodatkowe świadczenia? Czy przy awansie na stanowisko wyższe dostaje się podwyżkę?

@Operatorek

Wszelkie informacje dotyczące wynagrodzenia i ścieżki rozwoju poruszane są podczas rozmów rekrutacyjnych. Nasi pracownicy poza wynagrodzeniem zasadniczym objęci są systemem premiowym rozliczanym kwartalnie. Pracownicy, pracujący w trybie zmianowym dostają również dodatek za dyspozycyjność. Dodatkowo finansujemy uprawnienia, które są konieczne do wykonywania codziennych obowiązków. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego: praca@pcc.eu

Zainteresowana

Hej Aplikowałam na stanowisko do zespołu HR czy ktoś może mi powiedzieć jakie są realne możliwości zatrudnienia? Czy zespół jest stały? Jak się tam pracuje?

@Zainteresowana

Nasz dział HR zajmuje się koordynacją projektów HR-owych, takich jak rekrutacja, szkolenia, programy rozwojowe – dla pracowników a także uczniów, czy studentów. Polecamy śledzenie naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco można zobaczyć efekty pracy naszego działu HR. Jeśli jesteś zainteresowana konkretnymi informacjami (specyfiką pracy i atmosferą), skontaktuj się z naszym działem HR za pośrednictwem LinkedIn – koleżanki chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Dawid
@Grupa Kapitałowa PCC

A tu na forum też można się coś dowiedzieć? Jeśli chodzi o szkolenia to dotyczą wszystkich pracowników? Przynajmniej raz w roku każdy ma jakiś kurs branżowy czy to zależy od zapotrzebowania i od zasług pracownika? Rozwój jest tylko dla najlepszych czy wszyscy mają do niego dostęp?

@Dawid

Wszyscy nasi pracownicy mają jednakowy dostęp do szkoleń. Organizujemy zarówno szkolenia związane z pozyskaniem konkretnych uprawnień m.in. wózki widłowe, czy suwnice, ale również poszerzające wiedzę branżową (np. udział w konferencjach). Dodatkowo dofinansowujemy studia – inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, czy MBA. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych, które są organizowane cyklicznie przez nasz dział HR. Każdy pracownik, który chce się rozwijać, może skorzystać z naszej oferty.

Inżynier Automatyk

Ile brutto w Brzegu zarabia Inżynier Automatyk - specjalista techniczny? Takie ogłoszenie jest na portalu pracuj. Czy praca jest zmianowa?

@Inżynier Automatyk

Dzień dobry, praca na stanowisku Inżynier Automatyk - specjalista techniczny, o którą pytasz, jest pracą jednozmianową. Szczegółowe informacje dotyczące stawek, udzielane są podczas procesów rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do zespołu Działu Technicznego, a także do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie przedstawiamy szczegóły poszczególnych stanowisk.

konrad

i byłeś na rozmowie?

Inżynier Automatyk
@konrad

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Szału nie ma. Na początek zaoferowali razem około 6 brutto z dodatkami. Więc stawka jak na stanowisku wykwalifikowanego robotnika w przemyśle. To chyba nawet mniej niż aktualna średnia krajowa. A ja mam ponad 5 lat doświadczenia jako automatyk i programista PLC.

@Inżynier Automatyk

Dzień dobry, kandydatom na stanowisko specjalisty w branży automatyki oferujemy stawki znacznie wyższe niż średnia krajowa. Do wynagrodzenia doliczyć należy także premie kwartalne. Żaden z kandydatów zatrudnionych w ostatnim czasie nie otrzymał propozycji 6 tys. zł brutto, stawki są wyższe.

Mirek

Czy jest taka możliwość że można umówić się na wizytę u Prezesa Wiesława Klimkowskiego?

Alias
@Mirek

Zapomnij, chyba że jesteś dyrektorem.

Agnieszka
@Alias

To pytanie w ogóle dziwne, bo po co się spotykać samą górą. Raczej o pracę rozmawia się z kadrami?

@Agnieszka

Tu nie chodzi o prace ale o inna sytuację bo \zadne związki w rokicie nie potrafią mi odpowiedziec

Łucja
@Mirek

A o jaką sytuację w takim razie chodzi? Możesz napisać?

Kierowca.

To jest chyba najgorszy zakład w całej UE!!! Jak można przytrzymywać kierowców po 5 albo 7 godzin a nawet i dłużej???!?!?! Przywożę sól do tego pseudo zakładu i zrzutka soli trwa około 10 max 15 minut... nawet jak jest kolejka to powinno iść raz dwa a tu idzie jak krew z nosa. Nie polecam z całego serca !!!! Jak z resztą widać wiele ludzi też jest tego zdania. Taki wielki zakład to powinno iść z biegu a już lepiej jest u każdego jednego rolnika czy gdziekolwiek indziej !!!!! Nie pozdrawiam !!!!!

Łucja
@Kierowca.

Też tego nie rozumiem, ale niektórzy tak robią….może warto to powiedzieć wprost im?

Mirek

(usunięte przez administratora) To jest wieloletni pracownik PCC Rokita którego spotkało nieszczęście i teraz w chorobie prosi o pomoc .Znam tego kolegę był zawsze pomocny ,uczciwy ,swoje obowiązki jako aparatowy i próżniej mistrz wykonywał perfekcyjnie i uczciwie ,tacy ludzie to skarb .Czy nie wstyd pracodawcy aby teraz musiał prosić się na leczenie ?Chłopak potrzebuje tylko 20 000 zl na leczenie.Proszę to zapodać do ludzi z PCC którzy mają serce..Pan Klimowski jak się dowie to na pewno pomoże .Wiem co piszę ,jeśli tego nie zrobicie to sam Wieśkowi tą wiadomość przekażę ....

Agnieszka
@Mirek

Chyba to nie jest miejsce, żeby wrzucać takie rzeczy. Jeśli naprawdę mu chciałeś pomóc, to trzeba było bezpośrednio do zakładu, bo skąd wiesz czy i kiedy tu ktoś z firmy zajrzy. A jak będzie za późno?

Alias

Pracowałem w tej firmie na wyższym stanowisku na produkcji, przez okres dłuższy niż 3 lata. Naprawdę nie polecam tej firmy. Ludzie są źle traktowani przez wyższy szczebel kierujący, zwłaszcza ci na stanowiskach robotniczych, nikt się tam nie przejmuje ich losem.

Mirek

Czy naprawdę mam się poświecić i osobiście odwiedzić Pan Prezesa lub do niego zadzwonić abyście odpowiedzieli na moje pytania?Uświadomię może mu jak ma niekontentowanych pracowników ,a uwierzcie że nie ma rzeczy niemożliwych .Poważna firma odpowiada na pytani a w ciągu 24 godzin a tu widzę że całkowicie olewacie zapytania pracowników.

Mirek

Czy ktoś w końcu kompetentny wyjaśni dlaczego ja mając 36 lat pracy w Rokicie PCC jak się przeniosłem z Rokity PCC do spółki AQUA Łososiowice straciłem stażowe?.

Job

Witam wszystkich czytelników. Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie na magazynie na rękę (netto) i jaka praca. Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa PCC - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa PCC?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa PCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa PCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Kapitałowa PCC