Grupa Kapitałowa PCC

Brzeg Dolny

Opinie o Grupa Kapitałowa PCC

Agata

@Gość rozumiem, że po rozmowie kwalifikacyjnej w Grupa Kapitałowa PCC nie masz o niej pozytywnej opinii. Brałeś jednak udział w procesie rekrutacyjnym i byłoby miło gdybyś zechciał go krótko scharakteryzować. Z ilu etapów się składał? Po jakim czasie od złożenia aplikacji, firma się z Tobą skontaktowała?

Gosia
@Agata 11.11.2017 21:29

Za moich czasów (a było to jeszcze wtedy, kiedy na wybrane stanowisko było 50 chętnych kandydatów) rozmowa składała się z kilku etapów: 1. Pogadanka z paniami z HR – tutaj trzeba się nastawić, że nie będzie to typowa rozmowa o przyszłej pracy tylko sesja z psychologiem. Padają tu różnego typu głupkowate pytania - od pytania „jaki jest Twój wymarzony pracodawca?” przez „Ile chciałabyś mieć dzieci?” po „dlaczego trawa jest zielona?”. Twoja odpowiedź nie musi być prawdziwa, byle była „ciekawa”. 2. Test wiedzy z kwalifikacji lub języka obcego – zależnie od tego na jakie stanowisko startujesz. Słyszałam, że na stanowiska robotnicze etap ten jest w tym momencie pomijany (po prostu już nie wymagają takiej wiedzy). 3. Oczekiwanie na telefon (ja czekałam ok. tydzień) i ewentualne ponowne spotkanie z Twoim bezpośrednim przełożonym. Tutaj pierwszy raz rozmowa o oczekiwaniach w stosunku do Ciebie i Twoich obowiązkach w pracy. 4. Znów oczekiwanie na telefon, przy czym czas oczekiwania jest tu bardzo zróżnicowany. Ja miałam dostać telefon po tygodniu od spotkania z kierownikiem (niezależnie od wyniku rekrutacji), a zadzwonili dopiero po miesiącu.

anonymous
@Gosia 12.11.2017 09:09

Po rozmowie w PCC Rokita nikt nie zadzwoni do Ciebie z informacją, ze nie zostales zatrudniony, bo jestes kolkiem ratunkowym na wypadek, gdyby osoba wybrana przed toba sie nie sprawdzila.

Trrrrr

Nie tylko po średnim. W biurze zdarzyła się nawet Pani z pełnym podstawowym!!!

Gość

Byłem na rozmowie jakiś czas temu na stanowisko logistyka. Jak na rozmowie dowiaduję się, że osoba jest już wybrana po znajomościach to ręce opadają(powiedziano to wprost) Kolesiostwo i nepotyzm level 1000. Nie wiem po co w takim razie prowadzą rozmowy rekrutacyjne. Chyba tylko dlatego, żeby mieć jakiś pozytywny PR. Szkoda gadać ...

mmm

Trrrrr
@mmm 29.09.2017 09:37
Bez znajomości do tej firmy się nie dostaniesz DZIAŁ HR do wymiany, zatrudniają tylko swoich nawet po średnim...

Nie tylko po średnim. W jednym z biur zdarzyła się nawet Pani z pełnym podstawowym!!!

Mariusz Gomułka

samo sedno
@Mariusz Gomułka 14.09.2017 20:24
super firma, zarobki super, przyjazna atmosfera pracy na produkcji, wysokie premie i możliwości rozwoju :)...

nie wiem co palisz, ale zmniejsz dawkę minimum o połowę haha

Obrońca

To spoko firma i nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Rufus

Panowie i Panie po prostu musicie zarobic na dwa samoloty wlasciciela , koszt jednej godziny lotu to ponad 2 tysiace euro wiec troche to jest, w Duisburgu siedzi kupa ludzi i na nich tez trzeba zarobic , tam handel sie skonczyl bo odeszli ludzie ktorzy mieli pojecie o rynku i produktach,a jak wykazali ze wieslaw nie ma wiedzy i wlasciwie jest idiota to tez musieli odejsc , PRACUJCIE CIEZKO za cos LATAC TRZEBA

znam temat
@Rufus 01.08.2017 19:44

towarzysz wiesław ma jedynie słuszną linię partyjną wg. słynnej już zasady BMW haha

Agata

@xD , obecnie rekrutacja prowadzona jest na stanowisko Sales Manager i Laborant, firma póki co nie prowadzi rekrutacji na fizyczne stanowiska. Jednak nic nie zaszkodzi gdy wy ślesz maila z zapytaniem czy nie poszukują pracowników fizycznych, tym bardziej, że oddziałów w Polsce firma posiada kilka, wieć w którymś może się uda?

xD

PCC MCA SPOLKA - co możecie mi powiedzieć na ten temat co do pracy fizycznej i zarobków

Kierowca

Ja tam nie pracuje ale bywałem tam nie raz po towar. Panie które siedzą na bramie w recepcji to jakieś nieporozumienie. Nie pomagają tylko robią pod górkę. Do tego chamskie i aroganckie. Rozmawiałem z niejednym kierowcą mają podobne zdanie do mnie... Nie pozdrawiam

ciekawski

a prawda to, że w spółkach rokitowych wszystkie umysłowe stanowiska pracy są dzielone wyłącznie po znajomości i za łapówki?!

ciekawy janek

a co się dzieje w dawnej Rokita Agro czyli teraz chyba Adama?

rokiciarz

Panowie z Apakoru. Zbierajcie dowody, róbcie zdjęcia, filmy, a potem wysłać zawiadomienie do powiatowego inspektora pracy, z zastrzeżeniem anonimowości, oraz to samo pismo do wiadomości wojewódzkiej inspekcji pracy, ministerstwa pracy i ministerstwa sprawiedliwości, oraz rzecznika praw obywatelskich. W piśmie należy dopisać, że macie obawy, iż na poprzedniej inspekcji zostały ujawnione dane pracownika który złożył wniosek o kontrolę - trzeba opisać całą sytuację i w związku z tym należy jeszcze dopisać że : W związku z zastrzeżeniem z art. 44. 3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy nie wyrażam zgody na ujawnienie informacji, że kontrola jest przeprowadzana z związku ze złożoną przeze mnie skargą. Jeśli inspektor ujawni tajemnicę służbową (czyli nasze nazwisko)to podlega prawu karnemu. Pismo wysłane do kilku instytucji powinno dać PiP do zrozumienia, że sprawa zostaje "rozdmuchana". W piśmie należy bardzo dokładnie opisać okoliczności łamania przepisów, świadków, którzy słyszeli polecenia przełożonych, chronologię łamania przepisów, a także zagrożenia jakie to ze sobą niosło. Zebrać trzeba jak najwięcej dowodów. Może być tak, że w związku z łamaniem przepisów doszło do zagrożenia bezpieczeństwa zdrowia , lub życia i wtedy, jeśli pismo poszło do ministerstwa sprawiedliwości, to sprawą może zająć się niezależnie prokuratura. I nie da się wtedy zamieść sprawy pod dywan.

ZIOMEK

PCC APAKOR. PROSZĘ ABY NOWI PRACOWNICY SZCZEGÓLNIE W PCC APAKOR ROBILI ZDJĘCIA ŁAMANIA SWOICH PRAW PRACOWNICZYCH,BO SAMO SKIEROWANIE SPRAWY DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY NIC NIE DA !!!! MAJA TAM WTYCZKĘ !!!!! A ZDJĘCIA I NAGRANIA TO JUŻ DUŻO .GDYBY KTOŚ POTRZEBOWAŁ POMOCY W SĄDZIE PRACY Z CHĘCIĄ POMOGĘ ,MAM WYSTARCZAJĄCO DOWODÓW ,ŻE ŁAMIĄ W TEJ SPÓŁCE PRAWO.JESTEM PEŁEN PODZIWU DLA KOLEGI ,KTÓRY PO NIESPEŁNA 2 MIESIĄCACH DAŁ NOGĘ Z TEJ ZASYFIAŁEJ FIRMY !!!! JAK MAM SIĘ TAM NAUCZYĆ SPAWAĆ SKORO RYSUNKI ZBIORNIKÓW SWOJE A PRACOWNICY I TAK SPAWAJĄ PO SWOJEMU A O WPS -ach NIE WSPOMNĘ NAWET NIE WIEDZĄ CO TO JEST ,JAK SPAWAĆ STAL NIERDZEWNĄ SKORO RDZEWIEJE SZCZEGÓLNIE GDY WRÓCI Z KUŹNI !!!! KAŻĄ MI SPAWAĆ MIMO,ŻE NIE MAM UPRAWNIEŃ ANI DOŚWIADCZENIA .A UKŁADY --- NIECH TO SZLAK TRAFI ,ZBIERAJCIE DOWODY BO MOGĄ SIĘ WAM PRZYDAĆ !!!!!!

rokiciarz

Liczba zatrudnionych w PCC Brzeg Dolny - ok 1500 z czego więcej niż połowa to specjaliści menadżerowie, kierownicy, dyrektorzy. Reszta to tania siła robocza Forma zatrudnienia - najczęściej umowa o pracę na czas określony - 4 lata Wynagrodzenia - fizyczni ok 1800-2000, specjaliści 2500 - 2800, menadżerowie zarabiają już dużo wiecej, kierownicy dyrektorzy - pensje zalezne od układów i odpowiedzialności. Najlepiej zarabiają ci, którzy maja monopol na wiedzę o instalacjach - szczególnie tych starych. Są jeszcze technolodzy - pensje ustalane indywidualnie, ale żadnych tzw "kokosów" nie ma Warunki pracy - krańcowo różne w zależności od wytwórni - począwszy od warunków wczesnego średniowiecza, a skończywszy na XIX w. Zagrożenia - na niektórych stanowiskach większe prawdopodobieństwo kalectwa, lub utraty zdrowia niż w kopalni. Układy w pracy - jak wszędzie, ale generalnie zamordyzm, kłótnie, donosicielstwo, chamstwo, bardzo dużo konfliktów. Osoba o dużej wrażliwości raczej niech się w PCC nie zatrudnia. Rotacja personelu - bardzo duża ze względu na trudne warunki pracy - psychiczne i fizyczne. Ogólnie - jak ktoś szuka ambitnej i rozwijającej pracy w PCC to raczej się mocno zawiedzie. To samo dotyczy zarobków i warunków pracy. Kilka przykładów stanowisk : Magazynier - magazyn nieogrzewany dostatecznie, rampa załadowcza niebezpieczna, stare wózki widłowe, praca w ciągłym stresie, brak odpowiedniego zaplecza socjalnego, brak dobrej organizacji pracy - nie polecam. Praca fizyczna ponad siły przy załadunkach i wyładunkach beczek - przetaczanie ręczne na palety aparatowy - wykonuje wszystko co poleci mistrz, praca zmianowa, w każdych warunkach - np na wytwórni przy 60st C a potem na nalewaku na zewnątrz przy mrozie i wietrze. Aparatowy robi wszystko np nalewanie beczek z chemią na zewnątrz np 200-300 beczek na nocnej zmianie, a potem aby sie nie nudził zamiata plac załadunkowy. referent - odmiana sekretarki dla kierowników Referenci są od brudnej i nużacej roboty papierowej i wprowadzania dokumentów do SAP - zero rozwoju zawodowego. Odmiana aparatowego, ale w biurze - robią wszystko co poleci kierownik, włącznie z podlewaniem kwiatków. specjalista - trochę więcej niż referent tzn większa odpowiedzialność ale pieniądze niewspółmierne - o rozwoju zawodowym można zapomnieć. Im więcej się wykazujesz tym więcej dostajesz obowiązków, ale za te same pieniądze. Więc lepiej tego nie robić, bo praca zamiast o 15-stej, kończy się 2 godziny później- nie liczcie na nadgodziny. menadżer sprzedaży- bardzo dużo chamów i prostaków w tej grupie zawodowej więc na dobra atmosferę w pracy nie ma co liczyć. Generalnie wszyscy są odpowiedzialni za to, że jakaś wysyłka nie poszła, tylko nie menadżer. Niektórzy z nich nie wiedza nawet, ile wytwórnia jest w stanie wyprodukować na dobę a potem są zdziwieni, że nie ma produktu - jak to k...wa, nie ma ! kierownik - osoby z zewnątrz niech lepiej zapomną, że mogą aplikować na to stanowisko - to praca dla wybranych z kręgu wtajemniczonych i znajomych królika. Kierownikiem zostaje się po latach pracy i po protekcji, wiedza też musi być, ale związana z daną wytwórnią. dyrektor, prezes - nie pisze nawet, ale jak ktoś ma marzenia to może pomarzyć, ze składa aplikację w PCC na to stanowisko Obecnie trwa wzmożona rekrutacja na wiele stanowisk robotniczych - jak ktoś umie myśleć, to powinien domyślić się dlaczego ludzie stamtąd uciekają. Chyba, że ktoś ma wybitna potrzebę codziennego podnoszenia sobie ciśnienia, lub po prostu lubi pracować codzienne w smrodzie. O Kosmecie nie napiszę wiele - to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak ktoś ogladał "Ziemię obiecaną" to może sobie wyobrazić. Kosmet to największy syf w całej grupie PCC. Bardzo dużo wypadków !

Robert
@rokiciarz 10.01.2017 18:00
Na bunty wśród załogi znaleźli sposób. Związki zawodowe są podporządkowane, a te, które nie chciały się podporządkować zostały...

Nic cie stoi na przeszkodzie, abyś zainwestował w nową oczyszczalnię i brał haracz. Masz zielone pojęcie o firmie, o społeczności lokalnej więc nie krytykuj.

kandydatka2017
@rokiciarz 06.01.2017 12:23

Proszę o informację ile zarabia referent w PCC?

Ziomek

Uważajcie na BYŁEGO WIĘŹNIA ,który pracuje w PCC Apakor ,możecie mieć z nim problemy .Co do materiałów rakotwórczych oraz środków rakotwórczych to w pełni się zgadzam z przedmówcą. Kto chce mieć dzieci powinien się zastanowić !!!!!!!!

Nick

Firma rekrutuje na potęgę, dlaczego? Bo w końcu ludzie mają alternatywę w innych zakładach pracy i mówią dość. Jaki jest sens zwalniać doświadczonych ludzi i zatrudniać przyjezdnych, którzy zazwyczaj są zdziwieni w jakim bałaganie przychodzi im pracować, po czym też odchodzą. Ps. w rokicie większość produkcji lub półproduktów i produktów jest rakotwórcza, niebezpieczna, a nawet mutogenna. Całe miasto ma dość tego smrodu.

Ola

Szukam pokoju do wynajęcia w Brzegu Dolnym. Może komuś wpadło coś w oko przez przypadek? Proszę o Info.

faith

Jak dorzucają odpowiednie premie do postawy to jeszcze lepiej o nich świadczy, w końcu dbają o dobre zarobki.

Seba

Do zorro. W pełni cię popieram,ale nie ma z kim gadać,młodzi uciekają z apakoru a starzY się boją stracić pracę. Powinni płacić szkodliwe ludziom i mleko dawać codziennie.Mistrzów nie wezmą pod lupę bo to cała rodzina. Tylko wrzodów można się tam zabawić.

zorro

dajcie spokój z pcc apakor . Mistrzowie mają wszystko w d////ie wszystko za nich trzeba dybać łącznie z pozwoleniami na wykonywana pracę w terenie, masz sam sobie wszystko przygotować z niczego ,każdy odbija piłeczkę od siebie ,w takim razie po co są mistrzami i za co biorą pieniądze,ten łysy co był zwykłym robolem na kuźni został mistrzem ,skandal jak się odnosi do ludzi ,zrobili go mistrzem i palma zaczęła mu odbijać ,chamstwo w jego wykonaniu to mało powiedziane ,gdy odejdzie Rysiek dopiero będzie syfffffffffffffffff

molii

szukają spawaczy do apakoru,tam to gó...o zarobisz a szkodliwe warunki,że szkoda zdrowia i nerwów,nie ma na czy i czym robić skandaliczne warunki pracy i nie wierzcie im na słowo bo was wychu.......ją,tylko na piśmie niech dają,spawają dozorowo na spawarkach,które ledwie zipią wszyscy i wszystko mają w du....ie,niedługo co drugi będzie tam mistrzem i nie będzie komu robić,hehe.

Nick

Witam Pracowałem w jednej ze spółek grupy PCC Rokita. Typowy zakład pracy centralnie planowany, Ostoja poprzedniego ustroju plus dziki kapitalizm, w którym ekonomia wygrywa z techniką a nawet ze zdrowym rozsądkiem. Zarząd nastawiony na maksymalizację zysku kosztem jakości, kompetencji, atmosfery, etyki. Tam gdzie powinno pracować 3 specjalistów każdy z innej dziedziny, to pracuje jeden i to zarobiony. A jak się już trafi ktoś z ambicjami to dostaje na garba tyle roboty, że się nie pozbiera. Najlepszy pracownik to taki, który potrafi zniszczyć psychicznie ludzi, bez etyki, bez zachamowań, niekompetentny frustrat, Jarząbek śpiewający do szafy. Najlepsza taktyka to spychologia, donosicielstwo, oczernianie, obwinianie. Przełożeni traktują pracownika jak Plankton, a z kolei oni są planktonem dla prezesa. To Taki łańcuch pokarmowy. Nie polecam chyba, że ktoś mieszka w pobliżu i ma w miarę dobre znajomości. Chyba że ktoś ma inne zdanie.

niezadowolony

pracowalem w Kosmecie na magazynie 3 lata i mialem 2000zl brutto,to jakas kpina tym bardziej ze nie ma zadnej premi a praca na dwie zmiany.

niezadowolony

wdr

Pracowałam w Kosmecie 1,5 miesiąca i nie żałuję, że sie stamtąd zwolniłam. 8 godzin stania na nogach z jedna 15 minutową przerwą, współpracownicy w wiekszości niemili i wrogo nastawieni. Warunki pracy to jakaś kpina, w lipcu rok temu, gdy było na dworze 30 stopni, w hali było okolo 50 stopni !! nie dało sie pracować, brak klimatyzacji. Niby płacą Ci za godzine, ale brygadzistki co chwile przychodza i Cie poganiaja tak jakby sie robilo na akord. Kompletny brak zrozumienia jesli ktoś się gorzej czuł, musisz robić byleby ilość palet sie zgadzała... Obóz pracy, nie polecam nikomu!

Zenek

Firma pozbawiona wszelkich zasad i etyki. Odradzam komukolwiek pomysl pracy w tym konglomeracie spolek. Najgorsza firma z jaka mialem stycznosc Nie dotrzymuja danego slowa i klamia.

BAKO

fdgdfgdfg
@BAKO 24.06.2016 20:05
CZY TO PRAWDA,ŻE NA BRAMIE ZATRZYMANO PIJANEGO PRACOWNIKA PCC APAKOR I ZWOLNIONO GO A PÓŹNIEJ PRZYJĘTO Z POWROTEM,PROSZĘ O INFO...

To prawda. Tokarz wielkogabarytowy. Więcej pisać nie trzeba. Widocznie ma plecy u kogoś wyżej.

Darek

Czy ktos moze cos powiedziec o pracy w PCC Cosmet w eksporcie?

brzeg dolny

dostaniesz góra dwójke netto i sam poszukasz innej pracy, takie niestety nadal są realia rokitowe ale pewnie małe przebłyski rozumu juz widać w zarządzie

maciek
@brzeg dolny 04.06.2016 21:33
cały czas bez przerwy go szukają bo wuja płacą i specjaliści za taki szmal nie chcą pracować!

Lepiej nie probuj tam nawet aplikowac. Ekspansja na wschodzie - zapomnij

Duda

Nawet nie probuj. Placa zle a premii nigdy nie zobaczysz na dodatek bedziesz pracowal w smrodzie

Ziemba

Narzekacie na smrody i że mało pracą. Pewnie coś w tym jest. Ale nikt nie pomyśli o tym co by było gdyby zamknęli te zaklady. Ile tam jest ludzi zatrudnionych? Czytalem że kolo 2000. Co by było gdyby wszyscy robotę stracili? Wlaściciel ma ponoć kilkanascie takich firm na świecie więc pewnie my tam ryba jeden zaklad w tą czy w tą. Zajrzyjcie w świętokrzyskie. Ja tam mieszkam. Pracy nie ma jakiejkolwiek. Szukam gdzie indziej i chyba złoze do PCC i do BASF bo mam we Wrocławiu kumpli.

ekonom
@Ziemba 15.05.2016 20:24

jesteś młody to jeszcze nie masz pojęcia o życiu, ale wyrobisz się. PCC Duisburg nigdy nie zamknie fabryki w Brzegu Dolnym, bo to ona przynosi większość zysków tej spółki, w Niemczech mają już tylko biura, produkcji zero! We wszystkich spółkach na terenie dawnej Rokity pracuje około 1300 osób, a nie 2000.

EKOLODZY

JEŚLI W TYM ROKU BĘDZIE ZNOWU ŚMIERDZIEĆ W CAŁYM BRZEGU DOLNYM Z WASZEJ ZEPSUTEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW TO ZABLOKUJEMY WAM GŁÓWNĄ BRAMĘ WJAZDOWĄ DO ZAKŁADU I TYLE BĘDZIE WASZEJ PRODUKCJI!!! PREZES WIESŁAW TO ZROZUMIAŁ I DONIÓSŁ SWOIM NIEMIECKIM MOCODAWCOM W DUISBURGU?

miejscowy

zapytaj ile płacą za takie kwalifikacje to zrozumiesz prawdę o tej goownianej firmie niemieckiego zyda z opolszczyzny rodem

Paweł

Zapomniałem napisać że chodzi o Brzeg Dolny.

Paweł

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie gdzie przyjmują do pracy???? szukam pracy fizycznej,,,,,jakiejkolwiek. Wysyłam oferty ale licho z odpowiedziami.

@Paweł 11.04.2016 23:28

jeśli w Brzegu to tylko po znajomości albo trza posmarować na początku, żeby potem pojechać ;-), lepiej próbuj we Wro lub na strefie koło Środy

zen
@Paweł 11.04.2016 23:28

Poszukaj oferty pod adresem CWB Partner. Wiele nie zarobisz, ale prace u nich znajdziesz zawsze

Jony

Pati a ile w tym lipnacku sie zarabia?

Pati

ja tam przeniosłam się do Linpacku w Bukowicach i mi jest tam o wiele lepiej :)

mat
@Pati 06.04.2016 21:19
ja tam przeniosłam się do Linpacku w Bukowicach i mi jest tam o wiele lepiej :)

hahha Padłem ze smiechu :)

duda

Lapiej nie probuj z ta firma. Fatalne zarzadzanie. Zawisc i brak szacunku dla podwladnych. Szkolenia ktore obiecuja to fikcja. Owszem sa jakies szkolenia ale polegaja na prelekcji z power pointa i na tym szkolenie sie konczy. Premii nigdy nie zobaczysz

stop syfiarzom!!!

Ty Kobieto, już pewnie nie czujesz, że śmierdzi, bo to pewnie Twoje swojskie klimaty, więc różnicy nie widzisz! haha

Kris w

Zależy gdzie chcesz pracować w jakiej spółce.jest,apakor,kosmet,labmatic,pcc,jeszcze kilka spółek.płacą całkiem nie źle,są nadgodziny,50,100 a nawet 200% za niedzielę i premie też są.

Pawel

Dzisaj byłem na rozmowie w grópie kapitałowej PCC rokita spółka ncc oferowali na okres próbny 1900 brutto , praca przy kwasie z opóźnionym okresie wchłaniania.. czyli ze możesz przyjechać do domu i po przypadkowym zetknieciu się z nim zejść z tego swiata.. polecam tam prace dla ludzi którzy chcą ze sobą skonczyc... za takie ryzyko to minimum 3000 brutto

znawca

no i mogiła!!!

mądry gość

ludzie pracujący przy rtęci w PCC Rokita, UWAŻAJCIE NA SIEBIE SAMI, ŻEBY SIĘ KOMUŚ DUŻA KRZYWDA NIE STAŁA!!! Opary rtęci są bardzo szkodliwe i mogą prowadzić do poważnych chorób i nawet zatrucia grożącego śmiercią!!!

fgh

Firma jak każda, choć opinii pozytywnych to tu nie wiele.

gość

...jak czyta się powyższe komentarze...ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

gość

...firma, że pożal się Boże...

miejscowy

w firmie PCC Rokita to może wam walić odorem od rana do wieczora (widać lubicie smród), ale zasmradzacie całe miasto Brzeg Dolny ze swojej oczyszczalni ścieków nad którą nikt w waszej firmie nie panuje!!!!

AAA

Pozytywnych opinii na temat tej firmy jest jak na lekarstwo. Umowa na stałe?! To mit.

miejscowy

syf, kiła i mogiła! do tego truje miasto ze swojej zepsutej oczyszczalni ścieków!!! syfiarze!!!!

aram

odradzam prace w tej firmie kazdemu , spedzilem tam wiele lat na stanowisku kierowniczym , to jest jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dorabiacie tych darmozjadow z duisburga , oni placa sobie po 15 -20 tys.eur miesiecznie

Zostaw opinię o Grupa Kapitałowa PCC - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC