Grupa Kapitałowa PCC

Opinie o Grupa Kapitałowa PCC

gucio

Agatko. Posiadam doświadczenie które zdobywalem latami. Znam się na swojej robocie. Stawki w branzy w innych zakładach są dużo wyzsze. A wykonuje się taką samą pracę. Atmosfera między pracownikami jest dobra. Dogadujemy się i mozemy na siebie liczyć. Zdarzają się jakieś zgrzyty ale ogólnie jest ok. Dlaczego planuje odejść? Dlatego że kierownictwo wie że nie ma ludzi do pracy a nie potrafią docenić tych których mają. Firma która zarabia miliony szczędzi dołożyć kilkaset zł pracownikowi? Dają do zrozumienia ze nie potrzebują takich ludzi. Więc po co pracować gdzieś gdzie ktoś ma Cię głęboko w (usunięte przez administratora) Lepiej pracować w firmie która docenia Twój wkład w firmę i nie kryje się z tym że zależy im na Tobie.

Poliole
@gucio

W końcu ktoś sytuacje w firmie mądrze opisał. Pracowałem tam przez 5 lat przeniosłem się do jednej z państwowych firm. Pierwsza wypłata 2x większa jak na rokicie.

Agata

@gucio, rozumiem, miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie ulegnie to zmianie. Wiesz może, czy obecnie firma Grupa Kapitałowa PCC poszukuje nowych pracowników? Są szansę, aby otrzymać zatrudnienie?

gucio

Reakcja szefostwa? Gra na zwłokę i tekst w stylu duzo zarabiacie. taka byla reakcja. Szkoda gadać.

Agata

@gucio, dziękuję za odpowiedź oraz wyjaśnienie powodów planowanej decyzji. Czy wraz z innymi zatrudnionymi pracownikami chodziliście z wnioskami o podwyżkę wynagrodzenia za pracę w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Ciekawi mnie, jaka była reakcja szefostwa firmy na Wasze prośby?

Grupa Kapitałowa PCC prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent projektanta w branży elektrycznej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Agata

@gucio, dlaczego planujesz odejść z firmy Grupa Kapitałowa PCC? Nastąpiły jakieś zmiany, które postrzegasz negatywnie? Jak ocenisz atmosferę, która panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Podziel się swoimi doświadczeniami w sposób bardziej szczegółowy.

Agata

@Człowiek, brałeś w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jeżeli możesz, to napisz szczegółowo, jak wyglądał przebieg tej rozmowy. Zachęcam do opisania, jak to wyglądało.

Człowiek

Witam, Informuję dział hr, ze osoba z którą przeprowadza się rozmowę, przeznacza swój czas i pieniądze żeby w takiej rozmowie uczestniczyć i zasługuje na kontakt nawet jeśli nie będzie przyjęta do pracy. Tak traktować to możecie państwo samych siebie, ludzie to nie są śmieci.

Agata

@norbert, interesuje Cie praca w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Posiadasz jakieś informacje od osób, które pracowały w tej firmie i chciałbyś zweryfikować posiadane informacje tutaj na forum? Przedstaw, dlaczego akurat praca w tej firmie Cie zainteresowała.

norbert

jak sprawy się mają na Ekologistyce? szukają ludzi?jakie stawki na początek?

Agata

@Lolo, może Twoja aplikacja nie jest jeszcze rozpoznana przez osoby, które zajmują się tym w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Dowiadywałeś się na jakim etapie są obecnie rekrutacje, które wysyłałeś? Może warto zadzwonić? Ktoś z Was może napisać coś jeszcze na temat pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Podzielcie się swoimi doświadczeniami odnośnie tego miejsca pracy.

Lolo

Wyslalem cv do kosmetu Chyba dziesiec egzemplarzy O nawet do mnie nie racza oddzwonic Tak wysoko mierza heje

Agata

@znawca firm, dlaczego tak interpretujesz skrót, który stanowi nazwę firmy Grupa Kapitałowa PCC? Czy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu, które potwierdzałyby rozwinięcie Twojego skrótu? Podziel się z nami swoją szczegółową opinią na temat tego miejsca pracy.

Agata

(usunięte przez administratora) Jasio, co chciałeś wnieść swoim komentarzem na temat pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Na chwilę obecną trudno zrozumieć, co miałeś na myśli. @Bonzo, możesz bardziej szczegółowo opisać, dlaczego ten zainteresowany pracownik ma dać sobie spokój? Przedstawisz uzasadnienie swojej opinii? Proszę Cię również, abyś używał mniej wyniosłych słów, które swoją treścią nie łamią regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

ciekawaski

Jak teraz jest w Kosmecie? Polepszylo sie Da sie pracowac przy tym wydmuchu ? Wypowiedzcie sie Gdzie na najlepiej placa A jak IT

Bonzo
@ciekawaski

Daj sobie spokój

J.w
@Bonzo

Powaznie zle A zarobki ?

Agata

@ciekawaski, rozważasz podjęcie zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa PCC? Czy może jesteś pracownikiem, który pracował wcześniej w firmie i chciałby dowiedzieć się, jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Podziel się swoją wiedzą w tym temacie.

Agata

@Jasio, użyłeś w swoim komentarzu negatywnych stwierdzeń odnośnie pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC. Mógłbyś uzasadnić swoje zdanie na ten temat? Twój wpis nie jest poparty żadnym uzasadnieniem, ani argumentami dzięki, którym można by było lepiej poznać to miejsce pracy w Twoich oczach. Przedstaw, proszę, uzasadnienie opisanych aspektów pracy w firmie Grupa Kapitałowa PCC.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Jasio

Wyzysk, nepotyzm, donosicielstwo, kasa za wchodzenie w ...ę. Dla zdrowej psychiki (i ciała) lepiej omijać zakład.

Mariusz Gomułka

super firma, zarobki super, przyjazna atmosfera pracy na produkcji, wysokie premie i możliwości rozwoju :)

samo sedno
@Mariusz Gomułka

nie wiem co palisz, ale zmniejsz dawkę minimum o połowę haha

Jasio
@Mariusz Gomułka

Za dużo się nawdychałeś na zakładzie.

Agata

@były pracownik, jeżeli prawdą jest to co napisałeś, to są to informacje niepokojące. Przecież zarówno pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na BHP i bezpiecznym miejscu pracy. Czy długo już pracujesz w tej firmie? Może mimo tej jednej kwestii jest coś, co oceniasz na plus w Grupie Kapitałowej PCC?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa PCC - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa PCC?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa PCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa PCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Kapitałowa PCC