PCC Rail S.A

Jaworzno

Opinie o PCC Rail S.A

Pytanko

Czy PSS Rail to to samo co PSSC Jaworzno jeśli tak to proszę poczytać http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1037852

gosc

witam kto jest szefem prezesem tej firmy

Ax
użytkownik zarejestrowany

Moim zdaniem i według mojej wiedzy to pracuje się bardzo dobrze, generalnie polecam pracę tutaj od już

Gość

No, i firma na [usunięte przez moderatora] nie ma czym dojechać jak się nie ma swojego transportu, bo ani autobus ani bus tam nie dojeżdza???

były pracownik

pracowałem tam przez rok czasu, jak raz chciałem zrobić coś zgodnie z przepisami to wszyscy na mnie patrzyli jakbym spadł przynajmniej z księżyca, płaca marna, no chyba, że jest się dyr lub prezesem, na to w tej firmie nie potrzeba referencji. Jednym słowem: jak ktoś jest ciamajda lub machlojek a gdzieś indziej to wykryli to trafia finalnie do tego zakładu albo za kratki, szkoda bo dużo młodych się marnuje nowo przyjętych przy głośno krzyczących i niby lepiej wiedzących "specjalistów". Najlepsze hasło, które słyszałem:"Ja tu dłużej pracuję niż Ty masz lat" jakby to coś znaczyło hehe ;) często jedyny argument o ile można to tak nazwać. Po roku zdecydowałem się zapukać do innej firmy z tej samej branży i jestem bardzo zadowolony... W pcc można się zatrudnić na tzw chrzest bojowy, wszędzie będzie lepiej... Słowo daję...

stefan

Zaklad rodzinny-ręka ręke myje,same lizusy i [usunięte przez moderatora],ludzie bez wykształcenia na stanowiskach [usunięte przez moderatora],nie ma jednego mądrego człowieka,który by tym zarządzał.NIGDY NIE ZATRÓDNIAJ SIĘ W TYM ZAKŁADZIE JAK NIE MASZ WÓJKA [usunięte przez moderatora] BO ZDECHNIESZ Z GŁODU,

obserwator

problemy PCC RAIL to: a) brak jasnych, czytelnych zasad działania poszczególnych komórek, po restrukturyzacji Rolanda Bergera pozostało tylko: pusta kasa spółki oraz jeden wielki chaos b) brak strategii, planu, wszystko to partyzantka np: każdy przewóz realizowany jest wg motta: a może jakoś będzie, dyspozytorzy nie wiedzą jakie i gdzie pociągi jadą c) dyrektorzy: zamiast zająć się pracą tylko utrudniają, żądając dodatkowych durnych zestawień... a gdzie dział controllingu ? można by wymieniać bez końca przykłady .......

Nie mogę czytać tych bzdetów

Tym co dzieje się w tej firmie powinien zająć się prokurator. Czysty [usunięte przez moderatora]ludzi i [usunięte przez moderatora], ale czego można się spodziewać po ludziach których wyprowadzano z innej firmy w bransoletach a przyszli tutaj i są na stołkach. Firma całkowicie pada, ma tyle długu że to się w głowie nie mieści. Ciągłe [usunięte przez moderatora] ludzie przez [usunięte przez moderatora]z kolejowego to norma. Zarobki- najgorsze w tego typu przedsiębiorstwie. [usunięte przez moderatora] najwyżej po technikum kolejowym i to przy zakładowym gdzie dostali papier po znajomości. Brak słów powinni już dawno ogłosić upadłość bo daje im czas maks 2 miechy i się rozpadnie. ja mam już to szczęście że już tam nie pracuje. Konkurencja za płotem dużo lepsza

Buhaha prawie się zesrałem czytając te głupoty? Samodzielność w PCC Rail? Tam samodzielnie to można się zwolnić albo wysrać. Sytuacja w innych spółkach tego holdingu jest inna, ale to i tak jedno szambo.[usunięte przez moderatora]nie ma pojęcia, że ma pod sobą fachowców i nie pozwala im normalnie pracować. A kto wpadł na pomysł powołania[usunięte przez moderatora]to nawet najstarsi indianie nie wiedzą. Hehehe. Za styczeń mieli coś około 4 mln w [usunięte przez moderatora]. Nawet największy klient z grupy ich [usunięte przez admina] ! Pewnie niedługo się to rozpadnie w cholerę. Czego im i sobie życzę. A ludzie tam pracujący sobie poradzą, bo to fachowcy.

coz za propaganga haha,brat pracowal tam przez jakis czas ,nigdy nie zarobil wiecej niz 1200zl

Zostaw opinię o PCC Rail S.A - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCC Rail S.A