GK PCC Rokita

Brzeg Dolny

Opinie o GK PCC Rokita

andrzej

.......a jak wygląda sytuacja dzisiaj? warto aplikować? napiszcie i co z tą premią do podstawy?

los

Hej, a wiadomo jak teraz wyglądają u nich zarobki? Chyba miały się pojawic ostatnio jakieś premie do podstawy, a to znak, że się dobrze dzieje, skoro im zależy.

banko

CZY TO PRAWDA,ŻE ZŁAPANO NA BRAMIE PIJANEGO PRACOWNIKA APOKORU teren Rokity I ZWOLNIONO GO A PÓŹNIEJ PRZYJĘTO Z POWROTEM PROSZĘ O INFORMACJĘ

marsjan

Coś drgnęło w tej firmie - staremu pracownikowi dają 1800 netto, a nowego zatrudniają za 1900 netto. Jak widać roczniki 90' mają większe wymagania, ale kwalifikacje zerowe. Zastanawiasz się czy chcesz tam pracować? o 15 bądź na bramie głównej - tak sfrustrowanych ludzi nigdzie nie zobaczysz. Tego pracodawcy nie polecam.

kilkuletni pracownik

Pracuję w tej firmie już kilka lat na średnim stanowisku, raczej nie wiążę z tą firmą przyszłości. Na początek, po studiach dobre miejsce aby się zaczepić, zrobić doświadczenie i uciec dalej. Zarobki: zwykli robole dostają śmieszne pieniądze jak na pracę w toksycznej Chemii, na dzień dobry do 2000zł brutto w zależności od spółki, są niedoceniani. Średnia kadra 3-4 tyś brutto w zależności od stażu. W firmie ciągła rotacja, nie szanuje się ludzi. Większość kadry zarządzającej to ludzie "po znajomości" i z nędznym podejściem do drugiego człowieka. Wszechobecne kolesiostwo i donosicielstwo, brak ludzi odpowiedzialnych. Czasami odpowiedzialne decyzje przerzucają między sobą, nikt niema ikry żeby wziąć inicjatywę w swoje ręce. W biurach siedzi sama dzieciarnia, ktoś kto jest pracownikiem dwa lata uznawany jest za najstarszego stażem. Zatrudnieni to tylko młodziaki i starsi którzy czekają na emeryturę, nic pośrodku.Wszyscy uciekają z tej firmy dlatego mnogość ogłoszeń o pracę na portalach. Dla okolicznego mieszkańca dobra praca na chwilę, dla do jezdnego szkoda czasu i pieniędzy. Ps dojazd z Wrocławia to dramat, słabe pociągi, autem ok 1H. Nie polecam. "Elita" bawi się co miesiąc w Karpaczu, a zwykli ludzie dostają raz w roku gruchę 400zł. Dewiza tej firmy: nie ty, za bramą mam 10 innych na twoje stanowisko.

gal anonim

Niestety nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Generalnie firma nie sprzyja pracownikom, mnogość procedur i wymagań uniemożliwia normalne wykonywanie obowiązków. Źle widziane jest wychodzenie z pracy po 8 godzinach:-( Niewesołe chodzą słuchy o pracy w działach takich jak zakupy czy inwestycje.

miejscowy

to ogólnie świetna firma jest, ostatnio mieli wypadek śmiertelny przy taśmociągu, młodemu chłopakowi łeb na miejscu urwało, a drugi młody pracownik zatruł się rtęcią i cudem z tego wyszedł, bo lekarze dawali mu zerowe szanse, BHP jak widać stoi w tej firmie na wysokim poziomie tylko trupów jest za dużo!!

LM

Witam. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej nt. stanowiska : LABORANT w dziale badawczo-rozwojowym. Tzn. na czym dokładnie polega to stanowisko, zarobki i może cos nt. samej rozmowy rekrutacyjnej ?? Pozdrawiam

dolnobrzeżanin

syf, kiła i mogiła!

gość

Firma jak i jej wyniki wyglądają naprawdę solidnie, ale rekrutacja w tej firmie nie wystawia jej dobrej wizytówki. Byłem wcześniej w innej firmie i ze względu na moje oczekiwania finansowe podziękowano mi i jeszcze dostałem maila zwrotnego, a z Rokity nic, chociaż doszedłem do ostatniego etapu rekrutacji. Podczas rekrutacji w zabawny sposób prowokują kandydata do kłamstwa używając do tego sztuczek rodem z podręczników dla rekruterów, czy przypadkiem ktoś kto chce pracować w tej niesamowitej firmie nie chce jej oszukiwać,to naprawdę słabe.

nobody

Rekrutacja: Brak spójnej metody. Zwykle rozmowa z HR-owcem i następnie z potencjalnym przełożonym. Uwaga: decyzja może się bardzo odwlekać tzn. o zatrudnieniu dowiadujemy się np. po 3 miesiącach. Jeśli wynik jest negatywny trzeba się domyślić, bo odpowiedź może nie nadejść ;) Płace zależne od stanowiska: stanowiska robotnicze (aparaturowy, laborant itp) ok 1000-1500 netto. Specjaliści ok 1800-3000. Kierownicze: 3500-5000+. Dyrekcja od 8000+. Premie: kwartalne. Zadaniowe i zależne od wyników spółki. Bywają - zależnie od miejsca pracy ;) Średnio ok. 8-25% pracy zasadniczej. Inne bonusy (np. ubezpieczenie, abonamenty medyczne itp): brak. Rozwój i szkolenie: brak ogólnej polityki firmy. Zależne od Kompleksu, Spółki (czytaj. chęci przełożonych). Szkolenia średnio 1 szkolenie na 2 lata (minimum). Awans bywają, ale brak indywidulanych scieżek rozwoju powoduje, że można się nie doczekać. Zwykle są uznaniowe tzn. trzeba wiedzieć z kim lub do kogo pić. Atmosfera w pracy: zależna od miejsca pracy. Głównie uzależniona od bezpośrednich przełożonych czyli bywa bbbbardzo różnie :P Inne informacje: dojazdy z Wrocławia (ok 40 km w jedną stronę) mogą być uciążliwe (komunikacja publiczna bardzo mierna), ale większość po paru miesiącach przyzwyczaja się do tej drobnej niedogodności. Inne uwagi: Firma z przeszłością i po przejściach - funkcjonuje jako mieszanina starych "dobrych" czasów (PRL-u) z aspiracjami tworzenia korporacji. Generalnie mieszanka Wschodu i Zachodu lat 80-tych ubiegłego stulecia W efekcie większość "młodych" szuka nowej pracy - choć raczej mało efektywnie - a większość "starych" czeka z utęsknieniem do emerytury, i niektórzy tęsknią ;) Ogólna ocena: dostateczny z małym minusem (oczywiście ocena mocno subiektywna)

Zostaw opinię o GK PCC Rokita - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GK PCC Rokita